Wymrażanie nadżerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 18:05   #1
cosmo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Unhappy

Wymrażanie nadżerki


Witam wszystkie wizażanki!
Potrzebuję waszej porady i wsparcia, bo ja jestem już wykończona i załamana i nie wiem co mam robić
Mój problem zaczął się już kilka lat temu, miałam upławy, które po jakimś czasie zaczęły mnie niepokoić bo wydawało mi się, że jest ich za dużo. Byłam u jednego ginekologa, który leczył mnie różnymi lekami i nic nie przynosiło efektu dlatego go zmieniłam na innego i tam sytuacja się powtórzyła. Ogólnie przez jakieś 5lat męczyłam się z niezdiagnozowanymi upławami i leczyłam się różniastymi antybiotykami i lekami
Po raz kolejny zmieniłam ginekologa i ku mojemu zdziwieniu od razu został mi zrobiony wymaz. Pierwszy wynik był następujący:

* Escherichia coli - liczny
* Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty) - nieliczny
oczywiście wraz z antybiogramem.

Dostałam antybiotyk w zastrzykach, globulki i antybiotyk w tabletkach. Pojechałam na kontrolę i zrobiony został kolejny wymaz. Wynik:

* Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty) - nieliczny
* Enterococcus sp. - poj. kol.
wraz z antybiogramem.

NIC nie pomogło. Znowu dostałam leki, ale już tylko doustne. Naczytałam się o tym gronkowcu, zaczęłam pić więcej jogurtów, owoców i wit. C. Po jakimś czasie pojechałam do innego już ginekologa i wręcz KAZAŁAM mu zrobić kolejny wymaz. Wynik wyszedł taki, że gronkowca już nie było, tylko jakaś tam bakteria kałowa. Tyle, że ten NOWY ginekolog zwrócił mi uwagę na inny problem, bo powiedział, że mam dużą nadżerkę o której nikt nie raczył mi wspomnieć! Nie wierze już żadnym ginekologom i tą nadżerkę też pojechałam skonsultować jeszcze z innym lekarzem, który to potwierdził.

Zalecono mi wymrażanie, które miałam robione 22 lutego. Wg. zaleceń do pierwszej miesiączki (3,5 tyg.) zero współżycia, kąpieli. Oczywiście po zabiegu były wodniste upławy prawie do samej miesiączki. Nie dawały spokoju przez jakieś 3 tyg. Jestem już po miesiączce i NIC się nie zmieniło. Upławy jak były tak są takie jak sprzed zabiegu, mam wrażenie, że jest ich jeszcze więcej niż było i zmieniły kolor na mocno żółty chociaż wcześniej były raczej lekko żółte
Jeżeli chodzi o wizytę, ginekolog kazał mi przyjechać dopiero po 3 miesiączce, nie zalecił żadnych leków, tylko jeden ALE JAK UPŁAWY CAŁKIEM JUŻ MINĄ. A nie minęły czytałam na innych forach, że po wymrażaniu jest już okej, dziewczyny są zachwycone rezultatem takiego zabiegu i ja byłam też przekonana, że kasę jaką w niego włożyłam to też już mnie nic nie będzie męczyć nie wiem co mam robić. Chce zadzwonić do gina w tyg. zapytać co mam z tym robić? Dlaczego one nie minęły? Macie jakieś pomysły, ktoś był w podobnej sytuacji? Jestem kompletnie już zdołowana od ok. 6 lat męcze się z tym świństwem i NIKT nie potrafi mi pomóc
cosmo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:35   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wymrażanie nadżerki

opisałaś już swój problem tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=82612&page=88 więc po co zakładać nowy wątek? jeśli ktoś będzie wiedział jak Ci pomóc (w co wątpię, bo jak widać to indywidualna reakcja Twojego organizmu i tylko -jeśli wgl- lekarz pomoże) to napisze w wątku o nadżerkach.

a tak zupełnie od siebie- radze zmienić lekarza, bo ten twój Ci nie pomoże (podejście ma beznadziejne i jak widać skutki leczenia także, więc przemyśl to, bo po co się męczyć)!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:06   #3
cosmo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wymrażanie nadżerki

nie mam pojęcia już na kogo zmieniać, bo to mój piąty ginekolog. I żaden nie umie sobie z tym poradzić jak widać..
cosmo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:11   #4
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: Wymrażanie nadżerki

chyba jedyne wyjscie to zadzwonic do niego i powiedziec,ze Ci sie nie poprawilo i co w takiej sytuacji zrobic...
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:16   #5
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wymrażanie nadżerki

cosmo2, skąd jesteś?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:15   #6
cosmo2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wymrażanie nadżerki

z okolic wrocławia ;>
cosmo2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 16:29   #7
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Wymrażanie nadżerki

ja jestem z Wrocławia i mam świetną Panią ginekolog, dzięki której raz a dobrze pożegnałam się z nadżerką. naprawdę, to świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek napisz do mnie na privie to Ci podam na miary, jeśli chcesz oczywiście.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 22:03   #8
nataszhka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wymrażanie nadżerki

Dzisiaj miałam robione wymrażanie, czuje sie ok. Sam zabieg bezbolesny trwał 10 min. Wizytę mam za 2 tygodnie równe. Ten lekarz dziwny jest, powinien dać termin zeby przyjść do kontroli...
nataszhka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 01:26   #9
moreszer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wymrażanie nadżerki

hmm, z Wrocławia to ja znam tylko dr Świdraka i jest ok
moreszer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.