Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 10:14   #1891
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez jula4488 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytac o Vichy Dermablend. Używałam w przeszłości Pan Stick Max Factora i bardzo zapychał mi pory.. Czy zauważyłyście podobne właściwości u Dermablend?
Hmm miałam kiedyś próbki, był bardzo ciężki i tłusty, miałam wrażenie, że mnie zapchał.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:21   #1892
xXxPogodynkaxXx
Przyczajenie
 
Avatar xXxPogodynkaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Rzeszów (A i G) i Boguchwała (M).
Wiadomości: 4
GG do xXxPogodynkaxXx
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam! Mam pewien problem i licze na to, że tutaj właśnie znajdę jego rozwiązanie. Chodzi o to, że mam problem z podkładami. Mam cerę mieszaną bardziej w stronę suchej. Wszystkie podkłady, jakie do tej pory miałam, na mojej twarzy wyglądają źle, niektóre nawet bardzo źle. Ważą się, powstają grudki, smugi, podkreślają suche obszary na twarzy... To naprawdę wygląda okropnie, od razu widać, że sie czymś wysmarowałam. Używałam już podkładów z Astora, z firmy Revlon, Bourjois... Próbowałam nakładać je wszystkimi możliwymi sposobami: palcami, gąbeczkami, pędzlami, na rózne kremy pod spód... I ciągle to samo.
Czy któraś z Was miała podobny problem udało jej się znaleć rozwiązanie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

P.S. Kupiłam niedawno podkład z Revlona do cery mieszanej i suchej, kolor 110 ivory. Znów wyrzuciłam kasę w błoto, ale wiem, że większość dziewczyn jest z niego zadowolona. Zużyłam około 1/3 buteleczki. Trochę szkoda mi go wywalać do kosza, więc może któraś z Was się skusi w zamian za jakieś próbeczki jasnych podkładów?
xXxPogodynkaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 10:47   #1893
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez xXxPogodynkaxXx Pokaż wiadomość
Witam! Mam pewien problem i licze na to, że tutaj właśnie znajdę jego rozwiązanie. Chodzi o to, że mam problem z podkładami. Mam cerę mieszaną bardziej w stronę suchej. Wszystkie podkłady, jakie do tej pory miałam, na mojej twarzy wyglądają źle, niektóre nawet bardzo źle. Ważą się, powstają grudki, smugi, podkreślają suche obszary na twarzy... To naprawdę wygląda okropnie, od razu widać, że sie czymś wysmarowałam. Używałam już podkładów z Astora, z firmy Revlon, Bourjois... Próbowałam nakładać je wszystkimi możliwymi sposobami: palcami, gąbeczkami, pędzlami, na rózne kremy pod spód... I ciągle to samo.
Czy któraś z Was miała podobny problem udało jej się znaleć rozwiązanie? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

P.S. Kupiłam niedawno podkład z Revlona do cery mieszanej i suchej, kolor 110 ivory. Znów wyrzuciłam kasę w błoto, ale wiem, że większość dziewczyn jest z niego zadowolona. Zużyłam około 1/3 buteleczki. Trochę szkoda mi go wywalać do kosza, więc może któraś z Was się skusi w zamian za jakieś próbeczki jasnych podkładów?
Może po prostu niewłaściwie dbasz o cerę? Regularnie wykonujesz peeling, solidnie nawilżasz skóre?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:00   #1894
xXxPogodynkaxXx
Przyczajenie
 
Avatar xXxPogodynkaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Rzeszów (A i G) i Boguchwała (M).
Wiadomości: 4
GG do xXxPogodynkaxXx
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Tak. Robię peelingi i nawilżam cerę. I nie wiem, dlaczego moja skóra nie chce przyjąć żadnego podkładu... Przed jego nałożeniem mam gładką, nawilżoną cerę, a po aplikacji podkładu zaczynają sie dziać dziwne rzeczy...
xXxPogodynkaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 11:17   #1895
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez xXxPogodynkaxXx Pokaż wiadomość
Tak. Robię peelingi i nawilżam cerę. I nie wiem, dlaczego moja skóra nie chce przyjąć żadnego podkładu... Przed jego nałożeniem mam gładką, nawilżoną cerę, a po aplikacji podkładu zaczynają sie dziać dziwne rzeczy...
Może powinnaś spróbować podkładów mineralnych?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:57   #1896
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie!

