Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-20, 18:33   #2701
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Taki o pierścień mocy

Oki do potem dziewczyny! No dobra...do jutra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierścień.jpg (22,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 20:15   #2702
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona wysłałam Ci namiary

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Lubie ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kin-cream.html
Wracam do niego co jakiś czas,od dłużego czasu.Do ciała używam.Jest lekki,ładnie pachnie ,nawilża i cene ma śmiesznie niską.
Jak nie znacie ,to polecam spróbować
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-20, 20:36   #2703
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej, co dobrego u was dziewczyny?

Jesteśmy w Polsce, na długim urlopie tym razem, jest intensywnie - więc mój czas na internet skurczył się nieomal do zera
...czasem dobrze się wylogować, ale myślę o czym ciekawym ostatnio rozprawiacie?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 09:03   #2704
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Szczęśliwi i cali 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-07-30 o 09:09
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 13:05   #2705
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dawno mnie nie bylo tutaj.
Mialam wczoraj operacje wyciecia pecherzyka zolciowego.
I teraz pluje sobie w brode, ze w ogole dopuscilam do koniecznosci wykonania zabiegu, w zyciu juz nie zjem niczego tlustego
A z innej beczki, to zazdroszcze Wam urlopow i pieknej pogody
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 14:20   #2706
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, dobrze, ze już jesteś po Co do tłustych rzeczy - to umiar będzie konieczny, ale bez dzikiej przesady...
Caffee, ostatnio to mówiłam, ze dawno Cie nie było i gdzies zniknełas, urlop podejrzewałam Porozjezdzane jesteśmy, jak to w wakacje...
No włąsnie, Sati nas namawiała na spotkanie, rezerwacje miejsc, a teraz Sati zniknęła kompletnie...Jakies pomysły, co robimy...? ja niczego nie rezerwowałam.
Miszka, pokaz psa, co to za zwyczaje - facebook, instagram, a na wizażu zdjęć nie ma
Reign, pocieszenie małe, ale jest - włosy odrastają... teraz full pielegnacja. A jaki właściwie chciałaś kolor? Moje niestety tez sa problematyczne w rozczesywaniu, co mnie wkurza...
Dobrze, ze się konczy ten tydzień, był ciezki...I pacjenci i rozne sprawy...Mieszkanie udało się sprzedać Nerwy były, jeszcze z ceny musieliśmy spuszczać. Teraz jeszcze będą formalnosci i najprawdopodobniej opróżnianie chałupy z wieloletnich gratow. Jak myślicie, na kogo to spadnie...? Jakos nie widze, by bratankowie na zawołanie przyjechali, choć poprosimy, jak będzie potrzeba. Ale zgranie się czasowe dorosłych ludzi to już problem. Do końca września mama musi się przenieść do brata - na sezon jesien-zima-wiosna, potem do nas...Ale graty, graty...W obecnych czasach nie ma chętnych na roboty fizyczne typu wynoszenie mebli...O chętnych na stare meble nie wspomnę...
Jutro miałam mieć wolne. I zadzwonił pacjent, dobry, stały i tz już go nie mogł jutro przyjąć i kto powita gabinet w niedziele...? Ja Moje szczęście nie zna granic...
Dzis postanowiłam sobie odpuscic, czyli po pracy poszłam do 2 ciuchbud, nawet pare rzeczy kupiłam, całkiem rozsądnie ,choć 2 pojda jednak dla bratowej POtem do otwartej dopiero u nas hebe i tu mój rozsadek jak zwykle poszedł spac. Co ja poczne, ze lubie pielegnacje…? Kremiki z Miya - dla siebie, tz i mamy. I serum z Bentona, to z kiszonkami czy inna fermentacja. I na zapas jakieś filtry...
https://www.showroom.pl/p/86594,miya...SABEgIC-_D_BwE
POtem wrociłąm do domu i zabrałam się za rzeczy z listy zaległości, wiec jestem z siebie dumna
A, wczoraj popołudnie spędziłam jeszcze na działce nad jeziorem. Nie moje klimaty. Zwłąszcza, ze mówimy o pomocy w koszeniu trawnika, wywozie chwastów itp...Wybitnie nie lubie prac ogrodniczych, to dla mnie kara, normalnie czułam, jak kwasny wyraz twarzy wrasta mi na dobre Plusy? Nakarmiłam konia jabłkiem. I próbowałam ratować zycie zającowi, choć tu nie wiem, czy z powodzeniem. Jedziemy, patrzymy - na srodku szosy siedzi dorodny zajac. Cały się trzesie ze strachu, ale zamarł w stuporze. Mysle, ze lekko go potracił poprzedni zamochod, nie mocno, ale oszołomił kompletnie. Wysiadam, podchodzę, biore jakas trawe i przeganiam. Dopiero po chwili zajac zaczał skikac, jak oszalały, odbił mi się od nog, od koła, i znowu siada na drodze, ale po chwili wskoczył do rowu i tam przycupnął...Coz, mam nadzieje, ze jak tam przeczeka to trochę dojdzie do siebie i nie wylezie znowu prosto pod koła Jak go tak wypraszałam z szosy - to się z naprzeciwka samochod tez zatrzymał, ale więcej szczęścia szarak mieć nie będzie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-07-21 o 14:22
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-21, 17:54   #2707
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztana, ja tez pecherzyka zolciowego juz nie mam i wcale mi go nie brakuje
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-21, 20:43   #2708
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobrze,że nie zarezerwowałam w Ustce apartamentu ,bo bym teraz sobie siedziała z sinicą na twarzy ha ha


