Czerwcówki 2016 cz. 4 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-14, 19:54   #1201
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
Ty wyrodna matko
A tak serio to tez bym chetnie czasem Ignasia komuś podrzuciła ale nie mam komu
Wybieracie się gdzieś na wakacje czy tylko na wyspę "rę-mąt"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak mówisz + jeszcze RODOS u moich rodziców

Maria właśnie zasnęła bez smoczka, po prostu jej dziś nie dałam. Smuteczek mały był, ale jakoś się udało. Ciekawe tylko jak w nocy, chyba pójdę już spać...
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 09:50   #1202
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej

w końcu i ja dotarłam

Honicia - przykro mi, oby szybko się znowu udało
Maria - Twoje dziewczynki śliczne i prawie takie same. Ty je serio rozróżniasz? czy masz podejrzenie, że je kilka razy podmieniłaś jak były małe?
Nie chcecie do nas na fb przyjść? szybciej i wygodniej by wam było...
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2018-07-17 o 09:56
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 14:10   #1203
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Haaaaloooo

Jest tu kto?

Dokładnie 2 lata, 1 miesiąc i 4 dni zajelo mojemu dziecku odkrycie slowa "ciemu". Dzisiaj odpowiedzialam juz na czemu z 50 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 15:35   #1204
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Haaaaloooo

Jest tu kto?

Dokładnie 2 lata, 1 miesiąc i 4 dni zajelo mojemu dziecku odkrycie slowa "ciemu". Dzisiaj odpowiedzialam juz na czemu z 50 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem
Już faza "ciemu"? Szybko. Dobrze, że Ignaś jeszcze zbytnio nie mówi

Ogórki zaprawione? Moja mama już sezon ogórkowy i czeresniowy zakończyła, teraz na tapecie dżemy jabłkowe. Już w piwnicy półka pełna słoików, a na drzewie jakoś owoców nie ubywa niestety

Moje starszaki na obozie harcerskim i taki teraz mam haj lajf i lenienie się że masakra Aż sobie sama z Ignasiem na wycieczki jeżdżę, bo mi się nudzi Mogłabym sprzątać ale mi się nie chce jakoś. Za ciepło jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 11:12   #1205
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
Ja jestem
Już faza "ciemu"? Szybko. Dobrze, że Ignaś jeszcze zbytnio nie mówi

Ogórki zaprawione? Moja mama już sezon ogórkowy i czeresniowy zakończyła, teraz na tapecie dżemy jabłkowe. Już w piwnicy półka pełna słoików, a na drzewie jakoś owoców nie ubywa niestety

Moje starszaki na obozie harcerskim i taki teraz mam haj lajf i lenienie się że masakra Aż sobie sama z Ignasiem na wycieczki jeżdżę, bo mi się nudzi Mogłabym sprzątać ale mi się nie chce jakoś. Za ciepło jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pani ogórki to już dawno stoją w piwnicy w tym roku są też soki z wisni i czarnej porzeczki a w planie dużu duzo soków z malin. Marcela bardzo lubi wodę z takimi kwaśnymi sikami home made więc staramy się zrobic tego jak najwięcej zeby dziecko mialo co pić na razie na dzbanki pije kompot z kwasnych jablek i mirabelek

Fajnie Ci tak z jednym dzieckiem mila odmiana u nas cieplo jest dopiero drugi dzień. Od polowy czerwca lało i lało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:48   #1206
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Haaaaloooo

Jest tu kto?

Dokładnie 2 lata, 1 miesiąc i 4 dni zajelo mojemu dziecku odkrycie slowa "ciemu". Dzisiaj odpowiedzialam juz na czemu z 50 razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, powodzenia w takim razie Moja dopiero co zaczyna słowa powtarzać Także myślę, że do "ciemu" daleka droga u nas

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Pani ogórki to już dawno stoją w piwnicy w tym roku są też soki z wisni i czarnej porzeczki a w planie dużu duzo soków z malin. Marcela bardzo lubi wodę z takimi kwaśnymi sikami home made więc staramy się zrobic tego jak najwięcej zeby dziecko mialo co pić na razie na dzbanki pije kompot z kwasnych jablek i mirabelek

Fajnie Ci tak z jednym dzieckiem mila odmiana u nas cieplo jest dopiero drugi dzień. Od polowy czerwca lało i lało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspaniała literówka

Ja na urlopie od 2 tygodni, został mi jeszcze niecały miesiąc
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 14:15   #1207
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ojej, powodzenia w takim razie Moja dopiero co zaczyna słowa powtarzać Także myślę, że do "ciemu" daleka droga u nas


