Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 20:39   #2581
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czytalam, czytalam... i tak sie zastanawiam czy nie beda dla ciebie za ciemne Daria, no i jak z ta rozowa kostka u ciebie
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie są dla Ciebie za ciepłe? prędzej obstawiałabym, że weźmiesz pastele
właśnie obawiałam się, że będą za ciepłe, narazie wydaje mi się, że są ok, różowa kostka też mi nie przeszkadza, ale może to ze względu na początkowy zachwyt, może wkrótce przejrzę na oczy szukałam długo pasteli i w końcu trafiłam na softy, ale pastele do mnie powolutku też lecą, porównam je i najwyżej softy sprzedam, albo będę sporadycznie używała w domu w weekendy.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:13   #2582
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak jak mi radziłyście- wzięłam próbki do wypróbowania w domu i...wziełam Revlon 110 i Max factor 102. Okazało się, że MF jest dużo, duuuużo za ciemny . Ale za to, dzięki Cmoksi , okazało się, że Revlon jest po prostu idealny Leciutko rozjaśnia, ale za to wygląda jakby go nie było Wreszcie nie czuję się jakbym zakładała pomarańczową maskę!!! Cmoksia , normalnie...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 08:36   #2583
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dzień drugi testów bazy MACa - nałożyłam to samo co wczoraj tylko podkład inny, zamiast Givenchy - IsaDora Sheer to cover. Dziś makijaż trzymał się znacznie lepiej, ale nie był wystawiony tak jak wczoraj na wiele niesprzyjających warunków (zapchany tramwaj, wystawanie na dworze w oczekiwaniu na kolejne środki transportu itd), zmyłam też o wiele szybciej bo po 6 godzinach. Nie zastąpi bazy pod cienie, powieka szybko się świeci. Użyłam dziś jednej absorbentki porobiły mi się jakieś niewielkie wypryski, ale mam nadzieję że to od niezdrowego jedzenia którym się żywię od dwóch dni, a nie od bazy...

Widzę, że z kronikarskiego obowiązku świetlnie się wywiązujesz

tylko kiepsko wygląda to zapychanie choć asinek o tym wspominała
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:11   #2584
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wkurzyłam się dzisiaj byłam w pracy, tak. ok 8 przyszła pacjentka. I zamiast jakieś ''dzień dobry'' to ona do mnie''ale pani blada'' Miałam ochotę jej odpowiedziec ''a pani niegrzeczna'' ale ugryzłam się w język. Wrr
Agabil ja mam to na codzien....zawsze ktoś mówi, ze jestem blada, wyglądam na chorą, albo że mam anemie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:32   #2585
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tak jak obiecałam, zdaję relację odnośnie MK Full 104. Podkład baaardzo mocno kryje, naprawdę nigdy w życiu nie miałam na twarzy tak mocno kryjącego podkładu Niestety nie jest tak niewidoczny moim zdaniem, jak opisywały dziewczyny Nie matuje wcale, ale przysypany sypkim pudrem jest ok. Twarz zaczyna się świecić tak jak po innych podkładach, można odcisnąć bibułką i znów mamy mat. I kolor, bo to chyba najważniejsze w tym wątku Idealnie jasny, najjaśniejszy jaki miałam na twarzy. Nie odcina się i pomimo tego, że 104 miał mieć różowy pigment (wg oznaczeń 4- kolory zimne) tak naprawdę tego różu nie było jakoś specjalnie widać. Chociaż po jednej próbie i to w nienajlepszym świetle dziennym to wiecie
Także kolor na + jak najbardziej, ale reszta hmmm. Ja się czułam jak w masce Może dlatego, że takiego krycia naprawdę nia widziałam nigdy. Spróbuję wypróbować jeszcze raz w najbliższym czasie.
Agniesko jak wygląda stopień jasności wersji medium? Mogłabyś go do jakiegoś podkładu porównać? Jak krycie i długość utrzymywania matu?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:44   #2586
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że z kronikarskiego obowiązku świetlnie się wywiązujesz

tylko kiepsko wygląda to zapychanie choć asinek o tym wspominała
To nie są w sumie wypryski ropne, tylko takie bolesne górki na skórze ale na prawdę jem ostatnio świństwa, więc nie tracę nadziei

