Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 11:27   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256

Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.


Zapraszam do kontynuacji watka.

Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2

Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:39   #2
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Pierwsza!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:49   #3
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Druga!
kat123 Twoja pielegnacja wyglada calkiem ok, mysle, ze teraz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo w przypadku wlosow regeneracja jest niestety dluga, a efekty wkrotce beda
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:01   #4
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczynki
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:02   #5
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

o matko kolejna część ^_^
hehehe
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:04   #6
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam w nowej części.
A w ogóle chciałam się "poskarżyć" bo odkąd podczytuję ten wątek mój portfel niepokojąco chudnie. Oczywiście moim włosom wychodzi to na dobre, zwłaszcza olejowanie, na razie radziłam sobie mieszanką oliwy z oliwek i oliwki BD i baardzo dobrze działała na moje włosy, ale skuszona opiniami kliknęłam wczoraj Vatikę, a teraz z kolei kusi mnie Jantar-problem z wypadaniem nie jest u mnie jakiś nasilony, głównie chodzi mi o przyspieszenie wzrostu włosów, bo z tym u mnie cienko. :/ W każdym razie mam nadzieję, że do lata będę mogła pochwalić się włosami niczym z reklamy i pokaźnym odrostem.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:22   #7
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Druga!
kat123 Twoja pielegnacja wyglada calkiem ok, mysle, ze teraz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc bo w przypadku wlosow regeneracja jest niestety dluga, a efekty wkrotce beda
Mam nadzieję, że będą -dzięki za pocieszenie ja nigdy chyba nie dbałam o włosy tak jak teraz i jeszcze suszarki nie używam prawie w ogóle, prostuję tylko na niedzielę ewentualnie -też nie zawsze (jeszcze miesiąc temu prostowałam co 2 dni ).
No cóż, na efekty trzeba poczekać, ale kitkę już mam grubszą no i rosną (niestety jeszcze się łamią więc przyrost widać tylko po odroście moim ślicznym ). Postaram się raz w życiu być cierpliwa
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 12:32   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jestem i ja!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:43   #9
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

welcome w nowej części
kaguya mi też sie szybko przetłuszczją... ale da się przeżyć. Kiedyś szybko mi rosły 2cm/mc, a teraz 1cm/mc. może to przez zimę, może po ciąży, nie wiem. Mam nadzieję, ze teraz po scięciu bedą rosły jak kiedyś.
A co do Tżtów to mój zawsze jest przeciwny moim zmianom na głowie, nie ukrywa, ze nie lubi krótkich włosow i grzywek.wiec nie pytam tylko robie swoje. Ale on sie nie obraza wszystko akceptuje, bo musi
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:47   #10
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

łoo nowa częśc

kat123 cierpliwości , bo jest potrzebna - niestety jak włoski mocno zniszczone to tak od razu nie da się ich zregenerować


co do Tż, to mój mi niczego nie zabrania, nigdy nie wiercił dziury w brzuchu że mam pofarbować/ zapuszczac/ sciąć etc a ja też jakoś specjalnie go nie męczę pytaniami - chociaż jak mi chodzi po głowie zmiana jakaś to zawsze mu o tym mówię

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-02-05 o 12:50
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 12:53   #11
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będą -dzięki za pocieszenie ja nigdy chyba nie dbałam o włosy tak jak teraz i jeszcze suszarki nie używam prawie w ogóle, prostuję tylko na niedzielę ewentualnie -też nie zawsze (jeszcze miesiąc temu prostowałam co 2 dni ).
No cóż, na efekty trzeba poczekać, ale kitkę już mam grubszą no i rosną (niestety jeszcze się łamią więc przyrost widać tylko po odroście moim ślicznym ). Postaram się raz w życiu być cierpliwa
No widzisz juz sa efekty, a narzekasz Moim wlosom ostatnie farbowanie tez dalo w kosc, mam mnostwo tych bialych kropeczek na koncowkach, czyli zaraz sie porozdwajaja Dlatego wczoraj zrobilam im mega regeneracje i przez 6h mialam migdaly z papaja i dodatkowo rycyne na koncowki pod folia i czepkiem, pozniej po umyciu jeszcze maske z Alterry na godzinke w cieple i wlosy sa nie-do-poz-nania !
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2012-02-05 o 12:54
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 13:51   #12
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

melduję się i ja
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:33   #13
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:13   #14
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 cierpliwości , bo jest potrzebna - niestety jak włoski mocno zniszczone to tak od razu nie da się ich zregenerować


