Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 11:12   #2341
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Popytajcie swoje fryzjerki Ja akurat mam jedną w rodzinie, dzięki Bogu
I właśnie mówiła,żeby jakimiś delikatnymi saszetkami robic, jak już nie daje się rady z odrostami... warto się trochę pomęczyc.. Moje włosy już dawno nie były w tak dobrej kondycji Zero farbowania, bardzo rzadko prostownica ii maaaseczki

I jest już różnica
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:27   #2342
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kaaamiii86 Pokaż wiadomość
Popytajcie swoje fryzjerki Ja akurat mam jedną w rodzinie, dzięki Bogu
I właśnie mówiła,żeby jakimiś delikatnymi saszetkami robic, jak już nie daje się rady z odrostami... warto się trochę pomęczyc.. Moje włosy już dawno nie były w tak dobrej kondycji Zero farbowania, bardzo rzadko prostownica ii maaaseczki

I jest już różnica
A ile miesiecy zapuszczasz odrosty i ile mają cm?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:30   #2343
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

zazdroszcze wam uporu ale obiecuje sobie ze jak te pasemka juz nie bedą tak widoczne to zmniejsze czestotliwosc farbowania szamponem do zera - bo wlosy mam takie szorstkie ehhh szkoda słów
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:08   #2344
Mead
Raczkowanie
 
Avatar Mead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 246
GG do Mead
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja nie farbuje od marca, odrost 8 cm Bardzo chyba ni rzuca się w oczy, aby tyle... Tylko moje naturalki są taakie gładkie, a te farbowane taaaaakie szorstkie i nieprzyjemne. Troszke pomaga jedwab, ale tylko troszkę
Mead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:10   #2345
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam uporu ale obiecuje sobie ze jak te pasemka juz nie bedą tak widoczne to zmniejsze czestotliwosc farbowania szamponem do zera - bo wlosy mam takie szorstkie ehhh szkoda słów
jak narazie mam zapał abrdzo duży i motywacje. farby mnie jakoś juz nie kuszą,a wręcz przeciwnie. mam nadzieje ze mi sie uda i Tobie także tego życzę.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:22   #2346
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

u mnie na szczescie nie widac tak bardzo odrostow....rosna mi taki sredni blond,reszte mam troszke jasniejsza,a na skroniach rosna bardzo jasne ,wiec wyglada to dosc naturalnie miesiac temu pocieniowalam to zniszczone siano,zostalo mi juz tylko troche na koncach ,a u gory wlosy sa tak gladkie i blyszczace,ze juz nie moge sie doczekac kiedy beda dluuuuuuuugieeeeeeeee.... .ale to troche potrwa,bo siegaja ledwo ramion.....teraz uzywam waxa 2 razy w tygodniu i codziennie wcieram odzywke racdical w skore glowy ,co jakis czas (jak mi sie przypomni )olejek kokosowy .....mam zamiar kupic tez placente....boje sie tylko,ze jak juz zapuszcze swoje naturalne to zaczne siwiec (mam 26 lat )....podobno jest jakas dieta ,zeby to opoznic ....wiecie moze gdzie znajde watek lub linka do tej diety?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:32   #2347
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
u mnie na szczescie nie widac tak bardzo odrostow....rosna mi taki sredni blond,reszte mam troszke jasniejsza,a na skroniach rosna bardzo jasne ,wiec wyglada to dosc naturalnie miesiac temu pocieniowalam to zniszczone siano,zostalo mi juz tylko troche na koncach ,a u gory wlosy sa tak gladkie i blyszczace,ze juz nie moge sie doczekac kiedy beda dluuuuuuuugieeeeeeeee.... .ale to troche potrwa,bo siegaja ledwo ramion.....teraz uzywam waxa 2 razy w tygodniu i codziennie wcieram odzywke racdical w skore glowy ,co jakis czas (jak mi sie przypomni )olejek kokosowy .....mam zamiar kupic tez placente....boje sie tylko,ze jak juz zapuszcze swoje naturalne to zaczne siwiec (mam 26 lat )....podobno jest jakas dieta ,zeby to opoznic ....wiecie moze gdzie znajde watek lub linka do tej diety?
Niestety nic nie słyszałam o takiej diecie. A ile mc zapuszczasz swoje naturalki? Własnie slyszałam,że ten olejek bardzo dobry jest ale ciezko go nabyć.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 13:45   #2348
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Tyle znalazłam :

Jeśli chcesz zatrzymać szybkie siwienie włosów musisz przede wszystkim zadbać o właściwą dietę. W codziennym menu powinny się znaleźć produkty z pszenicy: pieczywo i makarony z nieoczyszczanej mąki, płatki, kiełki i zarodki. Często jedz płatki żytnie, jęczmienne i owsiane (te ostatnie nie częściej niż raz w tygodniu), a także ryż brązowy i dziki.

