Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 12:50   #1291
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

w Douglasie online dorzucili trochę Laury, cienie, tusze, róże, pielęgnację i inne.

kod na darmową dostawę od 99zł: PAYBACK8769. do 8.03. obecnie nie działa ani samodzielnie ani w połączeniu z kodem na -10% KODYRABATOWE12. może niedługo naprawią błąd.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 12:57   #1292
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Botox nie jest taki straszny, jak się używa z sensem i umiarem oraz na wybrane partie twarzy (głównie czoło - lwia zmarszczka).

O kredkach UD też same dobre rzeczy słyszałam, ale dotąd nie posiadam żadnej. Mam kilka MACowych, ale i tak częściej sięgam po eyelinery, więc UD mnie nie kuszą .


Nie jestem wprawdzie żadnym eskpertem, ale wg mnie botoks w okolice oczu nie bardzo się nadaje. Może ewentualnie przy zewnętrznycvh kącikach, dla zniwelowania kurzych łapek, ale pod oczy moim zdaniem nie bardzo, bo on nie wypełnia zmarszczek, tylko paraliżuje mięśnie odpowiedzialne za skurcze mimiczne. Typowo pod oczy to raczej kwas hialuronowy .
No,miałam na myśli w zewnętrzne kąciki,ze względu na blokadę mięsni
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 13:14   #1293
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No własnie pod oko nie, a jak już to tylko minimalna dawka, ale i tak grozi to zrobieniem się worków, więc ja dziękuję bardzo za taki układ
Ja się zgadzam, botoks rozsądnie stosowany jest naprawdę ok, tylko nie można przesadzić.

Prawda Olu, ale na te moje zmarszczki to nawet kwas nie pomoże, bo to po prostu taka budowa oka i jak się w nie coś wstrzyknie to jeszcze więcej skóry się tam zrobi i będzie buła wtedy. Minimalnie lepiej to wygląda jak dolina łez jest totalnie wypełniona, ale i wtedy problem nie jest zniwelowany. Czytałam, że jakieś ultradzwięki można na to zastosować, ale nikt nic konkretnego na ten temat powiedzieć mi nie umie, więc żyje z tymi moimi zmarchami, w które mi włazi każdy korektor Do tego typowych kurzych łapek nie mam wcale i raczej mieć nie będę, bo ani moja mama, ani moja babcia ich nie mają, takie oczy i tyle
Też mi się zdaje, że na tego typu zmarszczki, jak Ty masz, to żaden z wymienionych wyżej zabiegów nie pomoże. Na moją logikę botoks czy wypełniacz będzie lepszy na skutki upływu czasu .

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ale ja sie boje , boje sie wszelkich strzykawek, zabiegow itd. Daje rade tylko tym niezbednym: dentysta, pobieranie krwi, niezbedne operacje (mialam tylko jedna 10 lat temu y oby zadnych wiecej). A wariuje przed nimi jak malo kto, wszyscy lekarze, dentysci czy pielegniarki mieli ze mna doczynienia, zawsze powtarzali to samo: taka duza, a tak panikuje (mniej lub bardziej zartobliwie, zalezy czy sluzba zdrowia czy prywatnie ), i oczywiscie standardowy tekst: "Pani jeszcze nie rodzila, prawda?", to tak zeby zachecic mnie do macierzynstwa Dlatego mam nadzieje, ze sama siebie lub jakas kosmetyczka nie przekona mnie do botoxu, bo wiem, ze to nie jest niezbedne, choc pomocne owszem , a wiem ile stresu mnie kosztuje kazdy kontakt z lekarzem, a taki stres to kilka lat zycia mniej, a ja chce zyc do setki Ale zazdroszcze wszystkim, ktorzy sie nie boja i nie panikuja jak ja
Jak się boisz, to odpuść . Zresztą wiesz, jak nie ma przymusu, a chodzi jedynie o estetykę, to podejmując decyzję o zabiegu i rozważając potrzebę pokonania własnych lęków trzeba też pamiętać o zasadzie: lepsze jest wrogiem dobrego .
Ja akurat igieł/kłucia/zastrzyków itp. się nie boję. Widok krwi też mnie nie rusza. Zatem jestem idealną pacjentką do mniej inwazyjnych zabiegów
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:02   #1294
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
I jeszczee pytanie - o ten tusz Noir G z Guerlain - czy mozna kupic sam wklad i go z powodzeniem uzywac czy wymaga on tego etui, zeby byc funkcjonalnym. Bo jeszcze nie zwariowalam, zeby wydac na tusz 239 zl zwlaszcza, ze uzywalabym go w domu rano, kiedy nawet nie mam przed kim szpanowac wypasionym w kosmos opakowaniem? :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Tak można samym wkładem sie malować. Tusz jest mega i go polecam
Na truskawce można kupić tusz w opakowaniu za 150zł więc jest alternatywa D czy S
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:08   #1295
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak można samym wkładem sie malować. Tusz jest mega i go polecam
Na truskawce można kupić tusz w opakowaniu za 150zł więc jest alternatywa D czy S
O dzieki za odpowiedz chyba sie skusze na wklad, bo wyjdzie okolo 100 zl, a jak mi sie sprawdzi to bede sie zastanawiac nad calym