co do Tż, to mój mi niczego nie zabrania, nigdy nie wiercił dziury w brzuchu że mam pofarbować/ zapuszczac/ sciąć etc a ja też jakoś specjalnie go nie męczę pytaniami - chociaż jak mi chodzi po głowie zmiana jakaś to zawsze mu o tym mówię
staram się
a propos TŻa -mówię dziś do niego, żeby mi zrobił zdjęcie odrostu a on do mnie "przecież Ty nie masz odrostu!!!!" a przecież mam -same widziałyście
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No widzisz juz sa efekty, a narzekasz Moim wlosom ostatnie farbowanie tez dalo w kosc, mam mnostwo tych bialych kropeczek na koncowkach, czyli zaraz sie porozdwajaja Dlatego wczoraj zrobilam im mega regeneracje i przez 6h mialam migdaly z papaja i dodatkowo rycyne na koncowki pod folia i czepkiem, pozniej po umyciu jeszcze maske z Alterry na godzinke w cieple i wlosy sa nie-do-poz-nania !
ja te kropeczki mam cały czas i nic na nie nie pomaga oprócz nożyczek aczkolwiek jak wyprostuję włosy to gdzieś znikają -chyba po to, żeby po myciu zaatakować ze zdwojoną siłą
Oj te włosy mają z Tobą dobrze ja z nerwów teraz jedyne co to olej nakładam na dłużej, bo się na niczym nie mogę skupić jak mam maskę, worek na głowie i ręcznik Po sesji kupię im jakąś fajną maskę (co polecicie z drogerii???? Ta maska Alterry dobra jest? ) i porozpieszczam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:48   #15
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja te kropeczki mam cały czas i nic na nie nie pomaga oprócz nożyczek aczkolwiek jak wyprostuję włosy to gdzieś znikają -chyba po to, żeby po myciu zaatakować ze zdwojoną siłą
Oj te włosy mają z Tobą dobrze ja z nerwów teraz jedyne co to olej nakładam na dłużej, bo się na niczym nie mogę skupić jak mam maskę, worek na głowie i ręcznik Po sesji kupię im jakąś fajną maskę (co polecicie z drogerii???? Ta maska Alterry dobra jest? ) i porozpieszczam
No a pozniej jak zdejme taki goracy "kokon" to mi zimno w glowe Co do maski z Alterry- wczoraj wslosy byly wspaniale, sypkie i mieciutkie, a dzisiaj juz sa takie sobie, ale i tak lepsze niz zazwyczaj. Tak wiec nie jestem do konca zadowolona zwlaszcza, ze dawalam jeszcze odzywke b/s. Zatem tez podlaczam sie do pytania o maski Slyszalam, ze Isana z babassu jest super...uzywal ktos?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."




Edytowane przez Muffka_
Czas edycji: 2012-02-05 o 16:50
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:37   #16
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam w nowej części! Może z tej okazji zrobimy jakąś akcję wrzucania zdjęć naszych odrostów?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Po sesji kupię im jakąś fajną maskę (co polecicie z drogerii???? Ta maska Alterry dobra jest? ) i porozpieszczam
Ja mam maskę z Alterry tą z granatem i bardzo sobie chwalę Nie przetłuszcza mi włosów, są miękkie po umyciu. Ale ostatnio testuję Kallosa z arganem (później mam jaśminową i wanioliową no i oczywiście mleczną ). Na pewno Kallos jest dla moich włosów lepszy niż np. maska Sleek Line, którą ma moja mama.
Wogóle zauważyłam, że odkąd naturalki coraz dłuższe to wolniej mi się włosy przetłuszczają
No i postanowiłam, że zapuszczam na wakacje grzywkę, bo będzie mi bez niej wygodniej (odejdzie codzienne prostowanie, szczególnie, że całe wakacje będę przy koniach, więc po zdjęciu kasku jest masakra na razie od razu zakładam czapkę, ale latem się nie da). Może na jesień/ zimę wrócę do niej, ale to jeszcze zobaczę.
Co do TŻ, to mój też nie lubi krótkich włosów, ale jakbym się ścięła to by mi tylko pomarudził i tyle jednak biorę jego zdanie pod uwagę, bo on bierze moje (nie zniosłabym jakby się ogolił na łyso)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:58   #17
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No a pozniej jak zdejme taki goracy "kokon" to mi zimno w glowe Co do maski z Alterry- wczoraj wslosy byly wspaniale, sypkie i mieciutkie, a dzisiaj juz sa takie sobie, ale i tak lepsze niz zazwyczaj. Tak wiec nie jestem do konca zadowolona zwlaszcza, ze dawalam jeszcze odzywke b/s. Zatem tez podlaczam sie do pytania o maski Slyszalam, ze Isana z babassu jest super...uzywal ktos?
mi też zawsze zimno a podgrzewasz go suszarką jeszcze? Bo ja uwielbiam to robić w ogóle jestem ciepłolubna
Może się skuszę cichaczem, żeby TŻ nie wiedział chciałam zamówić WAX to mi rzucił takie spojrzenie, że... hehe albo poczekam, aż skończę Joannę faktycznie, bo już w łazience miejsca brakuje na te moje mazidła
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Witam w nowej części! Może z tej okazji zrobimy jakąś akcję wrzucania zdjęć naszych odrostów?