Bezwzględnie zrezygnuj z rafinowanego cukru, który przyspiesza proces siwienia. Możesz jeść niewielkie ilości cukru brązowego, i w nieco większych ilościach melasę i miód.

Codziennie jedz przynajmniej 5 różnych warzyw. Najbardziej zalecane są pomidory, kalafior, rzepa, kapusta, seler, koper, cukinia, patisony, pietruszka, buraki i szparagi. Nie używaj octu spirytusowego ani oczyszczanej soli i alkoholu.

Dwa razy w tygodniu wypijaj pół szklanki drożdży piwnych. Także dwa razy w tygodniu pij napar wzmagający wydzielanie barwnika : 1 łyżkę ziela serdecznika i pół łyżki skrzypu zalej szklanką wrzątku, zaparzaj pod przykryciem 10 minut. Przecedź, wypij przed posiłkiem. Napar nie tylko przeciwdziała siwieniu; jest też zalecany w nerwicy serca. Łagodzi dolegliwości związane z okresem przekwitania.

Dwa razy w tygodniu rób także okłady na włosy. Cztery łyżki kwiatów nagietka zalej niewielką ilością zimnej wody, gotuj 20 minut. Przestudź, wetrzyj we włosy. Spłucz po 30 minutach. Nie wystawiaj się na ostre słońce. Chroń zawsze głowę kapeluszem albo chustką.

Koniecznie znajdź czas na relaks. Siwieniu sprzyjają stresy i nerwowy tryb życia. Postaraj się codziennie znaleźć 20 minut dla siebie : połóż połóż się w słabo oświetlonym pomieszczeniu i posłuchaj łagodnej muzyki. Wcześniej rozpyl olejek z melisy lub sandałowy. Leżąc, staraj się o niczym nie myśleć. Posiłki jedz regularnie, o ustalonych porach.

źródło: http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda...ie-wlosow.html
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:54   #2349
Maala16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Jak wrócić do swojego koloru?

Witam Szukam pomocy...miałam włosy koloru ciemny blond i ostatnio przefarbowałam je na jasny,ale ten kolor zupełnie do mnie nie pasuje i chciałabym je jakoś przyciemnić,najlepiej byłoby gdybym odzyskała swój kolor...ale to jest pewnie nie możliwe,więc proszę doradźcie jakiej farby użyć,żeby były choć trochę ciemniejsze.Sama się na tym nie znam,bo było to moje pierwsze farbowanie i boję się,żeby nie wyszło jeszcze gorzej...z góry dziękuję
Maala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:10   #2350
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Tyle znalazłam :

Jeśli chcesz zatrzymać szybkie siwienie włosów musisz przede wszystkim zadbać o właściwą dietę. W codziennym menu powinny się znaleźć produkty z pszenicy: pieczywo i makarony z nieoczyszczanej mąki, płatki, kiełki i zarodki. Często jedz płatki żytnie, jęczmienne i owsiane (te ostatnie nie częściej niż raz w tygodniu), a także ryż brązowy i dziki.

Bezwzględnie zrezygnuj z rafinowanego cukru, który przyspiesza proces siwienia. Możesz jeść niewielkie ilości cukru brązowego, i w nieco większych ilościach melasę i miód.

Codziennie jedz przynajmniej 5 różnych warzyw. Najbardziej zalecane są pomidory, kalafior, rzepa, kapusta, seler, koper, cukinia, patisony, pietruszka, buraki i szparagi. Nie używaj octu spirytusowego ani oczyszczanej soli i alkoholu.

Dwa razy w tygodniu wypijaj pół szklanki drożdży piwnych. Także dwa razy w tygodniu pij napar wzmagający wydzielanie barwnika : 1 łyżkę ziela serdecznika i pół łyżki skrzypu zalej szklanką wrzątku, zaparzaj pod przykryciem 10 minut. Przecedź, wypij przed posiłkiem. Napar nie tylko przeciwdziała siwieniu; jest też zalecany w nerwicy serca. Łagodzi dolegliwości związane z okresem przekwitania.

