Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 21:01   #31
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: początek przygody z amkijażem, jakie kosmetyki i do czego

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dermacol mi sincow pod oczami tez nie kryje ale zaczerwienienia itd to bardzo dobre kryje.

Cienie w musie Bell mi sie walkuja w starej i nowej wersji po godzinie( w kamieniu po 6 godzinach )
A uzywalam wszystkich baz jakie to mozliwe pod te musy i nic to nie dawalo
moze to zależy sticte od twojej powieki. Ja nie używam tych z bell, ale te musy maybelline są OK. Weź pod uwagę że inne dziewczyny musy bell zachwalają no i piękny stepik YenneferD musami bell

Trzeba na sobie wypróbować i tyle.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 21:04   #32
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: początek przygody z amkijażem, jakie kosmetyki i do czego

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
moze to zależy sticte od twojej powieki. Ja nie używam tych z bell, ale te musy maybelline są OK. Weź pod uwagę że inne dziewczyny musy bell zachwalają no i piękny stepik YenneferD musami bell

Trzeba na sobie wypróbować i tyle.
Ja tak mam ze jak innym pasuje to mi nie koniecznie.
Mi nie podchodza bazy ktore dziewczyny polecaja i te cienie(mi sie nie trzymaja)
A na przyklad mam paletke z gazety(SWIAT KOBIET) i tamte cienie mi sie trzymaja do 6 godzin.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:17   #33
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: początek przygody z amkijażem, jakie kosmetyki i do czego

mam zielone oczy i taki typ urody jak Ty osobiście złotych cieni nie polecam - ja wyglądam w nich zbyt blado i nijak, chociaż w połączeniu z brązem może być Ok wiadomo - możesz wypróbować.

zielone oko ładnie wygląda we fiolecie (zdecydowanie najbardziej lubię ten kolor na sobie), w turkusie, w zieleniach i brązach

Używam cieni Ruby Rose i jak na cenę jestem zadowolona. Wiadomo - Inglotowi się nie równają, ale na początek są super. Nauczyłam się malować na tego typu cieniach, a także innych bazarkowych i nadają się świetnie

Poza tym szukaj inspiracji w wątkach założonych przez dziewczyny - pełno tam makijaży krok po kroku, możesz się z nich wiele nauczyć tak jak i ja
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 22:55   #34
monlisa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Hej dziewczyny szczerze powiem że jestem zielona w sprawach makijażu dziennego no i wieczorowego. Nigdy mnie to nie kręciło ale od pewnego czasu zmieniło się moje podejście chciałabym wypracować makijaż dzienny ale naprawdę nie wiem od czego zacząć może Wy mnie wprowadzicie w tajniki tej sztuki. Zależy mi na szybkiej nauce krok po kroku. W klejem kilka swoich zdjęć i liczę na propozycje. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 4.jpg (18,6 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz 2.jpg (26,3 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (33,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (17,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (23,2 KB, 126 załadowań)
monlisa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 23:02   #35
izaxxx
Raczkowanie
 
Avatar izaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 116
GG do izaxxx
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Ja zaczelabym od dobrego podkladu, idealnie dopasowanego do skóry twarzy i korektora o zielonej barwie, ukryje zaczerwienienia, jakie powstaja na policzkach.
Jakis puder sypki na wykonczenie makijazu i zeby twarz byla matowa.
Do tego czarny tusz, cienie jakie bym proponowala to beże, brązy, generalnie ciepłe barwy.
Błyszczyk albo pomadka na usta i juz
Powodzenia

Edytowane przez izaxxx
Czas edycji: 2008-11-15 o 23:05
izaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 09:54   #36
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Potwierdzam dobry podkład to podstawa!! a własciwie Twoja druga skóra , puder sypki , badz w kamieniu dla zmatowienia twarzy , tusz , błyszczyk badz delikatna pomadka, cienie - beże brązy na początek i gotowa
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 09:58   #37
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

masz sliczna cere! ja nie widze zadnych niedoskonalosci, ktore nalezaloby zatuszowac jezeli jednak takie sa to najlepszy bylby korektor dobry podklad, na to jakis sypki puder na wykonczenie jak juz nalozysz podklad to wtedy na to korektor na te niedoskonalosci (i puder)roz do policzkow, moze byc taki jasny roz lub odcien brzoskwinki mozesz jeszcze dolozyc na szczyt kosci lekkie rozswietlenie nakladajac odrobine rozswietlacza tusz do rzes i blyszczyk i wystarczy
ale ja bym chciala miec taka gladka buzke!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 10:45   #38
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

To co dziewczyny już powiedziały + zrezygnuj z tego koloru w ubraniach: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1226789522

pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 10:56   #39
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Podkład swoją drogą,ale ja bym zaczęła od dobrej pielęgnacji- żel, krem, który złagodzi tą podrażnioną różową cerę.