Kasztanka moja znajoma pojechała z bólem żołądka,myśląc,że przepisza coś na niestrawność a po paru godzinach trafiła na stół,wielce zdziwiona

Zła jest z powodu brzydkiego zszycia.
Po cesarce nie ma takiej blizny,jak po wyrostku.


Kama
Co tam urodowego kupiłaś ostatnio i jaki zabieg robiłaś u estetycznego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg psy-sprzedam-owczarek-szkocki_big31243_15586688391341091308.jpg (56,2 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-07-22 o 09:30
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 03:58   #2709
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, dobrze, ze już jesteś po Co do tłustych rzeczy - to umiar będzie konieczny, ale bez dzikiej przesady...
Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Kasztana, ja tez pecherzyka zolciowego juz nie mam i wcale mi go nie brakuje
Tez mi go raczej nie bedzie brakowac, ale wczoraj myslalam, ze umre z bolu po efektach ubocznych gazu w brzuchu. Wiedzialam, ze gaz uciska na nerwy, ale nie spodziewalam sie dwoch godzin wyjetych z zycia, placzu i krzykow z bolu Co ciekawe szwy mnie wcale nie bola

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka moja znajoma pojechała z bólem żołądka,myśląc,że przepisza coś na niestrawność a po paru godzinach trafiła na stół,wielce zdziwiona

Zła jest z powodu brzydkiego zszycia.
Po cesarce nie ma takiej blizny,jak po wyrostku.
Wyrostek mialam wycinany z 20 lat temu i bol byl niczym w porownaniu z wczoraj
Dzisiaj na szczescie juz lepiej sie czuje.
Posiedze w domu z tydzien i mam nadzieje, ze tyle czasu wystarczy, zeby sie wszystko ladnie zagoilo.

A z innej beczki, to piekne jest na zewnatrz i sie zastanawiam, czy to juz wiosna? W nocy nadal jest po 2-3 stopnie, ale w ciagu dnia jest naprawde ladna pogoda i znosna temperatura.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 07:28   #2710
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Dalej nie moge patrzec na moje wlosy. To jest masakra, co to babsko mi zrobilo. Kupilam niebieski szampon i odzywke, ciutke lepiej, ale bez rewelacji. A zawsze tak sie staralam, aby te moje wlosy jakos wygladaly. Wiadomo, jak sie od lat rozjasnia, to to niszczy wlosy, wiec ja zawsze uzywam odzywek i maseczek na wlosy, podcinam koncowki ( raz na jakis czas wieksze ciecie, np z polowy plecow do za ramiona), nie uzywam suszarek ani zelazek do krecenia czy prostowania. no i jakos te wlosy, pomimo ciaglego rozjasniania jako tako wygladaly. a teraz mam sfilcowana welne na lbie A pani fryzjerka jeszcze mi zaproponowala, ze w ramach zadoscuczynienia zrobi mi za darmo pasemka na foliach, aby pokryc te miedziane refleksy no czy to jest dobry fryzjer??? Niech mi je najlepiej do cna spali.

SovaEvree jaka szkoda! Mam nadzieje, ze go odnajdziesz. ciezko znalezc dobrego fryzjera
Ja w podobny sposob stracilam bardzo dobra fryzjerke a salon nie chcial mi dac do niej namiarow ( ja sie z nia umawialam przez salon, zreszta, zawsze zapisy robilam przy wizycie na nastepna, co 4 tyg). Salon polecil mi kogos innego, pare razy bylo ok, dopoki pani nie spalila mi wlosow. Juz tam nie wrocilam. Potem sie tulalam to tu to tam, zawsze ktos mi cos spapral, albo zle scial. W koncu sympatyczna para gejow otworzyla salonik blisko mnie, zauwazylam szyld wracajac inna droga do domu, weszlam i juz tam zostalam stalym bywalcem ladnych kilka lat. Ale potem sie przeprowadzilismy na FL i znow mialam problem. Poprobowalam pare miejsc bez efektu wow, potem na dluzej zagoscilam u matki mojego pacjenta, ale tez mi cos spaprala, wiec szukalam dalej. Trafilam do salonu, ktory polecila mojej tesciowej nasza pani sprzatajaca. Wyprobowalam dwie fryzjerki, jedna byla ok. aha, w miedzy czasie byla w Polsce na dluzej jak Tatus zachorowal i wtedy chodzilam do polskiej fryzjerki i ona byla super. a 2 lata temu, na slubie siostry tez robilam wlosy w Polsce i tak samo swietna fryzjerka. W dodatku, co mi sie spodobalo, to to, ze one walily prawde prosto w oczy. Ze to niszczy, tamto niszczy, tego nie polecaja, sciac do tad, bo zniszczone etc. I ja sie sluchalam i pozwalalam robic to co one chcialy nie ja ( a jestem bardzo terytorialna jesli chodzi o wlosy ) W Stanach, niestety, niektore fryzjerki maja gdzies dobro wlosa pacjenta, chca tylko zarobic i wmawiaja wrecz, ze wlosy sa w dobrej kondycji, a czeste farbowanie im wcale nie szkodzi. Obserwowalam w salonie te mode dziewczyny ze spalonymi od farb wlosami, jak jeszcze pozwalaly prostowac wlosy zelazkiem. ciarki mnie przechodzily.