Ja mam maskę z Alterry tą z granatem i bardzo sobie chwalę Nie przetłuszcza mi włosów, są miękkie po umyciu. Ale ostatnio testuję Kallosa z arganem (później mam jaśminową i wanioliową no i oczywiście mleczną ). Na pewno Kallos jest dla moich włosów lepszy niż np. maska Sleek Line, którą ma moja mama.
Wogóle zauważyłam, że odkąd naturalki coraz dłuższe to wolniej mi się włosy przetłuszczają
No i postanowiłam, że zapuszczam na wakacje grzywkę, bo będzie mi bez niej wygodniej (odejdzie codzienne prostowanie, szczególnie, że całe wakacje będę przy koniach, więc po zdjęciu kasku jest masakra na razie od razu zakładam czapkę, ale latem się nie da). Może na jesień/ zimę wrócę do niej, ale to jeszcze zobaczę.
Co do TŻ, to mój też nie lubi krótkich włosów, ale jakbym się ścięła to by mi tylko pomarudził i tyle jednak biorę jego zdanie pod uwagę, bo on bierze moje (nie zniosłabym jakby się ogolił na łyso)
Ja już wrzuciłam w starym, ale mogę jeszcze raz bo jestem z niego taaaaka dumna


Ja z Kallosa tego mlecznego (?) o zapachu budyniu nie byłam zadowolona kompletnie nic nie robił na moich włosach przez co byłam bardzo zawiedziona
Ja niedawno właśnie skończyłam zapuszczanie grzywki trwało to prawie dwa lata -.- i dopiero gdy obcięłam na boba w końcu zniknęła z moich oczu ale zapuszczanie jest irytujące, choć nie żałuję i polecam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-05 o 17:59
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:07   #18
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja już wrzuciłam w starym, ale mogę jeszcze raz bo jestem z niego taaaaka dumna


Ja z Kallosa tego mlecznego (?) o zapachu budyniu nie byłam zadowolona kompletnie nic nie robił na moich włosach przez co byłam bardzo zawiedziona
Ja niedawno właśnie skończyłam zapuszczanie grzywki trwało to prawie dwa lata -.- i dopiero gdy obcięłam na boba w końcu zniknęła z moich oczu ale zapuszczanie jest irytujące, choć nie żałuję i polecam
Ja bym chciała zapuścić chociaż tyle, żeby móc ją normalnie z boku wsuwką spiąć, ale podcięłam dwa tygodnie temu na równo, więc na razie to tylko opaska ehh
Wrzucaj, wrzucaj zdjęcia!! Ja wrzucę jutro albo pojutrze, niedawno minęło mi pół roku bez farbowania, więc troszkę już widać
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:24   #19
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mi też zawsze zimno a podgrzewasz go suszarką jeszcze? Bo ja uwielbiam to robić w ogóle jestem ciepłolubna
Może się skuszę cichaczem, żeby TŻ nie wiedział chciałam zamówić WAX to mi rzucił takie spojrzenie, że... hehe albo poczekam, aż skończę Joannę faktycznie, bo już w łazience miejsca brakuje na te moje mazidła
No ja daje czepek albo 2 worki, podgrzewam suszarka, na to czapke, podgrzewam i na to szybko cieply recznik Z Waxu po dluzszym stosowaniu tak srednio bylam zadowolona, a poza tym sklad mnie przerazal Teraz wlasni sie zastanawiam nad Isana z Babassu albo L'biotica...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:30   #20
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Uo matko i corko, wchodze i chcialam zakrzyknac "pierwsza" a tu juz tyle naskrobane! Witam siebie i Was w nowym watku
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:32   #21
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała zapuścić chociaż tyle, żeby móc ją normalnie z boku wsuwką spiąć, ale podcięłam dwa tygodnie temu na równo, więc na razie to tylko opaska ehh
Wrzucaj, wrzucaj zdjęcia!! Ja wrzucę jutro albo pojutrze, niedawno minęło mi pół roku bez farbowania, więc troszkę już widać
No moja się normalnie w kitkę łapie z tyłu głowy chociaż mi się mała grzywka wykruszyła
A zrobię może nowe jutro czy tam w środę aparatem, a nie telefonem i wtedy wrzucę bo mnie jeszcze któryś moderator ścignie, że wrzucam te same zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No ja daje czepek albo 2 worki, podgrzewam suszarka, na to czapke, podgrzewam i na to szybko cieply recznik Z Waxu po dluzszym stosowaniu tak srednio bylam zadowolona, a poza tym sklad mnie przerazal Teraz wlasni sie zastanawiam nad Isana z Babassu albo L'biotica...
wow, ja zawsze worek (ej, gdzie kupić czepek? ) i na to tylko ręcznik, ale czapka to jest super pomysł
O L'biotika... całkiem o tej firmie zapomniałam.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Uo matko i corko, wchodze i chcialam zakrzyknac "pierwsza" a tu juz tyle naskrobane! Witam siebie i Was w nowym watku
ano trochę wcześniej byłyśmy witaj
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:40   #22
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

wow, ja zawsze worek (ej, gdzie kupić czepek? ) i na to tylko ręcznik, ale czapka to jest super pomysł
O L'biotika... całkiem o tej firmie zapomniałam.