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 14:45   #1296
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Skusilam sie na drugie opakowanie scruba Collistara, wyniósł mnie on raptem 100 zeta
W piatek chyba pomadę kupie, na razie czekam na jakies ciekawe promo na dougim online i jakies bajeranckie miniatury, moz ena DK cos rzuca

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
O dzieki za odpowiedz chyba sie skusze na wklad, bo wyjdzie okolo 100 zl, a jak mi sie sprawdzi to bede sie zastanawiac nad calym

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Tylko zebys sie nei rozczarowala na początku tym tuszem, bo ja tak mialam, on nie jest z typu tych co raz maźniesz i masz full wypas, raz jak nim sie namzniejsz to guzik widac trzeba pojeździć po rzesach parę razy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 15:00   #1297
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusilam sie na drugie opakowanie scruba Collistara, wyniósł mnie on raptem 100 zeta
W piatek chyba pomadę kupie, na razie czekam na jakies ciekawe promo na dougim online i jakies bajeranckie miniatury, moz ena DK cos rzuca

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Tylko zebys sie nei rozczarowala na początku tym tuszem, bo ja tak mialam, on nie jest z typu tych co raz maźniesz i masz full wypas, raz jak nim sie namzniejsz to guzik widac trzeba pojeździć po rzesach parę razy
Spoko, moje rzesy nie pozwalaja mi na komfort jednego mazniecia przy zadnym tuszu poza tym mam slabosc do Guerlain, a tuszu jakos nigdy nie mialam, wiec czas to zmienic :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 16:08   #1298
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Spoko, moje rzesy nie pozwalaja mi na komfort jednego mazniecia przy zadnym tuszu poza tym mam slabosc do Guerlain, a tuszu jakos nigdy nie mialam, wiec czas to zmienic :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
No ale sa takie tusze ze wystarczy raz- dwa pociagnac i pasi

Ja Guerlaina mialam D'enfers, ale szybko sie okazało, ze to jednak nie to, a wczesniejsze tuszu mi nie pasowały, dopiero G Noir. Gdyby nie dodano mi go do meteorytów, to pewno sama po niego bym nie sięgneła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 16:50   #1299
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ddiana co do pobierania krwi to mój brat też mdleje, ale ja zanim zemdleję to mam jeszcze inne przypadłości. Raz przy pobieraniu krwi zatrzymała mi się akcja serca. Starałam się przezwyciężyć strach, odwróciłam głowę aby nie patrzeć, zaczęłam myśleć o czymś przyjemnym, ale nic to nie pomogło
No i weź człowieku zrób tu morfologię Na samą myśl o tym mam mdłości i robi mi się słabo
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 16:56   #1300
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez blackangel88 Pokaż wiadomość
ddiana co do pobierania krwi to mój brat też mdleje, ale ja zanim zemdleję to mam jeszcze inne przypadłości. Raz przy pobieraniu krwi zatrzymała mi się akcja serca. Starałam się przezwyciężyć strach, odwróciłam głowę aby nie patrzeć, zaczęłam myśleć o czymś przyjemnym, ale nic to nie pomogło
No i weź człowieku zrób tu morfologię Na samą myśl o tym mam mdłości i robi mi się słabo
Ja podobnie przeżywam pobieranie krwi na samą myśl mi słabo. Za każdym razem praktycznie kończy się na omdleniu, raz zemdlałam. Nie boje się igieł ale sama myśl, że mi będą krew z organizmu wysysać to już mam ciemno przed oczami . Raz w jednym dniu miałam 2 razy pobieraną krew to oczywiście rano mi się słabo zrobiło, ale już popołudniu czułam się o dziwo dobrze.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-02-26 o 16:57
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 17:11   #1301
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja podobnie przeżywam pobieranie krwi na samą myśl mi słabo. Za każdym razem praktycznie kończy się na omdleniu, raz zemdlałam. Nie boje się igieł ale sama myśl, że mi będą krew z organizmu wysysać to już mam ciemno przed oczami . Raz w jednym dniu miałam 2 razy pobieraną krew to oczywiście rano mi się słabo zrobiło, ale już popołudniu czułam się o dziwo dobrze.
Ja to igieł się boję Szczepienia co prawda lżej przechodziłam niż pobieranie krwi, ale słabo mi było.
Zazdroszczę tym, którzy nie mają takich fobii.
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 08:47   #1302
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czy któraś z Was używała toniku Alpha h Liquid Gold? Ewentualnie Biologique P50?
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:42   #1303
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Przyszła moja paczka z D. z milionem kodów i nie dołączyli mi kosmetyczki Clarins z miniaturami, mimo że widnieje na rachunku itp.
Oczywiście zgłosiłam sprawę na infolinii. Nie lubię takich sytuacji, czuję się później jak "łowca okazji

edit: po powtórnym sprawdzeniu okazało się, że nie dołączyli mi też miniatury Sensai.