Może zamiast fluidu lepiej wypróbować podkład mineralny-jest cały wątek o nich. Mniej obciążają skórę. Tylko przy doborze podkładu radzę wybierać jaśniejszy odcień niż ciemniejszy- wygląda bardziej naturalnie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:26   #40
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Podkład,puder sypki,tusz do rzęs i błyszczyk
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:34   #41
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

masz śliczną gładką buzię- te zaczerwienienia to pewnie słabe naczynka, używasz czegoś do cery naczynkowej? zresztą, po zdjęciu trudno ocenić, możesz zapytać w aptece albo u kosmetyczki/ To tak nawiasem mówiąc.

spróbuj mineralnego podkładu, da efekt gołej buzi ale takiej odmienionej, rozpromienionej.
Masz delikatną urode, zaczełabym od brązowego tuszu do rzęs. Z powodu tych ślicznych rumieńców nie ma potrzeby używać różu.
Może jakiś lekki rozświetlacz? Np. All Over Highligher essence (niewiele kosztuje jakieś 9zł)- tylko najpierw trzeba zdjąć warstwe brokatu, potem jest ładną gładka perełka.
Mówisz, że jesteś zileona w sprawach makijazu- a zielony korektor/baza pod makijaż idealnie zatuszują zaczerwienienia cery naczynkowej
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 12:48   #42
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Też chciałam się dołączyć Masz bardzo ładną cerę i niekoniecznie musisz używać podkładu (jako że jednak według mnie każdy podkład nie pozostaje obojętny na stan cery). Jeśli chciałabyś ożywić twarz lub lekko wyrównać koloryt, możesz użyć kremu tonującego. Do tego korektor (pod oczy by zatuszować cienie jeśli takowe będą oraz drobne niedoskonałości) i puder.
Makijaż oczu: z racji tego że masz niebieskie oczy - ładnie Ci będzie w brązach, miedziach, złocie. Dobrze też użyć tuszu oraz kredki do oczu (w twoim przypadku myslę że lepsza będzie brązowa niż czarna - masz delikatną urodę) i zrobić cienką linię nad linią rzęs (praktyka czyni mistrza, na początku może być różnie ). Z tricków na zmęczone oczy polecam nałożyć jasny perłowy cień w wewnętrzny kącik oka (ale malutko! )- będzie wyglądać na bardziej wypoczęte.
Pozdrawiam!

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2008-11-17 o 12:50
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:58   #43
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Dobry podklad, puderek, tusz i blyszczyk i do dziela

Tez mysle, ze bedzie Ci dobrze w brazach, one pasuja do wszystkiego i sa uniwersalne

A co do tuszu, zdecyduj jaki chcesz efekt uzyskac: tuszy jest teraz cala masa i jest w czym wybierac
Ja ma poczatek promonuje tusze o 'jednej funkcji' - sa prostsze w obsludze
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 17:15   #44
monlisa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Dziękuje za wszystkie rady drogie wizażynki wczoraj wypróbowałam tych rad i jak na pierwszy raz to musiało wyjść nieźle bo mój narzeczony nie mógł się na mnie na patrzeć jeszcze nie próbowałam tego korektora zielonego jakoś mnie przeraża obawiam się że użyję go nieprawidłowo i będzie widoczny spod pudru
monlisa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:00   #45
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Cytat:
Napisane przez monlisa86 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wszystkie rady drogie wizażynki wczoraj wypróbowałam tych rad i jak na pierwszy raz to musiało wyjść nieźle bo mój narzeczony nie mógł się na mnie na patrzeć jeszcze nie próbowałam tego korektora zielonego jakoś mnie przeraża obawiam się że użyję go nieprawidłowo i będzie widoczny spod pudru
wszystko bedzie dobrze nie ma co sie przejmowac jak uzyjesz juz zielonego korektorka i nalozysz puder to spr przy oknie czy cos widac ja tak czesto robie jak spr cos nowego na sobie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:48   #46
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

zgadza sie ja uzywam zielonej bazy i masukuje wszystkie zaczerwienienia a ja mam ich sporo (cera naczynkowa) i nie widac nic wiec spkojnie
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:05   #47
monlisa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Poradziłyście mi krok po kroku jak zrobić makijaż Dzięki wielkie za wszystkie rady. Czy mogły byście wypowiedzieć się na temat kosmetyków które same używacie ich zalety i przedziały cenowe to mi bardzo ułatwi poszukiwanie w drogeriach
monlisa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:12   #48
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Monliso masz przesympatyczną buźkę

