mój problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 15:13   #1
Miss_Sissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26

mój problem


Zawsze miałam silne bóle podczas okresu na tyle silne, że jeśli nie miałam pod ręką leków przeciwbólowych, a mieszalam ich aż 3 rodzaje to z bólu płakałam, wymiotowalam i tarzalam się po podłodze po jakimś czasie odkryłam że pomaga mi ibuprom max i biorę go do dzisiaj tylko ze nie wystarcza mi 2 tabletki dziennie potrafię ich wziąć nawet i 10 dziennie. 6 to norma. W nocy też biorę z 2. Mam tylozgiecie macicy, badanie USG nie wykazało nieprawidłowości a lekarka uznała że te bóle tu cytuję" taka moja uroda i nic się nie da zrobić. Tabletki anty też bólów nie zmniejszyły za bardzo ,a teraz nie mam stałego partnera, więc i tak przestałam je brać. Problemem są jeszcze moje krótkie cykle, średnio 24 dniowe które potrafią się skrócić nawet do 20 dni, oznacza to że bolesny okres dopada mnie często w tym samym miesięcu, ale powiedzmy że ten krótki cykl nadal jest w normie
Od jakiegoś czasu mam za to inny problem, dostaje silnych bólów brzucha jak w trakcie okresu ale krwawienia nie ma.bóle trwają nawet po 8 godz nieprzerwanie, są takie jak w czasie skurczy macicy kiedy mamy okres. Wiem że normalne są bóle zapowiadające krwawienie i też takie miałam, ale one są najczęściej bardzo krótkie i niezbyt nasilone a ja spędziłam ostatnie 2 dni w łóżku na tabletkach cierpiac jak w trakcie okresu i go nie mając. Dodam, że podczas wcześniejszej podobnej historii oczywiście ten okres przyszedł, dzięki czemu miałam podwójna dawkę bólu, przed i w trakcie krwawienia. Czy któraś z Was ma podobny problem, orientuje się jaka może być przyczyna?
Miss_Sissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 16:30   #2
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: mój problem

KONIECZNIE zmień ginekologa, to jakiś konował skoro powiedział Ci, że taka Twoja uroda.. Cykle tak krótkie są nieprawidłowe i musi być tego przyczyna, z którą da się coś zrobić. Zmień jak najszybciej i niech zleci badania i może wtedy się od tego uwolnisz.
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 16:44   #3
Miss_Sissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: mój problem

tak, masz racje
mam wrazenie, ze mnostwo lekarzy odpieprza cos na odwal sie i ma w tylku swoich pacjentów
oczywiscie brzuch ciagle boli, 3 dzien z rzedu
Miss_Sissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 18:40   #4
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: mój problem

Ja też niestety mam takie wrażenie, że większość siedzi na tym stanowisku za karę.. A przecież ginekolog to wyjątkowy lekarz, bo MUSI być miły i delikatny dla swoich pacjentek a Twój widocznie ma gdzieś to, że cierpisz.. Koniecznie zmień lekarza i to jak najszybciej. Trzymam kciuki, żeby było ok
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 20:07   #5
Miss_Sissi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: mój problem

dzięki
Miss_Sissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 11:51   #6
klaudia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: mój problem

hej, ja mam bardzo podobny problem. Zawsze bolesne miesiączkowanie, teraz jest coraz gorzej i lekarz wypisał mi tabletki anty Yaz. biorę od 19 dni a od 5 dni mam bole jak przy miesiączce dużo słabsze ale jednak boli, a zadnego krwawienia nie ma. ok 2 tyg temu byłam na badaniu i lekarz stwierdzil ze nad macicą mam guza o " zmienionej echogenności' 4/6cm. teraz czekam na kontrolę i mam nadzieję że wszytsko bedzie dobrze . koniecznie musisz zrobić dokładne badania. Pozdrawiam
klaudia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 12:51:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.