Drogie Wizażanki proszę Was bardzo o poradę(jeśli jesteście w stanie porównać), które z podkładów Estee Lauder bądź Make-up Atelier Paris będą sprzyjały najbliżej odcieniami do Lumiere Cashmere Foundation Light Neutral (ewentualnie koloru minimalnie ciemniejszego)?
__________________
"...I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he held me in his arms
My feet never touched the ground..."



Florence and the Machine: Heavy In Your Arms

MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:39   #1897
klaudys_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny. Mam pewien problem chciałabym kupić sobie jakiś podkład tak do 30-35zł. Znacie coś fajnego co nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek i nie zatyka porów Mam nadzieję, że doradzicie mi coś fajnego i niedrogiego
klaudys_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 19:49   #1898
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez klaudys_a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pewien problem chciałabym kupić sobie jakiś podkład tak do 30-35zł. Znacie coś fajnego co nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek i nie zatyka porów Mam nadzieję, że doradzicie mi coś fajnego i niedrogiego
Tak, tak. Dołączam się do prośby.

Chciałabym uzyskać efekt dyskretnego poprawienia niedoskonałości, zmatowienia i wyrównania kolorytu skóry. Szczególnie zależy mi na delikatności makijażu, nie na efekcie nałożonej na skórę maski.
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 21:20   #1899
michaelek
Przyczajenie
 
Avatar michaelek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam. Mam problem... Jestem facetem. Choć nie z tym mam problem, że nim jestem, a mianowicie ze swoja skóra...

Jestem po terapii retinoidami ze względu na trądzik, a nawet po mikrodermabrazji. Skóra jest już w dobrym stanie, ale jest jedno duże ALE...

Tu moje foto: http://img94.imageshack.us/img94/904...wek0145645.jpg

Ze względu na blizny, wielkie pory, i ogólnie pozostałości po trądziku, chciałbym zapytać o jakiś podkład. Zależy mi przede wszystkim na naturalnym efekcie. Nie na masce. Nie musi byc idealne krycie, bo chce jedynie wyrównac koloryt. Próbowałem już fluidu z Ingrid Cosmetics, z Manhattanu (Perfect Adapt), który ma na wizażu dosyć duże noty, próbowałem Max factor Lasting Performance, Oriflame podkład adaptacyjny Giordani (nawet ok) i podkład z Soraya, Anti Ageing, który jest ok, bo przykrywa wszystko i wygląda w miarę naturalnie, ale odcien najasniejszy 01 jest dla mnie za ciemny troche, jest w tonacji pomaranczowej i wygląda to już sztucznie choćby ze względu na odcien wlasnie. Poszukuje czegoś taniego, nie oszukujmy się, tym bardziej, że podkład z reguły ważny jest 12 miesięcy od otwarcia, a ja chciałbym użyć czegoś raz na ruski rok, typu jakaś impreza, ślub itp. I nie obchodzi mnie to czy się to komuś podoba, że facet chcę nakładać na swoja twarz podkład, bo mam to co mam na twarzy jak widac na załączonym zdjęciu i naturalne jest ze chce to zakryć, choćby na jedną noc w roku i czuć sie dobrze, nie myślac o tym Prawda? Prawda. Dodam, że zauważyłem, że podkłady im płynniejsze, tym lepsze, ale to nie jest reguła.

P.S. Bazy pod podkład nie wygładzają, a używałem tej z saoraya i z Loreala Studio professional czy jakos tak jak się ma tak duże pory i niedoskonałości to niestety te bazy były słabe i u mnie nie działały.