Wspaniała literówka

Ja na urlopie od 2 tygodni, został mi jeszcze niecały miesiąc
Czasem tęsknię za czasem kiedy jeszcze nie gadała ale ostatnio codzoennie mówi mi " kocham cię bardzo mamusiu moja" i toooo jest najlepsza nagroda za wszystko

Fajnie Ci z tym urlopem chociaz co ja mówię jak sama od 2 lat się urlopię
Jak tam remonty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-31, 10:55   #1208
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Czasem tęsknię za czasem kiedy jeszcze nie gadała ale ostatnio codzoennie mówi mi " kocham cię bardzo mamusiu moja" i toooo jest najlepsza nagroda za wszystko

Fajnie Ci z tym urlopem chociaz co ja mówię jak sama od 2 lat się urlopię
Jak tam remonty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słooodziak

Remont w poniedziałek rusza. Ja muszę w tym tygodniu opróżnić meble, no sporo rzeczy do spakowania mnie czeka. Miałam w planie wozić Marysię do opiekunki, żeby mi sprawniej szło, ale ona jedzie na wakacje, więc od jutra jakoś muszę się z tym uporać w towarzystwie mojego kochanego upierdliwca

U nas we Wrocku strasznie gorąco, aż się wychodzić na dwór nie chce... Kupiłam dziś basenik w Biedrze, to się będziemy chlapać na balkonie (słońce nam wali tylko rano na szczęście, potem jest więcej cienia)
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 10:24   #1209
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej ho

Melduję, ze trwa odpieluchowanie trzymajta kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 18:25   #1210
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hej ho

Melduję, ze trwa odpieluchowanie trzymajta kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to kciuki
Z tego co widzę na wątku to dziewczynkom to jakoś lepiej idzie. Ignaś niby potrafi cały dzień w suchych majtach chodzić ale to ja muszę go wysadzac albo chociaż mu przypominać żeby usiadł. Sam od siebie nie zawola, sika w maj ty. A kupa to dosłownie kilka razy tylko była w nocniku.
U nas to jeszcze nie czas. Spróbuję za jakiś czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 06:17   #1211
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hej ho

Melduję, ze trwa odpieluchowanie trzymajta kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak idzie?

U nas już po remoncie. Tzn. mamy jeszcze sypialnię do ogarnięcia, ale najważniejsze, że Marysia spała już dziś w swoim pokoiku Ja sama z siebie wstawałam do niej z 10 razy, bo się martwiłam czy jakaś krzywda jej się nie dzieje Właśnie szukam barierki, bo niestety wiercipięta robiła nocne wycieczki na podłogę, dobrze, że łożko niziutkie i położyłam koc na podłodze

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
No to kciuki
Z tego co widzę na wątku to dziewczynkom to jakoś lepiej idzie. Ignaś niby potrafi cały dzień w suchych majtach chodzić ale to ja muszę go wysadzac albo chociaż mu przypominać żeby usiadł. Sam od siebie nie zawola, sika w maj ty. A kupa to dosłownie kilka razy tylko była w nocniku.
U nas to jeszcze nie czas. Spróbuję za jakiś czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U Marysi też nie czas. U mnie też nie, bo jakoś się do tego nie przykładam, jeśli mam być szczera Po tym jak rozmazała kupę po panelach, jakoś mi nie spieszno do odpieluchowania
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 12:05   #1212
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Hej

Australia zazdroszczę pokoiku Marysi jak ja bym chciała to moje dziecie czasem wyeksmitować a nie mam gdzie mimo, ze dom ma ponad 200m²

Z tym odpieluchowaniem to jest taka akcja, ze M za zadne skarby nie chciala siadać na nocnik ani na duzy kibrlek. Nie pomagalo przekupywanie, tlumaczenia, bajki, piosenki. Aż sama z siebie zawołała ' chcę siku' i od tej pory wola za każdym razem oczywiscie 8 par majtek dziennie i tak idzie do prania bo a to popuści a to jednak kupa ale jesteśmy na dobrej drodze no i kupy nie ma opcji do nocnika zawsze w majty, kilka razy zrobiła na nocnik ale to bardziej przypadkiem albo z rozpędu... No nie można mieć wszystkiego

