Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 09:42   #3061
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Suplementy na wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez letshug Pokaż wiadomość
Cześć!
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nadmiernie wypadają mi włosy. :/
Nigdy nie miałam ich zbyt dużo, były raczej średniej grubości, jednak ostatnio mocno się przerzedziły, co bardzo mnie martwi. Nie zmieniałam diety, jednak przez ostatnie pół roku brałam 3 antybiotyki (nigdy nie przyjmowałam takiej ilości w tak krótkim czasie), przez problemy z żołądkiem, więc może to jest powodem?
Chce spróbować wzmocnić je od środka, dlatego zwracam się z pytaniem, co lepsze- Cynek+SR czy Skrzypowita? Macie jakieś porównanie? A może polecacie coś innego?
Cześć
Mogą to być antybiotyki + w tej porze roku włosy po prostu lecą... sama to widziałam po sobie

Ze swojej strony ODRADZAM Ci skrzypowitę dla mnie i wielu koleżanek ZERO efektów.
Cynek+SR nie używałam ale brzmi ciekawie, tylko że to troszkę za mało moim zdaniem

Proponuję Ci:

1) od środka: np cynek na którym Ci zależy, a od siebie baaardzo polecam ten preparat ajurwedyjski: Dabur - Chyawanprash (około 30 zł przez sklep Internetowy, np frida https://www.fraida.pl/chyawanprash-500-g-p-2936.html albo bioorganika mają) bo to jednak naturalne zioła, ja jużtabletki odstawiłam bo nie chcę pchać w siebie tej chemii, dość jej daję organizmowi w jedzeniu

2) od zewnątrz: mi bardzo pomogł Seboradin lotion czerwony wcierany codziennie w skalp głowy (ten: http://seboradin.pl/55-thickbox_defa...adin-niger.jpg) no i też bardzo przyspieszył porost włosów ale że po 3 miesiącach skóra się przyzwyczaiła to przeczytałam na blogu u Anwen (http://www.anwen.pl/) że kozieradka wcierana w skalp czyni cuda. I tak jest! Przestały mi wypadać po niej włosy no i rooosną, więc bardoz Ci polecam



W razie pytań - śmiało

Dziewczyny tu mają baaardzo dużą wiedzę
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 15:22   #3062
BornToAmaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wypadanie włosów to znak, że organizmowi brakuje jakichś substancji. Warto zbadać się ogólnie czy wszystko z organizmem jest w porządku, jeśli tak to wtedy polecam zaopatrzenie się w jakiś suplement na wzmocnienie włosów, np xxx. Jego mogę polecić osobiście bo sama go brałam i mi pomógł z wypadaniem włosów no i stały się też one mocniejsze

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 10:54 Powód: Reklama.
BornToAmaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 16:52   #3063
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mi tez ostatnio lecą włosy ;(
zdecyduje sie chyba na biotebal,ma wysoka zawartośc biotyny i to do mnie przemawia,brała któras z was?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 22:00   #3064
kachaat
Raczkowanie
 
Avatar kachaat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
mi tez ostatnio lecą włosy ;(
zdecyduje sie chyba na biotebal,ma wysoka zawartośc biotyny i to do mnie przemawia,brała któras z was?
U mnie w ogóle się nie sprawdził. Rezultaty miałam po piciu Gelacetu lu Amocon Forte
kachaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:40   #3065
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny czy kojarzycie jakiś preparat na włosy który jest LEKIEM, a nie suplementem diety?
Znalazłam tyklo info o revalid (np tu z bloga http://www.trikimoniki.pl/2013/10/re...niu-wosow.html) a jest coś jeszcze?

Nie chcę brać suplementów, to nic nie daje a tylko niszczy wątrobę i pakuję w siebie niepotrzebnie chemię :/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
mi tez ostatnio lecą włosy ;(
zdecyduje sie chyba na biotebal,ma wysoka zawartośc biotyny i to do mnie przemawia,brała któras z was?
to lek czy suplement diety?
Edit, już widzę że lek https://zapytaj-farmaceute.blogspot....ach-cz-ii.html



Spróbuję kurację od Revalid + Biotebal.
Skład się nie powtarza a mi włosy lecą , mam nadz że uda się wzmocnić


Dam znać za 2 tyg jak efekty.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-06-22 o 11:45
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 07:41   #3066
Gagix
Rozeznanie
 
Avatar Gagix
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 959
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kojarzycie jakiś preparat na włosy który jest LEKIEM, a nie suplementem diety?
Znalazłam tyklo info o revalid (np tu z bloga http://www.trikimoniki.pl/2013/10/re...niu-wosow.html) a jest coś jeszcze?