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Agniesko jak wygląda stopień jasności wersji medium? Mogłabyś go do jakiegoś podkładu porównać? Jak krycie i długość utrzymywania matu?
Akurat MK wczoraj zostawiłam w innym mieszkaniu ale tak z pamięci to jest o ok. 1 ton ciemniejszy od jaśniutkiej IsaDory, mniej więcej na poziomie Smashboxa. Krycie na mojej skórze upstrzonej wieloma bliznami - dobre, ale mocno kryjący to on nie jest Mat znika gdzieś po 3-4 godzinach.

Kusisz tym fullem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:29   #2587
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Akurat MK wczoraj zostawiłam w innym mieszkaniu ale tak z pamięci to jest o ok. 1 ton ciemniejszy od jaśniutkiej IsaDory, mniej więcej na poziomie Smashboxa. Krycie na mojej skórze upstrzonej wieloma bliznami - dobre, ale mocno kryjący to on nie jest Mat znika gdzieś po 3-4 godzinach.

Kusisz tym fullem
Hmm, czyli w sumie tak jak w wersji full (ja bibułkę musiałam wyciągnąć gdzieś po 4 godzinach), a skoro odcień ciemniejszy to nie wiem czy bym się zdecydowała. Chociaż z drugiej strony to krycie w full mnie przeraża I bądź tu człowieku mądry.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 10:40   #2588
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Hmm, czyli w sumie tak jak w wersji full (ja bibułkę musiałam wyciągnąć gdzieś po 4 godzinach), a skoro odcień ciemniejszy to nie wiem czy bym się zdecydowała. Chociaż z drugiej strony to krycie w full mnie przeraża I bądź tu człowieku mądry.
Tylko ja mam przetłuszczającą się strefę T a jeśli krycie Cie przeraża, to może spróbujesz mieszać fulla z jakąś bazą (cmoksiowy YSL czy Inglota) lub rozświetlaczem, np. IsaDora z zimowej kolekcji

Cmoksiu a może spróbujesz z pryzmami Fresh Rose http://allegro.pl/item299482300_give...resh_rose.html ? Tylko nie wiem czy nie będą za ciemne
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:03   #2589
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też mam mieszaną cerę, w sumie to przetłuszcza mi się broda, skóra na czole i nosie jest raczej normalno- delikatnie mieszana Boże, co za opis
Przetestuję jeszcze tego fulla i dam znać czy zmieniłam zdanie

Ps. Bibułki musiałam użyć na brodę właśnie, reszta była matowa
Muszę się w końcu wyspać porządnie, bo nie mogę skleić sensownego zdania i przelać myśli na klawiaturę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:04   #2590
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Tak jak mi radziłyście- wzięłam próbki do wypróbowania w domu i...wziełam Revlon 110 i Max factor 102. Okazało się, że MF jest dużo, duuuużo za ciemny . Ale za to, dzięki Cmoksi , okazało się, że Revlon jest po prostu idealny Leciutko rozjaśnia, ale za to wygląda jakby go nie było Wreszcie nie czuję się jakbym zakładała pomarańczową maskę!!! Cmoksia , normalnie...

bardzo się cieszę, że udało Ci się dobrać odpowiedni podkład i pomysł z próbkami się sprawdził


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tylko ja mam przetłuszczającą się strefę T a jeśli krycie Cie przeraża, to może spróbujesz mieszać fulla z jakąś bazą (cmoksiowy YSL czy Inglota) lub rozświetlaczem, np. IsaDora z zimowej kolekcji

Cmoksiu a może spróbujesz z pryzmami Fresh Rose http://allegro.pl/item299482300_give...resh_rose.html ? Tylko nie wiem czy nie będą za ciemne
dla mnie ten MK nie jest wcale taki super kryjący przebijają mi spod niego piegi, do tego sam wygląda okropnie nienaturalnie, bez pudru ani rusz. O dziwo, jak jeszcze byłam koloru dermacolu, naturalniej się w nim czułam (nawet jak był na całej twarzy, a kilka razy mi się zdarzyło)

