rozmowy o seksie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 04:51   #1
aputnam9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3
Cool

rozmowy o seksie


Mojego faceta interesuje bo jak twierdzi "lubi wiedziec" jak to bylo kiedys z moimi ex.
Zadaje mi pytania z kim ,kiedy ,twierdzi ,ze to po to aby mnie lepiej poznac i ze nie czuje sie zle kiedy opowiadam o intymnych szczegolach z moimi ex.
Nie moge tego pojac , przyjmuje do wiadomosci ,ale nie rozumiem , tlumaczy mi ze to dlatego ,ze jestesmy innymi ludzmi .
Mysle sobie ,ze moze on chcialby uslyszec ze to on jest tym naj,albo ma jakies podswiadome intencje ktorych byc moze sam sobie nie uswiadamia...
Czy wy rozmawiacie z waszymi partnerami o tym np. z kim bylo ci najlepiej,jaki najbardziej intensywny seks mialyscie z kim i kiedy itd???
aputnam9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:06   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: rozmowy o seksie

nie i uwazam takie pogduszki za nic nie wnoszace a czesto raniace,to co bylo to bylo i nie mamy na to zadnego wplywu,wazne jest tu i teraz.

moze go to jakos kreci ,moze lubi sobie pogadac o seksie?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:19   #3
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: rozmowy o seksie

niestety mój TZ powiedzial mi kiedys o tym co było choc wcale go o to nie prosiłam. bardzo mnie to zraniło i bardzo wpłyneło (oczywiscie negatywnie) na dalsze relacje - nie mówiąc juz o sprawach łózkowych.
ja nigdy nic nie powiedzialam o swoich byłych i nie mam zamiaru bo wiem jak to mzoe wpłynąć na drugą osobę..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:41   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: rozmowy o seksie

Cytat:
Napisane przez aputnam9 Pokaż wiadomość
Mojego faceta interesuje bo jak twierdzi "lubi wiedziec" jak to bylo kiedys z moimi ex.
Zadaje mi pytania z kim ,kiedy ,twierdzi ,ze to po to aby mnie lepiej poznac i ze nie czuje sie zle kiedy opowiadam o intymnych szczegolach z moimi ex.
Nie moge tego pojac , przyjmuje do wiadomosci ,ale nie rozumiem , tlumaczy mi ze to dlatego ,ze jestesmy innymi ludzmi .
Mysle sobie ,ze moze on chcialby uslyszec ze to on jest tym naj,albo ma jakies podswiadome intencje ktorych byc moze sam sobie nie uswiadamia...
Czy wy rozmawiacie z waszymi partnerami o tym np. z kim bylo ci najlepiej,jaki najbardziej intensywny seks mialyscie z kim i kiedy itd???

Ze swoim partnerem rozmawiałam, ale dość ogólnikowo - czyli bez szczegółów takich, jak pozycje czy to z kim z przeszłości było mi najlepiej...
Nie wiem o co Twojemu facetowi może chodzić i czemu aż tak go to interesuje. Może chciałby właśnie się upewnić, że z nim jest najlepiej? Może też jest po prostu ciekawy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:43   #5
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: rozmowy o seksie

Ja myślę, że takie rozmowy nic nie dają i są niepotrzebne. Ja nigdy tego nie robiłam i sama wolałabym też nie wiedzieć, a czasem jak przez przypadek coś wychodzi to później cały czas o tym myślę, i sobie zaraz wyobrażam i czuje się...może to głupie... zdradzona.
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 07:57   #6
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: rozmowy o seksie

Cytat:
Napisane przez aputnam9 Pokaż wiadomość
Czy wy rozmawiacie z waszymi partnerami o tym np. z kim bylo ci najlepiej,jaki najbardziej intensywny seks mialyscie z kim i kiedy itd???
Nie rozmawiam i uważam, że to bez sensu. Teraz jestem z nim, tylko z nim seks uprawiam i tylko o naszym seksie rozmawiamy, bo to jest teraz ważne, a nie to, co było kiedyś.