Krem z biodermy sebium zwezajacy pory, owszem ok, ale wysusza skóre i podkreśla suche skórki, więc tez odpada.
michaelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:23   #1900
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez michaelek Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem... Jestem facetem. Choć nie z tym mam problem, że nim jestem, a mianowicie ze swoja skóra...

Jestem po terapii retinoidami ze względu na trądzik, a nawet po mikrodermabrazji. Skóra jest już w dobrym stanie, ale jest jedno duże ALE...

Tu moje foto: http://img94.imageshack.us/img94/904...wek0145645.jpg

Ze względu na blizny, wielkie pory, i ogólnie pozostałości po trądziku, chciałbym zapytać o jakiś podkład. Zależy mi przede wszystkim na naturalnym efekcie. Nie na masce. Nie musi byc idealne krycie, bo chce jedynie wyrównac koloryt. Próbowałem już fluidu z Ingrid Cosmetics, z Manhattanu (Perfect Adapt), który ma na wizażu dosyć duże noty, próbowałem Max factor Lasting Performance, Oriflame podkład adaptacyjny Giordani (nawet ok) i podkład z Soraya, Anti Ageing, który jest ok, bo przykrywa wszystko i wygląda w miarę naturalnie, ale odcien najasniejszy 01 jest dla mnie za ciemny troche, jest w tonacji pomaranczowej i wygląda to już sztucznie choćby ze względu na odcien wlasnie. Poszukuje czegoś taniego, nie oszukujmy się, tym bardziej, że podkład z reguły ważny jest 12 miesięcy od otwarcia, a ja chciałbym użyć czegoś raz na ruski rok, typu jakaś impreza, ślub itp. I nie obchodzi mnie to czy się to komuś podoba, że facet chcę nakładać na swoja twarz podkład, bo mam to co mam na twarzy jak widac na załączonym zdjęciu i naturalne jest ze chce to zakryć, choćby na jedną noc w roku i czuć sie dobrze, nie myślac o tym Prawda? Prawda. Dodam, że zauważyłem, że podkłady im płynniejsze, tym lepsze, ale to nie jest reguła.

P.S. Bazy pod podkład nie wygładzają, a używałem tej z saoraya i z Loreala Studio professional czy jakos tak jak się ma tak duże pory i niedoskonałości to niestety te bazy były słabe i u mnie nie działały.

Krem z biodermy sebium zwezajacy pory, owszem ok, ale wysusza skóre i podkreśla suche skórki, więc tez odpada.
........
dla faceta polecam pudry mineralne -sypkie,nakładane na ''sucho'' specjalnym pędzlem..np Lili Lolo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:23   #1901
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
dla faceta polecam pudry mineralne -sypkie,nakładane na ''sucho'' specjalnym pędzlem..np Lili Lolo.
też bym skłaniała do pudrów mineralnych
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 18:36   #1902
klaudys_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez klaudys_a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pewien problem chciałabym kupić sobie jakiś podkład tak do 30-35zł. Znacie coś fajnego co nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek i nie zatyka porów Mam nadzieję, że doradzicie mi coś fajnego i niedrogiego
?



rimmel, maybelline, astor, essence, wibo, Sensique z tych firm, bo do inych niestety nie mam dostępu
klaudys_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:51   #1903
blondix94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dobry podklad kryjący i matujący

Szukam dobrego podkladu kryjącego i matującego . mam cere tłustą ze skłonnościami do wyprysków.
jakim waszym zdaniem jest dobry podklad ? i żeby był długotrwały ; )
blondix94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:47   #1904
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez michaelek Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem... Jestem facetem. Choć nie z tym mam problem, że nim jestem, a mianowicie ze swoja skóra...

Jestem po terapii retinoidami ze względu na trądzik, a nawet po mikrodermabrazji. Skóra jest już w dobrym stanie, ale jest jedno duże ALE...

