Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 22:52   #961
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
próbowlam kilka razy i nie wychodzi mi. nie moge wychwycic tego efekt. Jutro rano wyjeżdzam nad jezioro, więc tam spróbuje te fotki porobić. jak wyjdą to w niedziele wieczorem zamieszcze.
Cena też mi niestey za wysoka, ale ostatnio mialam pewną robótke i obiecałam że jak ją skoncze i w miarę zarobie, to sobie zrobie prezent...
Ok, ok, ok. Nie spieszy mi się, w końcu Kotka, Zenek i Smrodka nie ukręcą tego chyba aż w tak ekspresowym tempie. Może tak jak Kamisio radził - spróbuj na ciemnej kredce albo cieniu. Bo jeśli to coś ma opalizować, to pewnie musi mieć tło, od któego się będzie odcinać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:58   #962
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

tylko wiesz że jak mnie kot zobaczył to się zeszczał ze strachu.....chyba cena go tak poraziła. hahah
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:59   #963
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Clarins Face Powder - 01 Transparente na Tru, a Asieńka chyba na niego poluje/polowała. 29 sztuk
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:00   #964
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Ja mialam podobną sytuację i wtedy musialam podpiąc swoje konto inteligo pod tego paypala i zdjęli limity. Pożniej znowu miałam podobną sytuację, ale tym razem nie chciał mi paypal zapłacić. Cos mu się nie podobało. Zaplacił za mnie kolega swoim paypalem. wysłalam mu oczywiście zamówienie z truskawiki, gdzie jest ikonka paypala. i on normalnie zapłacił. ja dla własnego spokoju wysłałam do truskawy meila z potwierdzeniem zaplacenia i że będzie figurował inny placacy niż dotychczas. i wszystko posżło gładko. tak ze chyba im wszystko jedno kto zapłaci za twoje zamówienie.

własnie podpiełam swoje konto pod paypala-jakas weryfikacja, wsiaorbało mi juz po raz drugi 6,5zl przyszła wiadomosc na maila ze za 2 -3 dni mam sprawdzic wyciag z karty. Co to jest własciwie ten wyciag z karty

czy mogłaby mi ktoras z Was zapłacic za te rzeczy jakbym przeslala order?
ja oczywiscie przelalabym pieniazki na konto
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:04   #965
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
tylko wiesz że jak mnie kot zobaczył to się zeszczał ze strachu.....chyba cena go tak poraziła. hahah
Wiem, wiem. obiecuję. Nie pokażę zdjęć mojemu kotu. A na pewno nie powiem ile kosztował. One zawsze przeliczają ile byłoby za to kilogramów kociej karmy
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:09   #966
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Oddadzą ci te 6,5 zl. Tam jest taki kod potzrebny zeby dokonczyć tą całą procedurę. mi on przyszedł w smsie (z inteligo o pobraniu przez paypal kasy, i cos takiego payal XXX i ta końcówka to ten kod). I to w ten sam dzień, nie czekalam 3-4 dni. dokładnie nie pamiętam jak to wyglądało, probowalam znaleśc w komórce tego smasa, ale to bylo dawno i niestety nie mam go już. ja mogłabym ci zapłacić, ale teraz nie mam na tym koncie kasy. Bo to jest tylko konto truskawkowe. jak coś napisz na prv. Ja zaraz nizkam, bo rano jadę nad jezioro, ale moze uda się szybko i sprawnie.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:12   #967
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
cudowne
A nie?
Podobno te JT World Tour mają być tylko w Sephorach Cudownie, bo na mojej wsi nie ma żadnej, a chętnie bym je sobie pomacała na żywo.


Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Bo to taka perłowa kolecja miała być z załozenia wszystkie kolory z numerami X09, ale troche im nie poszło jak widać
No nie poszło jak cholera ! Do teraz sobie w brodę pluję, żem kupiła aż dwa te badziewia Przynajmniej mam 4 całkiem dobre aplikatory do innych cieni
A Amber Tresure też miała być z założenia taka "perlista" ?Bo też źle ją wspominam. Z tych samych powodów co ER i TL. No, w tamtej jeszcze kolory były "nie moje".
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 23:15   #968
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Oddadzą ci te 6,5 zl. Tam jest taki kod potzrebny zeby dokonczyć tą całą procedurę. mi on przyszedł w smsie (z inteligo o pobraniu przez paypal kasy, i cos takiego payal XXX i ta końcówka to ten kod). I to w ten sam dzień, nie czekalam 3-4 dni. dokładnie nie pamiętam jak to wyglądało, probowalam znaleśc w komórce tego smasa, ale to bylo dawno i niestety nie mam go już. ja mogłabym ci zapłacić, ale teraz nie mam na tym koncie kasy. Bo to jest tylko konto truskawkowe. jak coś napisz na prv. Ja zaraz nizkam, bo rano jadę nad jezioro, ale moze uda się szybko i sprawnie.
dziekuje za checi , ale jesli jedziesz nad jezioro to nic z tego nie bedzie
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:18   #969
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Super buziaki dla Twojej Mamy Asiu , moja Matulka co prawda nie na wizażu , ale na innym forum sie udziela i nawet była juz na Zjeżdzie ,



Ja się zapisuje do sekcji kabaretowej (moje zycie to kabaret )
A gdzie Mamusia się udziela?? Może daj linka podeślę mojej M, może się zaprzyjażnią tak jak my tutaj...
Eeee to ja na dwóch frontach czyli w dwóch sekcjach mogę się udzielać bo ja też czasem mam wrażenie, że coś tu nie gra... i zaczynam się mocno zastanawiać czy my tu normalni.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no przydaloby sie narazie nie pisali nic zeby cos zaplacic tylko ze nadawca zle wypelnil dane i musze je uzupelnic czy cos takiego i wtedy odesla mi paczke wiec moze nie bede musiala placic? taka mala nadzieja...
Zapłacisz postmanowi przy odbiorze paczki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Asieńko, najśmieszniejsze, że rafiło na prawie niegotującą wegetariankę, która z racji tuszy i choróbsk w zasadzie w stronę jedzenia nie powinna nawet patrzeć. Ale jak zrobimy zlot Truskawomaniaczek to Ty i Kasiaoli zgłaszacie się do sekcji cateringu, jak rozumiem.



Przebrzydły Bytom. Dziewczyny, doradzam zmianę miejsca zamieszkania, Pruszcz Gdański znacznie bardziej przymyka oko niż Bytom przebrzydły, jak widzę.
Tak ja mogę gotować, no problem! Tylko z pieczeniem słodkości jestem na bakier wytwarzam najlepsze zakalce w okolicy, mogę wcielić jeszcze Tatę (on chyba Truskawkowego fenomenu nie pojmie ale...) piecze najlepsze serniki i szarlotki jakie jadłam!
Ukryciorze, też jeszcze nie powinnam się na jedzenie oglądać, bo szafka mi urosła tej zimy. Dostałam w kwietniu od TZ steper i chodze na gym i dieta ŻP - i zleciałam już z 6-7 kilo, w najchudszych portkach mam luzy, hehe nareszcie!
Ja przez kilka lat przeszłam kilka faz, od patyka do kolumbryny i z powrotem (no może jeszcze nie patyk). Mój rekord to +20kg na sterydach i hormonach w 11mcy i potem kolejne +16kg w ciąży. Ludzie mnie nie poznawali, ja zresztą siebie też...

Idę spać... Jutro na uczelnię na 7.30...
Spijcie spokojnie, niech Wam się Zieloni z UC nie śnią!!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:20   #970
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A nie?
Podobno te JT World Tour mają być tylko w Sephorach Cudownie, bo na mojej wsi nie ma żadnej, a chętnie bym je sobie pomacała na żywo.

