Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 10:46   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III


Zapraszam wszystkie Wielbicielki Biochemii Urody

Tutaj dzielimy się wrażeniami po zakupie gotowych produktów z tego sklepu.

Link do części I: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186064
oraz do części II: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349217
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-05-26 o 09:46 Powód: Dodanie opisu.
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:07   #2
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No. To ja się melduję
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 11:44   #3
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też
Od miesiąca używam kremu azelo, więc mogę się już wypowiedzieć na temat jego działania. Krem jest treściwy, zostawia delikatną lepiącą powłokę na twarzy. Denerwuje mnie w nim to, że wytrąca się z niego olej Czasami używam go na dzień, mieszam go wtedy w zagłębieniu dłoni z kwasem HA.
Jeżeli chodzi o działanie to krem sprzyja gojeniu wyprysków, nawilża i rozjaśnia delikatnie skórę. W porównaniu do serum, moim zdaniem krem wypada słabiej. Jednak bardziej byłam zadowolona z serum
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 12:39   #4
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Melduję się

Ja miałam krem regenerujący z kwasem liponowym i też mi olej uciekał z emulsji. Ale krem bardzo dobrze wspominam, tylko aplikacyjnie to rozdzielanie się denerwowało.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:54   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja też
Od miesiąca używam kremu azelo, więc mogę się już wypowiedzieć na temat jego działania. Krem jest treściwy, zostawia delikatną lepiącą powłokę na twarzy. Denerwuje mnie w nim to, że wytrąca się z niego olej Czasami używam go na dzień, mieszam go wtedy w zagłębieniu dłoni z kwasem HA.
Jeżeli chodzi o działanie to krem sprzyja gojeniu wyprysków, nawilża i rozjaśnia delikatnie skórę. W porównaniu do serum, moim zdaniem krem wypada słabiej. Jednak bardziej byłam zadowolona z serum
Ja na razie użyłam kremu dwa razy. Nie do końca pasuje mi zapach- ale to może być kwestia przyzwyczajenia i właśnie to, że zostawia na twarzy taki film. W międzyczasie coś mnie zapchało (obstawiam Sorayę spf 45) i odstawiłam krem- nie jest co prawda głównym podejrzanym, ale muszę się doprowadzić do porządku, a oleistość kremu narzuca mi pewien dyskomfort psychiczny

Chociaż, biorąc pod uwagę, że krem ma działać gojąco, może warto go przywrócić do łask? Sama nie wiem
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 15:14   #6
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Miałam krem sojowy a teraz kończe regeneracyjny. Przez cały czas ma przyjemną konsystencję i nie rozdziela się.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 19:16   #7
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja od 2 miesięcy używam serum Lemon ale nie codziennie.Przeczytałam że lepiej stosować np 2 razy w tygodniu bo są lepsze efekty.I faktycznie moja skóra ma się lepiej.
Ale.......potrzebuję coś silnie nawilżającego, bo używam Neostratę która wysusza i złuszcza skórę .Macie coś sprawdzonego?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 21:09   #8
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zachęcona pozytywnymi opiniami nabyłam serum azelo-oliwkowe na BU. Od niedawna je używam, ale zaniepokoił mnie fakt, że nagle ni z tego ni z owego wychodzą mi czerwone krostki, które zmieniają się w ropne kopczyki :/ Od prawie roku nie miałam z nimi problemu i teraz wyszło ich aż 5 w ciągu tygodnia Czy wam też się tak zdarzyło po tym serum? Na szczęście udaje mi się szybko z nimi uporać. Zastanawiam się czy to może być od tego serum? W międzyczasie też używam specyfiku z olejkiem eterycznym cytrynowym i się zastanawiam czy to może nie od tego hmmm
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 06:01   #9
anetaB8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny, pisałam wcześniej ale żadna mi nie odpisała

Pomożecie mi ? Chciałam zrobić pierwsze zamówienie ale nie wiem co zamówić, mam cere przetłuszczającą z trądzikiem , czasem naweyt takie podskórne gule mi wychodzą. A janwiększy problem mam ze zaskórnikami. Proszę doradźxie mi jakiś zestaw.
anetaB8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 13:57   #10
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anetaB8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pisałam wcześniej ale żadna mi nie odpisała

Pomożecie mi ? Chciałam zrobić pierwsze zamówienie ale nie wiem co zamówić, mam cere przetłuszczającą z trądzikiem , czasem naweyt takie podskórne gule mi wychodzą. A janwiększy problem mam ze zaskórnikami. Proszę doradźxie mi jakiś zestaw.
hydrolat oczarowy/geraniowy, serum lemon, potem może jakieś kwasy mocniejsze?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:04   #11
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez anetaB8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pisałam wcześniej ale żadna mi nie odpisała