Tu moje foto: http://img94.imageshack.us/img94/904...wek0145645.jpg

Ze względu na blizny, wielkie pory, i ogólnie pozostałości po trądziku, chciałbym zapytać o jakiś podkład. Zależy mi przede wszystkim na naturalnym efekcie. Nie na masce. Nie musi byc idealne krycie, bo chce jedynie wyrównac koloryt. Próbowałem już fluidu z Ingrid Cosmetics, z Manhattanu (Perfect Adapt), który ma na wizażu dosyć duże noty, próbowałem Max factor Lasting Performance, Oriflame podkład adaptacyjny Giordani (nawet ok) i podkład z Soraya, Anti Ageing, który jest ok, bo przykrywa wszystko i wygląda w miarę naturalnie, ale odcien najasniejszy 01 jest dla mnie za ciemny troche, jest w tonacji pomaranczowej i wygląda to już sztucznie choćby ze względu na odcien wlasnie. Poszukuje czegoś taniego, nie oszukujmy się, tym bardziej, że podkład z reguły ważny jest 12 miesięcy od otwarcia, a ja chciałbym użyć czegoś raz na ruski rok, typu jakaś impreza, ślub itp. I nie obchodzi mnie to czy się to komuś podoba, że facet chcę nakładać na swoja twarz podkład, bo mam to co mam na twarzy jak widac na załączonym zdjęciu i naturalne jest ze chce to zakryć, choćby na jedną noc w roku i czuć sie dobrze, nie myślac o tym Prawda? Prawda. Dodam, że zauważyłem, że podkłady im płynniejsze, tym lepsze, ale to nie jest reguła.

P.S. Bazy pod podkład nie wygładzają, a używałem tej z saoraya i z Loreala Studio professional czy jakos tak jak się ma tak duże pory i niedoskonałości to niestety te bazy były słabe i u mnie nie działały.

Krem z biodermy sebium zwezajacy pory, owszem ok, ale wysusza skóre i podkreśla suche skórki, więc tez odpada.
Dobrze by było gdybys trafił na jakąs ogarniętą konsultantke w sklepie, która doradziła by Ci nie tylko podkład, ale przede wszystkim odcień, tak aby stapiał sie z karnacją. Może odwiedz np. Douglasa, jesli masz go gdzieś w pobliżu popros o radę i parę próbek? Wprawdzie ceny tam dość wysokie, ale będziesz mógł się zorientowac co mniej więcej dla Ciebie dobre.

A poza tym, Twoja twarz wcale tak źle nie wygląda, poszukaj tu wątków o różnych metodach likwidowania blizn potrądzikowych, jak na moje oko mozna będzie sobie z tym poradzić.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:53   #1905
Jollcia13
Przyczajenie
 
Avatar Jollcia13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 20
Wink Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

bezzkonkurencyjny u mnie- MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP

taki w czarnym opakowaniu, lekko rozszerzającym ku górze, bo ten 'przechylający się' nie jest taki dobry
a tu masz jego dokladniejszy opis-
Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który daje po nałożeniu aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne cząsteczki pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy wygląd bez uciążliwych pozostałości.

ale uwaga- trzeba dobrze dobrać kolor, bo bardzo nienaturalnie wygląda ze złym
Jollcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:55   #1906
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

Po pierwsze wyszukiwarka! Po drugie Revlon Colorstay
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 16:25   #1907
60s
Przyczajenie
 
Avatar 60s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

revlon colorstay !! w internecie mozna go kupic nawet do 20zl taniej niz w drogerii to raz, a dwa kup sobie lepiej jakis dobry korektor lub nawet baze - najlepszy chyba zielony bo kryje zaczerwienienia i pryszcze. a tak odbiegajac troche od pytania, to sprobuj przetrzec buzie zwyklym mlekiem-pomijajac, ze nie mam juz rozszerzonych porow,szybciej goja mi sie wypryski to podklad mi sie nie owarza
60s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 16:49   #1908
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

Revlon Colorstay albo drozszy lepszy odpowiednik Estee Lauder Double Wear
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 18:24   #1909
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

od siebie polecę Manhattan Clearface Anti Shine Manhattan lub droższy podkład z Make up for ever Mat Velvet
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 20:00   #1910
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

