Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 09:44   #61
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - All_that_jazz
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=559725
data ostatniego kontaktu - 16,09,2011
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - uważam, że tak nieodpowiedzialna osoba nie powinna brać udziału w rozbiórkach
opis kontaktów - Dnia 15.09 wizażanka zgłosiła chęć przygarnięcia 12 ml zapachu Cacharel Eden.
Dostałam ostrzeżenie od basienka2807, żebym na nią uważała, bo u niej i u innej organizatorki wystąpiły już problemy z All_that_jazz i pieniądze za odlewki doszły z olbrzymim opóźnieniem, po tym jak znalazły się już inne chętne na jej ml. Napisałam w takim razie PW do All_that_jazz (16.09) i uprzedziłam, że wiem, iż pojawiały się problemy z wpłatą dlatego proszę o szybkie uregulowanie płatności (tymbardziej, że wyraziła chęć wzięcia większej ilości ml) i wysłanie potwierdzenia przelewu. Odpisała, że miała remont, a pieniądze wpłaciła i nie wie czemu tak późno dochodziły do organizatorek... Podałam jej dane do wpłaty i obiecała zrobić przelew tego samego dnia. Od tego czasu się nie logowała, ja pieniędzy nie otrzymałam, potwierdzenia również nie. Dziwne jest, że pieniądze na konta organizatorek dochodziły zaraz po tym jak ogłosiły, że jej ml są wolne. Myślałam, że wpłacała może na poczcie i dlatego dłużej szły pieniądze, ale Basienka sprawdziła i okazało się, że płaciła ze swojego, prywatnego rachunku. Dodam jeszcze, że 19.09 napisałam do All_that_jazz, że nie mam wpłaty, ale raczej nie odczytała, bo się nie logowała, a wiedząc, że bierze udział w rozbiórce powinna to zrobić. Nawet jeśli jakieś zdarzenie losowe sprawiło, że nie ma dostępu do internetu, to nie wierzę, że nie mogła skorzystać z niego u koleżanki, w pracy, w kafejce itp. Dla mnie takie zachowanie jest nie do przyjęcia
Linki do wątków innych organizatorek, o których wspominałam::
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558755
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558533
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084

Edytowane przez mała82
Czas edycji: 2011-09-21 o 09:49
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:24   #62
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

przypominam sobie, że z All_that_jazz były kłopoty już dużo, dużo wcześniej i też dotyczyły wspólnych zakupów, myślałam nawet, że jest na czarnej liście ale jej tam nie znalazłam...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:16   #63
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

użytkownikpolenka
sprawa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576657

brak wpłaty, przesuwanie terminu płatność, brak odzewu...
rozwiązanie: wzięłam wolne ml na siebie, więc niczego nie oczekuję
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:32   #64
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - neonka28
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576856
data ostatniego kontaktu - 28.11 -zgłoszenie w wątku o chęci przygarnięcia mililitrów
7.12.2011 - wysłałam jej PW z przypomnieniem o braku wpłaty
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - już niczego, jej ml przygarnę dla siebie
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:15   #65
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: madzia4040
link do wątku: klub wspólne zakupy A. Tauer
problem:
madzia4040 wpisała się w klubie Tauerowym 12.11.11r.
"Ja też jestem chetna na L'Air du Desert Marocain, Oczywiście na całą flaszke" od tamtej pory w klubie nie dodała żadnego postu. Wpisałam ją na listę, po miesiącu dodałam rozliczenie, na wpłaty bylo ok 1- 1,5 tyg.
W miedzyczasie nie dostałam żadnej wiadomości, że rezgnuje itp.
Napisałam do niej PW 5 dni temu, że pilnie potrzebuję jej wpłaty za Tauera. Dostałam 2 dni pozniej odpowiedź, ze już wpłacila..... (jak sie pozniej okazalo bylo to nieprawda )
caly czas czekalam na ten przelew, jednak gdy do czwartku (15.11)
nadal go nie bylo po prosilam ponownie o wytlumaczenie, wizaznka przyznala sie ze nie wpalcila i nie zaplaci,bo nie ma pienidzy. Niestety Wizazanka dziala czynnie na gazecie i allegro, co swiadczy o tym, ze kupuje inne odlewki/flakony i ma na nie pieniadze :?