Anyzkowa dziekuje probuje, juz sie nawet zastanawiam, czy nie przyciemnic sobie (za jakis czas) wlosow i miec spokoj z odrostami.
Wspolczuje z powodu smierci kolezanki, hugs!

Uklika dziekuje! i trzymam kciuki za nowego fryzjera! co do lakieru, mialam kiedys Sally Hansen bezbarwny, chyba byl ok. Ja, podobnie jak Anyzkowa, mialam hybryde prawie caly czas, ale czasem robilam przerwy, ale to w saloni mi czyms malowali, nie znam marki tego lakieru. musze sprawdzic czy tu tez maja w ofercie ten japonski z krzemionka.

Michka dziekuje! No wlasnie znajoma z pracy dala mi namiary na fruzjerke swoja, ale chyba powinnam troche odczekac?? no i szczerze mowiac boje sie znow isc do fryzjera.

Zastrzezona ale ja jej wcale nie ufalam, ze 2-3 razy bylam u niej dopiero, nadal poszukuje fryzjerki wow Maz mowi, ze nie jest tak zle, tak samo moje siostry, pewnie chca mnie pocieszyc. Zreszta moj maz to daltonista, a siostry widzialy na fotce, wiec moglo nie byc dokladnie jak na zywo :P
Wspolczuje remontow, no ale i one w koncu sie skoncza i bedzie ladnie i czysto i nowo
biedny Leonek, mam nadzieje, ze ok

Caffeine no w koncu jestes, juz sie zastanawialam, co sie dzieje. Tak tez podejrxzewalam,z e poewnie wakacje

LaMary

Kasztanka o Tobie tez myslalam, dobrze, ze juz po szybkiej regeneracji zycze

Kamlisa dziekuje co do koloru, to ja od lat mialam jasny chlodny blond. Ale w zeszlym roku zachcialo mi sie ombre (nadal chlodne kolory) i mialam tak kilka miesiecy, ale potem chcialam wrocic do blondu, wiec wracalam przez pasemka na folii i bylo ok, tylko ze, jak sie ma pasemka to i tak ciagle sa widoczne odrosty i to mnie draznilo, w dodatku, ta nowa fryzjerka, no niby robila ok, ale juz zauwazylam wlosy w gorszym stanie (pare razy musialam jej zwracac uwage, zeby tylko rozjasniala odrosty, bez najezdzania na dalsze wlosy), no nie wiem co mi odbilo, zeby zapytac jej, czy potrafi wyrownac kolor, tak zeby nie robic juz pasemek, tylko zeby byl jednolity. Pani powiedziala, ze potrafi. niestety nie potrafila. Takze odrosty mialam blond miedziany, reszta wlosow byla ok w chlodnym odcieniu. chce sie pozbyc tej miedzi, wrrrr

Mishka! o matko! jaki sliczniutenki piesiunio <3 ale bym go wycalowala

Slodkich snow dziewczyny, chociaz u Was juz jest rano, no to milego dnia a slodkich snow dla mnie... chociaz czuje, ze bede miala traume przez te wlosy

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2018-07-22 o 07:30
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 09:38   #2711
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reing kup sobie olaplex.W domu regeneruj nr 3,a idąc do fryzjera pytaj czy ma 1 i proś o nałożenie w trakcie zabiegów.
http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...lex_40784.html
Niech Ci babsko zafunduje saunę przez mc,2 razy w tygodniu.
Sauna na włosy (zniszczone,suche)jest dobrym zabiegiem.
Dobrze byłoby nałozyc olaplex 3 lub inną porządna maskę w trakcie zabiegu np
Kevin Murphy Repair Me


---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kasztanka to wyrostek miałaś juz wycięty i teraz drugi raz Cię otwierali???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-22, 10:13   #2712
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka to wyrostek miałaś juz wycięty i teraz drugi raz Cię otwierali???
Teraz mialam pecherzyk zolciowy wycinany.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanka o Tobie tez myslalam, dobrze, ze juz po szybkiej regeneracji zycze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 12:22   #2713
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Upalnie u nas.
Reing masz w domu jakieś oleje?oliwkę z oliwek?
Zrób mix taki olejowy i wetrzyj we włosy.
Pochodz sobie tak 30 minut.
Mnie olejowanie pomaga.
Ostatnio jestem zakochana w oleju z czarnuszki .
Mieszam go z migdałowym lub z jojoba..


