Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 16:00   #1291
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
No nie powiedziałabym że jasny brąz jest za jasny - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1245
a ile trzymałaś? U mnie wyszedł duużo jaśniejszy, teraz po prawie 2 tygodniach od farbowania jest nawet jaśniejszy niż na opakowaniu
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 16:04   #1292
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
a ile trzymałaś? U mnie wyszedł duużo jaśniejszy, teraz po prawie 2 tygodniach od farbowania jest nawet jaśniejszy niż na opakowaniu
20 minut
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 16:13   #1293
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
20 minut
Ja miałam wcześniej farbowane i miałam widoczne odrosty, dlatego robiłam tym 2 sposobem (tam chyba było 15 minut na odrostach i 5 na całych włosach czy jakoś tak), następnym razem potrzymam dłużej na całych włosach może wyjdzie ciemniej
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 16:15   #1294
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Ja zaryzykowałam i na swoje baardzo jasne blond popielate włosy położyłam ciemny blond 600, bo chciałam mieć brąz na głowie i wyszło super. Mi się bardzo podoba efekt, choć trochę się obawiałam, że wyjdą za ciemne. Wyszły ciemniejsze, niż na opakowaniu, ale ładne
Wrzucam zdjęcia, może kiedyś komuś się przydadzą.

dagirll, ja kilka lat temu robiłam sobie włosy miodowym blondem i wyszło coś pomiędzy jasnym brązem, ciemnym blondem z odcieniem rudego - mi się w ogóle nie podobało, może dlatego, że pasują mi chłodne odcienie
Wrzucam dla Ciebie zdjęcie
jestem pod wrazeniem, moim zdaniem wygladasz duzo łądniej po koloryzacji castingiem na ciemniejszy kolor
gratuluje odwagi i dobrej zmiany
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 18:43   #1295
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
jestem pod wrazeniem, moim zdaniem wygladasz duzo łądniej po koloryzacji castingiem na ciemniejszy kolor
gratuluje odwagi i dobrej zmiany
Dziękuję Chyba z miesiąc myślałam nad ciemną farbą i nie mogłam się zebrać. Panicznie się bałam, że później będę mieć duzy problem z powrotem do blondu (naturalnie jestem średnią blondynką). W pierwszym dniu uznałam, żę chyba jednak wolę blond, ale teraz widzę, że lepiej mi w ciemnych, chociaż w jasnych też było fajnie - taki był ze mnie elfik jak na foto poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6770.jpg (133,1 KB, 340 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 19:44   #1296
Lady Mia
Raczkowanie
 
Avatar Lady Mia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Nikt nie wie? Też jestem bardzo ciekawa, bo właśnie dziś kupiłam ten odcień...
Lady Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 20:01   #1297
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Dziękuję Chyba z miesiąc myślałam nad ciemną farbą i nie mogłam się zebrać. Panicznie się bałam, że później będę mieć duzy problem z powrotem do blondu (naturalnie jestem średnią blondynką). W pierwszym dniu uznałam, żę chyba jednak wolę blond, ale teraz widzę, że lepiej mi w ciemnych, chociaż w jasnych też było fajnie - taki był ze mnie elfik jak na foto poniżej




zdecydowanie lepiej w ciemnych


A mam do Ciebie pytanie ,ten Miodowy blond ,to Castingiem?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 23:26   #1298
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pisalam o moim problemie w innym watku o Castingu, ale tu zaglada chyba wiecej Wizazanek.

Chodzi o to, ze w piatek pofarbowalam wlosy czekolada Castinga i to byla baaaardzo zla decyzja
Kolor zupelnie nie przypomina tego ze zdjecia, wyglada bardziej jak miedziany niz czekoladowy braz

Niestety doszlam do wniosku, ze bede musiala pofarbowac wlosy jeszcze raz - brazem lub jasnym brazem, jeszcze nie wiem na 100% ktory kolor wybrac, bo gdy rok temu wzielam braz, wlosy byly czarniutkie.

Boje sie o moje wlosy, bo przy tym farbowaniu bardzo duzo mi ich wypadlo...
Moze ktos mi doradzic ile mam odczekac zeby wlosy to przezyly
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:42   #1299
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

może poratuj włosy teraz jakimiś odżywkami i za jakiś tydzień, dwa jak już kolor się trochę wypierze i włosy odpoczną nałóż nowy kolor Ja bym nie ryzykowała od razu z 2 farbowaniem bo może to mocno zniszczyć włosy :/
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:53   #1300
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Pisalam o moim problemie w innym watku o Castingu, ale tu zaglada chyba wiecej Wizazanek.