- przedmiot problemu: brak konktatku, brak wpłąty za flakon
- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki - już nic
- opis kontaktów: wpis w profilu, w klubie, PW
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu

Edytowane przez Basiek93
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:03
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:10   #66
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: madzia4040
link do wątku:M. Micallef, Time for Love by Micallef
problem: madzia 4040 nie zwróciła należności za odlewkę Micallef Time for Love by Micallef
- przedmiot problemu: do dziś brak wpłaty za odlewkę, pomimo zapewnień, że będzie w krótkim czasie zwrócona
- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki- uczciwości i konsekwencji, a nie obiecanek
- opis kontaktów: pv, wpis w wątku
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:46   #67
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Ja również (jak i niektóre z Was) doczekałam się problemu z uczestniczką wspólnych zakupów sprawa dotyczy Wizażanki All_that_jazz

- link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=581394

- ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu) wpis w wątku, że bierze 10ml zapachu, 22.12.11, potem już brak kontaktu

- przedmiot problemu: wpisała się na odlewkę, po czym nie odpisywała na moje pv, nie wpłaciła, po prostu olała sprawę

- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego, jej odlewka przypadła komuś innemu, chcę tylko przestrzec inne Wizażanki, żeby nie przyjmowały jej do rozbiórek ja już na pewno tego nie zrobię

- opis kontaktów: pisałam w wątku rozbiórkowym i pv (3 wiadomości) nie otrzymałam odpowiedzi, mimo że logowała się na Wizażu po wysłaniu przeze mnie wiadomości
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 17:42   #68
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Ja również (jak i niektóre z Was) doczekałam się problemu z uczestniczką wspólnych zakupów sprawa dotyczy Wizażanki All_that_jazz

- link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=581394

- ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu) wpis w wątku, że bierze 10ml zapachu, 22.12.11, potem już brak kontaktu

- przedmiot problemu: wpisała się na odlewkę, po czym nie odpisywała na moje pv, nie wpłaciła, po prostu olała sprawę

- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego, jej odlewka przypadła komuś innemu, chcę tylko przestrzec inne Wizażanki, żeby nie przyjmowały jej do rozbiórek ja już na pewno tego nie zrobię

- opis kontaktów: pisałam w wątku rozbiórkowym i pv (3 wiadomości) nie otrzymałam odpowiedzi, mimo że logowała się na Wizażu po wysłaniu przeze mnie wiadomości
Ostatnio All_that_jazz zarezerwowała sobie 10ml Feerie i też się nie odezwała. Niby nic się nie stało bo na Jej miejsce wskoczyła inna Wizażanka ale to uciążliwe. CZy nie można dać Jej ostrzeżenia żeby tak nie robiła?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:12   #69
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Można jej nie uwzględniać w rozbiórkach.
Ostrzeżenia dać nie mogę, bo tak naprawdę nie łamie regulaminu forum.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 18:18   #70
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Można jej nie uwzględniać w rozbiórkach.
Ostrzeżenia dać nie mogę, bo tak naprawdę nie łamie regulaminu forum.
Tak myślałam, w sumie nic złego nie robi, choć dużo dziewczyn się na Nią skarży.No nic, zobaczymy przy następnych rozbiórkach
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:28   #71
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: marika39
link do wątku: KLIK

Tym razem przedmiotem problemu nie jest brak wpłaty za nieodebraną odlewkę, a totalny brak kultury, perfidne, kłamliwe zarzuty, obrażanie mnie i innych osób.

Nie miałam mozliwości wpisania się bezpośrednio w wątku, ponieważ został zamknięty i w pierwszej chwili zamierzałam sprawę pozostawić własnemu biegowi.
Jednak po głębszym zastanowieniu uznałam, że padły zbyt mocne słowa, aby je po prostu zbagatelizować.

Zamierzam nadal prowadzić rozbiórki i niestety uważam, że bełkot marika39 może nadszarpnąć moją reputację, jeśli nie u części osób, które wiele razy brały udział w moich rozbiórkach, to u wielu innych może zasiać ziarno wątpliwości, czy aby przypadkiem nie wlałam specjalnie dla marika39 "ruskiej jałowcówki".