Kupiłam tez kultowy szampon aloesowy i ten olejek
https://allegro.pl/equilibra-olejek-...781182845.html

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-07-22 o 12:24
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 12:29   #2714
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Upalnie u nas.
Reing masz w domu jakieś oleje?oliwkę z oliwek?
Zrób mix taki olejowy i wetrzyj we włosy.
Pochodz sobie tak 30 minut.
Mnie olejowanie pomaga.
Ostatnio jestem zakochana w oleju z czarnuszki .
Mieszam go z migdałowym lub z jojoba..


Kupiłam tez kultowy szampon aloesowy i ten olejek
https://allegro.pl/equilibra-olejek-...781182845.html
Mnie tez pomaga, oliwa z oliwek przy systematycznym nakladaniu ladnie regeneruje wlosy.
Nakladalam oliwe jak zrobilam sobie pare lat temu ombre, pomoglo mi to bardzo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 16:46   #2715
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Co to za nachalna reclama ciagle wyskakuje? nawet jak sie chce odpisac???
Witam,

Nachalna reklama mnie również irytuje..."5 rzeczy, które ma w torebce każda superwoman..." A co mnie obchodzi kto, co nosi w swojej torebce
Tylko ta uporczywa reklama rozprasza mnie i przez to mój zryw twórczy osłabia haha... bo znowu miałam coś napisać i... myśli mi krążą wokół pięciu rzeczy, które powinnam (a na pewno nie mam) dźwigać w swojej torebce. Zakładam, że to nie jest nic lekkiego, no może tak myślowo

A poważnie to młoda matka (czyli ja) wróciła do domu (ojciec może być starszy...hehe...), dopiszę mentalnie młoda matka wróciła do domu i nie ma bata, że mi się nie chce...opcja jest jedna: do roboty, bo jak to w gnieździe, jeść się chce...wszystkim bez wyjątku.

A teraz (po zjedzeniu i w trakcie trawienia) zerkam na Wizaż

Mam zaległości, nie tylko dotyczące zdjęć, dodam jakieś... zrobię fotkę mojej biżuterii i książek może pielęgnacji
Kupiłam sobie coś z zachwalanej przez Was The Ordinary i Hylamide. Zobaczymy co to za cudaki
Jeśli znacząco odmłodzą to na pewno podzielę się TAKĄ nowiną Niestety w cuda już dawno przestałam wierzyć.

Kasztanka, nie mam pojęcia, jak to jest nie mieć pęcherzyka żółciowego... ale skoro już go nie masz to chyba szybko o nim zapomnisz, podobnie jak Uklika
W każdym razie na razie trzeba się oszczędzać, zdrówka życzę

Reign, no współczuję, że ci fryzjerka =stylistka fryzur włosy zniszczyła. Miszka podsunęła dobry pomysł z tym olejowaniem włosów. Niestety, każdy włos lubi inny olejek... najlepsze oleje do suchych, zniszczonych zabiegami włosów to wiesiołek, awokado, argan, makadamia, orzech laskowy.
Może coś jeszcze podpowie Marjolka...
Bardzo dobry dla Twoich włosów może okazałby się zabieg keratynowy. Ale tu również trzeba trafić na fachowca, bo inaczej bedziesz miała jeszcze większy bałagan na głowie... Ale dobrze zrobiony zabieg wygładzi i zmiękczy włos i będziesz mogła się cieszyć pozornie zdrowymi włosami przez dłuższy czas (4-5 m-cy).
Olaplex jest świetny, ale w trakcie zabiegów u fryzjera...a ten do domowej pielęgnacji na pewno pomoże ale nie oczekuj cudów, że juz po pierwszym użyciu będziesz miała włosy jak przed wizytą u fryzjera... chociaż nie wiem w jakim stanie są obecnie twoje włosy...
jest jeszcze taki zabieg z uzyciem tzw. pielęgnicy, to takie urządzenie podobne do prostownicy. ale nie podgrzewa a emituje promieniowanie podczerwone. Po takim użycie włosy są gładkie i lśniące ale niestety efekt utrzymuje się przez 2-3 mycia...
Jednym słowem, musisz próbować i testować na swoich włosach
Z kolorem uważaj, żeby nie pogorszyć kondycji włosa. Bo możesz zaliczyć wszystkie kolory z palety tylko nie ten oczekiwany.