Ostatnio rozmawialam ze znajomą, mamą 3 dzieci i onaprzy młodszych czekala aż dzieciak sam zadecyduje, że już czas. Przy pierwszym próbowala wysadzania, treningów i innych cudów a i tak sikał przez 3 lata w pieluchy, zakumał jak rok mlodsza siostra sama zarządala majteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 12:37   #1213
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hej

Australia zazdroszczę pokoiku Marysi jak ja bym chciała to moje dziecie czasem wyeksmitować a nie mam gdzie mimo, ze dom ma ponad 200m²

Z tym odpieluchowaniem to jest taka akcja, ze M za zadne skarby nie chciala siadać na nocnik ani na duzy kibrlek. Nie pomagalo przekupywanie, tlumaczenia, bajki, piosenki. Aż sama z siebie zawołała ' chcę siku' i od tej pory wola za każdym razem oczywiscie 8 par majtek dziennie i tak idzie do prania bo a to popuści a to jednak kupa ale jesteśmy na dobrej drodze no i kupy nie ma opcji do nocnika zawsze w majty, kilka razy zrobiła na nocnik ale to bardziej przypadkiem albo z rozpędu... No nie można mieć wszystkiego

Ostatnio rozmawialam ze znajomą, mamą 3 dzieci i onaprzy młodszych czekala aż dzieciak sam zadecyduje, że już czas. Przy pierwszym próbowala wysadzania, treningów i innych cudów a i tak sikał przez 3 lata w pieluchy, zakumał jak rok mlodsza siostra sama zarządala majteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"chcę siku" otóż to. Na to trzeba poczekać. Wlasnie pisały na fb dziewczyny, że ich dzieci tak samo, nagle, bez żadnego przekonywania po prostu same zawołały.
Ignaś w te upały chodzi na golasa po domu, bo mamy nawet 30 stopni ale o dziwo nawet siada sam na nocniku i się załatwia. Albo sika też czasem do garnków ze swojej kuchenki i potem dorzuca tam drewniane warzywa i gotuje
A jak mu założę chociaż majtki to w ogóle już omija nocnik i zaraz mokre
No nic, pozostaje cierpliwość

I u nas już dziecko też wyeksmitowane do swojego pokoju (ma z bratem) ale i tak nie przespi całej nocy w łóżeczku. Ze trzy razy się zdarzyło, że pospał tam do 5-6 rano, a zwykle budzi się ok. 12-1 i żąda zabrania go do naszego łóżka. Ale i tak sie cieszę, bo chociaż zabawki i łóżeczko nie zagracaja mi przestrzeni



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 15:49   #1214
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
"chcę siku" otóż to. Na to trzeba poczekać. Wlasnie pisały na fb dziewczyny, że ich dzieci tak samo, nagle, bez żadnego przekonywania po prostu same zawołały.
Ignaś w te upały chodzi na golasa po domu, bo mamy nawet 30 stopni ale o dziwo nawet siada sam na nocniku i się załatwia. Albo sika też czasem do garnków ze swojej kuchenki i potem dorzuca tam drewniane warzywa i gotuje
A jak mu założę chociaż majtki to w ogóle już omija nocnik i zaraz mokre
No nic, pozostaje cierpliwość

I u nas już dziecko też wyeksmitowane do swojego pokoju (ma z bratem) ale i tak nie przespi całej nocy w łóżeczku. Ze trzy razy się zdarzyło, że pospał tam do 5-6 rano, a zwykle budzi się ok. 12-1 i żąda zabrania go do naszego łóżka. Ale i tak sie cieszę, bo chociaż zabawki i łóżeczko nie zagracaja mi przestrzeni



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i seksy bez świadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 08:42   #1215
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
No i seksy bez świadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 10:12   #1216
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Hej

Australia zazdroszczę pokoiku Marysi jak ja bym chciała to moje dziecie czasem wyeksmitować a nie mam gdzie mimo, ze dom ma ponad 200m²

Z tym odpieluchowaniem to jest taka akcja, ze M za zadne skarby nie chciala siadać na nocnik ani na duzy kibrlek. Nie pomagalo przekupywanie, tlumaczenia, bajki, piosenki. Aż sama z siebie zawołała ' chcę siku' i od tej pory wola za każdym razem oczywiscie 8 par majtek dziennie i tak idzie do prania bo a to popuści a to jednak kupa ale jesteśmy na dobrej drodze no i kupy nie ma opcji do nocnika zawsze w majty, kilka razy zrobiła na nocnik ale to bardziej przypadkiem albo z rozpędu... No nie można mieć wszystkiego