Otórz nie wlałam, nigdy nawet w żartach nie przyszłoby mi to do głowy, dlatego też nie zamierzam biernie przyglądać się, jak osoba o tak zachwianym kręgosłupie moralnym wystawia na próbę moją reputację i skierowałam do Belli prośbę o usunięcie obraźliwych postów, teraz czekam na decyzję.

Ze swojej strony przestrzegam Was przed jakimkolwiek kontaktem z Wizażanką marika39, zwłaszcza podczas wspólnych zakupów.



Pozwolę sobie zakończyć miłym akcentem, dziękując Wizażankom za wsparcie, a Moderacji za szybką i zdecydowaną reakcję

EDIT: Widzę, że w międzyczasie Złoś tymczasowo zablokował marika39.

Edytowane przez Emiks
Czas edycji: 2012-09-05 o 12:35
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 13:35   #72
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Tamt
link do wątku - Armani Prive Bois d’Encens edp
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę 5 ml
czego oczekuję od uczestniczki - rozsądku i odpowiedzialności, niczego więcej, ponieważ odlewkę z wielką przyjemnością przekazałam Daff
opis sytuacji - Tamt zapisała się do rozbiórki 30.08.2012, nie dokonała wpłaty po otrzymaniu danych nie odpowiedziała na moje kolejne pv, choć systematycznie logowała się na Wizażu.



Wprawdzie sprawa jest już zamierzchła, jednak doceniając powagę tego wątku oraz niewątpliwą pomoc, pozwolę sobie dopisać jeszcze jednego osobnika, tak na wypadek, gdyby w przyszłości wpadł na pomysł uaktywnienia się

dotyczy - borczi
który to postanowił zapisać się na dwie odlewki po 10 ml Designer Shaik Blue Opulent Shaik No. 77 Men oraz Ramon Molvizar Black Goldskin. Oczywiście przelewu od borczi nigdy nie otrzymałam, podobnie jak odpowiedzi na wysyłane pv, choć logował się na Wizażu.

Reasumując, organizowane przeze mnie zakupy są zamknięte dla Tamt i borczi.



... i jeszcze na zakończenie, już optymistycznie z serdecznym podziękowaniem za wsparcie i miłe słowa
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:40   #73
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

nieaktualne
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!

Edytowane przez fergieunia
Czas edycji: 2012-11-28 o 21:00
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:02   #74
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Viganna, MonaDi

link do wątku -https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664901
data ostatniego kontaktu - 23.12, 24.12 -zgłoszenie w wątku rozbiórkowym.
-27.12 wysłałam PW z przypomnieniem o terminie wpłaty. Do dzisiaj nie dostałam od obu osób odpowiedzi.
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu.
czego oczekuję - niczego.
Część mililitrów zostawiłam sobie, część przygarnęła inna Wizażanka.
Rozumiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, że można się "zatracić" w uczestniczeniu w różnych rozbiórkach, ale zawsze warto napisać w wątku, czy na PW, że się po prostu rezygnuje. A tak zostaje się z opinią niepoważnej i niesłownej osoby.
Ja w/w w swoich rozbiórkach uwzględniać nie będę.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 09:22   #75
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Moze nie problem, ale bulwers
sprawa dotyczy ewikk i jej podejscia do tematu wspolnozakupowania,
moze najpierw cytat wypowiedzi Cbr

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
[B]dotyczy: ewikk
(...)
[/I]i dwa słowa od autora z luźnych przemyśleń - jako Organizatorka mam obowiązek dopilnować wszystkich zapisów, wpłat, kliknąć zamówienie, dopełnić wszystkich forumowych formalności (wklejenie potwierdzenia, zdjęcia), odebrać paczkę, rozlać flachony i wreszcie wyysłać do odlewkowiczów - trochę tego jest
natomiast psim obowiązkiem współodlewkowicza powinno być śledzenie wątku, bycie na bieżąco z wszystkimi aktualizacjami (tym bardziej, że zamieszczam je w 1. poście i
potwierdzam dodatkowo w "nowym"), a już na pewno pilnowanie terminu wpłaty

dlatego też ja podziękuję ewikk za wspólne zakupy (w ogóle dziwię się, że za akcję lutkową nie było żadnych punktów karnych - albo ja coś przegapiłam)
Cbr, dokladnie opisala, to jak powinna zachowywac sie organizatorka i wspolkupujaca, niestety ewikk nic sobie z tego nie robi, o wplate upomnialam sie w dniu, kiedy mijal termin (profilaktycznie, bo zapoznalam sie z wczesniejszymi sygnalami o poslizgach we wplatach) , a z odmeldowaniem sie po odebraniu miniaturek, do tej pory nie raczyla sie pokazac (odebrane 24 grudnia), zostawilam wiadomosc w profilu, mimo logowania sie na wizazu, dalej nie zaglada do watku

link do zakupow: KLIK

takie, mocno olewajace podejscie do wspolnych zakupow i osob, ktore je przeprowadzaja, swiadczy tylko o Tobie ewikk