ano trochę wcześniej byłyśmy witaj
U mnie czepki sa w Rossmanie, sa z reguly obok farb. Ale ja na razie korzystam z czepkow dolaczanych do niektorych farb - kiedys farbowalam sporo no i sporo mi zostalo. Jak nie masz a chcesz zrobic kuracje "juz teraz natychmiast" to polecam... folie spozywcza
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:44   #23
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
U mnie czepki sa w Rossmanie, sa z reguly obok farb. Ale ja na razie korzystam z czepkow dolaczanych do niektorych farb - kiedys farbowalam sporo no i sporo mi zostalo. Jak nie masz a chcesz zrobic kuracje "juz teraz natychmiast" to polecam... folie spozywcza
No ja właśnie worków foliowych i folii spożywczej używam (jeśli mam akurat kogoś, kto może mi włosy owinąć, bo samej nijak mi to nie wychodzi ) i przydałby mi się czepek, ale jakoś mi się nie rzucił w oczy. Mam 3 rossmany u siebie, więc rozejrzę się dokładniej -a jak to jest zapakowane? Bo to taki czepek jak do pasemek wiązany pod brodą? dobrze myślę?
PS ja nigdy w żadnej farbie nie miałam czepka
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-02-05 o 18:45
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:55   #24
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Melduję się i ja
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:58   #25
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No ja właśnie worków foliowych i folii spożywczej używam (jeśli mam akurat kogoś, kto może mi włosy owinąć, bo samej nijak mi to nie wychodzi ) i przydałby mi się czepek, ale jakoś mi się nie rzucił w oczy. Mam 3 rossmany u siebie, więc rozejrzę się dokładniej -a jak to jest zapakowane? Bo to taki czepek jak do pasemek wiązany pod brodą? dobrze myślę?
PS ja nigdy w żadnej farbie nie miałam czepka
Ja mialam czepki w Lorealach (Excellence) czesto. A czepki to nie pamietam jak sa pakowane, ale wiem, ze sa bardzo rozne - ja mialam taki normalny, "babciny" tylko ze kiedys go niechcacy zniszczylam . Spytaj najlepiej panie, a jak nie to bada albo tam gdzie sa farby, albo tam gdzie papiloty, walki itp.
EDIT:
Wlasnie szukalam w necie i... zebym Cie nie oklamala, bo ja kupowalam w R. niemieckim i myslalam ze asortyment jest taki sam jak w Polsce. Dlatego nie daje gwarancji, ze znajdziesz!
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-02-05 o 19:10
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:09   #26
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

do Biowaxów jest zawsze czepek dołączony
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:25   #27
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Co do TŻ-ów

Zapytajcie się co wolą
co miesiąc wydawać dla was na farbę do włosów ok.30-50 zł (albo i gorzej farbowanie droższe u fryzjera)
Czy
RAZ NA 3-4 MIESIĄCE WYDAĆ 50 ZŁ NA ODŻYWKI DLA WŁOSÓW.

Prosta kalkulacja.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:40   #28
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
wow, ja zawsze worek (ej, gdzie kupić czepek? ) i na to tylko ręcznik, ale czapka to jest super pomysł
O L'biotika... całkiem o tej firmie zapomniałam.
Ja czepek kupuje w hurtowni z kosmetykami ale powiem Wam, ze lepsza jest folia Juz w 3 czepkach guma mi sie rozwalila od podgrzewania....rozmiekla i popekala-czy tylko ja na takie dziadoskie trafiam? Chyba ze za bardzo podgrzewam
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:41   #29
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

słuchajcie na jednym z blogów wyczytałam o własnoręcznie robionym oleju dziewczyna do 100 ml oleju z pierwszego tłoczenia dała 5 zawartości torebek z herbatą rumiankową, pozwoliła temu odstać 4 tygodnie i teraz podobno super to działa muszę też pokombinować (potem się odcedza)
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 19:43   #30
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oo, czepek tez by mi się przydał - ten z biovaxa już mi się zaczyna rozpadać i chyba długo nie pociągnie.... a maski mam jeszcze od groma (w końcu półlitrowe opakowanie )
przy następnej okazji bycia w rossie sie tam rozglądnę, czy mają coś takiego
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.