Nie chcę brać suplementów, to nic nie daje a tylko niszczy wątrobę i pakuję w siebie niepotrzebnie chemię :/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



to lek czy suplement diety?
Edit, już widzę że lek https://zapytaj-farmaceute.blogspot....ach-cz-ii.html



Spróbuję kurację od Revalid + Biotebal.
Skład się nie powtarza a mi włosy lecą , mam nadz że uda się wzmocnić


Dam znać za 2 tyg jak efekty.
Brałam revalid 3 miesiące i po tym czasie miałam taki porost baby hair że było ciężko to ogarnąć. Włosy mi rosły w górę, sterczały i naprawdę było widać efekty. Na jesień planuję znowu zrobić kurację 3-miesięczną. Moim zdaniem rewelacja. Koniecznie daj znać jak u Ciebie się sprawdzi.
__________________

Gagix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:38   #3067
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gagix Pokaż wiadomość
Brałam revalid 3 miesiące i po tym czasie miałam taki porost baby hair że było ciężko to ogarnąć. Włosy mi rosły w górę, sterczały i naprawdę było widać efekty. Na jesień planuję znowu zrobić kurację 3-miesięczną. Moim zdaniem rewelacja. Koniecznie daj znać jak u Ciebie się sprawdzi.
Oki dam znać po Revalidzie i Biotebalu
A jak u Cb było z systematycznością brania Revalid? Bo to aż 3 dziennie w różnych odstępach czasu to trochę wyzwanie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 14:11   #3068
pralini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Przeczytałam ostatnio na jakimś blogu recenzję Vitapilu. Niby ma mniej biotyny niż Biotebal, ale ma całą masę innych składników. Będę jeść wszystko, co mi pomoże na moje wypadające włosy ;( nie mam już siły...
pralini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:22   #3069
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dla mnie Merz specjal poleciła fryzjerka zawsze po tabletkach bolał mnie zołądek zakupiłam 120 tabletek nie ufałam , żadnym takich specyfikom myślę że nawet trądzik mi się zmniejszył .Włosy są gęstsze, lśniące i łatwo się układają oraz rozczesują. w pracy babeczki , co robię że mam taką ładną wypoczętą skórę
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:37   #3070
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej dziewczyny! Na wątek trafiłam przypadkowo ale bralam i Vitalil i Biotebal więc postanowiłam się wypowiedzieć. Po Vitapilu bardzo pogorszyła mi sie cera.. pełno pryszczy. Biotebal to jakiś kosmos. Włosy rosną jak szalone wszyscy pytają co zrobiłam, że tak urosły U mnie włosy wypadają wskutek anemii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 12:08   #3071
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam się na wątku.
Ostatnio wypadają mi włosy jak szalone więc biore biotebal - kończę pierwsze opakowanie. Dokupiłam Vitapil spray (jest w drodze dopiero). Jak skończę biotebal mam w zapasie Bio-silica max. Mam nadzieje że to coś pomoże bo nigdy mi nie wypadały włosy tak jak teraz.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 09:55   #3072
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z wypadaniem moich włosów jest coraz gorzej, lecą dosłownie garściami, wszędzie ich pełno; przy czesaniu, myciu, na poduszce i prześcieradle po nocy czy nawet przejechaniu po nich dłonią. Mam już dosyć, bo mimo że są gęste, to przy tak obfitym wypadaniu za niedługo niewiele z nich zostanie

Zastanawiam się nad Biotebal/Vitapil/Revalid, co polecacie najbardziej?
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-07-18 o 09:56
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 11:00   #3073
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Z wypadaniem moich włosów jest coraz gorzej, lecą dosłownie garściami, wszędzie ich pełno; przy czesaniu, myciu, na poduszce i prześcieradle po nocy czy nawet przejechaniu po nich dłonią. Mam już dosyć, bo mimo że są gęste, to przy tak obfitym wypadaniu za niedługo niewiele z nich zostanie