Wiec i ja juz podziekuje za wspolne zakupy z Twoim udzialem

edit:
Ewikk wlasnie sie odmeldowala...
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2013-01-05 o 09:58
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:28   #76
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Moze nie problem, ale bulwers
...
Niestety problem z potwierdzeniem odebrania odlewki pojawia się dość często i u mnie też kończy się ponagleniami w profilu i na PW. Nic więcej nie mogę zrobić, bo zazwyczaj dotyczy to tych samych osób, które generalnie są bardzo solidne, ale jakoś zapominają o odmeldowaniu się, albo długo nie odbierają przesyłki z poczty. Pozostaje sprawdzić w śledzeniu, czy paczka doszła i po dwóch tygodniach zamknąć wątek. Niestety równie istotne jak samo doręczenie, jest dla mnie to, w jakim stanie dotarła odlewka, a o tym poinformować może tylko współzakupowicz. A jak się nie odzywa...
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:12   #77
Lucasai
Zadomowienie
 
Avatar Lucasai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 1 913
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

I mnie przyszło się tutaj pojawić... ech

dotyczy - MonaDi
link do wątku - Parfum d'Empire Cuir Ottoman
przedmiot problemu - brak potwierdzenia otrzymania odlewki
czego oczekuję od uczestniczki - nie oczekuję niczego
opis sytuacji - MonaDi, nowa twarz na naszym forum perfumeryjnym zgłosić się po 10-militrową odlewkę Cuir Ottoman'a. Musiałem go upominać, aby dokonał wpłatę w wyznaczonym dla rozbiórki terminie. Do dziś nie otrzymałem potwierdzenia otrzymania lub nieotrzymania odlewki. Ja rozumiem, że jest nowy i pewnie nawet nie przeczytał regulaminu jaki u Nas panuje, ale mógł wypełnić tę powinność. Pisałem wiadomości z prośbą o potwierdzenie odbioru, ale bez odzewu (nie logował się od 3.01)

Co zrobię. Daję ostrzeżenie - żółtą kartkę. Jeśli w moich kolejnych zakupach MonaDi weźmie udział i sytuacja się powtórzy, to z przyjemnością powiem adieu i wykluczę MonaDi ze wszystkich swoich przyszłych rozbiórek.

Ponieważ minęły ponad 2 tygodnie uznaję, że przesyłka została dostarczona i zamykam wątek rozbiórkowy Cuir Ottomana.
__________________
Jam jest Pradaholik!_________________Chemist in the Bottle ____________________wymieńmy się

Edytowane przez Lucasai
Czas edycji: 2013-01-13 o 19:17
Lucasai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:49   #78
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Zgłaszam w charakterze ostrzeżenia dla innych organizatorów

dotyczy
- joa_ki
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665624
przedmiot problemu - opóźnienie we wpłacie, bardzo słaby kontakt, brak potwierdzenia otrzymania odlewki w wątku
czego oczekuję od uczestniczki - nie oczekuję niczego, chcę tylko ostrzec organizatorki przed niesolidną osobą. mam też nadzieję że jeśli joa_ki zgłosi swoją kandydaturę do organizacji rozbiórki, to udział w mojej rozbiórce nie będzie liczony jako bezproblemowy
opis sytuacji - joa_ki wpłaciła po terminie (5 dni) po przypomnieniach na pw. po 15 dniach od wysłania i kilku moich pw, otrzymałam pw że odlewka dotarła, natomiast zbyt ciężkim okazało się napisanie potwierdzenia w wątku.
Wątek rozbiórkowy zamykam.
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:29   #79
euxinus
Zakorzenienie
 
Avatar euxinus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: za górami za lasami...
Wiadomości: 4 408
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

