Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 22:09   #1471
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ten:
http://allegro.pl/maybelline-dream-b...023853119.html

To jest dosyć nowy "twór" firmy Maybelline.Słyszałam,że ma bardzo ciekawą konsystencję-taką jak plastelina i muszę go wypróbować bo zapowiada się fajowsko
ooo właśnie, jeśli mogę
chciałam kiedyś kupić róż z maybelline w musie, miałaś może? Pytam, bo jesteś ekspertką wśród róży, więc może masz/miałaś taki w posiadaniu jeśli miałaś- trwały jest?
nie wstawiłam linka, chodzi mi o taki http://allegro.pl/maybelline-roz-w-m...034009611.html
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-01-05 o 22:15
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:15   #1472
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo właśnie, jeśli mogę
chciałam kiedyś kupić róż z maybelline w musie, miałaś może? Pytam, bo jesteś ekspertką wśród róży, więc może masz/miałaś taki w posiadaniu jeśli miałaś- trwały jest?
Jasne,że możesz Ekspertką nie jestem ale miałam róż w musie z Maybelline i byłam bardzo zadowolona Nie pamiętam jaki to był numer ale miałam odcień różowy z delikatnymi drobinkami.Łatwość aplikacji była powalająca,efekt bardzo naturalny i zarazem ładny no i trwałość była również dobra więc nie pozostaję mi nic innego jak tylko go polecić Właśnie zapomniałam o nim i chyba muszę go kupić bo mam do niego sentyment
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:16   #1473
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
+ kremowy cień z C. utrzymuje się już na moich powiekach od 6 rano! Nałożony 3 warstwami bez bazy, utrwalony cieniem suchym, a zapewniam że powieki mam bardzo wymagające, czasami Inglot potrafi się na bazie zebrać. Ciągle jestem w szoku.
Też go bardzo lubię, podobnie jak te z Balleriny

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Nie kupiłam dziś tyyyyylu rzeczy : lakierów do ust z CC i złotego cienia z CC i brokatów z Crystaliced - niech mnie ktoś pochwali za silną wole :_:
żałuj :P lakier do ust z CC i złoty cień są genialne

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kobietki, powiedzcie mi, jesteście zadowolone z żelowego eyelinera z bondi beach? Tego cudnego turkusu?
z konsystencji, aplikacji tak- ale jednak kolor chyba do mnie średnio pasuje, a szkoda
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:19   #1474
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ten:
http://allegro.pl/maybelline-dream-b...023853119.html

To jest dosyć nowy "twór" firmy Maybelline.Słyszałam,że ma bardzo ciekawą konsystencję-taką jak plastelina i muszę go wypróbować bo zapowiada się fajowsko

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo właśnie, jeśli mogę
chciałam kiedyś kupić róż z maybelline w musie, miałaś może? Pytam, bo jesteś ekspertką wśród róży, więc może masz/miałaś taki w posiadaniu jeśli miałaś- trwały jest?
nie wstawiłam linka, chodzi mi o taki http://allegro.pl/maybelline-roz-w-m...034009611.html
oooo też miałam jakiś czas temu pytać
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jasne,że możesz Ekspertką nie jestem ale miałam róż w musie z Maybelline i byłam bardzo zadowolona Nie pamiętam jaki to był numer ale miałam odcień różowy z delikatnymi drobinkami.Łatwość aplikacji była powalająca,efekt bardzo naturalny i zarazem ładny no i trwałość była również dobra więc nie pozostaję mi nic innego jak tylko go polecić Właśnie zapomniałam o nim i chyba muszę go kupić bo mam do niego sentyment
przekonałaś mnie
Jak skończę KTÓRYKOLWIEK, jaki mam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:20   #1475
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość


oooo też miałam jakiś czas temu pytać

przekonałaś mnie
Jak skończę KTÓRYKOLWIEK, jaki mam
Ja jeszcze w żadnym nie ujrzałam dna,a już mam kilka na okuUmiem przekonywać,prawda?klas ki:
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:23   #1476
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale zrobiłaś duże zapasy śliczny makijaż
Jeszcze nie, bo przemiła wizażanka którą miałam dzisiaj okazję poznać realnie uświadomiła mi że przecież jutro sklepy zamknięte więc zapasy w sobotę A te zapasy mogę robić bo brokat się nie przeterminuje.