Pomożecie mi ? Chciałam zrobić pierwsze zamówienie ale nie wiem co zamówić, mam cere przetłuszczającą z trądzikiem , czasem naweyt takie podskórne gule mi wychodzą. A janwiększy problem mam ze zaskórnikami. Proszę doradźxie mi jakiś zestaw.
bo chyba nikt nie chce brać na siebie odpowiedzialności za Twoje zadowolenie lub jego brak

ja polecam przede wszystkim hydrolat oczarowy, uwielbiam go , zamiast toniku, zmieszany z termalką, jako kompres na zmęczone oczy
może wypróbuj serum azelo lub lemon? na stronie bu jest opisane co do czego i na wątkach rpzecież też, trzeba troszkę poszperać


Witam się w nowej części. Dziewczyny oczekujące na zamówienia: Tak, czekam 3 tygodnie dzisiaj dostałam maila, że wysłali, a opłaciłam zamówienie 5 lipca, więc jeśli jutro przyjdzie miną dokładnie 3 tygodnie

Zamówiłam:
-Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
-Mleczko jedwabne do włosów + keratyna
-Masło JOJOBA
-Hydrolat oczarowy
-Hydrolat rozmarynowy
-Masło ze SKRZYPEM

pierwsze testy będą pewnie od razu po otwarciu paczki, bo nie mogę się już doczekać
pamiętam, że ktoś pytał o masło ze skrzypem (więc opinię dot. konsystencji, zapachu, zmywania itd będę mogła wydać od razu)

pozdrowienia
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 14:10   #12
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja na razie na zamówienie czekam od 15-tego. takie dlugie terminy troche zniechęcają, bo człowiek by chciał tak od razu miec to co się zamówi Z mazideł np. przesyłka idzie szybciutko.
Na BU zamówiłam serum lemon i azelo, mam bardzo tlusta cerę
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 16:26   #13
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

takie długie terminy to pewnie przez boom na BU na wizażu i youtube
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 16:51   #14
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy po otrzymaniu produktów dezynfekujecie opakowania?
BU zastrzega, że wszystkie opakowania wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania.
Już z dwa razy zdarzyło mi się, że opakowanie w środku było brudne z jakimiś farfoclami.:confused :
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 18:22   #15
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie miała baba kłopotu, kupiła sobie tonik Spodziewałam się, że po toniku z kwasami mnie wysypie, dziewczyny pisały, że to na początku normalne, ale wyglądam jak ofiara eksperymentu kosmetycznego Czy któraś z Was stosowała kwasy- np. tonik BHA 2% i powie, jak długo taki stan może trwać? A byłam taka ładna

durka>> moje zamówienia jak dotąd były bez zarzutu, wszystko czyste.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 22:03   #16
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Szara_fleur Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami nabyłam serum azelo-oliwkowe na BU. Od niedawna je używam, ale zaniepokoił mnie fakt, że nagle ni z tego ni z owego wychodzą mi czerwone krostki, które zmieniają się w ropne kopczyki :/ Od prawie roku nie miałam z nimi problemu i teraz wyszło ich aż 5 w ciągu tygodnia Czy wam też się tak zdarzyło po tym serum? Na szczęście udaje mi się szybko z nimi uporać. Zastanawiam się czy to może być od tego serum? W międzyczasie też używam specyfiku z olejkiem eterycznym cytrynowym i się zastanawiam czy to może nie od tego hmmm
Odstaw azelo i obserwuj skórę. Inaczej się nie dowiesz co Ci szkodzi.

Dla mnie to serum to wybawienie. Będę je kupować do końca życia
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:35   #17
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mnie azelo też nie zapycha, a stosuję nawet kilka razy dziennie w różnych konfiguracjach (czasem samo, czasem z kwasem hialuronowym, czasem z tamanu, czasem z kremem nawilżającym). Przyznam, że rzeczywiście zniwelowało przebarwienia, chociaż nawet tego nie oczekiwałam. Chciałam tylko lekkiego nawilżenia i nie zapychania
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:18   #18
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam nadzieję, że i dla mnie to będzie trafny wybór to serum azelo. Na razie czekam na przesyłkę .
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:16   #19
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a mnie dzisiaj przyszła paczka
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 14:42   #20
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To pochwal się co tam ciekawego kupiłaś ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:57   #21
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Odstaw azelo i obserwuj skórę. Inaczej się nie dowiesz co Ci szkodzi.

Dla mnie to serum to wybawienie. Będę je kupować do końca życia
Postanowiłam dalej używać, bo może to tylko taki okres. Akurat nałożyła mi się miesiączka i zjadłam czekoladę, ale już od roku nie miałam takich krostek. W każdym razie zniknęły, więc już nie mam kłopotu, a serum azelo nadal używam i jest ok.

