Biuro podróży- jak załatwić formalności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 16:15   #1
201710041116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 41

Biuro podróży- jak załatwić formalności


Z chłopakiem zdecydowaliśmy sie na ofertę, ktora oglądaliśmy w biurze podróży. Konkretnie chodzi o exim tours. Czy konieczne do dopełnienia formalności jest stawienie sie w biurze czy można wszystko załatwić telefonicznie? Nie mam możliwości dziś sie zorientować, a nie wiem jak sobie ustawić jutrzejszy dzień.
201710041116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 17:33   #2
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Biuro podróży- jak załatwić formalności

Cytat:
Napisane przez juliet9726 Pokaż wiadomość
Z chłopakiem zdecydowaliśmy sie na ofertę, ktora oglądaliśmy w biurze podróży. Konkretnie chodzi o exim tours. Czy konieczne do dopełnienia formalności jest stawienie sie w biurze czy można wszystko załatwić telefonicznie? Nie mam możliwości dziś sie zorientować, a nie wiem jak sobie ustawić jutrzejszy dzień.
Można na pewno w każdym biurze załatwić przez internet zadzwoń do nich na infolinie i Ci wszystko prześlą na maila łącznie z umową z tego co mi Pani mówiła w jednym z biur to tylko przy lastach trzeba być na miejscu żeby od razu pieniądze wpłacić bo tu zbyt mało czasu i kto pierwszy ten lepszy.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2016-03-28 o 17:34
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-28 17:33:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.