1. Dotyczy: nomeolvidess
2. Link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665409
3. Ostatnie ustalenia z organizatorką : data ostatniego kontaktu- 2013.01.09
4. Przedmiot problemu : Nomeolvidess ogłosiła swoją rozbiórkę 27.12.2012r., zgodziła się rozlewać 2 flakony Rebelle, przyjęła zamówienia i pieniądze, i od tej pory zaczęły się problemy:
- kilkakrotnie zmieniała daty wysyłki odlewek;
- przestała pojawiać się na forum;
- odlewki wysyłała partiami przez bodajże 3 tygodnie (ponaglana sms-ami);
- dziewczynie (której sprzedała część z flakonem) 01.02.2013r. w ogóle zwróciła pieniądze (Nomeolvidess twierdzi, że paczka wysłana w piątek, wróciła niedostarczona w poniedziałek, na pyt. czy to wina kupującej, nie udzieliła odpowiedzi);
- w wątku brak wymaganych zdjęć;
- uczestniczki nie zostały poinformowane o przyczynach opóźnień i niedociągnięć;
- po prostu Nomeolvidess zlekceważyła wszystkie uczestniczki zakupów.

5. Czego oczekujemy od organizatorki: Od niej już niczego. Piszę, by ostrzec inne Wizażanki.
6. Opis kontaktów : Nomeolvidess na forum nie pojawiła się do tej pory. Podobno odpowiadała na smsy ( na pewno nie wszystkie). Przykre jest to, że tak dobrze zaczęta rozbiórka, skończyła się rozczarowaniem, nerwami i pozostawiła niesmak.
euxinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 13:37   #80
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

1. Dotyczy: nomeolvidess
2. Link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665409
3. Ostatnie ustalenia z organizatorką : data ostatniego kontaktu- 2013.01.09
4. Przedmiot problemu : Nomeolvidess ogłosiła swoją rozbiórkę 27.12.2012r., zgodziła się rozlewać 2 flakony Rebelle, przyjęła zamówienia i pieniądze, od tej pory zaczęły się problemy:
- kilkakrotnie zmieniała daty wysyłki odlewek;
- przestała pojawiać się na forum; tlumaczyla sie problemami z netem.
- odlewki wysyłała partiami przez bodajże 3 tygodnie (ponaglana sms-ami);
- dziewczynie (której sprzedała część z flakonem) 01.02.2013r. w ogóle zwróciła pieniądze (Nomeolvidess twierdzi, że paczka wysłana w piątek, wróciła niedostarczona w poniedziałek, na pyt. czy to wina kupującej, nie udzieliła odpowiedzi);
- w wątku brak wymaganych zdjęć;
- uczestniczki nie zostały poinformowane o przyczynach opóźnień i niedociągnięć;
- po prostu Nomeolvidess zlekceważyła wszystkie uczestniczki zakupów.

5. Czego oczekujemy od organizatorki: Od niej już niczego. Piszę, by ostrzec inne Wizażanki.
6. Opis kontaktów : Nomeolvidess na forum nie pojawiła się do tej pory. Odpisala mi na smsa, z wlasnej woli wyslala drugiego informujacego o rzekomej wysyslce wszystkich odlewek, co okazalo sie nieprawda. Czesc dziewczyn ponoc dostala przesylke polecona eko, a miala byc prio.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:03   #81
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

1. Dotyczy: nomeolvidess

2. Link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=665409

3. Ostatnie ustalenia z organizatorką : 2013.01.09 - ostatni wpis w rozbiórkowym wątku. Później dziewczyny indywidualnie kontaktowały się z Organizatorką poprzez smsy.

4. Przedmiot problemu : Nomeolvidess ogłosiła swoją rozbiórkę 27.12.2012r., zgodziła się rozlewać 2 flakony Rebelle (w tym jeden dla mnie), przyjęła zamówienia i pieniądze, i od tej pory zaczęły się problemy:
- kilkakrotnie zmieniała daty wysyłki odlewek;
- przestała pojawiać się na forum;
- odlewki wysyłała partiami przez bodajże 3 tygodnie (ponaglana sms-ami);
- mój flakon nie dotarł (otrzymałam zwrot pieniędzy). Wysyłka była opóźniona, 23.01 dostałam smsem wiadomość, że flakon będzie wysłany 24.01. Kolejny sms dostałam 25.01 (piątek) z wiadomością, że flakon został wysłany i że wieczorem otrzymam numer przesyłki (nie otrzymałam go). 28.01 (poniedziałek) Organizatorka poinformowała mnie, że przesyłka wróciła niej i że zwróci mi pieniądze. Wczoraj otrzymałam zwrot pieniędzy.
- w wątku brak wymaganych zdjęć i paragonów;
- uczestniczki nie zostały poinformowane o przyczynach opóźnień i niedociągnięć;
- brak wyjaśnień ze strony Organizatorki.