Dziękuję pięknie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:24   #1477
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Umiesz, umiesz i na dodatek masz fajny gust i celne oko
(jeszcze raz wielki cmok za paczkę )
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 22:25   #1478
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Umiesz, umiesz i na dodatek masz fajny gust i celne oko
(jeszcze raz wielki cmok za paczkę )
Nie pisz mi takich rzeczy bo aż się zarumieniłam
Co do paczki-nie ma za co
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:40   #1479
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja nakładając go w kącik najpierw zamoczyłam pędzel w żelu do brokatu z Kryolanu a potem dopiero w brokacie. A kiedy nakładałam go na powiekę żeby było subtelniej, to palcem i nic się nie osypało. A jak nawet coś, to potem wzięłam przeźroczystą taśmę klejącą i przyklejałam ją sobie do twarzy tam gdzie był brokat i ona wszystko złapała. Można też pod oko podłożtć husteczkę
chyba zainwestuje w ten jakiś żel bo gliter mi się nieziemsko podoba i chcę go mieć na swoich powiekach

O tym dokładnie mówisz ? http://allegro.pl/kryolan-glitter-ge...039400223.html
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:46   #1480
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
no to fajnie, bo...


i obniżyła. Symbolicznie, bo symbolicznie, ale jednak mniej
I już niedługo to cudo u mnie
Super na pewno będziesz zadowolona
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:53   #1481
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
chyba zainwestuje w ten jakiś żel bo gliter mi się nieziemsko podoba i chcę go mieć na swoich powiekach

O tym dokładnie mówisz ? http://allegro.pl/kryolan-glitter-ge...039400223.html
Tak, on bardzo ładnie trzyma brokat na powiekach
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 23:04   #1482
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez choco loco Pokaż wiadomość
chyba zainwestuje w ten jakiś żel bo gliter mi się nieziemsko podoba i chcę go mieć na swoich powiekach

O tym dokładnie mówisz ? http://allegro.pl/kryolan-glitter-ge...039400223.html
A ten, który jest na samym dole tego zdjęcia http://4.bp.blogspot.com/-_tgXm6WRor...0112011218.jpg kupiłam w douglasie za ok. 20 zł i jest niezniszczalny - nałożyłam go na gołą powiekę, na to brokat, wytrzymał ponad 2 dni sylwestrowego szaleństwa, w zeszłym roku akurat, ale to był znacznie bardziej wymagający sylwester niż tegoroczny POLECAM!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:20   #1483
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda pytanie nie do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć
Dobrym wyborem jeśli chodzi o FT jest ten z sunshade minerals (dostępny na all)- ja mam go już ze 2 lata i nadal jak nowy. Do tego ma bardzo miękkie i miłe włosie, jest gęsty, stosunkowo mały, wiec zmieści się wszędzie. Z innych firm dobre FT ma teraz hakuro. Maestro też ostatnimi czasy wypuściło serię nowych pędzli (m.in. właśnie FT, skunksy, rounded kabuki itd.)- z tym że to już droższy interes.

Zwykłym języczkowym też można nakładać rozświetlacz, z tym że polecałabym coś o mniejszych rozmiarach niż standardowa "łopatka" do podkładu. No i w tym przypadku trzeba robić to z wyczuciem, żeby nie ciapnąć sobie zbyt dużej ilości produktu na kości

Dziękuję Ci bardzo, Czurynko, za odpowiedź!
No to chyba szykuje mi się mały zakup
Jednak nakładając palcami ciężko mi to idzie, zużyłam dużo rozświetlacza.



Kluska20 - osz Ty niedobra, ja zawsze mam na co wydwać kasę, zawsze coś chcę - bo niby jest mi niezbędne


Śniegowa - ano był bronzer w musie, nawet do dzisiaj wykańczam jego resztkę. Bardzo go lubię, no i ten śliczny kokosowy zapach



Ja widzę drobinki w rozświetlaczu z C., ale w sztucznym świetle. W naturalnym drobinek nie widzę. Zresztą nie jest to wielki brokat, ale delikatny.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:25   #1484
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupowałam dziś róż z VL dla wizażanki, był jeszcze drugi więc też wzięłam - może któraś z Was miałaby na niego ochotę? Sobie nie zostawiam bo to raczej nie mój kolor. Nie jestem pewna na 100% ale mógł być przetestowany
Jaa!
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:48   #1485
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Bałam się tutaj zajrzeć po dwudniowej nieobecności i widzę już, że mam co nadrabiać!