Agnieszka strasznie ciemne czekam właśnie na Light Pastel. Pewnie dopiero jak z nimi porównam to dotrze do mnie, że Softy są za ciemne/ciepłe i powędrują na Allegro
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:38   #2591
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dlatego miałam wątpliwości, ale po zdjęciach trudno ocenić "stopień ciemności", tym bardziej że softy też nie wyglądają na nich na szczególnie jasne. A pastele sama mam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 11:45   #2592
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dla mnie ten MK nie jest wcale taki super kryjący przebijają mi spod niego piegi, do tego sam wygląda okropnie nienaturalnie, bez pudru ani rusz. O dziwo, jak jeszcze byłam koloru dermacolu, naturalniej się w nim czułam (nawet jak był na całej twarzy, a kilka razy mi się zdarzyło)

Agnieszka strasznie ciemne czekam właśnie na Light Pastel. Pewnie dopiero jak z nimi porównam to dotrze do mnie, że Softy są za ciemne/ciepłe i powędrują na Allegro
Poważnie? Dla mnie to taka szpachla, że szok
W życiu nie miałam na twarzy bardziej kryjącego podkładu, a nałożyłam go oszczędnie. Moje piegi przykrył, cienie pod oczami też. Nie musiałam już Magic 01 HR nakładać, bo nie było potrzeby.
Widać, że co skóra, to inna reakcja. Zobaczę następnym razem czy moje wrażenia będą takie same czy wręcz przeciwnie
Kolor piękny za to
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:50   #2593
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
rozumiem cię... niestety w miarę jak temperatury będą wyższe a dni dłuższe takie komentarze będziemy słyszeć częściej... dlatego ja wolę zimę.
a co do postu Vivienne - zupelnie się zgadzam
Ja ciągle słyszę stwierdzenie, że jestem blada, więc może jestem chora
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 13:37   #2594
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja ciągle słyszę stwierdzenie, że jestem blada, więc może jestem chora
A ja mam "szczęście" - okropne rumieńce ukrywają moją bladość...
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 13:50   #2595
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
zdam relację co do stopnia jasności, bo jestem tak blada jak cmoksia chyba, ale żółto-neutralna jeśli istnieje takie połączenie
Ooo, wreszcie ktoś blady i żółty, jak ja! Muszę Ci przegrzebać profil i recenzje kosmetyków w takim razie

Doczytałam w postach Darii, że 104 jest różowy... Ja róże omijam z daleka; niestety zupełnie mi nie pasują, nawet te bardzo jasne.
Skórę mam naturalnie żółtawą, jedynie twarz przez naczynka i blizny ma tendencje do różowienia - z chłodnym podkładem wyglądam jak burak.
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, zdaję relację odnośnie MK Full 104. (...) kolor, bo to chyba najważniejsze w tym wątku Idealnie jasny, najjaśniejszy jaki miałam na twarzy. Nie odcina się i pomimo tego, że 104 miał mieć różowy pigment (wg oznaczeń 4- kolory zimne) tak naprawdę tego różu nie było jakoś specjalnie widać.
Hm, to trochę pocieszające, ale... róż jest różem
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Akurat MK wczoraj zostawiłam w innym mieszkaniu ale tak z pamięci to jest o ok. 1 ton ciemniejszy od jaśniutkiej IsaDory
Ponieważ jestem niewyspana i ciężko mi się myśli, wolę się upewnić: porównujesz średnio-kryjący nr 100 i Ivory Beige IsaDory Sheer to Cover?
Dla mnie odcieniem idealnym jest właśnie IsaDora nr 49 i ciężko mi znaleźć zamiennika. Dzisiaj musiałam użyć białego pudru Inglota - tego rozświetlającego - na całą twarz, bo najjaśniejszy puder Sephory zrobił się dla mnie ciut za ciemny.
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Kolor piękny za to
Jelonku, ale naprawdę naprawdę tego różu nie widać?