Moim zdaniem takie rozmowy nic dobrego nie wnoszą, bo prowadzą do porównań, drążenia, kolejnych pytań, a po co to wszystko? Chyba lepiej skupić się na własnym związku.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 09:25   #7
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: rozmowy o seksie

nie rozmawiam..swoją przeszłosc uważam za zamkniety rozdział TZ tez tak uwaza...mysle, ze trzeba budować swoja bliskość bez opierania sie o wczesniejsze przezycia, które moge teraz zranic
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 09:52   #8
laurie:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: rozmowy o seksie

...

Edytowane przez laurie:)
Czas edycji: 2020-07-03 o 07:10
laurie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 10:50   #9
alu
Raczkowanie
 
Avatar alu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 171
Dot.: rozmowy o seksie

O kurcze, ja np nie chce wiedziec co moja dziewczyna robiła z jakims tam kolesiem wczesniej. Bynajmniej mnie to nie interesuje. A jesli facet pyta o takie rzeczy to nie wiem, chyba czuje sie niedowartościowany bo nie widzi u Ciebie orgazmu albo słabo udajesz hehehehe wiec na siłe chce wyciagnąć czy tylko z nim tak jest czy z byłymi tez tak było. Jedyne co mi przychodzi do głowy....
alu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 12:20   #10
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: rozmowy o seksie

Ja nie rozmawiam z moim TŻ o tym bo uważam, że to może tylko wywołać niepotzrebne kłótnie. Po co rozdrapywać stare rany?
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:59   #11
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: rozmowy o seksie

czesto moj tz wypytuje mnie o moich byłych, ale ja takze nie lubie drazyc tego tematu, bo wiadomo ze jak sie z kims jest a wspomina się drugiej osobie o tym co kiedys robila z kims innym to oczywiste ze druga osobe zrani.Ostatnio mu powiedziała,że niechce gadac o naszych bylych bo to nie ma sensu i zebysmy zyli terazniejszoscia a nie przeszlością.
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 17:37   #12
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: rozmowy o seksie

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ze swoim partnerem rozmawiałam, ale dość ogólnikowo - czyli bez szczegółów takich, jak pozycje czy to z kim z przeszłości było mi najlepiej...
Nie wiem o co Twojemu facetowi może chodzić i czemu aż tak go to interesuje. Może chciałby właśnie się upewnić, że z nim jest najlepiej? Może też jest po prostu ciekawy.

u mnie jest tak samo
mojego partnera nie interesują jakieś szczegóły, najnormalniej rozmawialiśmy o naszych byłych związkach, partnerach, doświadczeniach, no ale nie zagłębialiśmy się i nie mamy zamiaru
nie wiem, czemu może to Twojego chłopaka interesować, jest pewnie ciekawy, ale może z innej strony szuka lekkiego dowartościowania? chce po prostu, żebyś mu powiedziała, że i tak i tak on jest najlepszy ? ?
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:00   #13
Euphoria88
Raczkowanie
 
Avatar Euphoria88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Dot.: rozmowy o seksie

Ostatnio wpadła mi w ręce publikacja Lwa-Starowicza, który opisywał sytuację, w której partnera podnieca fakt,że kobieta wcześniej była dotykana, pieszczona przez innego mężczyznę.....
No, ale opisywał rodzaj dewiacji, w której to zachowanie prowadziło do tego,że mężczyzna zmuszał swoją kobietę do seksu z innymi
__________________
Zastrzel teraz...
Chciałabym dla ciebie zginąć...
Euphoria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 07:21   #14
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: rozmowy o seksie

Cytat:
Napisane przez Euphoria88 Pokaż wiadomość
Ostatnio wpadła mi w ręce publikacja Lwa-Starowicza, który opisywał sytuację, w której partnera podnieca fakt,że kobieta wcześniej była dotykana, pieszczona przez innego mężczyznę.....
No, ale opisywał rodzaj dewiacji, w której to zachowanie prowadziło do tego,że mężczyzna zmuszał swoją kobietę do seksu z innymi
No właśnie mnie też to pod swoistśą dewiacje podchodzi, ale ja jestem ogólnie osobą zaborczą i zazdrosną i wiedząc, że TŻ był z innymi kobietami, nie chciałabym wiedzieć co, jak i kiedy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.