Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 13:59   #4591
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A oto moja aktualizacja z ostatnich 2 tygodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualizacjai marzec.jpg (109,7 KB, 259 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:20   #4592
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ines-ko jak się sprawuje tonik normalizujący do włosów Joanny?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:30   #4593
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ines-ko jak się sprawuje tonik normalizujący do włosów Joanny?
Używałam go przez jakieś 2 tyg. Efektów jeśli chodzi o zmniejszenie się przetłuszczania zero. Ale wydaje mi się, że szybciej rosły. Uwaga, bo może zostawiać nieprzyjemną warstewkę na skórze (na drugi dzień włosy są okropne) jeśli za dużo go się wyleje.

Madziarra, jak nowy dezodorant w kulce Rexony? Zapach, jak z czasem zasychania, czy brudzi ubrania. Sama się nad nim zastanawiałam.


Meri, na opakowaniu jest napisane jakieś inne nazwisko projektanta bodajże z Londynu. Rysunek ładny.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 15:39   #4594
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Madziarra, jak nowy dezodorant w kulce Rexony? Zapach, jak z czasem zasychania, czy brudzi ubrania. Sama się nad nim zastanawiałam.
Kupiłam go niedawno, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Ładny, świeży zapach, nie klei się, nie lepi, dość szybko zasycha, działa. Nie zauważyłam póki co, zeby brudził.No i to opakowanie - bardzo podobają mi sie te nowe opakowania, bardzo kobiece . Na razie jestem na tak
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:41   #4595
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Uaktualniam swoją pielęgnację - część rzeczy kupiłam dopiero dziś, dlatego nie będę mogła się o nich na razie wypowiedzieć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciało.JPG (95,8 KB, 480 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało2.JPG (63,7 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoopalacz.JPG (40,7 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (80,6 KB, 423 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:42   #4596
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Pielęgnacja twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kremy.JPG (58,2 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz higiena.JPG (57,2 KB, 414 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki.JPG (79,5 KB, 394 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:48   #4597
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello a o perspirexie mozesz coś napisać?? i o serum bielendy i o siarkowej mocy
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 19:50   #4598
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Es jak się sprawuje maska do rąk Ziaji? Jeśli niedawno kupiłaś i na razie nie masz za dużo do powiedzenia to proszę o PW jak coś już będziesz mogła na jej temat powiedzieć.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:06   #4599
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Estello a o perspirexie mozesz coś napisać?? i o serum bielendy i o siarkowej mocy
Serum to dzisiejszy zakup, a krem kupiłam w czwartek kremu użyłam dwa razy, całkiem ładnie matuje. Spodziewałam się gorszego zapachu, ale nie jest zły. Perspirex to to samo co Etiaxil - w innych krajach funkcjonuje pod inną nazwą. Jest całkiem skuteczny, tylko potrafi trochę podrażnić skórę. I po nałożeniu Perspirexu skóra bardzo lubi swędzieć.
Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Es jak się sprawuje maska do rąk Ziaji? Jeśli niedawno kupiłaś i na razie nie masz za dużo do powiedzenia to proszę o PW jak coś już będziesz mogła na jej temat powiedzieć.
Spróbuję nie zapomnieć. Ale jak coś to sie przypominaj kupiłam ja dzisiaj i się raz posmarowałam, jest treściwa, a dłonie stają się gładkie. Aczkolwiek zapach mogłaby mieć trochę delikatniejszy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:09   #4600
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spróbuję nie zapomnieć. Ale jak coś to sie przypominaj kupiłam ja dzisiaj i się raz posmarowałam, jest treściwa, a dłonie stają się gładkie. Aczkolwiek zapach mogłaby mieć trochę delikatniejszy
Ok przypomnę się w połowie kwietnia . Przy okazji też chciałabym poznać opinie o serum Bielendy .
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:45   #4601
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

madziarra o, masz Charlesa Worthingtona , kupiłaś w necie czy ktoś przywiózł z UK? Bo chyba w Polsce nie ma... ja zawsze widuję w drogeriach w Londynie, ale jeszcze nigdy nie wypróbowałam - fajne?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 20:55   #4602
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