---

P.S. Przejrzałam aukcję średniokryjących MK: http://allegro.pl/item303145652_mary...e_kolory_.html
Czy mam rozumieć, że odcień nr 100 będzie równie jasny co nr 104, ale bez upierdliwego różu?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 13:55   #2596
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja ciągle słyszę stwierdzenie, że jestem blada, więc może jestem chora
a mnie to juz dawno przestało ruszać, choć przyznam, że wolałabym, żeby ktos powiedział mi że ładnie wyglądam niż:'Ale ty blada jesteś!'....
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:19   #2597
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzisiaj wreszcie obejrzalam korektor w musie Maybelline i powiem, ze numer #02 rzeczywiscie jest jasny i hiper-kryjacy. Konsystencja wydala mi sie troche bardziej wilgotna niz podkladu w musie tej firmy.
Czy ktoras z bladolicych uzywa tego korektora? Ciekawa jestem czy pianka dobrze sie spisuje na policzkach? Tak mi sie marzy zgasic rumien tym korektorem
Ja mam ten korektor i, jak już pisałam w innym wątku, jestem z niego zadowolona. Mam odcień 02 i do mojej b. jasnej karnacji jest b. dobry. Kilka razy użyłam go na całą twarz lub na policzki i świetnie się spisał, kryje dla mnie wystarczająco, choć nie mam zbyt problemowej cery. Sądzę, że jest w stanie pokryć rumieńce.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:24   #2598
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

w końcu mam chwilę, zeby usiąść do komputera - sesja za mną pochwalę się - bo sama nie mogę się nacieszyć - choć nadal mam problemy z cerą, to już nie aż takie, że MUSZĘ kłaść podkład.. jest to dla mnie sytuacja tak niezwykła - pierwszy raz od paru lat nie mam na twarzy czegoś, co wygląda jak charakteryzacja do kiepskiego horroru (mówię o kłopotach z cerą, nie jasnym podkładzie ) i wychodzę, kładąc tylko odrobinę revlon colorstay na ślady po wypryskach i ewentualnie na jakąś pojedynczą nową niespodziankę (aktualnie na twarzy "nowych" - sztuk JEDEN ) - czyli wyłącznie w dwóch miejsach na policzkach.. całe czoło, nos, broda, skronie - nie wymagają retuszu później odrobinka pudru w kamieniu i już nawet w galerii na deviantarcie pierwszy raz w życiu wrzuciłam zdjęcia kompletnie bez makijażu mam w związku z tym pytanie/prośbę. czy możecie mi polecić dobry puder w kamieniu? jasny oczywiście na razie używam dalej Golden Rose (nr3) odpowiada mi idealnie, ale mam ochotę na jakąś małą odmianę.

a najlepsze jest to, że koleżanki stwierdziły, że bez podkładu mam jaśniejszą cerę wiem, że zanim pozbędę się wszystkich śladów po krostkach, minie pewnie z pół roku.. ale jestem na dobrej drodze i wierzę, że kiedyś uda mi się do końca wyjść z tych problemów
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:49   #2599
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ooo, wreszcie ktoś blady i żółty, jak ja! Muszę Ci przegrzebać profil i recenzje kosmetyków w takim razie
O kochana, recenzji brak jakoś nie mam siły i czasu się zabrać za recenzowanie mazideł, wstyd mi
Cytat:
Doczytałam w postach Darii, że 104 jest różowy... Ja róże omijam z daleka; niestety zupełnie mi nie pasują, nawet te bardzo jasne.
Skórę mam naturalnie żółtawą, jedynie twarz przez naczynka i blizny ma tendencje do różowienia - z chłodnym podkładem wyglądam jak burak.
Hm, to trochę pocieszające, ale... róż jest różem
W oznaczeniu końcówka 4 ma być z dodatkiem różu, ale jego na twarzy nie dostrzegłam. Podkład jest po prostu biały Mało co jest na mnie wystarczająco jasne, czego nie musiałabym rozcierać z obłędem w oczach na granicy żuchwy A ten jest, idealnie jasny.
Cytat:
Ponieważ jestem niewyspana i ciężko mi się myśli, wolę się upewnić: porównujesz średnio-kryjący nr 100 i Ivory Beige IsaDory Sheer to Cover?
Agnieska porównywała na moją prośbę MK, ale w wersji medium z Sheer to Cover i stwierdziła, że jest o ton ciemniejszy.
Cytat:
Dla mnie odcieniem idealnym jest właśnie IsaDora nr 49 i ciężko mi znaleźć zamiennika. Dzisiaj musiałam użyć białego pudru Inglota - tego rozświetlającego - na całą twarz, bo najjaśniejszy puder Sephory zrobił się dla mnie ciut za ciemny. Jelonku, ale naprawdę naprawdę tego różu nie widać?
Ja go nie widziałam naprawdę. Wg mnie jest po prostu białawy, nie wpadał w żółć na pewno, ale różu nie dostrzegłam.
Boże, mam nadzieję, że jak się ktoś skusi, to nie będzie później na mnie

