Problem z końcówką odchudzania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 20:59   #1
ponczo111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3

Problem z końcówką odchudzania


Witam mam na imię Krzysiek. Pod koniec lipca 2013 roku zaczęła się moja przygoda z odchudzaniem ze 125 kg waga zmniejszyła się do 87 kg czyli 38 kg, lecz wszystko było by ok gdyby nie skóra na brzuchu pewnie było już setki takich postów Zna ktoś jakieś dobre sposoby na ujędrnienie brzucha???
Stosowałem już i stosuje dalej : kremy ujędrniająco-wyszczuplające, pas wyszczuplający, basen, akupunkturę, ciągle ćwiczę nie tylko brzuch. Trochę tego było
Dodam, że mam wszczepiony kardiowerter-defibrylator i mam 22 lata. Czekam na jakieś porady co można jeszcze zrobić wiadomo oprócz operacji plastycznej. Czekam na pomoc i odpowiedzi.
ponczo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:36   #2
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

A w trakcie diety ćwiczyłeś?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 07:49   #3
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

to że masz obwisłą skórę to normalne, przy utracie tak sporej ilości kilogramów może za szybko schudłeś? albo stosowałeś jakieś drastyczne diety zamiast trochę poćwiczyć? same ćwiczenia na brzuch nie wystarczą, może zacznij biegać, pływać itp
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:56   #4
ponczo111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Dieta była trochę drastyczna ale nie liczyłem kalorii do samego początku pływam po 2 km 3-5 razy w tyg nie jadam ziemniaków i pieczywa plus odstawiłem całkowicie alkohol od przeszło 2 miesięcy dodatkowo ćwiczę p90x biegać za bardzo nie mogę tak jak już napisałem mam wadę serca i tak już przesadzam. Z XXL na M zszedłem ale to co jest pod podkoszulka nie jest za ciekawe
ponczo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:01   #5
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Cytat:
Napisane przez ponczo111 Pokaż wiadomość
Dieta była trochę drastyczna ale nie liczyłem kalorii do samego początku pływam po 2 km 3-5 razy w tyg nie jadam ziemniaków i pieczywa plus odstawiłem całkowicie alkohol od przeszło 2 miesięcy dodatkowo ćwiczę p90x biegać za bardzo nie mogę tak jak już napisałem mam wadę serca i tak już przesadzam. Z XXL na M zszedłem ale to co jest pod podkoszulka nie jest za ciekawe
mozliwe, że jeszcze sie wchłonie trochę skóry...młody jesteś, więc jest szansa na to. Próbuj może jakichś kremów typowo na rozstepy takich "ze śluzu slimaka"-wygooglaj sobie o co w tym chodzi....moze pomogą, ale na cuda nie licz. Prędzej zbieraj na operację wycięcia skóry- przykro mi, ale sporo zgubiłeś i może się tak zadażyć, że skóra nie zechce się zejść. Na razie daj jej trochę czasu jeszcze. Ze swojej strony polecam kremy typu no-scar na blizny, one ładnie regenerują skorę (nie musi być ten oryginalny, poszukaj może tańszych zamienników), dobrze by było też natłuszczać skórę SKWALENEM- albo kup sobie go w jakimś sklepie z półproduktami kosmetycznymi np. mazidła, zrob sobie krem, biochemia urody, naturalis - wygooglaj adresy, albo...kup sobie butlę oliwy z oliwek- ona zawiera sporo skwalenu i smaruj się na noc (bo jednak zapaszek ma swoisty).
Olejek arganowy też polecam (szukaj w tych sklepach, bo w markecie dostaniesz oliwkę z domieszką arganu, albo 100% argan za koszmarne pieniądze)...a jesli jesteś prawdziwym hardziorem i nie boisz się bólu- zainwestuj w dermaroller- to takie urzędzenie z igłami, nakłuwa się skórę, zeby szybciej się regenerowała. Na wizażu jest o tym wątek- poszukaj.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:13   #6
ponczo111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

A co sadzicie o cwiczeniach w saunie dres i masaże laserowe i naturalne?
ponczo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 12:09   #7
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Cytat:
Napisane przez ponczo111 Pokaż wiadomość
A co sadzicie o cwiczeniach w saunie dres i masaże laserowe i naturalne?
masaz jak najbardziej tak. Jak dasz radę wytrzymać to idź na bańkę chińską na całe ciało- boli, ale warto.
Sauna-dres? daj sobie spokój
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 08:49   #8
PlusSizeLifestyleMagzine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Masaż bańką chińską może zdziałać cuda! Polecam

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:01 Powód: link
PlusSizeLifestyleMagzine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:19   #9
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

ja również polecam masaż, ujędrni skórę i poprawi ogólnie jej kondycje
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 00:20   #10
WiolaUtyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Możecie wierzyć lub nie ale również sauna jest świetnym rozwiązaniem. Nie jest to wprawdzie lekarstwo na ten problem ale w połączeniu z masażem na pewno nie zaszkodzi
WiolaUtyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 10:31   #11
Polienn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Sauna w moim przypadku sprawdziła się średnio. Na początku wydawało mi się, że widzę efekty, ale po kilku sesjach byłam bardzo osłabiona.
Od jakiegoś czasu ćwiczę w Get Slim Club, to coś na kształt internetowej społeczności, wszelkie informacje dostaję mailem, a w razie pytań mam kontakt ze specjalistami. Wiem, że może brzmi to trochę, jak reklama, ale póki co jestem zadowolona. 3 kg w 10 dni mówi samo za siebie )
Polienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 13:07   #12
Doris54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Problem z końcówką odchudzania

Po tk dużym spadku wagi to normalne, że zostaje skóra. Czasem potrzebna jest korekta estetyczna, bo w żaden sposób nawet ćwiczeniami nie da się zniwelować rozciągniętej skóry. Oczywiście nie chce straszyć, ale znam takie przypadki
Doris54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 14:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.