a co powiesz o toniku opearolu?? dobry, nawilza cos, nie pogarsza stanu cery, nie zapycha?
a co to za maska karotenowa Ava?? jestes z niej zadowolona?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:00   #4603
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Olaola Faktycznie w Polsce nie ma, ja się zaopatruję w Holandii. Z kosmetyków Charlesa Worthingtona jestem póki co mega zadowolona. Oprócz kosmetyków widocznych na aktualizacji mam jeszcze :
* Szampon do wlosow blond
* Odżywka/maska Mineral Hair Spa
* odżywka /maska Frizz Smoothing
Najchetniej to bym wykupiła wszystkie kosmetyki Charlesa Nadają niesamowity blask i miękkość włosom, odżywiają. Odżywki sa cudne, włosy się nie placzą, swietnie się rozczesują. Przy tym nie obciążają nic a nic (a ja mam cienkie i delikatne włosy). No i mają przecudny zapach (ja go uwielbiam!). Naprawdę się nimi zachwycam, choć w kwestii pielęgnacji włosów trudno mi dogodzić W razie jakichkolwiek pytań śmiało pisz
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:04   #4604
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello dziekuję
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:16   #4605
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ok przypomnę się w połowie kwietnia . Przy okazji też chciałabym poznać opinie o serum Bielendy .
Postaram się pamiętać, ale gdybym sie nie odzywała to śmiało pisz mam nadzieję, że serum trochę znormalizuję moja skórę.
Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
a co powiesz o toniku opearolu?? dobry, nawilza cos, nie pogarsza stanu cery, nie zapycha?
a co to za maska karotenowa Ava?? jestes z niej zadowolona?
Maska też nowa - ale bardzo ładnie pachnie, wcale nie marchewką. Oto co mi powiedziała Pani na stoisku: wchłania się i nie trzeba jej zmywać, można stosować zamiast kremu na noc, poprawia koloryt skór - ale nie barwi na pomarańczowo

Tonik pachnie kwiatowo, dość intensywnie, ale przyjemnie. Jest niedrogi, ale butelka nie jest zbyt duża. Mnie nie zapycha, lekko nawilża, ale na pewno nie zapycha i nie podrażnia. Jest bardzo przyjemny, jeśli nie irytują Cię intensywne zapachy to polecam ja zużywam duże ilości toników, więc kupuję namiętnie. Polecam też toni Ziaji, ma duże opakowanie, wygodną butelkę z pompką i ciekawy skład. A poza tym cena to 11zł za 500ml!
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:25   #4606
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

madziarra, oj zachęcasz, zachęcasz Ja ostatnio wpadłam w produkty Tigi i jestem zachwycona - póki co pewnie zmieniać nie będę. Ale zawsze mnie nieco kusiły te Charlesy , pewnie skuszę się na coś... może na maskę do włosów? Bo potrzeba mi jakiejś fajnej... Poza tym tak zachęcasz, a z opisu włosy masz podobne do moich, tak jak mówisz, cienkie, delikatne, moje na dodatek dość długie (cieniowane, do połowy pleców) - ciężko im dogodzić...

Dzięki za info, na pewno zapytam, jak będę już z powrotem w Londynie i zachce mi się buszować po drogeriach

Nawet nie wiedziałam, że te kosmetyki dostępne są poza Wielką Brytanią
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:55   #4607
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja swojego czasu też miałam Tigi, ale one Charlesowi nie dorównują (moim skromnym zdaniem ). Moje włosy też są długie, i na dodatek też cieniowane Gorąco ci polecam maskę/odżywkę Mineral Hair Spa (możesz o niej jeszcze poczytać w mojej recenzji)

A co do dostępności to w Holandii nie ma wszystkich produktów, niestety Bardzo ubolewam, że nie mogłam np. dostać odzywki do włosów blond (a chciałam mieć do kompletu z szamponem).
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 00:01   #4608
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Napisz mi PW z adresem, to Ci wyślę z Anglii tyle że dopiero za dwa tygodnie jadę
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 07:37   #4609
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello bardzo miły dla oka zbiorek
Co sądzisz o tym kremie rozświetlającym Olay? Bo na KWC ma dobre opinie i mnie kusi trochę, choć czytałam też, że ma drobiny brokatu?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 07:44   #4610
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Estello dziekuję
Nie ma za co
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Estello bardzo miły dla oka zbiorek
Co sądzisz o tym kremie rozświetlającym Olay? Bo na KWC ma dobre opinie i mnie kusi trochę, choć czytałam też, że ma drobiny brokatu?
Dziękuję krem jest lekki, przyjemnie pachnie - niby mandarynką, ale nie do końca. Rozświetla, ale nie jest to brokat, raczej mini refleksy - widać różnice przed i po nałożeniu. W wersji dla cery mieszanej jest go aż 75ml! Nie wiem czy kupiłabym go drugi raz, bo mam podkład rozświetlający, więc nie ma sensu stosować kremu pod podkład. Nawilża lekko, wiem, że wersja do skóry suchej ma gęstszą konsystencję i jest w tubce.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:36   #4611
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pielęgnacja twarzy