Pierwszy raz Dougi taki numer zrobił.

Przyszła mi też paczka z Sephory - tu akurat wszystko cacy

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-02-27 o 11:42
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:02   #1304
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka z D. z milionem kodów i nie dołączyli mi kosmetyczki Clarins z miniaturami, mimo że widnieje na rachunku itp.
Oczywiście zgłosiłam sprawę na infolinii. Nie lubię takich sytuacji, czuję się później jak "łowca okazji

edit: po powtórnym sprawdzeniu okazało się, że nie dołączyli mi też miniatury Sensai.

Pierwszy raz Dougi taki numer zrobił.

Przyszła mi też paczka z Sephory - tu akurat wszystko cacy
Mnie raz nie wsadzili do paczki gratisowej torby, ale po telefonie na infolinię bez problemu dosłali. Mam nadzieję, że Ty też dostaniesz swoje gifty i próbasy.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:18   #1305
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Wcześniej notorycznie miałam takie sytuacje w Yves Rocher - ale dotyczyło to głównie zamówionych kosmetyków, np. perfum.
Po zgłoszeniu bez problemu dosyłali.
Swego czasu miałam podobną sytuację ze śp. Kissboxem, w których brakowało 2 kosmetyków - dosłali je po długiej batalii mailowej. Wcześniej upierali się, że przy odebraniu paczki mam obowiązek sprawdzić jej zawartość (nie mam, a takie zapisy w regulaminach sklepów to klauzule abuzywne).
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:56   #1306
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez blackangel88 Pokaż wiadomość
ddiana co do pobierania krwi to mój brat też mdleje, ale ja zanim zemdleję to mam jeszcze inne przypadłości. Raz przy pobieraniu krwi zatrzymała mi się akcja serca. Starałam się przezwyciężyć strach, odwróciłam głowę aby nie patrzeć, zaczęłam myśleć o czymś przyjemnym, ale nic to nie pomogło
No i weź człowieku zrób tu morfologię Na samą myśl o tym mam mdłości i robi mi się słabo
To,faktycznie masakra,bardzo współczuje,bo w Twoim przypadku,podczas głupiego,że tak powiem pobierania możesz stracić życie współczuję

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja podobnie przeżywam pobieranie krwi na samą myśl mi słabo. Za każdym razem praktycznie kończy się na omdleniu, raz zemdlałam. Nie boje się igieł ale sama myśl, że mi będą krew z organizmu wysysać to już mam ciemno przed oczami . Raz w jednym dniu miałam 2 razy pobieraną krew to oczywiście rano mi się słabo zrobiło, ale już popołudniu czułam się o dziwo dobrze.
Podobnie ma mój syn,nie boli się kłucia,tylko te wysysanie go odrzuca,tak mi mówił
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:03   #1307
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka z D. z milionem kodów i nie dołączyli mi kosmetyczki Clarins z miniaturami, mimo że widnieje na rachunku itp.
Oczywiście zgłosiłam sprawę na infolinii. Nie lubię takich sytuacji, czuję się później jak "łowca okazji

edit: po powtórnym sprawdzeniu okazało się, że nie dołączyli mi też miniatury Sensai.

Pierwszy raz Dougi taki numer zrobił.

Przyszła mi też paczka z Sephory - tu akurat wszystko cacy
Mi też nie dołączyli produktu Sensai...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:48   #1308
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Skończyłam smażyc pączki, boże nie ma to jak domowe paczusie Któras z Was smazyła dzisiaj też?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 16:35   #1309
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny czy wiecie może czy w Dougim się coś szykuje? Jakaś zniżka/promocja? Chcę zakupić sobie Instant Light Natura Lip Perfectorki od Clarinsa bo są świetne Ale chyba będę musiała się obejść bez zniżki. A zamawiać z neta nie chcę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 18:05   #1310
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może czy w Dougim się coś szykuje? Jakaś zniżka/promocja? Chcę zakupić sobie Instant Light Natura Lip Perfectorki od Clarinsa bo są świetne Ale chyba będę musiała się obejść bez zniżki. A zamawiać z neta nie chcę
10% rabatu jest na kod bodajże KODYRABATOWE12 do 2.03
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:08   #1311
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
10% rabatu jest na kod bodajże KODYRABATOWE12 do 2.03
Ale tylko na stronie? Nie w sklepie?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:13   #1312
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale tylko na stronie? Nie w sklepie?
aaa no on-line pierwsze skojarzenie bo zakupy w Dougim zazwyczaj robię na stronie, a stacjonarnie to nie orientuję się czy będzie, ale w sephorze są dni VIP i 20% do 09.03
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:17   #1313
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
aaa no on-line pierwsze skojarzenie bo zakupy w Dougim zazwyczaj robię na stronie, a stacjonarnie to nie orientuję się czy będzie, ale w sephorze są dni VIP i 20% do 09.03
Ale w Sephorze nie ma Clarinsa prawda?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:23   #1314
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale w Sephorze nie ma Clarinsa prawda?
u mnie nie ma a to nie ma w ogóle ?? nawet nie wiedziałam, Douglas pewnie nie rzuci mega rabatami stacjonarnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:24   #1315
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W S jest pielegnacja zdaje sie z Clarinsa, a kolorowka tylko w D