5. Czego oczekujemy od organizatorki: Niczego nie oczekuję - zwrot pieniędzy dostałam, ale gdybym wiedziała, że nie otrzymam flakonu to nie bawiłabym się w tę rozbiórkę, tylko od razu kupiła cały flakon.

6. Opis kontaktów : Ostatni wpis Nomeolvidess był 9 stycznia (Organizatorka twierdziła, że to z powodu problemów z Internetem). Później kontaktowałam z Organizatorką poprzez smsy.
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:29   #82
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - marz54
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675207
data ostatniego kontaktu - 09.02 -zgłoszenie w wątku o chęci przygarnięcia mililitrów
11.02 poleciały dane do wpłaty. 18.02. - wysłałam jej PW z przypomnieniem o braku wpłaty. Wizażanka nie logowała się od 15.02. na wizażu.
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - już niczego, jej ml przygarnęła inna Wizażanka,
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 20:54   #83
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - MissJaneDoe
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=690354
data ostatniego kontaktu - 07 maja 2013r. - informacja via PW, że przelew powinien być u mnie dnia następnego (Wizażanka miała puścić przelew zaraz po długim łykendzie majowym).
Wizażanka nie logowała się od 07 maja 2013r., dlatego nie odczytała mojego późniejszego PW. Nie odpisała również na smsa, w którym informowałam ją, że jeśli sprawa się nie wyjaśni, zamieszczę ją na czarnej liście.
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - chyba nie mam za bardzo czego od niej oczekiwać...

EDIT weszłam teraz na jej profil i widzę, że się logowała dzisiaj po 15.00. Ale nie otrzymałam żadnego PW.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-05-24 o 20:55
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:08   #84
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - MissJaneDoe
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=688074
data ostatniego kontaktu - 1 maja 2013 Wizażanka zgłosiła się w wątku na 5 ml zapachu. Od tamtej pory nie otrzymałam wpłaty (minął prawie miesiąc).
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - niczego nie oczekuję, gdyż przygarnęłam dla siebie jej mililitry
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:59   #85
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
dotyczy - MissJaneDoe
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=688074
data ostatniego kontaktu - 1 maja 2013 Wizażanka zgłosiła się w wątku na 5 ml zapachu. Od tamtej pory nie otrzymałam wpłaty (minął prawie miesiąc).
przedmiot problemu - brak wpłaty za odlewkę i brak kontaktu
czego oczekuję - niczego nie oczekuję, gdyż przygarnęłam dla siebie jej mililitry

u mnie dokładnie ta sama sytuacja-tylko że u mnie potwierdzała że przelew poszedł a do dziś nic nie otrzymałam
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:25   #86
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
u mnie dokładnie ta sama sytuacja-tylko że u mnie potwierdzała że przelew poszedł a do dziś nic nie otrzymałam
Nikito, to sytuacja była u nas identyczna - jak pisałam wyżej, dostałam od niej PW, że "przelew jutro powinien wskoczyć u Ciebie" - czyli w domyśle, że ów przelew został wykonany. Tiaa.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:00   #87
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nikito, to sytuacja była u nas identyczna - jak pisałam wyżej, dostałam od niej PW, że "przelew jutro powinien wskoczyć u Ciebie" - czyli w domyśle, że ów przelew został wykonany. Tiaa.
dokładnieja nawet smsy pisałam i nic-tak trudno niestety odpisać.można nie wchodzić na neta ale ciężko nie mieć tel przy sobie tyle czasu
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:15   #88
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
dokładnieja nawet smsy pisałam i nic-tak trudno niestety odpisać.można nie wchodzić na neta ale ciężko nie mieć tel przy sobie tyle czasu
Też napisałam smsa. Jak widać z powyższego, Wizażanka poumawiała się na co najmniej kilka odlewek, a następnie z jakichś powodów z nich zrezygnowała, nie umiejąc o tym po prostu napisać. Nieładnie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 19:34   #89
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

rudywiking - rozbiórka Al Kimiya (10.04.2013)