Estello, Lavaerde kupiłaś w tym sklepiku na rogu Płockiej/Wolskiej o którym kiedyś wspominałaś? Można wiedzieć ile za nią zapłaciłaś i czy były tam jakieś inne produkty tej firmy? Nie wiem czy zamawiać w internecie, jeśli ceny są porównywalne to może się tam jutro przejadę.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:54   #4612
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello: Bardzo ładna aktualizacja miła dla oka mozesz coś napisać o peelingu Nuxe,bo tez się jemu przygladam od dłuzszego czasu
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:58   #4613
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello, próbowałaś już kosmetyków do włosów Shiseido? Nigdy ich nie widziałam, podziel się wrażeniami .
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 14:45   #4614
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Estello, Lavaerde kupiłaś w tym sklepiku na rogu Płockiej/Wolskiej o którym kiedyś wspominałaś? Można wiedzieć ile za nią zapłaciłaś i czy były tam jakieś inne produkty tej firmy? Nie wiem czy zamawiać w internecie, jeśli ceny są porównywalne to może się tam jutro przejadę.
Dokładnie tam, jak chcesz to podam Ci do nich numer - nie wiem ile tubek sprowadzili - czy tylko dla mnie, czy więcej. Zapłaciłam 24,80zł, więc trochę taniej niż z netu z przesyłką, ale to zależy co jeszcze chcesz kupić.
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Estello: Bardzo ładna aktualizacja miła dla oka mozesz coś napisać o peelingu Nuxe,bo tez się jemu przygladam od dłuzszego czasu
Dziękuję dawno się nie aktualizowałam w wątku pielęgnacyjnym. Peeling ma średnio gęstą konsystencję - nie jest bardzo leisty, ale nie jest tez bardzo gęsty, bez problemu można go rozsmarować. Ma drobinki, przyjemnie masuje skórę. Nie jest bardzo ostry - peelingom cukrowym itp. nie dorównuje, ale można nim masować ramiona, dekolt czy biust. Ma specyficzny zapach, to seria miodowa, spodziewałam się innego zapachu. Nie jest on do końca miodowy, raczej czuje tam zioła itp.
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Estello, próbowałaś już kosmetyków do włosów Shiseido? Nigdy ich nie widziałam, podziel się wrażeniami .
Produkty kupowałam na Allegro, są sprowadzane z Japonii i maja bardzo przyzwoite ceny, ok. 25-35zł. Maja bardzo fajne zapachy i trochę nawilżają i odżywiają włosy. Lepiej się też układają.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:30   #4615
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello: a jak z właściwościami pielęgnacyjnymi tego peelingu? nawilża? wygładza? I jeszcze jedno pytanie: dobrze ściera? Bo ja lubie takie porządne,mocno ścierające peelingi
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~

Edytowane przez meri99
Czas edycji: 2008-03-30 o 16:31 Powód: Dopisek :)
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:40   #4616
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dokładnie tam, jak chcesz to podam Ci do nich numer - nie wiem ile tubek sprowadzili - czy tylko dla mnie, czy więcej. Zapłaciłam 24,80zł, więc trochę taniej niż z netu z przesyłką, ale to zależy co jeszcze chcesz kupić.
Dziękuję za odpowiedź Telefonu nie musisz podawać, znalazłam go już w twoim wcześniejszym poście ale chyba nie będę tam dzwonić tylko się jutro przejadę, mam 3 przystanki autobusem, zobaczę przy okazji co jeszcze ciekawego mają. Jak nie będzie to najwyżej też poproszę żeby mi sprowadzili bo to rzeczywiście wychodzi taniej niż z netu z przesyłką.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:09   #4617
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Estello: a jak z właściwościami pielęgnacyjnymi tego peelingu? nawilża? wygładza? I jeszcze jedno pytanie: dobrze ściera? Bo ja lubie takie porządne,mocno ścierające peelingi
Nawilża i wygładza, nie użyłam dziś kremu po kąpieli i nie mam suchej skóry. Jest miękka i gładka. Skoro lubisz mocne ścieracze to chyba nie będziesz zadowolona poleciałabym np. peeling Erisu pomarańczowy. A do twarzy dość ostry jest nowy Garnier w zielonej tubce.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Telefonu nie musisz podawać, znalazłam go już w twoim wcześniejszym poście ale chyba nie będę tam dzwonić tylko się jutro przejadę, mam 3 przystanki autobusem, zobaczę przy okazji co jeszcze ciekawego mają. Jak nie będzie to najwyżej też poproszę żeby mi sprowadzili bo to rzeczywiście wychodzi taniej niż z netu z przesyłką.
O to bliziutko masz warto popatrzeć co mają, z ciekawszych rzeczy masełka Joanny i nowe błyszczyki Bell.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:29   #4618
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Napisz mi PW z adresem, to Ci wyślę z Anglii tyle że dopiero za dwa tygodnie jadę
Bardzo chętnie, tylko mój szampon zbliża sie ku koncowi, także nie miałabym już tej odżywki z czym stosować
Ale bardzo dziękuję za propozycję
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:51   #4619
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie, tylko mój szampon zbliża sie ku koncowi, także nie miałabym już tej odżywki z czym stosować
Ale bardzo dziękuję za propozycję
W każdym razie propozycja stoi, odezwę się, jak już będę, gdzie trzeba i wtedy sobie pomyślisz .
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 19:27   #4620
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estello: Z erisu pomarańczowego jeszcze nie miałam,to jest ten z serii do cellulitu,tak?
A z peelingami do twarzy mam zupełnie odwrotnie niż z tymi do ciała,bo mam wrażliwą cerę,i tu muszę uważać.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.