Cytat:
P.S. Przejrzałam aukcję średniokryjących MK: http://allegro.pl/item303145652_mary...e_kolory_.html
Czy mam rozumieć, że odcień nr 100 będzie równie jasny co nr 104, ale bez upierdliwego różu?
Nie
Dziewczyny uważajcie. Wersja medium (średnie krycie) jest ciemniejsza od wersji full (mocne krycie). Porównałam odcienie u koleżanki, stwierdzam na 100%.
Dla bladolicych polecam wersję full, bo ta się odcinać nie powinna (skoro dla mnie i Cmoksi jest ok ).
Wersja full na allegro nie ma wygórowanej ceny umówmy się a naprawdę może komuś podpasować porcelanowym kolorem
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 15:54   #2600
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ponieważ jestem niewyspana i ciężko mi się myśli, wolę się upewnić: porównujesz średnio-kryjący nr 100 i Ivory Beige IsaDory Sheer to Cover?
Dla mnie odcieniem idealnym jest właśnie IsaDora nr 49 i ciężko mi znaleźć zamiennika. Dzisiaj musiałam użyć białego pudru Inglota - tego rozświetlającego - na całą twarz, bo najjaśniejszy puder Sephory zrobił się dla mnie ciut za ciemny.
Jelonku, ale naprawdę naprawdę tego różu nie widać?

---

P.S. Przejrzałam aukcję średniokryjących MK: http://allegro.pl/item303145652_mary...e_kolory_.html
Czy mam rozumieć, że odcień nr 100 będzie równie jasny co nr 104, ale bez upierdliwego różu?
Tak, porównuję te odcienie podkładów - dla mnie IsaDora też jest idealna, ale czasem "za cienka" gdy się łuszczę lub mam duże zaczerwienienia na twarzy. Rachel, a Ty widujesz jeszcze 49 w sklepach? Bo ja nigdzie ostatnio nie mogę trafić, a trochę Superpharmów już za nim zeszłam teraz widzę że Jelonek lepiej wyłapał Twój problem niz ja 100 medium MK jest ciemniejsza od IsaDory nr 49

Jelonek pisała, że średniokryjące są ciemniejsze od mocno kryjących, ja mam właśnie średnio kryjący, więc jeśli chcesz się wstrzelić w coś równie jasnego jak IsaDora to weź fulla
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:08   #2601
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A Isadora spełnia Wasze oczekiwania? W KWC opinie raczej takie sobie... inne ich podkłady też występują w takich jaśniutkich odcieniach?

Rachel, widzę, że nie tylko ja uczulona jestem na róż w podkładach

Jelonku, ja znalazłam IsaDorę tu -> http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...roductid=16223

jest nawet kolor 48
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:14   #2602
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez noseknosek
ja znalazłam IsaDorę tu -> http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...roductid=16223

jest nawet kolor 48
O, ja tam ostatnio szukałam ale patrzyłam tylko po próbniku! Super
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:25   #2603
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No i pokręciłam No jasne, że średnie krycie miało być ciemniejsze. Ale dobrze, jestem po dwugodzinnej mocnej drzemce i od razu lepiej mi się wizażuje.