No nie poszło jak cholera ! Do teraz sobie w brodę pluję, żem kupiła aż dwa te badziewia Przynajmniej mam 4 całkiem dobre aplikatory do innych cieni
A Amber Tresure też miała być z założenia taka "perlista" ?Bo też źle ją wspominam. Z tych samych powodów co ER i TL. No, w tamtej jeszcze kolory były "nie moje".
Drogo ci te aplikatory wyszły w takiej cenie to bałbym sie uzywać

Amberki były z klasycznej linii, ale one są jakby mniej kryjace od tych nowych piatek, mnie nawet sie podobały.

Dzieki bogu ze nie kupiłem tych metalików, ale Pink May mnie kusiły, tylko wydawało mi się ze bedą sie osypywać i dałem sobie spokój
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:22   #971
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

W takim razie teraz znikam, ale u mnie 10 to rano...wczesniej nie wyjade, od 9 powinnam być na forum (przynajmnije z 15 min). Więc jak byś nie znalazła nikogo, coś sie zorganizuje.
teraz znikam, bo mam cały czas dyżur pod telefonem i w każdej chwili mogę jechać do pracy. A chyba trzeba się wyspać przed podróżą. Milej nocy
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 23:24   #972
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Drogo ci te aplikatory wyszły w takiej cenie to bałbym sie uzywać
No wiadomix jak mawia całkiem - spoko (która na wizażystkę nie zagląda, a którą bardzo cenię i niniejszym pozdrawiam), że szkoda używać. Jakieś sześć dyszek za sztukę wychodzi (taniej, bo na truskawie oczywiście upolowane) tom je sobie póki co w ramki oprawiła i nad łóżkiem wiszą
Amber moim zdaniem tak samo słabo kryjące były jak te nowe cuda. I w ogóle do...
Clinique i Lancome - debeściaki
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:27   #973
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
A gdzie Mamusia się udziela?? Może daj linka podeślę mojej M, może się zaprzyjażnią tak jak my tutaj...
Eeee to ja na dwóch frontach czyli w dwóch sekcjach mogę się udzielać bo ja też czasem mam wrażenie, że coś tu nie gra... i zaczynam się mocno zastanawiać czy my tu normalni.



Zapłacisz postmanowi przy odbiorze paczki


Tak ja mogę gotować, no problem! Tylko z pieczeniem słodkości jestem na bakier wytwarzam najlepsze zakalce w okolicy, mogę wcielić jeszcze Tatę (on chyba Truskawkowego fenomenu nie pojmie ale...) piecze najlepsze serniki i szarlotki jakie jadłam!
Ukryciorze, też jeszcze nie powinnam się na jedzenie oglądać, bo szafka mi urosła tej zimy. Dostałam w kwietniu od TZ steper i chodze na gym i dieta ŻP - i zleciałam już z 6-7 kilo, w najchudszych portkach mam luzy, hehe nareszcie!
Ja przez kilka lat przeszłam kilka faz, od patyka do kolumbryny i z powrotem (no może jeszcze nie patyk). Mój rekord to +20kg na sterydach i hormonach w 11mcy i potem kolejne +16kg w ciąży. Ludzie mnie nie poznawali, ja zresztą siebie też...

Idę spać... Jutro na uczelnię na 7.30...
Spijcie spokojnie, niech Wam się Zieloni z UC nie śnią!!
Więc wiesz o czym mówię. Bo ja na sterydach mialam +35 kg. Po prostu nie mogłam patrzeć. Teraz jest mniej, no ale normalnie nie jest. Wzięłam z pracy karnet na siłownię, żrę tonę leków - musi mi w końcu metabolizm ruszyć, bo nie zdzierżę! I tak jest już lepiej, ale ja marzę o powrocie do sylwetki sprzed choroby... Ale to taki OT.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:43   #974
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość



Oglądałam PI na policzkach Agusi w Jej makijażach i byłam nim urzeczona. Twoja fotka mnie do niego przekonała całkowicie. Chcę go mieć.