Zastrzezona, moja biżuteria wygląda podobnie do tej, którą nosiła Madonna ale jest drobna, no i pozbawiona krzyży
Zrobię fotkę

Kama, to chyba kamień spadł z serca, że udało się wam sprzedać mieszkanie.
I znam z autopsji problem dzwoniących klientów w niedzielę. Nie do mnie ale do Tż. Zawsze jest wtedy wkurzony... i dosyć ostro reaguje na takie połączenia telefoniczne...
No i uratowałaś życie szarakowi
I czas się dla Ciebie zatrzymał... po tym accencie
Ja jutro idę do Dr chociaż nie wiem, czy powtórzymy Profhilo...ale znając życie i bezustanne starzenie się ( a nie byłam troskliwa dla ciała w ostatnim czasie...oj nie...) na pewno nadzieję się wielokrotnie na igłę

Miszka, śliczny Twój nowy psiak
A jaki to jest kultowy szampon aloesowy

Uklika, bardzo lubię film-musical Mamma Mia i na pewno wybiorę się na drugą część. U nas premiera 27. lipca chyba...
W każdym razie widziałam zwiastun i babcia a raczej prababcia, w tej roli na pewno świetna Cher odwiedzi wyspę grecką
No trzeba zobaczyć i posłuchać.

Jutro mam ostatni dzień urlopu wypoczynkowego
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 20:38   #2716
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, piesio cudowny

Dziewczyny, szukam fajnych cieni do oczu, najlepiej matowych. Co fajnego polecacie?
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 22:36   #2717
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór!

Gratulacje Kama część problemu z głowy, z porządkami się uporacie i będzie ok

Wszystko piękne Miszka i piesełek równie piękny jak wszystko a krem mam i też lubię, mają jeszcze fajne pasty do zębów, żele do mycia twarzy, ogólnie darzę tę markę zaufaniem

Co do włosów to Reign olejowanie, ale uwaga oleje też wysuszają, słyszałyście o tym dziewczyny? Maseczka a la majonez: żółtko, oliwa i miód, wymieszać, nałożyć i trzymać hm...30 min.? Czy przesadziłam z czasem? Najlepiej oczywiście pod czepkiem i ręcznikiem

Leonek git, dalej skacze, biega i wychodzi na balkon, nie ma traumy poupadkowej, raczej ja co chwilę sprawdzam, czy jest Może to skok samobójczy był...

Jutro wyjeżdżam z przyjaciółkami na 3 dni na wieś, bez facetów, wypadało się jakoś doprowadzić do porządku, więc teraz pozmywałam wszystkie maseczki i maski, stopy mi się odparzyły w masce złuszczającej, ale spodziewam się efektu WOW

Właśnie co tam u Satin, kiedy Wasze spotkanie, na które jednak nie dotrę, ale czekam na fotki i opowieści

La Mary młoda matko witaj w klubie młodych matek mój starszy syn - niedługo 23 mu stuknie nadal uważa mnie za młodą matkę, a ja nadal czuję się jak niepoważna i mentalnie młoda matka co do biżuterii, to jeszcze podoba mi się ta, którą dobierają styliści Mai Sablewskiej, szczególnie jej bransoletki dobrze współgrają z tatuażami

Miłego urlopowania w Polandii Caffeine

Uklika ja mam mysecret matt - przypadkoy zakup i jest ok
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-07-22 o 22:39
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-22, 22:51   #2718
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wasze częste wizyty u estetycznego wpędzają mnie w kompleksy.
Bywam raz,góra dwa razy do roku.
Opisujecie tyle zabiegów , one kuszą i zmuszają do wysilenia szarych komórek:Miszka czas leci,nie marnuj go na gdybanie..
Zapisz się


La Mary https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-shampoo.html
Lubię tez ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...tificanti.html


Zastrzeżona udanego wyjazdu


Uklika używam Clarins
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 01:13   #2719
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Mam zaległości, nie tylko dotyczące zdjęć, dodam jakieś... zrobię fotkę mojej biżuterii i książek może pielęgnacji
Kupiłam sobie coś z zachwalanej przez Was The Ordinary i Hylamide. Zobaczymy co to za cudaki
Jeśli znacząco odmłodzą to na pewno podzielę się TAKĄ nowiną Niestety w cuda już dawno przestałam wierzyć.
Pochwal sie co kupilas?
Ja jeszcze z Hylamide nic nie mialam, ale kupilam ostatnio podklad z The Ordinary i jest tak niesamowicie tani (chyba $12 albo $13), a najlepszy ze wszystkich obecnie posiadanych przeze mnie podkladow.
Poza tym kupilam Advanced retinoid, bo mi sie konczy i serum z kwasem salicylowym.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 03:56   #2720
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Bardzo dziekuje za porady i slowa otuchy

Mishka bardzo dziekuje i dziekuje za artykul Olaplex zamowiony, mam miec w srode bodajze dobrze, ze mi przypomnialas o olejkowaniu (pomyslalam o tym, ale potem zapomnialam) i sobie dzis zapodalam olejek macadamia. musze znalezc teraz salon w ktoirym uzywaja tego olaplexu.
o olaplex tez chyba pytala ostatnio Uklika?