Zastanawiam się nad Biotebal/Vitapil/Revalid, co polecacie najbardziej?
Biotebal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 15:09   #3074
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Z wypadaniem moich włosów jest coraz gorzej, lecą dosłownie garściami, wszędzie ich pełno; przy czesaniu, myciu, na poduszce i prześcieradle po nocy czy nawet przejechaniu po nich dłonią. Mam już dosyć, bo mimo że są gęste, to przy tak obfitym wypadaniu za niedługo niewiele z nich zostanie

Zastanawiam się nad Biotebal/Vitapil/Revalid, co polecacie najbardziej?
Jadłam biotebal miesiąc włosy dalej lecą (wiem że to krótko ale miałam już inne opakowanie wit. w zapasie), teraz jem bio-silica max i wcieram Vitapil oby to przyniosło efekt bo niestety włosy lecą i nie chcą przestać.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 15:10   #3075
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Jadłam biotebal miesiąc włosy dalej lecą (wiem że to krótko ale miałam już inne opakowanie wit. w zapasie), teraz jem bio-silica max i wcieram Vitapil oby to przyniosło efekt bo niestety włosy lecą i nie chcą przestać.
Robiłaś sobie jakieś badania? Może masz anemie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 11:04   #3076
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Robiłaś sobie jakieś badania? Może masz anemie?
Jakiś czas temu robiłam badania było ok. To wypadanie dopadło mnie nagle, tak z miesiąc temu, a nic nie zmieniałam - leki, dieta te sprawy. No chyba że rzeczywiście mnie coś dopadło....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:43   #3077
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biotebal jest super, ale dla osób, które mają jakieś niedobory biotyny.

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu robiłam badania było ok. To wypadanie dopadło mnie nagle, tak z miesiąc temu, a nic nie zmieniałam - leki, dieta te sprawy. No chyba że rzeczywiście mnie coś dopadło....
A jakiś stres, może w ciągu ostatniego roku miałaś narkozę albo brałaś jakieś leki?
Włosy mogą wypadać z bardzo wielu powodów niestety Oprócz wypadania masz jeszcze jakieś objawy? Bo to może być nie tylko tarczyca albo anemia, ale np. jakiś wirus czy bakteria - o takich przyczynach mało się mówi, a mnie samą kiedyś to dopadło, połowa włosów mi wyszła
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:31   #3078
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Biotebal jest super, ale dla osób, które mają jakieś niedobory biotyny.

A jakiś stres, może w ciągu ostatniego roku miałaś narkozę albo brałaś jakieś leki?
Włosy mogą wypadać z bardzo wielu powodów niestety Oprócz wypadania masz jeszcze jakieś objawy? Bo to może być nie tylko tarczyca albo anemia, ale np. jakiś wirus czy bakteria - o takich przyczynach mało się mówi, a mnie samą kiedyś to dopadło, połowa włosów mi wyszła
Stres mam ciągle, najwięcej w pracy ale priv też się coś znajdzie. Może to się odbija na organizmie po czasie? Poważnych chorób czy narkozy nie miałam, prócz jakiegoś zatrucia z gorączką - dostałam wtedy antybiotyk. Ogólnie nic takiego się u mnie nie zmieniło no chyba że o czymś nie wiem ale sądzę że czułabym się gorzej.
Można wiedzieć co to za bakteria ciebie dopadła?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 23:48   #3079
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To może ja dodam id siebie coś.. Wypadanie miałam kosmicznie duże. Włosy były wszędzie- szczególnie po nocy na prześcieradle i po myciu. Potem już nawet nie czesałam się tak często jak wcześniej, chcąc oszczędzić włosy, ale niewiele to dało, bo przy kolejnym czesaniu wypadało ich 2x więcej niż gdybym czesała się w tym czasie 2x.
Najpierw Capivit A+E - totalnie nic. Żadnej poprawy, żadnych zmian.
Biotebal stosowałam przez 10 tygodni regularnie i tutaj efekty były dośc fajne, aczkolwiek spodziewałam się lepszych. Na wypadanie podziałał średnio- tylko nieco zmniejszył, ale nowych włosków na czole i przy uszach jest dużo. Widac też nowe włosy na całej głowie- po prostu duzo odstających krótkich włosków od głowy. Gdybym miała dać ocenę w skali 0-5 , dam 4.
Natomiast Revalid spowodował u mnie taki wysyp nowych włosów, że totalnie zarosłam Byłam w szoku ile jest nowych włosów, a wypadanie z kilkuset włosów dziennie (raz policzylam to wyszło ponad 200 ) spadło do 20 może 30 dziennie. Biorę 7 tygodni, Efekty rewelacyjne!! Tylko że włosy szybciej rosną nie tylko na głowie....i to taki mały negatyw, ale nie ma nic za darmo. Wolę golić nogi i inne partie choćby co 2 dni, ale mieć a głowie dużo.
Z zewnętrznych polecam Trychoxin.
Zadziałałam kompleksowo- Revalid i trychoxin i cieszę się baaardzo dużą poprawą.