Ostatnio rozmawialam ze znajomą, mamą 3 dzieci i onaprzy młodszych czekala aż dzieciak sam zadecyduje, że już czas. Przy pierwszym próbowala wysadzania, treningów i innych cudów a i tak sikał przez 3 lata w pieluchy, zakumał jak rok mlodsza siostra sama zarządala majteczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super, z kupą w majty na początku to standard, także się nie przejmuj Ja właśnie chyba też czekam na jakiś sygnał od dziecka, bo na razie to widzę, że jej wszystko jedno, z kupą mogłaby cały dzień chodzić i się nie pochwalić, że ją w ogóle zrobiła

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
No i seksy bez świadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak Może mi libido wróci do normy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:36   #1217
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
No i super, z kupą w majty na początku to standard, także się nie przejmuj Ja właśnie chyba też czekam na jakiś sygnał od dziecka, bo na razie to widzę, że jej wszystko jedno, z kupą mogłaby cały dzień chodzić i się nie pochwalić, że ją w ogóle zrobiła


O tak Może mi libido wróci do normy
Właśnie przed chwilą pozbieralam bobeczki bo po całym domu "posiala" zanim dotarla do mnie i powiedziala, że zrobila kupę w majtki dobrze, ze nikt nie wdepnął

Pytalas lekarza o to Twoje libido? Bo chyba od porodu Ci tak leży
Moje jest o dziwo teraz na takim poziomie jak nigdy szkoda, ze u męża jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:45   #1218
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą pozbieralam bobeczki bo po całym domu "posiala" zanim dotarla do mnie i powiedziala, że zrobila kupę w majtki dobrze, ze nikt nie wdepnął

Pytalas lekarza o to Twoje libido? Bo chyba od porodu Ci tak leży
Moje jest o dziwo teraz na takim poziomie jak nigdy szkoda, ze u męża jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha lepsze bobeczki niż rzadkie placki

Pytałam już dawno temu - kazał mi znaleźć czas wieczorami na przytulasy bez żadnych tam seksów, żeby mojemu mózgowi przypomniało się, że oprócz bycia matką jestem również żoną i kobietą Libido mi siadło w okolicach 7 miesiąca ciąży, kiedy to koleżanka spytała się mojego męża czy się nie boi, że stuka Marysię w głowę i ten głupek się przejął Wtedy liczba sexów spadła no i jakoś tak do tej pory to trwało, bo potem z kolei ja miałam opór - obecność dziecka w sypialni mnie przeszkadzała. Ale teraz chyba idziemy ku lepszemu
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 20:43   #1219
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Halo, co tam słychać?
Ja jutro wracam do szkoły i nawet się cieszę Najpóźniej będę kończyła o 13.30, więc żyć nie umierać
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-04, 13:08   #1220
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Halo, co tam słychać?
Ja jutro wracam do szkoły i nawet się cieszę Najpóźniej będę kończyła o 13.30, więc żyć nie umierać
Najpóźniej o 13:30?. Za☠☠☠iscie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 13:43   #1221
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ja też witam, co do pracy to muszę się pochwalić, że spełniło się moje marzenie i zmieniam branżę na wolną od sprzedaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 11:48   #1222
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry,

Dawno mnie nie było... Aż nie wiem od czego zacząć.

Łucja została wyeksmitowana do swojego pokoju i o dziwo przesypia w nim całą noc (poza paroma wyjątkami). Teraz mam wreszcie kawałek łóżka na karmienie maluszka. Jej łóżko jest szerokie dlatego mogą się położyć obok niej podczas usypiania.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy wyniki że szpitala i okazało się, że Łucja rzeczywiście miała Boleriozę. Na szczęście antybiotyk wytępił to świństwo!

Odpieluchowanie nam totalnie nie idzie do tego stopnia, że Łucja sama prosi o pieluszkę. Całe szczęście, że nasze dzieci są z czerwca i do przyszłego września jeszcze trochę czasu.
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 14:59   #1223
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
Najpóźniej o 13:30?. Zaâ˜☠â˜☠â˜☠iscie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednak trochę mi nadgodzin dopchali i raz kończę o 15

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Dawno mnie nie było... Aż nie wiem od czego zacząć.

Łucja została wyeksmitowana do swojego pokoju i o dziwo przesypia w nim całą noc (poza paroma wyjątkami). Teraz mam wreszcie kawałek łóżka na karmienie maluszka. Jej łóżko jest szerokie dlatego mogą się położyć obok niej podczas usypiania.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy wyniki że szpitala i okazało się, że Łucja rzeczywiście miała Boleriozę. Na szczęście antybiotyk wytępił to świństwo!