To ja chyba się przespaceruję na maila i napiszę do sprzedawcy, czy jest szansa że pojawi się 100 kryjącego. Chyba że któraś z Was już pytała?

P.S. Niedobry, leniwy Jelonek! No chociaż byś największe skarby i najgorsze gnioty oceniła!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:34   #2604
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No i pokręciłam No jasne, że średnie krycie miało być ciemniejsze. Ale dobrze, jestem po dwugodzinnej mocnej drzemce i od razu lepiej mi się wizażuje.

To ja chyba się przespaceruję na maila i napiszę do sprzedawcy, czy jest szansa że pojawi się 100 kryjącego. Chyba że któraś z Was już pytała?

P.S. Niedobry, leniwy Jelonek! No chociaż byś największe skarby i najgorsze gnioty oceniła!
100 widziałam u jakiegoś nowego sprzedawcy
Wiem, że niedobry jelonek ze mnie ale ja kupuję co chwilę coś nowego i później musiałabym edytować, żeby obniżać gwiazdki itd. Za dużo roboty jak dla mnie
Tutaj na bladolicych można sobie poczytać na bieżąco
Z pudrów polecam sypki LU 06, a z prasowanych Isa Dora Oil Control 66 jest fajna i nie czytaj Rachelo, jeśli nie potrzebujesz w żółtej tonacji.
Inne są za ciemne, albo tworzą maskę- patrz Poudre Majeur Lancome, pomimo ładnego koloru.
Proszę jednak brać pod uwagę to, że ja cenię sobie delikatność pudrów/podkładów. Uwielbiany Blended Face jest dla mnie bardzo ciężki, widoczny, wzmagający przetłuszczanie, wcale nie upiększający i maskowaty
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:37   #2605
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

IsaDorę miałam, tę najjaśniejszą ale z serii Velvet Touch - bo 66 z Oil Control jest na mnie dużo za ciemny. Dużo. Powędrował do mamy.

Obecnie męczę albo skrobię, albo właśnie kombinuję i mieszam odcienie. Meteoryty Beige Chic mnie przyciemniają; nawet ładnie to wygląda, ale ja lubię odbijać światło
Inglot ma trochę za dużo drobinek, żeby nakładać go globalnie - muszę wypróbować mieszankę pudru Sephory i skrobi, to powinno być idealne połączenie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:43   #2606
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja używam Oil Control do poprawek, więc pewnie dlatego jest dobry. Na całą twarz też bym nie nałożyła, ale na rozjaśnioną filtrem/pudrem i żeby delikatnie przypruszyć brodę czy czubek nosa na szybko, nie odznacza się
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:18   #2607
oliwka3s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
jaki jest najlepszy puder dla jasnej karnacji?

blagam pomozcie
jaki jest najlepszy puder dla jasnej karnacji. mam jeszcze tradzik i jak chce przykryc niedoskonalosci to zawsze puder jest za ciemny czy zna ktos dobry do jasnej karnacji , ktory przykrywa niedoskonalosci?
oliwka3s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:42   #2608
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny, ja mam podkład 100 MK wersję Medium i jest bardzo jasny świetnie przylega do skóry i nie widac go w ogóle na skórze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:49   #2609
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Agnieszko dla mnie najjaśniejsza wersja Full jest kolorystycznie idealna jeśli chodzi o stopień jasności, wersja medium jest ciemniejsza o jakieś 1,5 tonu, więc dla mnie np. byłaby za ciemna
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:52   #2610
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Agnieszko dla mnie najjaśniejsza wersja Full jest kolorystycznie idealna jeśli chodzi o stopień jasności, wersja medium jest ciemniejsza o jakieś 1,5 tonu, więc dla mnie np. byłaby za ciemna
oo, żartujesz?
MK medium jest dla mnie najjaśniejszym podkładem jaki miałam czy widziałam w życiu. nie wyobrażam sobie jaśniejszego no chyba że biały
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.