Chodzi o to, ze w piatek pofarbowalam wlosy czekolada Castinga i to byla baaaardzo zla decyzja
Kolor zupelnie nie przypomina tego ze zdjecia, wyglada bardziej jak miedziany niz czekoladowy braz

Niestety doszlam do wniosku, ze bede musiala pofarbowac wlosy jeszcze raz - brazem lub jasnym brazem, jeszcze nie wiem na 100% ktory kolor wybrac, bo gdy rok temu wzielam braz, wlosy byly czarniutkie.

Boje sie o moje wlosy, bo przy tym farbowaniu bardzo duzo mi ich wypadlo...
Moze ktos mi doradzic ile mam odczekac zeby wlosy to przezyly

Najlepiej ,to odczekaj az Casting sie wyplucze.Kup szampon przeciwlupieżowy ,to przyspieszy troche.Ja bym nic nie robila na Twoim miejscu ,zreszta podejrzewam ,ze jesli ,to czekolada ,to sa dosc ciemnie i myslisz ,ze ten jasny braz zlapie?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:55   #1301
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
może poratuj włosy teraz jakimiś odżywkami i za jakiś tydzień, dwa jak już kolor się trochę wypierze i włosy odpoczną nałóż nowy kolor Ja bym nie ryzykowała od razu z 2 farbowaniem bo może to mocno zniszczyć włosy :/

Ok, dzieki bardzo za rade!
Pomecze sie jeszcze ten tydzien czy dwa, a potem bede sie modlic zebym nie skonczyla z lysa glowa
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 00:01   #1302
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Najlepiej ,to odczekaj az Casting sie wyplucze.Kup szampon przeciwlupieżowy ,to przyspieszy troche.Ja bym nic nie robila na Twoim miejscu ,zreszta podejrzewam ,ze jesli ,to czekolada ,to sa dosc ciemnie i myslisz ,ze ten jasny braz zlapie?
No wlasnie problem polega na tym, ze ta czekolada to miedziane cos, ktore nie zlapalo wlosow u nasady, wiec tam mam rudy poblask, a reszta wlosow jest ciemniejsza i nie az tak tragiczna...
Wszyscy stwierdzili, ze w ciemnych wlosach wygladam lepiej, no i zmiana jest niekorzystna Moj naturalny kolor to ciemny braz, choc w wakacje troche splowialy do jasniejszego brazu.

Z tego co dziewczyny pisaly o jasnym brazie, to wychodzi duzo ciemniej, wiec moze na niego sie zdecyduje, bo z kolei braz z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jest prawie czarny (choc przy moim typie urody czarny ujdzie, rudosci itp. - nie).

Przy obecnym kolorze nie dam rady wytrzymac az sie spierze, bo na pewno bylby coraz jasniejszy miedziano-rudy, a tego bym nie przezyla
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:25   #1303
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy jakimś odcieniem z Castingu zrobie sobie którys z tych kolorów? A może jakiś inny szampon, który nie niszczy włosów, albo od biedy nawet farba... Dodam, że niedawno pofarbowałam czekolada i tez miałam taki rudy połysk tylko, że mi akurat on odpowiadał , więc jak zszedł to byłam wręcz zawiedziona...A kolory jakie bym chciała uzyskac albo zblizone to:

monika_brodka_1638.jpg
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:02   #1304
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy



Fajny ten kolorek
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:13   #1305
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej dziewczyny

W zeszly wtorek wybralam sie do fryzjerki, tej samej, ktora robil mi wlosy od dluzszego czasu i do ktorej od 15 lat chodzi moj TZ- czyli baaardzo zaufana osoba i przyjaciolka rodziny, ktora ponadto pracuje w znanym i uznawanym angielskim salonie. Jednak takich efektow, jak tym razem nie spodziewalabym sie w zyciu:/Oczywiscie ostrzegla mnie zanim sie wziela do roboty, ze musi mi mocno rozjasnic wlosy, jesli nastepnym razem chce miec sliczny zlotojasny braz z ciemnoblond pasemkami. Ale to co zobaczylam po wysuszeniu doslownie zwalilo mnie z nog- ohhhhhydny rudy jasny blond, najgorsze sa moje naturalne odrosty, ktore sprawiaja, ze wygladam, jakbym byla naturalnym miedzianozoltym rudzielcem, ale nie takim prawdziwym, tylko takim 'albinowskim'- bez obrazy dla tych ludzi W pracy i w drodze do niej (i z niej)- masakra, przez trzy dni myslalam tylko o tym, co mam na glowie, wydawalo mi sie, ze ludzie na ulicy gapia sie tylko na moja glowe, ktora wygladala jak miedziane zoltko, ale to takie najobrzydliwsze z mozliwych!!! W koncu w piatek wieczorem nie wytrzymalam psychicznie- zwyczajnie poszlam do drogerii i kupilam szampon koloryzujacy- L'oreal Casting wlasnie, majacy trwac do 28 myc (bo mam przyjsc na 'wlasciwy' kolor za 6 tygodni) i w tej desperacji sama sobie ufarbowalam wlosy- stwierdzilam, ze gorzej niz wygladam juz wygladac nie bede, nawet jesli zrobie to nierowno Wyobrazcie sobie jaka bylam szczesliwa, kiedy zobaczylam spowrotem swoje brazowe wlosy- no prawie nie moglam sie przestac usmiechac ze szczescia. Moze i stwierdzicie, ze to glupie tak sie zalamywac z powodu wlosow, ale to przez co przechodzilam przez zaledwie te 3 dni mozna najprosciej nazwac pieklem- to COS za nic nie pasowalo ani do mojej twarzy, ani do karnacji, ani do niczego!!!nawet makijazu i ubran nie moglam sobie dobrac, bo nic nie pasowalo:/
ehhh...juz nie przynudzam, powiem tylko, ze teraz mam kolor, ktory sie nazywa 'Mrozona Latte'.
I mam do was, kochane, pytanie- czy ktoras miala kiedys ten kolorek ( ang. 'Iced Latte') na swoich wlosach (uprzednio farbowanych na blond) i jak dlugo trwa zanim kolor calkowicie sie zmyje? bardzo bym chciala, aby to rzeczywiscie okazalo sie te 28 myc, bo 30 wrzesnia musze sie pokazac u tejze samej fryzjerki na moj ostateczny wymarzony kolor