Jeśli chodzi o makijaż - dobry podkład (nie musi być w Twoim przypadku mocno kryjący), wytuszowane rzęsy plus błyszczyk na usta. Na początek będzie super. Potem możesz zacząć eksperymentować z cieniami - może na początek jasne, pastelowe, albo delikatnie rozświetlające, potem różne kombinacje
Rozejrzyj się za rozświetlaczami - niektóre z nich czynią cuda na twarzy
Zajrzyj na "Moje makijaże" - tam jest wiele pomysłów, inspiracji i wskazówek.
Pozdrawiam!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:51   #49
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: mam 22 lata i nigdy sie nie malowałam. Najwyższy czas to zmienić!!!!!

Cytat:
Napisane przez monlisa86 Pokaż wiadomość
Poradziłyście mi krok po kroku jak zrobić makijaż Dzięki wielkie za wszystkie rady. Czy mogły byście wypowiedzieć się na temat kosmetyków które same używacie ich zalety i przedziały cenowe to mi bardzo ułatwi poszukiwanie w drogeriach
oprocz kosmetykow wiadomo ze wazna jest pielegnacja ja wyzamawialam produkty z ziaji i ziaji pro rozne oczyszczajace rzeczy i nawilzajace bo w zimie to wiadomo jest tam tez ponoc dobry krem na zaczerwienienia
co do kosmetykow to ja osobiscie uzywam podkladu revlon colostay z softflexem i bardzo go lubie nie zapycha mnie i nie uczula, a ladnie wyrownuje koloryt skory i calkiem niezle kryje na all cos ok 42zl z przesylka tusz do rzes to zalezy kto jaki efekt lubie ja lubie rzesy mocno podkreslone wiec uzywam Lancome Fatale i YSL Faux Cils kazdy chyba ponad 100zl, ale taniej wychodzi jak sie kupuje na truskawie korektory mam rozne od daxa i bell, po dermacol i YSL touch eclat mysle ze tobie nie trzeba praktycznie korektora bo masz ladna skore tylko ta zielona baze na zaczerwienienia puder lubie z clinique-blendeda bardzo naturalnie wyglada na twarzy (ale ja mam przetluszczajaca sie skore w strefie T to musze sie ratowac takimi rzeczami) no i roze i brazery tez roznie maybelline, bourjois, clinique, dior, ogolnie co mi sie spodobalo dla Ciebie chyba dobry bylby taki roz, ale nie rozowy takie ma bourjois na all z przesylka ok 32zl a w sklepie cos ponad 40zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 17:51   #50
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Witam :) co na dobry początek xD

Hej:P mam 16 lat chciałabym zaczac sie malować.Tylko nie wiem od czego moglabym zaczac zakupy w drogerii.Mam cerę jasna i raczej mieszana skolona do dużych niedoskonałości.Nie wiem jakie kosmetyki by mi sie przydały.Zalezy mi by ten makijaż byl dobry do szkoly.i by bylo go widać przez jakies 8godz.Co powinnam kupoic na początek?Jesli możecie to podajcie nazwy kosmetyków i firmy:P
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:57   #51
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Witam :) co na dobry początek xD

Cytat:
Napisane przez 16Bella16 Pokaż wiadomość
Hej:P mam 16 lat chciałabym zaczac sie malować.Tylko nie wiem od czego moglabym zaczac zakupy w drogerii.Mam cerę jasna i raczej mieszana skolona do dużych niedoskonałości.Nie wiem jakie kosmetyki by mi sie przydały.Zalezy mi by ten makijaż byl dobry do szkoly.i by bylo go widać przez jakies 8godz.Co powinnam kupoic na początek?Jesli możecie to podajcie nazwy kosmetyków i firmy:P
Jeśli już musisz, to lekki podkład i korektor na niedoskonałości, kredka, lekki tusz i błyszczyk. Nie musisz chodzić w wieku 16 lat wypucowana do szkoły jak stara malutka

Konkretnych, porządnych rzeczy szukaj w KWC Tam znajdziesz niedrogie i porządne rzeczy.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:04   #52
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Witam :) co na dobry początek xD

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jeśli już musisz, to lekki podkład i korektor na niedoskonałości, kredka, lekki tusz i błyszczyk. Nie musisz chodzić w wieku 16 lat wypucowana do szkoły jak stara malutka