To prawda, PI jest cudowny. Bardzo się na niego napaliłam.



Nulko, nie było mnie na forum.
W razie czego mój adres meilowy podam Ci na PW.



Widzę że Kochana Lip już pomogła.
Asienko, gdzie na makijazach widzialas efekt z PI?? podeslesz linka?

dziekuje za chec pomocy ale rzeczywiscie Lip juz mi zmniejszyla te fotki

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość



Gdyby AsikS nie mogła to ja chętnie Ci pomogę
dziekuje, jestescie Kochane!!!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem jak one to robiąmagia
Apropo skamieniałego JT, to dotarł dzis do mnie 56 Miss Rose . Zapach bardzo ładny i błyszczyk sam w sobie takzeale ta datat2005rok:ee ek:Mam małe opory przed smarowaniem sie nim.Boje sie ze jak oblize usta i trafi on do mojego przewodu pokarmowego to dostane ....nie powiem brzydko czego Stąd tez moje pytanie do posiadaczek JT...wszystko ok podczas smarowania sie tym JT?
ja uzywam dokladnie tego samego i nic sie ze mna nie dzieje uzywaj smialo, jest superowy!!

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam!!!

Chciałabym już mieć papierek, ale ubolewam nad końcem kursu...Mój instruktor jest fantastyczny Dzięki niemu uwierzyłam w siebie za kierownicą. Jest świetnym nauczycielem , a do tego jest przystojny i czarujący
Lip, ja tez trzymam kciuki!!! powodzonka!!!

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
A na dodatek dostanę także ten krem Elizabeth Arden bo Mama pierwszy raz robiła zakupy na Tru. Zawsze to ja kupowałam ze swojego konta.

Jestem z Niej dumna że sobie sama dała ze wszystkim radę.

Powiedziała że PI będzie dla mnie na Dzień Dziecka.

MAMUNIU - KOCHAM CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam tez Twoja Truskawkowa Mame moja Mamuska dopiero poznaje tajniki komputera i internetu, ale coraz lepiej jej idzie

Asiulko, jak dostaniesz juz PI to prosze o foteczki i opinie strasznie sie na niego napalilam ale dopiero co kupilam Laure... ale PI chyba daje inny efekt moze go wyblagam na Dzien Dziecka lub imieninki w lipcu, jesli warto? czekam na opinie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
tylko wiesz że jak mnie kot zobaczył to się zeszczał ze strachu.....chyba cena go tak poraziła. hahah




a tak btw, to napisalam dzisiaj do Tru z prosba o zwrot kosztow cla i odpisali juz ze pieniazki beda na moim koncie (a raczej koncie brata...) w ciagu 2 tygodni
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 23:44   #975
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No wiadomix jak mawia całkiem - spoko (która na wizażystkę nie zagląda, a którą bardzo cenię i niniejszym pozdrawiam), że szkoda używać. Jakieś sześć dyszek za sztukę wychodzi (taniej, bo na truskawie oczywiście upolowane) tom je sobie póki co w ramki oprawiła i nad łóżkiem wiszą
Amber moim zdaniem tak samo słabo kryjące były jak te nowe cuda. I w ogóle do...
Clinique i Lancome - debeściaki
z czwórek Lancome 105 i 311 wielbie

a propos ciekawi mnie ta 8-kolorowa paleta cieni (chyba design) Lancome co sie pojawiła na tru
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 01:15   #976
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
z czwórek Lancome 105 i 311 wielbie

Kamisio 311 z ganatem jest?- jaki on jest - matowy, drobinkowy? I jak inne kolory z tej palety? A 105 to jak wygląda? Szukam własnie jakiegoś cudownego granatowego cienia
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 07:52   #977
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A nie?
Podobno te JT World Tour mają być tylko w Sephorach Cudownie, bo na mojej wsi nie ma żadnej, a chętnie bym je sobie pomacała na żywo.
są jeszcze w Douglasach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 07:58   #978
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
właśnie wypróbowałam swój drugi prezent, kóry kupiłam nie na truskawce a w Sephorze. to jest to : http://eu.strawberrynet.com/productD...80270&goChar=L
To pianka do mycia dla cery suchej. pierwsze wrażenie -pachnie szarym mydłem
Miałam ta piankę kiedyś , jeszcze w starej szacie graficznej. Była bardzo miła, ale miałam wrażenie, że za słabo oczyszcza. Zpach był piekny - wcale nie szaro-mydlany dla mojego nosa.