Natomiast mam inne pytanie. Czy dodawałyście jakiś olejek eteryczny do tego serum? Zastanawiałam się czy nie dodać z jednej kropli z drzewa herbacianego, żeby spotęgować efekt antybakteryjny przy mojej problematycznej cerze.
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:47   #22
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
To pochwal się co tam ciekawego kupiłaś ?
pisałam w poście 11

masło jojoba pachnie dla mnie pomidorem (może nie tyle owocem pomidora, co szklarnią) , delikatna konsystencja, pozostawia bardzo leciutki film (testowane na dłoni i ustach), lekko żółtawe
masło ze skrzypem własnie skrzypem, lekko i ziołowo, zielonkawe, nieco tłustsze od jojoby)
hydrolat rozmarynowy jak żywy rozmaryn (bo akurat mam w doniczce)

jeszcze nie ukręciłam ha i mleczka jedwabnego, hydrolat oczarowy będę kupować zawsze
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-26 o 16:53
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:07   #23
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Maliniarka Napisz co z testami masła ze szkrzypem
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 23:18   #24
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Maliniarka Napisz co z testami masła ze szkrzypem
pierwsze testy już za mną na razie jestem bardzo zadowolona (właśnie dosycham)

jutro będzie relacja ze zdjęciami na zakręconym forum to podrzucę linka, nie będę dwa razy pisać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 04:21   #25
waxi1000
Raczkowanie
 
Avatar waxi1000
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

U mnie jakoś ostatnio szybko przyszła paczka. Najpierw zrobiłam jedno zamówienie, ale po kilku dniach zobaczyłam , ze kończy mi się kilka rzeczy i nie chciałam już im zawracać głowy poprawkami ( tym bardziej, że to pierwsze poprawiałam). Zrobiłam nowe zamówienie i już. Paczki przyszły razem . Jedna po 10 dniach roboczych a druga po 5 dniach. Oczywiście były w jednym opakowaniu. Nie policzyli mi kosztów przesyłki tej drugiej tylko dorzucili olejek z pestek malin. Porządna firma.Przyznam się , że zamówienie miałam spore ( przeszło 250 zł) i kręcenie tego wszystkiego zajęło mi prawie 4,5 godziny - jestem bardzo skrupulatna- jak zlać do ostatniej kropli to zlewam . Mam swoje ulubione sera-olejki, które stosuję zamiennie,czasami same olejki z żelem h. , lub z hydrolatami i tylko jeden krem , który mi przypadł do gustu Azelo/BHA. Jak wyskoczy mi jakaś niespodzianka to na noc ten krem a rano już nic nie ma. Piszecie coś na temat wytracania się oleju z tego kremu ? Ja nic takiego nie zauważyłam ,może dlatego , że krem przekładam do buteleczki z pompką którą można u nich kupić. Acha , zawsze po zastosowaniu kremu spryskuję twarz hydrolatem z kocanki lub oczarowym. Krem zaraz ładnie wnika i buzia się nie lepi.Pozdrawiam
__________________
Olejowanie od 17.04.2012r.
waxi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 08:54   #26
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pisałam w poście 11

masło jojoba pachnie dla mnie pomidorem (może nie tyle owocem pomidora, co szklarnią) , delikatna konsystencja, pozostawia bardzo leciutki film (testowane na dłoni i ustach), lekko żółtawe
masło ze skrzypem własnie skrzypem, lekko i ziołowo, zielonkawe, nieco tłustsze od jojoby)
hydrolat rozmarynowy jak żywy rozmaryn (bo akurat mam w doniczce)
Upsss, nie doczytalam
Zachęciłaś mnie tym rozmarynem, mam tłustą cerę to i dla mnie będzie jak znalazł. A powiedz mi jeszcze czy masła z czymś mieszasz czy używasz solo ?
I jeszcze, gdzie znjadę zakrecone forum o którym piszesz ? bo ja świeżynka

Edytowane przez gatilla
Czas edycji: 2011-07-27 o 08:55
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 09:10   #27
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Maliniarka Napisz co z testami masła ze szkrzypem
też jestem ciekawa, a jakby ktoś testował jeszcze masło żurawinowe to też proszę o opinię
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:02   #28
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

masło ze skrzypem jako maska na włosy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2944

masło jest tłuste, jeśli ktoś chce stosowac na końcówki bez spłukiwania, to naprawdę trzeba oszczędnie na moje włosy nałożyłam około łyżeczki

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Zachęciłaś mnie tym rozmarynem, mam tłustą cerę to i dla mnie będzie jak znalazł. A powiedz mi jeszcze czy masła z czymś mieszasz czy używasz solo ?
I jeszcze, gdzie znjadę zakrecone forum o którym piszesz ? bo ja świeżynka
ja rozmaryn kupiłam w zamierzeniu używania do włosów i na skórę głowy

masła na razie solo, bo to moje pierwsze spotkanie z nimi

Zakręcone forum: KLIK!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-27 o 10:59
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:20   #29
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki
A ja myślałam dla siebie do twarzy, bo wyczytałam, że dobrze się spisuje przy tlustej cerze.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:50   #30
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dzięki
A ja myślałam dla siebie do twarzy, bo wyczytałam, że dobrze się spisuje przy tlustej cerze.
zwykle większość tego co na bu ma szerokie zastosowanie
właśnie sobie przemyłam twarz tym hydrolatem, przyjemny jest ?(lubię takie ziołowe zapachy), odświeża, wydaje mi się, że napina nieco skórę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-07-27 o 14:58
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.