krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 09:10   #1
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Question

krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?


Niedawno zachęcona recenzjami na KWC kupiłam ten krem, świadoma, że jest on przeznaczony dla osób koło 30-stki. Krem-rewelacja, ale zaczęłam się zastanawiać, czy mi nie zaszkodzi. Mam na myśli składniki przeciwzmarszczkowe. Czy nie spowodują one szybszego pojawiania się zmarszczek, albo jakichkolwiek innych skutków ubocznych dla młodej (dodam, że trądzikowej) cery?
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:14   #2
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

a nie mogłaś kupić tego samego kremu tylko w innej wersji (dotleniającej) dla kobiet w kazdym wieku ??? tak samo matuje i zamyka pory.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:30   #3
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

A jest taki? Jeszcze się nigdzie z nim nie spotkałam.
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:31   #4
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

są dwie wersje : przeciwzmarszczkowy i dotleniający.
ja mam tę drugą
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 09:36   #5
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

z drugiej strony podpinam sie pod Twoje pytanie , bo moja kumpela tez przez pomyłke kupiła ten przeciwzmarszczkowy, ma 20 lat i jedynie jakies zmarszczki mimiczne , ten krem nie zaszkodzi? nie spowoduje dalszych zmarszczek ?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 00:16   #6
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez gosiatana
Niedawno zachęcona recenzjami na KWC kupiłam ten krem, świadoma, że jest on przeznaczony dla osób koło 30-stki. Krem-rewelacja, ale zaczęłam się zastanawiać, czy mi nie zaszkodzi. Mam na myśli składniki przeciwzmarszczkowe. Czy nie spowodują one szybszego pojawiania się zmarszczek, albo jakichkolwiek innych skutków ubocznych dla młodej (dodam, że trądzikowej) cery?
Po pierwsze krem dobieramy ze względu na stan naszej skóry a nie na nasz wiek. To ,że krem spowoduje rozleniwienie się skóry itd. to jest totalna bzdura - mit .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 02:25   #7
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: krem Dax Cosmetics Perfecta do cery mieszanej dla nastolatki?

Cytat:
Napisane przez natee
z drugiej strony podpinam sie pod Twoje pytanie , bo moja kumpela tez przez pomyłke kupiła ten przeciwzmarszczkowy, ma 20 lat i jedynie jakies zmarszczki mimiczne , ten krem nie zaszkodzi? nie spowoduje dalszych zmarszczek ?
fragment wypowiedzi Basi Kwiatkowskiej z tego watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=10
Cytat:
Ogolnie jestem przeciwna zakresom wiekowym i kurczowemu trzymaniu się tego co napisal producent. Na przykład retinol to wcale nie jest skladnik odpowiedni tylko dla dojrzałych kobiet, nastolatki stosują najsilniejszą formę witaminy A znacznie skuteczniejsza niż retinol i nikt nie ma nic przeciwko temu. Wszelkie witaminy C, koenzymy Q10 to swietne antyoksydanty i mogą być stosowane także przez mlode kobiety, u kobiet starszych ich efekty dzialania mogą być bardziej widoczne, bo maja co naprawiac, ale to jeszcze nie znaczy ze jeśli producent napisze od 40 roku zycia to to już jest jakis bardzo silny i super dzialajacy krem.
Przykladowo miedz, stymuluje produkcje kolagenu, efekty jej dzialania najbardziej zauwaza kobiety, u których spadla już ilosc kolagenu, skora stala się mniej jedrna, ale miedz stymuluje tez procesy regeneracji naskorka, gojenia, dlatego te efekty zauwaza także nastolatki z bliznami potradzikowymi, lub po zabiegach silnymi peelingami.

Dlatego nie nalezy tak bardzo bać się napisu przeciwzmarszczkowy krem, zauwazylam ze kobiety tak bardzo się tego boja i bronia przed takimi kremami. Podobnie jak krem pod oczy stal się jakims cudownym specyfikiem przeznaczonym tylko dla starszych kobiet, a przeciez on dziala tak samo jak zwykly krem nawilzajacy. To co chcialam przekazac to fakt, bysmy nie wpadali w przesade i nie grupowali tych kosmetykow scisle wg wieku i napisu na pudeleczku, nie namawiam mlode dziewczyny do smarowania się wszystkim co podleci, ale zwracania uwage na stan skory. Owszem fitohormony nie będą tak przydatne w mlodym wieku tak wiec szkoda pieniedzy, ale tez nie trzeba popadac w przesade i krzyczec na Asienke ze ma 26 lat a uzywa TAK SILNEGO KREMU, gdy tymczasem krem ten wcale nie jest aż taki silny.
Zastosowanie kremu z fitohormonami w młodym wieku nie jest jeszcze przestępstwem, bardziej chodzi o ilosc, jeśli młoda osoba jak i starsza będzie uzywac pelno probek, kremow do roznych typow cery, nie majac np. problemow z sucha skora wtedy może być tragedia w postaci nadwrazliwej i alergicznej skory teraz i w przyszlosci.
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.