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość


Trzymam kciuki i powodzenia życzę
Dziękuję i pochwal sie kuferkieeeem na zdjęciu!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


Dziekuję

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Clarins Face Powder - 01 Transparente na Tru, a Asieńka chyba na niego poluje/polowała. 29 sztuk
O nieeee , ja go PRAGŁAM , a teraz musze zainwestowac w podkład i krem

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

Lip, ja tez trzymam kciuki!!! powodzonka!!!
Dzięki




Hmmm... jakie cienie wybrać na egzamin?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:11   #979
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

Przebrzydły Bytom. Dziewczyny, doradzam zmianę miejsca zamieszkania, Pruszcz Gdański znacznie bardziej przymyka oko niż Bytom przebrzydły, jak widzę.
Nie taki ten Bytom zły, przynajmniej można mejle do niego słać. Tak się pocieszam, bo, tak jak przypuszczałam, pracownicy tego urzędu chcą sobie pooglądać mój bakłażanowy tusz YSL

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no przydaloby sie narazie nie pisali nic zeby cos zaplacic tylko ze nadawca zle wypelnil dane i musze je uzupelnic czy cos takiego i wtedy odesla mi paczke wiec moze nie bede musiala placic? taka mala nadzieja...


Nie liczyłabym na to, Bytom zatrzyma = płacisz

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, nie licz na to...Ja dostałam dziś identyczne pismo. Sądzę,że chodzi o to,że nadawca (Truskawka) nie wpisał sumy, jaką zapłaciłaś za zakupiony produkt...
Witaj w klubie. Właśnie przesłałam dokumenty do Bytomia.


AsikS, Chise i innym Asiom życzę samych radosnych momentów w życiu i wspaniałych truskawkowych okazji
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 08:11   #980
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
W tonacji złocistej brzoskwiniowej skórki polecam Clinique Aglow...
dziekuję bardzo będę się mu musiała bliżej przyjżeć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:26   #981
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
są jeszcze w Douglasach
Błyszczyki JT World Tour są też w Marionnaud, wczoraj je tam macałam w Arkadii, ostatecznie kupiłam w Sephorze odcień Moulin Rose, jest cuuudowny
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:34   #982
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Błyszczyki JT World Tour są też w Marionnaud, wczoraj je tam macałam w Arkadii, ostatecznie kupiłam w Sephorze odcień Moulin Rose, jest cuuudowny
one wszystkie sliczne ja najbardziej chcę bananka, ale inne też niczego sobie
jak wygląda ta czerwień (czy to róż?) na ustach?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:41   #983
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ja mieszkam tuż obok bytomskich celników, wczoraj u nich byłam po swoje dwie paczki (clą mi na miejscu - 20min czekania).
Tamtejszy celnik mówił mi, że wraz z napływającą lawiną paczek z truskawy dostali prikaz aby clić ile wlezie, ile wydolą znaczy

także trzeba się szykować na wzmożone łapanki
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:50   #984
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam tuż obok bytomskich celników, wczoraj u nich byłam po swoje dwie paczki (clą mi na miejscu - 20min czekania).
Tamtejszy celnik mówił mi, że wraz z napływającą lawiną paczek z truskawy dostali prikaz aby clić ile wlezie, ile wydolą znaczy