Napiszę tylko tyle... MAM ROZŚWIETLACZ!!! dziękuję Tenebra!! <3
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:01   #1486
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jasne,że możesz Ekspertką nie jestem ale miałam róż w musie z Maybelline i byłam bardzo zadowolona Nie pamiętam jaki to był numer ale miałam odcień różowy z delikatnymi drobinkami.Łatwość aplikacji była powalająca,efekt bardzo naturalny i zarazem ładny no i trwałość była również dobra więc nie pozostaję mi nic innego jak tylko go polecić Właśnie zapomniałam o nim i chyba muszę go kupić bo mam do niego sentyment
dziękuje pięknie
mi się podoba któryś z brzoskwiniowych odcieni, nie pamiętam dokładnie który numer, ale chyba przedziale 01-03 muszę pomyśleć, on w Rossie kosztuje ponad 30zł, no ale skoro taki fajny
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość


oooo też miałam jakiś czas temu pytać

przekonałaś mnie
Jak skończę KTÓRYKOLWIEK, jaki mam
to ja w takim razie też ja będę wykańczać ten z balleriny
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, bo przemiła wizażanka którą miałam dzisiaj okazję poznać realnie uświadomiła mi że przecież jutro sklepy zamknięte więc zapasy w sobotę A te zapasy mogę robić bo brokat się nie przeterminuje.

Dziękuję pięknie
no fakt brokat się nie przeterminuje czekamy na więcej notek na blogu z makijażami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:25   #1487
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie.... Biedne takie jesteśmy....
Jak mi na czymś baaaaardzo zależy, to latam jak kot z pęcherzem po całej Warszawie... Ale postanowiłam to ograniczyć, bo to aż niezdrowe było. W piątek jak się pojawiła informacja o C., a ja ją przeczytałam wieczorem, to siłą się powstrzymywałam żeby w piątek i sobotę nie rzucić wszystkiego, co miałam zaplanowane i nie jechać na poszukiwania C. Było ciężko, ale się udało.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
O widzisz, nie wpadłam na to, żeby nakładać go pędzlem na puder - w ten sposób nie gasiłabym uroku rozświetlacza pudrem, ktory tak czy siak muszę nałożyć... Ja nie mam flat topa (mogłabyś mi jakiś polecić? Jakiego Ty używasz?), myślisz że mogę nałożyć rozświetlacz takim zwykłym pędzlem do podkładu?
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Widzę,że rozmawiacie o płynnych bądź kremowych rozświetlaczach.Wtrącę swoje 3 grosze co do ich aplikacji Ja przyjmuję prostą zasadę,która jest znana już od dawien dawna czyli,że płynne,"mokre" produkty nakładamy bezpośrednio na podkład,a produkty pudrowe na przypudrowaną już twarz.Rozświetlacz nakładam na kości policzkowe i kieruję się ku górze aż do brwi (mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi) i w tym obszarze nie nakładam pudru sypkiego czy też pudru prasowanego.Nie mam problemu żeby rozświetlacz "zważył" mi się na twarzy albo zrobiło się z niego "ciasto".Pewnie znacie tę zasadę ale uznałam,że może komuś się przyda
Właśnie miałam pisać o tym niepudrowaniu rozświetlacza. Chociaż ja czasem pudruję, jeżeli chcę uzyskać bardzo delikatny efekt. Ale jeżeli nie, to bardziej polecałabym jednak niepudrowanie niż nakładanie na puder. A jeżeli chodzi o flat top, to polecam zakup tak czy siak. Mi się też dobrze nim nakłada róż w żelu czy płynie. Mam Hakuro H51, jestem bardzo zadowolona - jest gęsty, zbity, nie odkształca się, dobrze się czyści.
A mi dzisiaj rozświetlacz z C. nie zniknął, ale za to się zważył... Może to właśnie dlatego, że go przypudrowałam? Ale z używanym wcześniej rozświetlaczem kremowym nie miałam nigdy takiego problemu...