Konkretnych, porządnych rzeczy szukaj w KWC Tam znajdziesz niedrogie i porządne rzeczy.
Ja zgadzam się z przedmówczyniom jeśli masz problemy ze skórą to jak powyżej jeśli natomiast masz np Ładną cerę to wystarczy tusz błyszczyk może troszeczkę różu (ja się tak malowałam) i na pewno podkreślisz swoją urodę. Na specjalne okazje możesz poszaleć ja nie radze zaczynać od mocnych kosmetyków mniej często znaczy więcej i w makijażu to się zwykle sprawdza
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:52   #53
LittleRedRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

na początku lutego mam studniówkę. nigdy nie robiłam sobie specjalnych makijaży poza błyszczykiem, tuszem i białym albo beżowym cieniem. na studniówkę chciałabym jednak zrobić sobie coś fajnego, a jednocześnie niezbyt trudnego, żebym dała radę. mam bardzo jasną cerę, bez trądziku ani pryszczy. ubieram błękitną sukienkę podwiązywaną granatowym atłasem pod biustem. włosy prawdopodobnie upnę do tyłu. czy na taki wieczór lepiej pasuje biały cień czy lepiej jednak niebieski? umalować się eyelinerem czy konturówką? i wreszcie, jaki kolor szminki lub błyszczyka? pytań mam dużo, ale będę wdzięczna za pomoc. idę z partnerem i szczególnie zależy mi, żeby ładnie wyglądać
__________________

było 97... jest 62,6 kg )

żyj, by każdy twój dzień
nowym był wyzwaniem
wyznaczał ci cel
LittleRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:22   #54
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

Jeśli jesteś blondynką to niebieski makijaż odpada bardziej granatowy wpadający w odcinie szarości. A jeśli jesteś brunetką to niebieski jak najbardziej. Ja bym obrysowała oko kredką i cieniem. No i obowiązkowo sztuczne rzęsy.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:27   #55
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

według mnie wszystko zależy od sukienki.
nie wiem jak wygląda więc trudno powiedzieć, ale napewno nie radziłabym niebieskich cieni, bo w połączeniu z sukienką tego samego koloru możesz uzyskąc nieporządany efekt. myślę, że coś z szarości, grafit byłyby odpowiednim kolorem. ważne jest żebyś TY czuła się dobrze w makijażu a to studniówka-wieć można zaszaleć jeżeli chodzi o eyeliner czy kredke- wybór należy do Ciebie jedno jest pewne-ładnie wytuszowane rzęsy zawsze będą ładnie wyglądać co do błyszczyka to raczej jakiś transparentny
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:37   #56
LittleRedRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 23
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

dzięki. jestem szatynką, a sukienka od biustu w dół jest luźno puszczona, opięta tylko w miejscu podwiązania, uszyta z lekko błyszczącego materiału.
__________________

było 97... jest 62,6 kg )

żyj, by każdy twój dzień
nowym był wyzwaniem
wyznaczał ci cel
LittleRedRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:46   #57
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

Zrób makijaż w odcieniach szarości i granatu, a na usta nałóż jakiś jasny błyszczyk, coś cielisto-różowego. W sumie i tak błyszczyk czy szminkę zaraz zjesz, a nie będziesz raczej ciągle poprawiać ust, więc najważniejsze są oczy.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:37   #58
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

a ja proponuję Ci niebieski cień sama też sobie zrobiłam niebieski cień na specjalną okazję i wyszedł mi świetnie (jasny błękitny) do tego liner też niebieski i delikatna różowa pomadka..jeśli jesteś typem lato bądź zima ten make up będzie do ciebie pasował
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:24   #59
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

Pamiętaj tylko o zrobieniu 2 prób, żebyś miała pewność, że wszystko Ci dobrze wyjdzie.
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:03   #60
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: pierwszy "poważny" makijaż - pomocy! :))

Cytat:
Napisane przez LittleRedRose Pokaż wiadomość
dzięki. jestem szatynką, a sukienka od biustu w dół jest luźno puszczona, opięta tylko w miejscu podwiązania, uszyta z lekko błyszczącego materiału.
Skoro jestes szatynką to lepiej bedzie Ci w granacie i szarości. Środkowe kąciki oka możesz podkreślić lekko niebieskim cieniem żeby nie było nudno. Tak jak pisałam wczesniej obrysuj oko czarną kredką( lekko ją rozmaż z obu stron), obrysuj równiez cieniami, oczywiście nie przesadź z tym wszystkim.
A błyszczyk wybrałabym w kolorze cielesnym czyli bardzo zblizonym do koloru ust, albo wogóle clear. Jak oko ciemne i wyraziste to usta stonowane ale błyszczące.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 08:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.