Kasztanka czuj sie lepiej

LaMary rowniez bardzo dziekuje Ja czesto sobie kupuje maseczki z keratyny i arganu i jeszcze mielam resztki, to tez sobie zapodalam i teraz tez sobie dokupilam odzywke z keratyna, ale nie moge jej znalezc! Przeszukalam bagaznik, nawet do kosza zerknelam, nima! A kupilam na pewno, wedlug wydruku z kasy... no wcielo!
Daj znac jak bylo u Dr i czy zdecydowalas sie na jakis zabieg no i dodaj w koncu fotki

Uklika ja moge Ci polecic z Clinique. Bardzo przyjemne i delikatne kolory (ja mam nude). miekkie, ale nie osypuje sie tak puder jak u niektorych, w dodatku nie ruluja sie na powiece w tych zglebieniach. Mnie osobiscie odpowiadaja

Zastrzezona dziekuje , tak, ja tez o tym slyszalam, a ta maseczka a la majonez, jejku, kompletnie o niej zapomnaialam! a dobra jest, musze sobie tez przygotowac pamietam, ze kiedys dosc czesto stosowalam Udanego wypadu

Mishka mnie tez kusza

Zapomnialam wczesniej napisac, ale musze bardzo pochwalic to SK-II! Jestem baaardzo zadowolona. Uzywam od jakichs 5 tyg. 2 x dziennie i juz zauwazylam efekty. Ja w prawdzie nie mialam wielkich problemow z cera, ale teraz jest jeszcze lepsza, taka jasna, czysta, rozpromieniona i wypoczeta. Zmarszczek tez duzych nie mam i byly raczej plytkie, a teraz sa jeszcze plytsze. Zaczela mi sie budowac pionowa zmarszczka na szyi, a teraz jej prawie nie widac! To samo z lwia zmarszczka. Ta esencja sprawia ze latwiej sie wchlaniaja kolejne nakladane kosmetyki. Skora jest dobrze nawilzona i gladziutka w dotyku. jestem zadowolona i na pewno dokupie

Chcialam tez jeszcze zarekomendowac dla tych, ktore maluja brwi takie cos:

https://www.maybelline.com/eye-makeu...of-eyebrow-gel

kupilam przez pomylke, bo pomylilam reklamy
a chcialam to

https://www.maybelline.com/eye-makeu...int-pen-makeup

Na poczatku bylam niezadowolona z tego eyebrow gel, i zniechecona rzucilam w kat. Ale to tylko ta gabeczka, ktora sie naklada produkt jest do kitu. Produkt, jak sie okazalo jest calkiem niezly, tylko trzeba go nakladac tym takim ukosnie scietym pedzelkiem do brwi. Producent obiecuje, ze utrzyma sie 2 dni, ale nie u mnie. moze u kogos, kto sie nie myje, haha. W kazdym razie taniutki i warty wyprobowania produkt

A ten pen, ktory daje efekt microbladingu tez sobie dzis zamowilam, ale innej marki. Powinnam miec za dwa dni, ciekawa jestem jak sie sprawdzi

Slodkich snow dziewczyny
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 04:49   #2721
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanka czuj sie lepiej

Zapomnialam wczesniej napisac, ale musze bardzo pochwalic to SK-II! Jestem baaardzo zadowolona. Uzywam od jakichs 5 tyg. 2 x dziennie i juz zauwazylam efekty. Ja w prawdzie nie mialam wielkich problemow z cera, ale teraz jest jeszcze lepsza, taka jasna, czysta, rozpromieniona i wypoczeta. Zmarszczek tez duzych nie mam i byly raczej plytkie, a teraz sa jeszcze plytsze. Zaczela mi sie budowac pionowa zmarszczka na szyi, a teraz jej prawie nie widac! To samo z lwia zmarszczka. Ta esencja sprawia ze latwiej sie wchlaniaja kolejne nakladane kosmetyki. Skora jest dobrze nawilzona i gladziutka w dotyku. jestem zadowolona i na pewno dokupie


Ja kupilam esencje Secret Key i tez jestem zadowolona
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 14:44   #2722
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reing co to jest za cudo SK-II ?
Bo nie kojarzę

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Reing zerknij :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-me-rinse.html
Poszukaj może uda Ci sie kupić Kevina w małej pojemności 40 ml,na wypróbowanie.
Polecam j.w ,oraz tą:

https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/KE...SABEgKI8PD_BwE
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 16:01   #2723
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Podczytuję co nieco - ale na nadrobienie 100% zaległości czasu brak, urlop to ciężka praca

Dziś w końcu relaks spa i kawa na tarasie... nie robię nic!!! Żadnych odwiedziń u niezliczonych ciotek i kuzynek, żadnych parków linowych, wycieczek rowerowych, rajdów zakupowych, zoo, planetarium itd.

Naprawdę bardzo, bardzo, bardzo mi miło, że wspominacie i pytacie co u mnie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Uklika, pamiętam o obiecanej recenzji Tonera Whamisy
...ale może go już kupiłaś?

Musiałam go nieco dłużej potestować, bo moja opinia na jego temat, hmmmm... zmienną była niesłychanie. Właściwie za każdym razem mnie zaskakiwał.