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:00   #1316
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

do stacjonarnego Douglasa rabaty -10% przychodzą z zamówieniami online :P

W sumie jak się wie jaki kolor chce się kupić (nie trzeba testować etc.), to lepiej zamówić z internetowego sklepu Douglasa - zawsze dodają próbki, ciągle są rabaty, czasami kody na gratisy.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:17   #1317
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ale dziś miałam sytuację w D. .
Jakiś czas temu pisałam jak zostałam potraktowana i oczywiście sprawę zgłosiłam i wtedy dostałam kilka próbek, zaproszenie na darmowy makijaż i jeszcze rabat na zakupy stacjonarne ważny do końca maja. Dziś wchodzę do D. oglądam sobie i podchodzi do mnie Pani i mowi, że zrobię Pani próbkę bo już mamy testery . Ja już dawno o tym zapomniałam bo chciałam z gerlę próbkę podkładu, a akurat nie mieli koloru. To było około miesiąca temu, a tu proszę. Później podeszła do mnie jeszcze Pani kierownik i dała mi jakieś dwie próbki kremu. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, chyba mnie tam zapamiętali po ostatniej aferze .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:48   #1318
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jutro zaczynające się dni vip w sephorze obejmują wszystkich co posiadają karty black, czy trzeba również otrzymac jakis kod albo powiadomienie ?
__________________
[euc1]93760[/euc1]

Edytowane przez No_Doubt1
Czas edycji: 2014-02-27 o 20:20
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:00   #1319
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
do stacjonarnego Douglasa rabaty -10% przychodzą z zamówieniami online :P

W sumie jak się wie jaki kolor chce się kupić (nie trzeba testować etc.), to lepiej zamówić z internetowego sklepu Douglasa - zawsze dodają próbki, ciągle są rabaty, czasami kody na gratisy.
dokładnie i jeszcze kurier pod nos podstawi i tyłeczka nigdzie nie trzeba ruszać a tak serio to więcej korzyści ( mini produkty, próbki, rabaty, kody) płynie z Dougiego on line dlatego zaprzestałam odwiedzać swojego stacjonarnego

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale dziś miałam sytuację w D. .
Jakiś czas temu pisałam jak zostałam potraktowana i oczywiście sprawę zgłosiłam i wtedy dostałam kilka próbek, zaproszenie na darmowy makijaż i jeszcze rabat na zakupy stacjonarne ważny do końca maja. Dziś wchodzę do D. oglądam sobie i podchodzi do mnie Pani i mowi, że zrobię Pani próbkę bo już mamy testery . Ja już dawno o tym zapomniałam bo chciałam z gerlę próbkę podkładu, a akurat nie mieli koloru. To było około miesiąca temu, a tu proszę. Później podeszła do mnie jeszcze Pani kierownik i dała mi jakieś dwie próbki kremu. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, chyba mnie tam zapamiętali po ostatniej aferze .

toż Ty prawie już jak VIP


Cytat:
Napisane przez No_Doubt1 Pokaż wiadomość
Jutro zaczynające się dni vip w sephorze obejmują wszystkich co posiadają karty black, czy trzeba otrzymac jakis kod albo powiadomienie ?
rozesłali ulotki o dniach VIP na których jest kod kreskowy ale kiedyś jak kupowałam powiedziałam babce że nie mam tego przy sobie a ona na to, że wystarczy karta
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:22   #1320
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
do stacjonarnego Douglasa rabaty -10% przychodzą z zamówieniami online :P

W sumie jak się wie jaki kolor chce się kupić (nie trzeba testować etc.), to lepiej zamówić z internetowego sklepu Douglasa - zawsze dodają próbki, ciągle są rabaty, czasami kody na gratisy.
Hehe wiem, wiem.. ale ja lubię wejść.. pooglądać, zastanowić się i kupić Jakoś tak mam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.