Z gory baaardzo wam dziekuje
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 13:30   #1306
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja miałam na swoich włosach już duzo kolorów castingu ciemne brązy, jasne, kasztan itp. i mi szczerze mówiąc zawsze kolor trzymał sie dłużej niż 28 myc...

Aaa i jeszcze takie pytanie nie wiecie czy wycofali kasztan? bo nigdzie nie moge go znaleźc od pewnego czasu :/
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 13:35   #1307
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Pisalam o moim problemie w innym watku o Castingu, ale tu zaglada chyba wiecej Wizazanek.

Chodzi o to, ze w piatek pofarbowalam wlosy czekolada Castinga i to byla baaaardzo zla decyzja
Kolor zupelnie nie przypomina tego ze zdjecia, wyglada bardziej jak miedziany niz czekoladowy braz

Niestety doszlam do wniosku, ze bede musiala pofarbowac wlosy jeszcze raz - brazem lub jasnym brazem, jeszcze nie wiem na 100% ktory kolor wybrac, bo gdy rok temu wzielam braz, wlosy byly czarniutkie.

Boje sie o moje wlosy, bo przy tym farbowaniu bardzo duzo mi ich wypadlo...
Moze ktos mi doradzic ile mam odczekac zeby wlosy to przezyly


BERRY21 wiem co przeżywasz , ja również zafarbowałam swoje włosy ta farba o kolorze "czekolady". U nasady byly po prostu rudo-ceglasto-czerwone :/ w słońcu wyglądały jeszcze gorzej! Jedna z wizazanek pocieszyła mnie , że kolor powoli będzie sie spieral...i odzyskam swoje naturalne złote refleksy... i rzeczywiście tak jest ! kolor bardzo szybko sie zmywa... ( a dodam , że myłam głowe 2 x dziennie)
W pierwszej chwili po ufarbowaniu chcialam tak jak Ty , zafarbowac kolejnym castingiem...ale oplacalo sie wstrzymac Kolor prawie juz w niczym nie przypomina tej ochydnej rudosci może minimalne przebłyski miedzi u nasady włosów ale one także powoli zanikaja... także wstymaj się, a zobaczysz ze po tygodniu będą zupelnie inne... Powodzenia ! Głowa do góry
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 13:43   #1308
olka291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

"Myślałam nad praliną , czekoladą lub karmelem. Przed koloryzacją całych włosów zrobiłabym sobie pasemko , żeby zobaczyć jaki kolor wyjdzie tylko , że gorzej jak nie będzie mi pasował
Jaki polecacie kolor dla mnie , żeby nie wyszedł rudy? "