Odpieluchowanie nam totalnie nie idzie do tego stopnia, że Łucja sama prosi o pieluszkę. Całe szczęście, że nasze dzieci są z czerwca i do przyszłego września jeszcze trochę czasu.
Szkoda, że na mojego szoguna przeprowadzka do swojego pokoju tak nie zadziałała i nadal budzi się w nocy kilka razy... Szczerze mówiąc, to już mnie szlag trafia, kiedy się to skończy? Odpieluchowanie u nas też w lesie. Ale tak jak mówisz, został niecały rok na ogarnięcie tematu, damy radę
Super, że antybiotyk pomógł!
A jak tam siostrzyczki, nadal się dogadują?

Ja się muszę pochwalić, że dostałam umowę na czas nieokreślony


Honcia, MariaFrancesca, Masurian co u Was?

Edytowane przez australia87
Czas edycji: 2018-09-17 o 15:01
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 22:41   #1224
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

U nas o niebo lepsze nocki odkąd cyca nie ma. Wieczorem czytam mu na "kanapie" u Igora, potem gaszę światło i Ignaś zasypia obok mnie. Przenoszę go potem do łóżeczka. Pierwsza pobudka zwykle około północy i biorę go do siebie do łóżka, bo jestem nieprzytomna i śpimy do rana już bez pobudki. Czasem jak jeszcze nie śpię podczas pierwszej pobudki to chwilę go lulam i odkładam do łóżeczka ale zwykle tak za 1-2 godziny znowu buczy i mówi, że chce do nas.
2 razy chyba się zdarzyło ze przespał do świtu w łóżeczku.

A dzisiaj w nocy jak spaliśmy razem to go trochę okrywałam kołdrą, a on coś mi wrzeszczał i się odkrywał, za chwilę znowu go okrylam, a on woła " mama nie kuku" i dopiero zczailam, ze on leżał odwrotnie, nogi miał przy mojej głowie i zakrywałam mu głowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez __plumka__
Czas edycji: 2018-09-18 o 22:43
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 19:51   #1225
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez __plumka__ Pokaż wiadomość
U nas o niebo lepsze nocki odkąd cyca nie ma. Wieczorem czytam mu na "kanapie" u Igora, potem gaszę światło i Ignaś zasypia obok mnie. Przenoszę go potem do łóżeczka. Pierwsza pobudka zwykle około północy i biorę go do siebie do łóżka, bo jestem nieprzytomna i śpimy do rana już bez pobudki. Czasem jak jeszcze nie śpię podczas pierwszej pobudki to chwilę go lulam i odkładam do łóżeczka ale zwykle tak za 1-2 godziny znowu buczy i mówi, że chce do nas.
2 razy chyba się zdarzyło ze przespał do świtu w łóżeczku.

A dzisiaj w nocy jak spaliśmy razem to go trochę okrywałam kołdrą, a on coś mi wrzeszczał i się odkrywał, za chwilę znowu go okrylam, a on woła " mama nie kuku" i dopiero zczailam, ze on leżał odwrotnie, nogi miał przy mojej głowie i zakrywałam mu głowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre!
Marysia do niedawna nienawidziła przykrywania, nawet cienką pieluszką się nie dawała przykryć Kupiłam jej w końcu ostatnio kołdrę i jej się spodobała, ale tylko przy zasypianiu się przykrywa, potem już się odkrywa i jak się ją przykryje to dostaje ataku złości przez sen Ciekawa jestem jak to w zimie będzie. Ja to nawet przy upałach się przykrywam, więc kompletnie nie rozumiem takiej niechęci do przykrywania
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 09:50   #1226
__plumka__
Raczkowanie
 
Avatar __plumka__
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Ignaś ma tak samo. Jak go tylko w nocy delikatnie przykryję to zaraz dostaje ataku kopania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__plumka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 07:00   #1227
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dzień dobry Piernik Teamie Pieczecie już?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 07:26   #1228
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Dziewczyny coś tam już szykują

A ha chyba jeszcze tu się powinnam pochwalić ze Ignas będzie miał rodzeństwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 08:02   #1229
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Gratulacje A na kiedy termin?
To ja też się pochwalę, że Esią będzie miała młodsze rodzeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 09:35   #1230
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Czerwcówki 2016 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Gratulacje A na kiedy termin?
To ja też się pochwalę, że Esią będzie miała młodsze rodzeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aa No to gratulacje - ja mam na początek sierpnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 10:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.