Po pierwszym nałożeniu - taaaak, efekt wow miał miejsce - ale wtedy było u mnie jakieś niespodziewane, niesłychane ochłodzenie (śmiałam się, bo u Kasztanki na drugim biegunie też zimno) i skóra cierpiąca, odwodniona i osmagana wiatrami północy - więc doceniłam natychmiastową poprawę, policzki świeżutkie jak jabłuszka

Potem zaczęły się nieprzyjemności, czyli toner pokazał co potrafi - a potrafi się kleić, a dla mnie lepkość jest nie do przyjęcia
Wrzuciłam więc problem w google i doczytałam - głównie setki zachwytów nad tym produktem Whamisy, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to toner nieomal kultowy, noooo.... flagowy marki przynajmniej.
Lepkość ma podobno wspomagać przyczepność make-upu, hmmmm... no w takie bajki to może nastolatki uwierzą

Toner tak naprawdę nie ma nic wspólnego z tonikiem, w działaniu przypomina nieco serum hialuronowe, z tym że składa się z wielu różnych olejków, w tym arganowego - stąd lepkość.
Może lepiej nie będę opisywać moich eksperymentów z opanowaniem tej dziwnej konsystencji? Ważne że się udało - najlepiej sprawdza się u mnie nakładany jako trzecia warstwa na mgiełkę/tonik/hydrolat i Lotion Whamisa. Blokuje wtedy odparowywanie wilgoci ze skóry i daje piękny efekt glow

...kończę na razie bo kryzys rodzinny wzywa i wymaga mojej natychmiastowej interwencji
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 16:29   #2724
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Podczytuję co nieco - ale na nadrobienie 100% zaległości czasu brak, urlop to ciężka praca

Dziś w końcu relaks spa i kawa na tarasie... nie robię nic!!! Żadnych odwiedziń u niezliczonych ciotek i kuzynek, żadnych parków linowych, wycieczek rowerowych, rajdów zakupowych, zoo, planetarium itd.

Naprawdę bardzo, bardzo, bardzo mi miło, że wspominacie i pytacie co u mnie

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Uklika, pamiętam o obiecanej recenzji Tonera Whamisy
...ale może go już kupiłaś?

Musiałam go nieco dłużej potestować, bo moja opinia na jego temat, hmmmm... zmienną była niesłychanie. Właściwie za każdym razem mnie zaskakiwał.

Po pierwszym nałożeniu - taaaak, efekt wow miał miejsce - ale wtedy było u mnie jakieś niespodziewane, niesłychane ochłodzenie (śmiałam się, bo u Kasztanki na drugim biegunie też zimno) i skóra cierpiąca, odwodniona i osmagana wiatrami północy - więc doceniłam natychmiastową poprawę, policzki świeżutkie jak jabłuszka

Potem zaczęły się nieprzyjemności, czyli toner pokazał co potrafi - a potrafi się kleić, a dla mnie lepkość jest nie do przyjęcia
Wrzuciłam więc problem w google i doczytałam - głównie setki zachwytów nad tym produktem Whamisy, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to toner nieomal kultowy, noooo.... flagowy marki przynajmniej.
Lepkość ma podobno wspomagać przyczepność make-upu, hmmmm... no w takie bajki to może nastolatki uwierzą

Toner tak naprawdę nie ma nic wspólnego z tonikiem, w działaniu przypomina nieco serum hialuronowe, z tym że składa się z wielu różnych olejków, w tym arganowego - stąd lepkość.
Może lepiej nie będę opisywać moich eksperymentów z opanowaniem tej dziwnej konsystencji? Ważne że się udało - najlepiej sprawdza się u mnie nakładany jako trzecia warstwa na mgiełkę/tonik/hydrolat i Lotion Whamisa. Blokuje wtedy odparowywanie wilgoci ze skóry i daje piękny efekt glow

...kończę na razie bo kryzys rodzinny wzywa i wymaga mojej natychmiastowej interwencji
Kusi mnie ten tonik, ale zuzycie tego, co juz mam zajmie mi przynajmniej z rok
A nie chce nie wiadomo jakich zapasow robic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 17:31   #2725
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe


Mnie przy tym upale,wzieło na kuchenne rewolucje.
Zaczeło się niewinnie od mielonych do obiadu i dwóch przystawkach-marchewka z groszkiem i mizeria..