Rozbiórkę organizowałam z dość odległym - ponad miesiąc - terminem płatności (15 maja), bo cena za ml wysoka. O dziwo, chętni zebrali się w ciągu kilku dni, i domagali się danych do wpłaty. I w ciągu kolejnych kilku dni wszyscy zapłacili - został jedynie rudywiking. Kilkakrotnie pisałam w wątku, że nie zmieniam terminu zapłaty - ale skoro większość wpłat mam, kupuję flakon wcześniej. I tylko rudywiking nie odezwała się w wątku - w końcu wpisałam w wątku (23.04.2013):

Rydywiking - proszę o informację, czy Twój udział w rozbiórce jest aktualny. Wiem, że termin na wpłatę jest odległy, ale jako że pisałam, że chętnie zebrałabym wpłaty wcześniej, i wszystkim uczestnikom się udało zrobić przelewy wcześniej - byłoby miło, gdybyś cokolwiek napisała...

Zero odzewu ( w międzyczasie widziałam, że logowała się na wizażu). 24-go posłałam PW:

nie wiem, czy czytasz na bieżąco wątek - mamy już komplet wpłat poza Twoją, flaszka już kliknięta - jeśli możesz, proszę o wpłatę, żeby finalizować rozbiórkę. Wiem oczywiście, że termin dałam dłuższy, więc jeśli na razie nie możesz zapłacić, nie ma problemu - ale proszę, żebyś czytała wątek na bieżąco i się udzielała.

Tego samego dnia w wątku pojawił się wpis od rudegowikinga (nie umiem ocenić, czy ironiczny):

Wypada przeprosic za opoznienie, jak widze.
W rozbiorce brałam udział ze wzgledu na odległy termin płatnosci i do 15 maja chciałam zapłacić.
Skoro sprawa nabrała takiego tempa jestem zmuszona zrezygnować.
Bo na dzien 24 kwietnia - nie mam.

Na co odpisałam:
Chyba zaszło nieporozumienie. Pisałam kilka razy - że termin obowiązuje, i kto nie może szybciej, zapłaci w terminie - a odlewka poczeka. Wypadałoby po prostu napisać, widząc, że rozbiórka nabrała tempa, że Ty zapłacisz zgodnie z terminem - i tyle. Twoja działka poczeka, i nie robię żadnego problemu - oczekuję tylko jakiejś reakcji...

I na tym się aktywność uczestniczki skończyła. Czekałam z zamknięciem wątku na jej wpłatę w terminie, wysłałam wcześniej info na PW ( i w wątku), że z powodu krótkiego wyjazdu ostatnia wysyłka będzie opóźniona - zero odzewu.
Od uczestniczki nie oczekuję niczego, jej 10ml wysłałam mamie. Jestem natomiast bardzo zniesmaczona brakiem kontaktu - psim obowiązkiem uczestniczki jest na bieżąco wątek czytać i w nim uczestniczyć. Tutaj wizażanka "strzeliła focha" i podejrzewam, że nie raczyła już nawet do wątku zajrzeć. Jeśli faktycznie zrezygnowała - nie wiem czemu, bo pisałam wyraźnie, że termin wpłaty nie jest przesuwany - wypadałoby napisać, że mimo wszystko rezygnuje, żeby sprawa była jasna.

U mnie rudywiking ma bana na rozbiórki.

Edytowane przez VI4
Czas edycji: 2013-05-28 o 19:36
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:11   #90
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

nie bardzo rozumiem za co rudywiking znalazła się w tym wątku? termin był do 15.05. mogła wyjechać nie spodziewając się zmian i wcale się nie dziwię, że będąc pod przysłowiową ścianą zrezygnowała.
tak jak moderator nie musi śledzić forum 24h/dobę tak biorący udział w rozbiórce z odroczonym terminem zapłaty nie musi być do niego przywiązany. niekiedy reakcja jest niemożliwa i mam wrażenie, że coraz błahsze powody wystarczają by ktoś się tu znalazł...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-08 11:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.