Dwa razy w tygodniu rób także okłady na włosy. Cztery łyżki kwiatów nagietka zalej niewielką ilością zimnej wody, gotuj 20 minut. Przestudź, wetrzyj we włosy. Spłucz po 30 minutach. Nie wystawiaj się na ostre słońce. Chroń zawsze głowę kapeluszem albo chustką.

Koniecznie znajdź czas na relaks. Siwieniu sprzyjają stresy i nerwowy tryb życia. Postaraj się codziennie znaleźć 20 minut dla siebie : połóż połóż się w słabo oświetlonym pomieszczeniu i posłuchaj łagodnej muzyki. Wcześniej rozpyl olejek z melisy lub sandałowy. Leżąc, staraj się o niczym nie myśleć. Posiłki jedz regularnie, o ustalonych porach.

źródło: http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda...ie-wlosow.html
no proszę muszę to sobie gdzieś zapisać i wprowadzić to w życie... ale z tym stresem... czasem ciężko nad tym panować zwłaszcza w tych "prędkich" czasach
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:15   #2351
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja wiem, zemu mi tak wolno rosną - alkohol i papierosy i imprezowania do rana:haha ha:
obiecane zielone

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:20 Powód: usunięcie załącznika na prośbę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 15:38   #2352
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

kaguya odważna jesteś

Dziewczyny nie przerażajcie mnie, że w wieku 26 lat zaczyna się już siwieć
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:50   #2353
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

w wieku 26 lat??? niemożliwe chyba, no co wy...
e tam odważna zielono mi
a wiecie,co zauważyłam??? że po szamponetkach, które i tak szybko się zmywają, włosy stają się delikatnijesze i takie... lśniące
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:17   #2354
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja mam obecnie odrost 9 cm...nie farbuję od marca tego roku i już widzę różnicę między tymi włosami które już są zupełnie naturalne i co najważniejsze zdrowe (bo z tyłu mam dosyć mocno wycieniowane i w ten sposób odzyskałam swoje włoski) a tymi z przodu i na górze, które mają jeszcze blond końcówki - są wysuszone i nieładne...Im większy odrost tym łatwiej, bo widać coraz bardziej zdrowe, naturalne, błyszczące włosy w ogóle nie ciagnie mnie do farbowania dziewczyny trzymajcie się

aaa//p.s. też się ostatnio zaczęłam zastanawiać co to będzie jak wreszcie odzyskam swoje naturalne włosy i zacznę siwieć hahahahaa

Edytowane przez Sophie84
Czas edycji: 2009-08-31 o 16:19
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:02   #2355
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sophie84 Pokaż wiadomość
a ja mam obecnie odrost 9 cm...nie farbuję od marca tego roku i już widzę różnicę między tymi włosami które już są zupełnie naturalne i co najważniejsze zdrowe (bo z tyłu mam dosyć mocno wycieniowane i w ten sposób odzyskałam swoje włoski) a tymi z przodu i na górze, które mają jeszcze blond końcówki - są wysuszone i nieładne...Im większy odrost tym łatwiej, bo widać coraz bardziej zdrowe, naturalne, błyszczące włosy w ogóle nie ciagnie mnie do farbowania dziewczyny trzymajcie się

aaa//p.s. też się ostatnio zaczęłam zastanawiać co to będzie jak wreszcie odzyskam swoje naturalne włosy i zacznę siwieć hahahahaa
Zazdroszcze odrostu. też chce tyle. a stosujesz jakies przyspieszacze? jak dobrze pojdzie to w lutym tez powinnam miec 9 cm. <marzy>


Szałowo ten zielony wygląda.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:35   #2356
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam ja juz mam na glowie swój własny kolorek po 3 latach męczenia włosów blond pasemkami postanowilam wrocic do naturalnego obecnie mam włosy za łopatki- kolor jasny brąz a nie farbuję od 1.5 roku ale ciągnie mnie do farbowania... nie chcę pasemek- chciałabym brąz tyle że trochę ciemniejszy... i nie wiem... myslałam o L' oreal Casting... hmm... co prawda włosy już naprawdę odżyły i ich kondycja jest o niebo lepsza! Ale na razie to takie gdybanie zobaczymy... a Wam życzę wytwałości dacie radę
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:41   #2357
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