także trzeba się szykować na wzmożone łapanki
Tak mi się jakoś z okupacją skojarzyło, może jakiś Truskawkowy Ruch Oporu założyć?
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:51   #985
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam tuż obok bytomskich celników, wczoraj u nich byłam po swoje dwie paczki (clą mi na miejscu - 20min czekania).
Tamtejszy celnik mówił mi, że wraz z napływającą lawiną paczek z truskawy dostali prikaz aby clić ile wlezie, ile wydolą znaczy

także trzeba się szykować na wzmożone łapanki
Całusy pocieszycieslkie dla wszystkich Truskawek, ktorych paczki leca przez Bytom
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:55   #986
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Tak mi się jakoś z okupacją skojarzyło, może jakiś Truskawkowy Ruch Oporu założyć?
mi też :/
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 08:56   #987
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Całusy pocieszycieslkie dla wszystkich Truskawek, ktorych paczki leca przez Bytom
Widze, ze się ralaksujesz na Wizażu przed egzaminem O ktorej piszesz?
Pamiętaj, że wszystkie jesteśmy z Tobą!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A nie?
Podobno te JT World Tour mają być tylko w Sephorach Cudownie, bo na mojej wsi nie ma żadnej, a chętnie bym je sobie pomacała na żywo.
Będę dzisiaj w Sephorce, jak coś potrzebujesz, to mogę Ci kupić.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:06   #988
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Nie taki ten Bytom zły, przynajmniej można mejle do niego słać. Tak się pocieszam, bo, tak jak przypuszczałam, pracownicy tego urzędu chcą sobie pooglądać mój bakłażanowy tusz YSL

[/b]

Nie liczyłabym na to, Bytom zatrzyma = płacisz



Witaj w klubie. Właśnie przesłałam dokumenty do Bytomia.


AsikS, Chise i innym Asiom życzę samych radosnych momentów w życiu i wspaniałych truskawkowych okazji

No, wyraźnie widać, że Bytom się zeźlił na nasze masowe zakupy

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Błyszczyki JT World Tour są też w Marionnaud, wczoraj je tam macałam w Arkadii, ostatecznie kupiłam w Sephorze odcień Moulin Rose, jest cuuudowny

Ten podoba mi się najbardziej z World Tour

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Całusy pocieszycieslkie dla wszystkich Truskawek, ktorych paczki leca przez Bytom
Dziekuję jako złapana 4 razy w ciągu ostatnich 3 dni... A 2 paczki jeszcze w drodze, wcale nie liczę na to, że Bytom nie zechce im się przyjrzeć...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:06   #989
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
one wszystkie sliczne ja najbardziej chcę bananka, ale inne też niczego sobie
jak wygląda ta czerwień (czy to róż?) na ustach?
To taki bardzo ładny odcień różu, bez drobinek, raczej transparentny choć bardzo jasne usta może delikatnie koloryzować. Zrobiłabym zdjęcie błyszczyka na ustach ale w tej chwili nie mam dostępu do aparatu Aha, i mam wrażenie (nie wiem, może to tylko wrażenie) że nie jest tak gęsty i lepiący jak moje poprzednie JT. Poprzednich się pozbyłam bo miałam uczucie że jak zamknę usta pomalowane tymi błyszczykami to już ich nie otworzę ale z tego jestem bardzo zadowolona, myślę, że zostanie ze mną na dłużej
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 09:13   #990
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam tuż obok bytomskich celników, wczoraj u nich byłam po swoje dwie paczki (clą mi na miejscu - 20min czekania).
Tamtejszy celnik mówił mi, że wraz z napływającą lawiną paczek z truskawy dostali prikaz aby clić ile wlezie, ile wydolą znaczy

także trzeba się szykować na wzmożone łapanki
No to miałam sporo szczęścia z moimi 3 wczorajszymi paczkami...
Ale paczki które Bytom mi złapał o wartości około 30 zł przeszły bez cła i płat. Oclili tylko paczki o wartości pow. 100 zł (które złapali rzecz jasna).
Ciekawe czy to tylko bytomskie zarządzenie, czy ogólnopolskie?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.