Kozieradka- owszem jest efekt, ale jak komuś nie wadzi zapach maggi

A i jeszcze to- nie wiedzieć czemu po Biotebalu przesuszyła mi się cera. Więcej takich liszajowatych zmian miałam na policzkach i nie sądzę by wpływ na to miało coś innego, bo nie zmieniłam ani diety ani trybu życia. Myślę że może sprawdzi się też jako pomoc przy tłustej cerze, ale to tylko moje gdybanie.
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2016-07-31 o 00:09
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 22:00   #3080
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy któraś z Was używała kapsułek Hair Volume?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:25   #3081
celcia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Moje włosy jakiś czas temu wypadać, właściwie bez żadnego powodu. Stres myślę, że jest u mnie w normie, staram się zdrowo odżywiać a włosy lecą... Robię wcierki, masaż głowy, niedawno babka w aptece poleciła mi jeszcze tabletki Pilfood Complex. Łykam na razie po 2 tabletki dziennie od tygodnia, więc niewiele mogę powiedzieć, ale z tego co o nich opowiadała, to powinno pomóc. Podobno składają się ze składników, z których organizm wytwarza kreatynę, kreatyna jak wiadomo to 90% włosa.
celcia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:34   #3082
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Spróbuję kurację od Revalid + Biotebal.
Skład się nie powtarza a mi włosy lecą , mam nadz że uda się wzmocnić


Dam znać za 2 tyg jak efekty.
I jak idzie? Właśnie się zastanawiam nad taką samą kuracją.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 17:50   #3083
ilonka223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Chce spróbować wzmocnić je od środka, dlatego zwracam się z pytaniem, co lepsze- Cynek+SR czy Skrzypowita? Macie jakieś porównanie? A może polecacie coś innego?
Przyczyn wypadających włosów może być sporo - to zależy od Twojej obecnej diety. Jednym może pomóc suplementacją skrzypowitą, u innych może wystąpić niedobór biotyny. A jeszcze innych stres
ilonka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 23:42   #3084
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Pamietajmy ze branie tabletek to tak na krótką chwilę 3 miesiące się pobierze problem wraca? warto przyjrzec sie uważnie badania hormony stres , anemia , stany zapalne w organizmie antykoncepcja szczególnie , od lat włosy mi wypadały dostałam w końcu zapalenie łojotokowe skóry .... z tym to była jazda bez trzymanki , Olejki wcierki nie pomagały szkoda było kasy , gdy zażywałam merz specjal 120 sztuk włosy nie wypadały? zaprzestałam lecą nadal jutro ide na wchłanialność żelaza , wszystkie najwazniejsze hormony badałam na PCOS trójpodział tarczycy itp , jak i leki zażywane skutki uboczne również mogą przyczynić sie do wypadania , pasożyty , cieżkie metale w organizmie zmodyfikowana żywność! czyli Chemia.. odpuściłam sobie walkę z tym bo zwariowałam . Szukam wciąż wyjścia z sytuacji ... A byłyście u Trychologa?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 18:28   #3085
Monikaz71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam. Na wypadanie włosów w aptece dostałam Neril szampon i tonik (strasznie śmierdzące!, a do picia Floradix żelazo i witaminy - to znowu odwrotnie, bardzo dobre, pyszne. Po miesiącu własy przestały wypadać.
Monikaz71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 19:46   #3086
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Monikaz71 Pokaż wiadomość
Witam. Na wypadanie włosów w aptece dostałam Neril szampon i tonik (strasznie śmierdzące!, a do picia Floradix żelazo i witaminy - to znowu odwrotnie, bardzo dobre, pyszne. Po miesiącu własy przestały wypadać.
Na wypadanie włosów zamiast tabletek polecam naftę kosmetyczną, koszt ok 7zł, stosuje się jako wcierkę do skóry głowy. Pomogła mi jak strasznie zaczęły wypadać mi włosy po farbach z Palette. Tylko z tą nafta też trzeba uważać i stosować co 3-4 mycia, bo ja na początku stosowałam przy każdym i wysuszyło mi trochę włosy za to świetnie wzmacnia cebulki.