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/essence-crystallic...038742437.html

toż to już półhurt, nawet na standzie nie ma tyle sztuk
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Skarbówka chętnie by się tym zainteresowała
Skąd się tacy ludzie biorą?!
A tak pozostając w temacie oszustw, wiecie może jak można zgłosić coś do UOKiK? Tak myślałam a propos Natury i ich "przecen", ale nie umiałam wyszukać na stronie internetowej UOKiK żadnych informacji gdzie i jak zgłaszać.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Drobinki (malusieńkie, no ale jednak) są widoczne w świetle sztucznym. W świetle dziennym moje oko nic nie wychwyciło
Popieram.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, Czurynko, za odpowiedź!
No to chyba szykuje mi się mały zakup
Jednak nakładając palcami ciężko mi to idzie, zużyłam dużo rozświetlacza.
Mi się wydaje, że nakładając palcem zużywam go mniej. Jednak coś tam w pędzel wsiąka.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:33   #1488
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ahaha dziewczyny własnie (pojęcie względne, w sensie dzisiaj :P) dostałam paczkę od kuzynki w której były:
- 3 cienie
- rozświetlacz
- 2 eyelinery
- naklejki do pazurów
- 2 lakiery
z circus circus XD ahahaha
rozświetlacz jakoś na mnie nie będzie za dobrze wyglądał ale chyba i tak go zatrzymam XD
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:36   #1489
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Skąd się tacy ludzie biorą?!
A tak pozostając w temacie oszustw, wiecie może jak można zgłosić coś do UOKiK? Tak myślałam a propos Natury i ich "przecen", ale nie umiałam wyszukać na stronie internetowej UOKiK żadnych informacji gdzie i jak zgłaszać.
Wydaje mi się, że może niekoniecznie do UOKiK, co do placówki inspekcji handlowej w danym mieście. Wystarczy telefon i kilka słów naświetlających problem. Powinni przyjść z kontrolą.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 02:13   #1490
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny, zlitujcie się! Dwa dni mnie nie było na wątku i nie jestem w stanie przebrnąć przez tyle postów... przeczytałam całe mnóstwo stron, a i tak skończyłam chyba na 38... :: Chyba kiepska ze mnie essencomaniaczka, bo nie wyrabiam tempa
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 06:27   #1491
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

byłam wczoraj w Douglasie w Alfie w Gdańsku. Nadal straszy I <3
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 07:14   #1492
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Info dla Warszawy i okolic:
w Naturze w CH Targówek jest limitka, brakuje tylko rozświetlacza, bo wzięłam ostatni. są też lakiery z VL w koszyczku.

Za Waszą namową kupiłam rozświetlacz
do tego jeszcze lakier i ten matowy topper czy mogę się zatem przyłączyć do wątku, czy wpisowym jest coś innego?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:27   #1493
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Info dla Warszawy i okolic:
w Naturze w CH Targówek jest limitka, brakuje tylko rozświetlacza, bo wzięłam ostatni. są też lakiery z VL w koszyczku.

Za Waszą namową kupiłam rozświetlacz
do tego jeszcze lakier i ten matowy topper czy mogę się zatem przyłączyć do wątku, czy wpisowym jest coś innego?
Zgarnęłaś w pięknym stylu wielce poszukiwany rozświetlacz, także uważam, że jak najbardziej do naszego grona pasujesz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:37   #1494
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że może niekoniecznie do UOKiK, co do placówki inspekcji handlowej w danym mieście. Wystarczy telefon i kilka słów naświetlających problem. Powinni przyjść z kontrolą.
Ale z tego co dziewczyny piszą, problem jest ogólnokrajowy, bo we wszystkich Naturach robią takie cudowne promocje ze sprzedażą po cenie normalnej. Żeby ktoś się tym zainteresował, w każdym mieście gdzie jest Natura, ktoś musiałby zadzwonić...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:53   #1495
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
w Naturze w CH Targówek jest limitka, brakuje tylko rozświetlacza, bo wzięłam ostatni. są też lakiery z VL w koszyczku.
To dziwne, byłam 2 dni temu w CH Targówek i zgarnęłam na pewno ostatni rozświetlacz Czyżby panie w Naturze zrobiły dokładkę?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=588171
kosmetyczna wymiana
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:59   #1496
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Jestem oczarowana najjasniejszym lakierem z Crytalliced
Wygląda baaardzo ładnie - 2-3 warstwy , bo 1 to kiepściuchno ihmo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:51   #1497
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
a tu http://margaaretkaa.blogspot.com/ ale ja ostatnio nie mam czasu żeby tam cokolwiek pisać, więc on leży i podumiera