do tej pory nie stosowałam nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o porost włosów, raczej walczyłam ze zniszczeniami które sama niestety poczyniłam heh ale kiedy ścięłam włosy jakiś miesiąc temu (jak dla mnie za krótko, no ale trzeba było), to zaczęłam używać różne rzeczy. Właściwie taki standard tu na Wizażu, czyli Wax Treatment, Radical w ampułkach, Radical - szampon, siemię lniane, Revalid- kapsułki do łykania, no i teraz zamówiłam sobie Nisim Fast - podobno działa, to się okaże a poza tym to gdyby można było to zakupiłabym chętnie trochę więcej cierpliwości hehehe, bo już się doczekać nie mogę kiedy będę mogła się cieszyć w 100% swoimi włosami
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:12   #2358
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dzieki za rady na temat siwienia.....poki co nie mam tego problemu,ale wolalabym jakos temu przeciwdzialac,gdyz znam wiele siwiejacych mlodych osob....diete mam zdrowa,nie pala i nie pije alkoholu (moze raz na pol roku hi hi ) ....no i moj tata zaczal siwiec w wieku 30 lat,wiec nie chcialabym miec za 4 lata podobnego problemu ,bo szkoda by bylo moich wloskow....nie wiem dokladanie ile mam odrostu,ale ostatnio farbowalam jakies 2 mies temu i jakies 3 lub 4 cm ....moze mniej( musze poszukac centymetru...)
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:05   #2359
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
dzieki za rady na temat siwienia.....poki co nie mam tego problemu,ale wolalabym jakos temu przeciwdzialac,gdyz znam wiele siwiejacych mlodych osob....diete mam zdrowa,nie pala i nie pije alkoholu (moze raz na pol roku hi hi ) ....no i moj tata zaczal siwiec w wieku 30 lat,wiec nie chcialabym miec za 4 lata podobnego problemu ,bo szkoda by bylo moich wloskow....nie wiem dokladanie ile mam odrostu,ale ostatnio farbowalam jakies 2 mies temu i jakies 3 lub 4 cm ....moze mniej( musze poszukac centymetru...)
oj to i tak duzo. u mnie dopiero niecały 1 cm. ;(
no ale jakoś sobie poradzimy.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 08:27   #2360
becka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam. Jestem "tu"świeżutka a już macie na mnie pozytywny wpływ. Już tłumaczę dlaczego. Włos farbuję od kilku lat na jasny blond. Czasami pasemka a częściej tylko odrosty. Skutek taki, że włosy mam spalone prawie na całej długości(były za łopatki). Nigdy nie miałam takich długich i nie chciałam ich obcinać bo było mi szkoda. Ale w chwili kiedy zaczęły mi wypadać garściami zapaliła mi się żarówka w główce,że coś nie tak. I w ten sposób trafiłam na wizaż. Dzięki Wam kobietki wczoraj ścięłam włosy nie dużo teraz mam do ramion. Jak zobaczyłam to co leżało na podłodze to się przeraziłam po prostu siano i wiecie wcale mi już nie było szkoda. Odrosty mam 1,5 cm bardzo ciemne a reszta włosów bardzo jasna, bardzo są widoczne ale już mnie nie ciągnie do farbowania. Zaczęłam zmasowany atak. Szampon Radical i odżywka. Dwa razy w tygodniu maska mleczna na włosy. Łykam witaminy. To wszystko dzięki Wam kochane. Wiem,że wytrwam. Dzięki Wielkie.
becka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:51   #2361
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez becka33 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem "tu"świeżutka a już macie na mnie pozytywny wpływ. Już tłumaczę dlaczego. Włos farbuję od kilku lat na jasny blond. Czasami pasemka a częściej tylko odrosty. Skutek taki, że włosy mam spalone prawie na całej długości(były za łopatki). Nigdy nie miałam takich długich i nie chciałam ich obcinać bo było mi szkoda. Ale w chwili kiedy zaczęły mi wypadać garściami zapaliła mi się żarówka w główce,że coś nie tak. I w ten sposób trafiłam na wizaż. Dzięki Wam kobietki wczoraj ścięłam włosy nie dużo teraz mam do ramion. Jak zobaczyłam to co leżało na podłodze to się przeraziłam po prostu siano i wiecie wcale mi już nie było szkoda. Odrosty mam 1,5 cm bardzo ciemne a reszta włosów bardzo jasna, bardzo są widoczne ale już mnie nie ciągnie do farbowania. Zaczęłam zmasowany atak. Szampon Radical i odżywka. Dwa razy w tygodniu maska mleczna na włosy. Łykam witaminy. To wszystko dzięki Wam kochane. Wiem,że wytrwam. Dzięki Wielkie.
Powodzenia!!! w razie chwil zwątpienia wpadaj tu po wsparcie
__________________
TP 19.11.2010
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:12   #2362
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ten wątek jest jak terapia grupowa
zawsze raźniej wśród innych
ja do dziś biorę się za picie pokrzywy, takiej w ekspresowych torebeczkach
mam wielką nadzieję że mój odrost nie będzie się wiele różnił od reszty włosów, które ufarbowałam w celu zmniejszenia różnicy
a jak nie to może jakieś płukanki, szamponetki itp, bez farbowania
pomyślę, póki co musze zrobić jak najwięcej żeby włoski zaczęły szybciej rosnąć...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:27   #2363
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ten wątek jest jak terapia grupowa
zawsze raźniej wśród innych
ja do dziś biorę się za picie pokrzywy, takiej w ekspresowych torebeczkach
mam wielką nadzieję że mój odrost nie będzie się wiele różnił od reszty włosów, które ufarbowałam w celu zmniejszenia różnicy
a jak nie to może jakieś płukanki, szamponetki itp, bez farbowania
pomyślę, póki co musze zrobić jak najwięcej żeby włoski zaczęły szybciej rosnąć...
hehe,to jesteśmy dwie.Bo ja też dzisiaj kupuję pokrzywe i zaczynam kurację. . W tym tygodniu jeszcze kupuję Radical ampułki na szybszy porost włosów,podobno włosy po nie=m rosną 2 x szybciej. No penie że razem raźniej.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:31   #2364
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
hehe,to jesteśmy dwie.Bo ja też dzisiaj kupuję pokrzywe i zaczynam kurację. . W tym tygodniu jeszcze kupuję Radical ampułki na szybszy porost włosów,podobno włosy po nie=m rosną 2 x szybciej. No penie że razem raźniej.
też mnie kuszą te ampułki, tyle o nich się słyszy... ale cena... na razie nie mam możliwości wydać na kolejny kosmetyk tyle kasy inne wydatki, eh
ale kuszą, kuszą....
a pokrzywkę mam zamiar pić codziennie, nie odpuszczę sobie. Nawet jak będę jechała do innego miasta na zjazd co dwa tygodnie to biorę ze sobą pokrzywkę
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:37   #2365
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wejdzcie na watek sposoby na przyspieszania porostu wlosow Tam sa sprawdzone sposoby I na offtopowe zapuszczanie
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:40   #2366
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