A skończyło (przed chwilą)na drożdżowych racuchach z jabłkami.
Dla psa też ugotowałam mięsko i pokroiłam lordowi,bo puszkami za 6,50!! gardzi..
Na kupowałam różnych nie wiedząc co będzie lubił.
Nie lubi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 17:56   #2726
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, sliczny szczeniak
Dzis byłam w szczecinie na zabiegu accent prime. Uff, upał, termometr pokazywał 33
Zabieg miałam z wykorzystaniem 1 technologii, czyli sama fala, bez ultradźwięków, bo chodziło mi tylko u ujędrnienie. Twarz-szyja to ok 1 godz-1,15 min. Jezdza po twarzy z dość mocnym uciskiem okragła, wirujaca głowica. Czuje się ten ucisk ( dość nieprzyjemne na szyi czy kościach) i rozgrzewanie. na szyi u mnie bardziej bolesne, na twarzy o wiele mniej - wrazenie na przemian chłodnego dotyku metalu i gorącego podmuchu z piekarnika Do przejścia, zdecydowanie. Po - mamy twarz lekko zarozowiona i rozgrzana, ale w typie: włąsnie pocwiczyłam trochę, a nie: o matko, co oni ci zrobili Tz sprawdził, jak tylko weszłam, czy wyglądam normalnie
Kupiłam 4 zabiegi, robi się je co 1-2 tygodnie.
A z kosmetyków - kupiłąm pare rzeczy na puszące się włosy, bo trudność w rozczesywaniu mnie dobija...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 20:03   #2727
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, ja sie przymierzalam do wyprobowania tego SK-II, ale ostatecznie zdecydowalam sie na czesto porownywana, ale sporo tansza https://www.misshaus.com/time-revolu...nce-150ml.html Z tego co opisujesz, efekty bardzo podobne i choc nie moge porownac do SK-II, to jestem naprawde bardzo zadowolona Polecam wyprobowanie, moze gdzies dostaniesz probki. Co ciekawe w porownaniach czesto Missha wygrywa http://skinandtonics.com/sk-ii-facia...tment-essence/
http://www.withloveveronique.com/201...plurge-vs-ave/

Caffe, dzieki za recenzje toniku Jeszcze nie kupilam i na razie sie wstrzymam bo mam Missha i Hada Labo https://japanstore.pl/pl/lotiony/344...id-lotion.html Z Hada Labo mam podobny problem, lepi sie, za gesty jak dla mnie, ale nawilza fajnie, mieszam z woda termalna

Kevin Murphy tez polecam Teraz mam Repair me rinse, fajna wlasnie dla poratowania wlosow. Mialam tez hydrate i plumping, wszystkie lubilam.

Do paznokci ostatecznie kupilam Sally Hansen Miracle cure.

Ostatnio w TkMaxx kupilam za smieszne pieniadze fajna mgielke do twarzy https://www.makeupalley.com/product/...d/Highlighters Sklad ma bardzo poprawny, dziala fajne, nawilza.

Z nowosci do wlosow teraz testuje https://theordinary.com/product/rdn-...y-60ml?redir=1 , ale jeszcze nic nie moge powiedziec o efektach. I ten szampon https://deciem.com/product/stm-high-...-shampoo-480ml

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-07-23 o 20:36
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 20:43   #2728
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

missha fajna polecam
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 00:28   #2729
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, trudno mi obiektywnie zrecenzować toner - naprawdę bardzo lubię Whamisę, testuję więc wszystko po kolei. Kupiłam jeszcze dwa szampony i trzy kremy (watercream, odżywczy i pod oczy)

Polecam zamówić próbkę tonera. Jest baaardzo wydajny. Używa się tego dosłownie kropelkę, więc starczy na nawet trzy-cztery tygodnie.

Tak, zgadzam się co do tego złotego lotionu Hada Labo - gęsty jest. Toner Whamisy jest zupełnie inny, po prostu jako produkt organiczny jest przyjemniejszy w stosowaniu. Wklepuje odrobinkę w wilgotną (ale nie mokrą) twarz, odczekuję chwilę, nakładam krem z filtrem - i nic się nie lepi

Aplikacja jest tu raczej minusem, wymaga zręczności, trzeba się nauczyć równo wklepywać tą odrobinkę. I nie da się zrobić masażu, wetrzeć itp.

Podobno należy go stosować od razu po umyciu, bez osuszania twarzy - u mnie to się nie sprawdziło.

Generalnie - miałam inne oczekiwania, chciałam czegoś bardzo mokrego na lato - więc trochę mnie ten toner rozczarował na początku. Potem polubiłam. A kiedy zaczęłam testować nowe kosmetyki - skóra od razu zauważyła jego brak!

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Kama, a co to za tonik Missha?
I jak dziś efekty po zabiegu? Muszę o nim poczytać! Kosmetyczka pochwaliła moją jędrność ale zakazała chudnięcia... może to miłe zalecenie, ale ja tam bym wolała jeszcze nieco kilogramów stracić. I wtedy podobno mi wszystko opadnie
No i na mój odwieczny problem z odwadnianiem ujędrnianie podobno również działa pozytywnie. Trzeba się odważyć

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:19 ----------

Reign, co się stało z włosami? Muszę doczytać...
Na regenerację dobre są również odżywki naturalne z proteinami.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Miszka, masz szczeniaka w domu? Dobrze zrozumiałam? Jak się wabi?
...ale będzie radości bez końca, również wychowałam szczeniaka, takie psy kocha się ogromnie

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Kasztanka, zawsze możesz zaspokoić ciekawość i kupić miniaturkę
Ta duża buteleczka (śliczna swoją drogą) przy zalecanej mikro-aplikacji starczy pewnie na rok...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 03:21   #2730
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kasztanka, zawsze możesz zaspokoić ciekawość i kupić miniaturkę
Ta duża buteleczka (śliczna swoją drogą) przy zalecanej mikro-aplikacji starczy pewnie na rok...
Pewnie tak zrobie, albo kupie w jakims zestawie.
Ale na razie musze sie ogarnac z wydawaniem kasy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.