Ja używam właśnie na oczy i na żadne sesje, u mnie to makijaż dzienny haha
Obserwuję!

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Aukcja została zmieniona i tylko jeden jest do licytacji (oczywiście znalazła się chętna osoba)...
Widać wizażanko-allegrowiczka z Białegostoku jest czujna i uważnie śledzi ten wątek
Ale to nic nie zmienia. Liczą się też sprzedane produkty, nie tylko te wystawione. Tak więc jeżeli tym allegrowiczem jest jakaś wizażanka to ja ostrzegam: taka sprzedaż nie posiadając działalności gospodarczej lub nie posiadając wystawionych faktur na firmę (czego Natury nie robią ) jest nielegalna i w momencie sprawdzenia przez Urząd Skarbowy skończy się bardzo niemiło...

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy chcę coś jeszcze z CC i chyba jednak nie chcę Bo jest w drogerii chyba wszystko. Linery są całkiem fajne, ale mam tak schowane powieki, że jak sobie namaluję kreskę to w ogóle ich nie widać

Do mojego miasta zawsze dochodzą tylko te limitki, z których mi się nic nie podoba, a tych wszystkich fajniejszych oczywiście nie ma
Ja kupiłam w Hebe ten błyszczyk/lakier do ust i się spieszyłam i głupia nie sprawdziłam czy macany - i oczywiście był! Mam nadzieję, że tylko na ręku nie na ustach i że nie nabawię się jakiejść oprychy

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, dziękuję za instrukcję. Przyda się, bo już mam zaklepany rozświetlacz u tenebry ().


Mam ten czerwony błyszczyk z CC, maznęłam się nim raz. I mi się nie podoba.
Skąd jesteś? Mogę Ci go odstąpić, jeśli chcesz.


Tjaaa, też tak kiedyś myślałam... A potem weszłam na forum essence.





Piękny makijaż, coraz bardziej się przekonuję do połyskujących makijaży. Kiedyś tylko tak się malowałam, a potem stwierdziłam: nie no, już nie jestem studentką, wiek i stanowisko zobowiązują. I poszłam w klasyczne maty. Ale może niekoniecznie tak trzeba?
Drobinki to może za dużo, ale taka połyskująca tafla na powiece i kreseczka czarna. Pięknie.
No patrz, za późno przeczytałam i już go kupiłam, tak to mogłyśmy zrobić jakąś wymiankę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziękuje pięknie
mi się podoba któryś z brzoskwiniowych odcieni, nie pamiętam dokładnie który numer, ale chyba przedziale 01-03 muszę pomyśleć, on w Rossie kosztuje ponad 30zł, no ale skoro taki fajny

to ja w takim razie też ja będę wykańczać ten z balleriny

no fakt brokat się nie przeterminuje czekamy na więcej notek na blogu z makijażami
Ale czy to na pewno ten sam róż, który wklejełaś widziałaś w Rossmannie? Bo ja u siebie tego w musie już daaawno nie widziałam, teraz są róże w kreme (ja taki mam) i one faktycznie sią za 30zł z hakiem. Tych w musie w ogóle już dawno nie widziałam w Rossmannach. Bo jakby były to ja chętnie, lubię musowe

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jestem oczarowana najjasniejszym lakierem z Crytalliced
Wygląda baaardzo ładnie - 2-3 warstwy , bo 1 to kiepściuchno ihmo
Kurczę, na mam dwa, ale chyba jak będę u mamy to sobie dokupię może jeszcze jeden...