u mnie to bedzie teraz drugie podejscie .... teraz sa dwa miesiace jak nie farbuje wlosow i mam jakos 2 cm odrostu , mam niby balejaz, cieply blond z jasnym blondem. Moje odrosty nie rzucaja sie w oczy az tak bardzo wiec mam nadzieje ze mi bedzie latwiej ...
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:00   #2367
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Wejdzcie na watek sposoby na przyspieszania porostu wlosow Tam sa sprawdzone sposoby I na offtopowe zapuszczanie
jestem na offtopowym, ale nie nadąrzam tak szybko leci ten wątek
a w wątku o sposobach zapuszczania włosów rzeczywiście jest dużo cennych porad, już od jakiegoś czasu się do nich stosuję, ale włosy nic sobie z tego nie robią i jak tu wrócić do swojego kolorku jak włosy nie chcą rosnąć
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:06   #2368
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

"Chwalę się" swoim odrostem Z bliska bardziej widać natomiast jako całość myślę, że jeszcze nie jest aż tak tragicznie...chyba
Ja przestałam prostować i suszyć włosy suszarką. Codziennie biorę tabletki ze skrzypu polnego i widzę różnicę-włosy są gęstsze, mocniejsze, bardziej błyszczące. Moje paznokcie również na tym zyskały

Kusicie mnie tymi ampułkami Radicalu. Czy ta cena ponad 25 zł to jest za jedną ampułkę czy za całe opakowanie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (36,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (24,6 KB, 81 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:14   #2369
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
"Chwalę się" swoim odrostem Z bliska bardziej widać natomiast jako całość myślę, że jeszcze nie jest aż tak tragicznie...chyba
Ja przestałam prostować i suszyć włosy suszarką. Codziennie biorę tabletki ze skrzypu polnego i widzę różnicę-włosy są gęstsze, mocniejsze, bardziej błyszczące. Moje paznokcie również na tym zyskały

Kusicie mnie tymi ampułkami Radicalu. Czy ta cena ponad 25 zł to jest za jedną ampułkę czy za całe opakowanie??
wow, duży masz odrost, a jak długo nie farbujesz??
te ampułki są w opakowaniu które starcza na 2 tygodnie i kosztuje ok25-30zł, na miesiąc to 60zł
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:15   #2370
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Smerfetkaa a co stosujesz? Ile masz cm odrostu teraz?
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.