Destiny w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 15:19   #1
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885

Destiny w Poznaniu


Przeszukując wątki wiele dobrego znalazłam o pani Magdzie z salonu Destiny. A czy ktoś potrafi mi coś powiedzieć o pracującej tam pani Asi?? Bo właśnie pod jej nożyczki dostanę się w sobotę I wogóle co możecie mi powiedzieć o tym salonie?? Pomóżcie, bo szykują mi się na głowie radykalne zmiany i już zaczynam się bać
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:16   #2
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Destiny w Poznaniu

jestem ciekawa Twojej fryzury bo też postanowiłam sie wybrać do tego salonu i wszelkie recenzje mile widziane zadowolona jesteś?
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:41   #3
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Destiny w Poznaniu

Nie do końca zadowolona...
Trafiłam do pani Asi. Zrobiła mi ładny baleyage, co nie było proste, bo po wizycie w pewnym salonie na Półwiejskiej miałam na głowie siano w różnych odcieniach jajecznicy, a teraz mam ładny blond z brązem.
Z cięciem gorzej- efekt końcowy przypomina to co było na zdjęciu,które przyniosłam ( półdługie, mocno wycieniowane włosy z prostą grzywką-dziękuję Grażynko ) i według fryzjeki wszystko się miało samo układać, a tu -masa czasu przed lustrem, a i tak grzywka żyje własnym życiem,reszta włosów zresztą też. Na szczęście ponoć mi ładnie w takim bałaganie . Nie wiem czy to wina moich włosów czy raczej niedokładnego cieniowania??
Jak siedziałam z farbą na głowie widziałam co na fotelu obok robi z nożyczkami pani Magda I wiem na pewno- wrócę tam, z tym, że na strzyżenie TYLKO do pani Magdy Mam nadzieję, że trochę pomogłam
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.