Teraz mam na paznokciech Inglotowy nudziak (1 warstwa) a na to jedna warstwa 03 Ice Aged Reloded piękny efekt, taki nude z jajem


Chyba zostanę jakimś oficjalnym dystrybutorem limitkowym
Poza tymi rozświetlaczami, które już są zaklepane u mnie może uda mi się zdobyć jeszcze dwa, jeśli tak to dam tu znać

Jaka ja jestem pkręcona, weszłąm na mój profil wizażowy i się okazało, że ja chyba w jakichś 2 klubach jestem członkiem nawet o tym nie wiedziałam, musiałam kiedyś jakoś się kręcić po wizażu i coś poklikałam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-06 o 10:54
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:56   #1498
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ale czy to na pewno ten sam róż, który wklejełaś widziałaś w Rossmannie? Bo ja u siebie tego w musie już daaawno nie widziałam, teraz są róże w kreme (ja taki mam) i one faktycznie sią za 30zł z hakiem. Tych w musie w ogóle już dawno nie widziałam w Rossmannach. Bo jakby były to ja chętnie lubię musowe
ja u siebie w musie widziałam nawet zastanawiałam się czy nie kupić, ale stwierdziłam że do nauki będzie lepszy prasowany, mniejszą krzywdę sobie zrobie
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:00   #1499
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Ale to nic nie zmienia. Liczą się też sprzedane produkty, nie tylko te wystawione. Tak więc jeżeli tym allegrowiczem jest jakaś wizażanka to ja ostrzegam: taka sprzedaż nie posiadając działalności gospodarczej lub nie posiadając wystawionych faktur na firmę (czego Natury nie robią ) jest nielegalna i w momencie sprawdzenia przez Urząd Skarbowy skończy się bardzo niemiło...
tak szczerze to trochę nie rozumiem tego oburzenia w związku ze sprzedażą na allegro.
Ktoś kupuje = wydaje swoje pieniądze i chce sprzedać produkt na all to jego sprawa.
To jak ja bym kupiła sukienkę w H&M i chciała ją sprzedać to byłoby to niegodne? Muszę mieć działalność gospodarczą - pierwsze słyszę, nie ma takiego prawa.

I żeby nie było nie bronie tych ludzi co chamsko wykupują rozświetlacze (czy inne hity) i sprzedają na all. No ale taki jest rynek. Nikt nikomu nie zabroni kupić i sprzedać drożej. Niestety
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:09   #1500
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
tak szczerze to trochę nie rozumiem tego oburzenia w związku ze sprzedażą na allegro.
Ktoś kupuje = wydaje swoje pieniądze i chce sprzedać produkt na all to jego sprawa.
To jak ja bym kupiła sukienkę w H&M i chciała ją sprzedać to byłoby to niegodne? Muszę mieć działalność gospodarczą - pierwsze słyszę, nie ma takiego prawa.

I żeby nie było nie bronie tych ludzi co chamsko wykupują rozświetlacze (czy inne hity) i sprzedają na all. No ale taki jest rynek. Nikt nikomu nie zabroni kupić i sprzedać drożej. Niestety
Jak kupisz jedną sukienkę i stwierdzisz, że jej jednak nie chcesz to droga wolna, w tym nie ma nic złego. Czy pojedyncze kosmetyk, które np ci się zdublowały, a tym bardziej coś używanego. To jest jak najbardziej ok.

Natomiast sprzedaż wielu produktów nowych bez posiadania legalnych faktur wystawionych na firmę jest niezgodna z prawem. A ilość sprzedawanych "hitów" na Allegro już można zaliczyć pod ilości, na które konieczne są papiery (jeszcze się dowiem dokładniej).
Jest mnóstwo ludzi, którzy legalnie zarabiają na sprzedaży, odprowadzają w związku z tym niemałe podatki, a takie osoby które na czarno sprzedają na allego robią to niezgodnie z prawem. I to moim zdaniem jest niegodne, jak to określiłaś.
A co do pogrubionego to właśnie ktoś może - Urząd Skarbowy

Naprawdę skarbówka na co dzień użera się z takimi oszukistami, tymi na allegro też, tylko jest ich tyle do sprawdzenia, że się z tym schodzi.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:11
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.