Obecnie piję skrzyp polny ale dopiero od 11 dni więc o efektach się nie wypowiadam, dopiero za jakiś czas ocenię.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 06:52   #3087
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Na wypadanie włosów zamiast tabletek polecam naftę kosmetyczną, koszt ok 7zł, stosuje się jako wcierkę do skóry głowy. Pomogła mi jak strasznie zaczęły wypadać mi włosy po farbach z Palette. Tylko z tą nafta też trzeba uważać i stosować co 3-4 mycia, bo ja na początku stosowałam przy każdym i wysuszyło mi trochę włosy za to świetnie wzmacnia cebulki.

Obecnie piję skrzyp polny ale dopiero od 11 dni więc o efektach się nie wypowiadam, dopiero za jakiś czas ocenię.


Mi akurat nafta pomimo szczerych chęci w ogóle nie pomogła.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 12:12   #3088
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja jestem w trakcie testowania Amlan Forte z vital progres - to i na odchudzanie i na skórę, włosy. Ja biorę ze względu na dobre rekomendacje a propos włosów. Przede wszystkim działa to na porost i gęstość. Póki co miesiąc czasu biorę i jakies tam małe włoski się przebijają, więc nadzieja jest!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

@pralini - Pytanie tylko czy "przeładowanie" organizmu tymi wszytskimi witaminami nei przyniesie odwrotnego skutku... wszystko z umiarem.

Edytowane przez moongie
Czas edycji: 2017-01-11 o 12:13
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 12:52   #3089
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kojarzycie jakiś preparat na włosy który jest LEKIEM, a nie suplementem diety?
Znalazłam tyklo info o revalid (np tu z bloga http://www.trikimoniki.pl/2013/10/re...niu-wosow.html) a jest coś jeszcze?

Nie chcę brać suplementów, to nic nie daje a tylko niszczy wątrobę i pakuję w siebie niepotrzebnie chemię :/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



to lek czy suplement diety?
Edit, już widzę że lek https://zapytaj-farmaceute.blogspot....ach-cz-ii.html



Spróbuję kurację od Revalid + Biotebal.
Skład się nie powtarza a mi włosy lecą , mam nadz że uda się wzmocnić


Dam znać za 2 tyg jak efekty.
Cytat:
Napisane przez Gagix Pokaż wiadomość
Brałam revalid 3 miesiące i po tym czasie miałam taki porost baby hair że było ciężko to ogarnąć. Włosy mi rosły w górę, sterczały i naprawdę było widać efekty. Na jesień planuję znowu zrobić kurację 3-miesięczną. Moim zdaniem rewelacja. Koniecznie daj znać jak u Ciebie się sprawdzi.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
I jak idzie? Właśnie się zastanawiam nad taką samą kuracją.


No właśnie rewelacja revalid !
wzmocniło mi paznokcie, włosy przestały lecieć chwała jemu za to !!!
pełną szczotkę włosów miałam zawsze podczas czesania, i podczas mycia to jakaś trauma tyle ich leciało... a po revalid po jakichś 2 tygodniach już zaczęło być lepiej.

Stosowałam przez 2 mce.


Teraz chciałam znow kupić ale podniósł producent cenę i już raczej do niego nie wrócę bo za drogi jest kupowałam za 32 zł a teraz od 50 zł zaczynają się ceny, no to niestety...

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Mi akurat nafta pomimo szczerych chęci w ogóle nie pomogła.
Mi nafta też nie pomogła
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 12:55   #3090
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Teraz chciałam znow kupić ale podniósł producent cenę i już raczej do niego nie wrócę bo za drogi jest kupowałam za 32 zł a teraz od 50 zł zaczynają się ceny, no to niestety...
Szukałaś na necie w sklepach i aptekach internetowych czy nie ma gdzieś taniej? Może gdzieś mają w starej cenie?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.