MUFE Mat Velvet +
Genialny podkład
A poza tym KWC
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 21:05   #1911
glamorousbabe
Raczkowanie
 
Avatar glamorousbabe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

EL Double Wear albo Mac Studio Fix. Bezkonkurencyjne.
glamorousbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:49   #1912
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

Kobo matujący. Dobrze kryje i matuje. A cena też jest rozsądna.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 14:57   #1913
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
MUFE Mat Velvet +
Genialny podkład
A poza tym KWC
.....
heh jak dla kogo,jak dla kogo uwierzysz,że na mojej osobistej twarzy lepiej spisuje się matujący KOBO za niecałe 2 dychy? czary czy cos...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 17:32   #1914
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Dobry podklad kryjący i matujący

Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone podkłady w kompakcie? Zależy mi na dobrym kryciu i trwałym macie (mam cerę mieszaną). Zastanawiam się nad Facefinity MF Jak myślicie, dobry wybór? Macie jakieś inne typy?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 18:04   #1915
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A ja szukam podkładu dobrego dla młodej cery . Nie chce aby zatykał on pory, bo moja cera jest skłonna do pojawiania się wyprysków ale też nie chce by był on zbyt lekki i po kilku minutach "spływał". Cena też nie chce aby była mocna wygórowana .

Może któraś z Was mi jakiś poleci ? .
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:45   #1916
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
A ja szukam podkładu dobrego dla młodej cery . Nie chce aby zatykał on pory, bo moja cera jest skłonna do pojawiania się wyprysków ale też nie chce by był on zbyt lekki i po kilku minutach "spływał". Cena też nie chce aby była mocna wygórowana .

Może któraś z Was mi jakiś poleci ? .
.......
yyy...jak masz cos do ukrycia i jeszcze nadmiernie sie błyszczysz to może Kobo matujący własnie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 00:57   #1917
michaelek
Przyczajenie
 
Avatar michaelek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzięki bardzo za wszelkie info. Pójdę któregos dnia do Douglasa i zapytam jakiejś kobitki o coś dla mnie
michaelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:03   #1918
anetasz77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

polecam bell mineral cena 17 z dobrze kryje, ale nie robi maski, jedyny minus to taki, że nie nalezy go zbyt mocno rozcierać, a pozostawić jakby do wyschnięcia, wtedy cera jest zmatowiona, bez grudek i przebarwień do 70 %- czyli efekt jest bardzo naturalny. Muszę przyznać, ze mam duże problemy z cerą, peno przebarwień, piegi, a także zaczerwienienia, to wszystko zakrywa ten puder- efekt utrzymuje się 6 godzin intensiv, plus 6 kolejnych średni- be znpoprawek, moim zdaniem to dość sporo, cena 17 z
anetasz77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:51   #1919
Suns
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja troszkę odbiegnę od tematu podkładów, aczkolwiek to o co chcę się zapytać jest z nimi powiązane. Chodzi mi o krem tonujący Bioderma Sebium. Czy jest od dostępny w drogeriach typu Rossman, czy można go dostać tylko w aptece?
Suns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:45   #1920
cathy_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Podkład, róż

Witam kochane forumowiczki Nie tak dawno zaczęła się moja przygoda z makijażem (początek 1 kl. liceum, teraz idę do 2). Mój make-up ogranicza się do kremu nawilżającego jako baza, fluid oraz mascara. Od początku używam tego samego fluidu (http://img16.allegroimg.pl/photos/40.../18/1761771812 - coś takiego odcień wanilia 07), jestem na 4-5 opakowaniu. Podkład zadowalał moje oczekiwania, ale teraz chciałabym coś lepszego... ten nie kryje już tak dobrze jak na początku. Mam normalną cerę z lekkim trądzikiem. Zastanawiam się nad zmianą fluidu, na taki który dobrze kryje i nie spływa za szybko. Poprzedni odcień był idealny dla mojej cery. Mogłybyście mi polecić fluid cena do 30 zł i róż?
cathy_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.