Wyspa prezentów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 19:12   #1
Anka2307
Raczkowanie
 
Avatar Anka2307
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 209
Thumbs up

Wyspa prezentów


Witam serdecznie z tego co wiem to jeszcze nie ma wątku na temat tego serwisu a jeśli jest to bardzo przepraszam szukałam szukałam i znaleś nie mogłam.

A wiec chciałabym wam polecić ten oto serwis, gdyż praktycznie za nic dostajecie prezenty, na czym to polega: rejestrujecie się tam i za logowanie raz dziennie dostajecie 25 monet, do tego odpowiadacie dziennie 3 na pytania ( każde po 100 monet + za wszystkie prawidłowe odpowiedzi 200 monet) na które bardzo łatwo odpowiedzieć za pomocą znanej i kochanej Wikipedii. Do tego wszystkiego są jeszcze gry, coś w stylu lotka, no ale do tego to nie mam szczęścia wiec raczej wypowiadać się nie będę.

Teraz najważniejsze nagrody karta doładowująca 5 zł kosztuje 1500 monet czyli 3 dni odpowiadania na pytania, czytnik kart 2000 monet czyli 4 dni itd. Wiadomo czym lepsze nagrody tym wiecej monet trzeba za nie zapłacić.
Jak widać nic nie kosztuje a spróbować mozna

To może tyle jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to piszcie

Tutaj jest link aby się tam zarejestrować polecany prze zemnie:
http://wyspa-prezentow.pl/polecam.php?ref=893

Oczywiście nie musicie mnie wspierać, choć bardzo bym prosiła ale dla niechętnych podaje link bezpośrednio na wyspę:
http://wyspa-prezentow.pl/
__________________
Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.
Anka2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:23   #2
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Wyspa prezentów

Z ciekawości weszłam i poczytałam regulamin:

Rodział VII
1. Podczas Restock Użytkownicy mogą wymieniać punkty na Nagrody.
2. Ilość Nagród jest ograniczona.
3. O kolejności przysługiwaniu Nagród decyduje kolejność ofert złożonych przez Użytkowników.
4. Restock odbywa się o nieregularnych porach. Każdy Użytkownik ma możliwość wykupienia opcji powiadomienia, które zawierać będzie dokładny czas rozpoczęcia i długość trwania Restocku. Powiadomienie zostanie przesłane Użytkownikowi jako SMS lub wiadomość e-mail najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem. Koszt usługi określony jest w Taryfikatorze.
5. Koszt jednorazowego wejścia do sekcji Restock określa Taryfikator.
6. Użytkownik ma prawo uczestniczyć tylko jeden raz w danym Restocku.
7. Użytkownik, który otrzymał Nagrodę, nie może brać udziału w Restockach przez kolejne 31 dni.


Czyli powodzenia w możliwości wymiany tych punktów na nagrody. Jak im się zachce to mogą robić o 2-3 w nocy, a jak chcesz wiedzieć, że będzie możliwość wymiany to zapłać :P
Co i tak nie oznacza, że otrzymasz nagrodę o czym mówi pkt 2-3
Jak dla mnie kolejne portal, który patrzy jak wykorzystać ludzi.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.