pralina daje czerwone refleksy! jest okropna dla jasnego brązu bynajmniej
olka291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 13:55   #1309
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez -Myszka- Pokaż wiadomość
BERRY21 wiem co przeżywasz , ja również zafarbowałam swoje włosy ta farba o kolorze "czekolady". U nasady byly po prostu rudo-ceglasto-czerwone :/ w słońcu wyglądały jeszcze gorzej! Jedna z wizazanek pocieszyła mnie , że kolor powoli będzie sie spieral...i odzyskam swoje naturalne złote refleksy... i rzeczywiście tak jest ! kolor bardzo szybko sie zmywa... ( a dodam , że myłam głowe 2 x dziennie)
W pierwszej chwili po ufarbowaniu chcialam tak jak Ty , zafarbowac kolejnym castingiem...ale oplacalo sie wstrzymac Kolor prawie juz w niczym nie przypomina tej ochydnej rudosci może minimalne przebłyski miedzi u nasady włosów ale one także powoli zanikaja... także wstymaj się, a zobaczysz ze po tygodniu będą zupelnie inne... Powodzenia ! Głowa do góry
Myszko - dziekuje Ci bardzo za pocieszenie
Poczekam jeszcze troche i zdecyduje co dalej pozniej
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 15:02   #1310
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Ten kolor nie wychodzi jak na zdj, tzn też zalezy od tego jakie kto ma naturalne na pewno. Ja miałam rudy, wręcz bordo połysk, który po jakimś czasie schodzi. Mi to akurat pasowało, ale dużo osób jest zawiedzionych. Kolor sam w sobie mi sie podoba, ale to kwestia gustu
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:13   #1311
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
zdecydowanie lepiej w ciemnych


A mam do Ciebie pytanie ,ten Miodowy blond ,to Castingiem?
Tak, to był casting
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:56   #1312
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Tak, to był casting


Kurcze wielkie dzieki ,kusilo mnie ,ale widze ,ze jak dla mnie jest za bardzo rudawy Wielkie dzieki
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:59   #1313
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Próbuje przejsc do sredniego brązu, jescze rok temu malowalam Castingiem Ciemny braz, ostatnie 4 razy malowalam Brązem, teraz bym chciala sprobowac czyms jasniejszym niz braz i wlasnie, co jest nastepne? Czekolada czy cos innego? Boje sie ze jak pomaluje to odrosty beda sie roznic od reszty, bo reszta ciemna, a przy skorze jano-sredni braz ze zlotym polyskiem ktorego nienawidze :-/
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:25   #1314
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, ja obecnie mam jasny platynowy blond i chciałabym go zmienić na kolorek jak na zdjęciu. Czy Casting da rade mi tak przyciemnić? Jeśli tak, to który odcień powinnam wybrać? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 045.jpg (28,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindsay-lohan-celebrity-photo-b.jpg (40,2 KB, 112 załadowań)
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:20   #1315
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja nie polecam Castingu. Pamietam ze rok temu kupilam kolor cos jak kasztan taki cieply braz i wyszedl normalnie czarny.. dla mnie porazka
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:37   #1316
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Może karmel albo nugat by się nadał? Nie chcę żeby był bardzo rudy, tylko taki ciemny blond/jasny brąz.
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:51   #1317
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

pisze do was po poradę bo widzę ze sie orientujecie w castingach ;-) Otóż nie wiem który odzien wybrac czy CIEMNY BLOND 600 czy JASNY BRĄZ?Chciałabym uzyskać efekt jasnego brązu , ale na pewno nie chcę jakiegoś blondu Obecnie moje włosy sa pofarbowane farbą LOreal Excellence JASNY BRĄZ i taki tez mam teraz na włoskach.Jasny brąz.Nie mam potrzeby farbowania bo kolor się trzyma, pragnę tylko ,,odświeżyć'' go szmaponem I nie wiem który wybrać.JASNY BRAz obawiam się , że może wyjśc czarny na moim jasno brązowych włosach ( nieee tylko nie tooo!!)a CIEMNY BLOND znów może wyjść zielony, zółty lub po prostu blond... a ja na pewno nie chce blondu bo nie ładnie mi w nim. Który użyłybyście odcień..? Pytam bo nie wiem naprawde Dzieki za pomoc;-)
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:00   #1318
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusiek Pokaż wiadomość
pisze do was po poradę bo widzę ze sie orientujecie w castingach ;-) Otóż nie wiem który odzien wybrac czy CIEMNY BLOND 600 czy JASNY BRĄZ?Chciałabym uzyskać efekt jasnego brązu , ale na pewno nie chcę jakiegoś blondu Obecnie moje włosy sa pofarbowane farbą LOreal Excellence JASNY BRĄZ i taki tez mam teraz na włoskach.Jasny brąz.Nie mam potrzeby farbowania bo kolor się trzyma, pragnę tylko ,,odświeżyć'' go szmaponem I nie wiem który wybrać.JASNY BRAz obawiam się , że może wyjśc czarny na moim jasno brązowych włosach ( nieee tylko nie tooo!!)a CIEMNY BLOND znów może wyjść zielony, zółty lub po prostu blond... a ja na pewno nie chce blondu bo nie ładnie mi w nim. Który użyłybyście odcień..? Pytam bo nie wiem naprawde Dzieki za pomoc;-)
Hej
Tu masz link i tam są moje zdjęcia po Castingo ciemny blond i innej dziewczyny
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3ose+farbowane

Mam nadzieje ,że to trochę Ci pomoże
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:30   #1319
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny a Wy to tak nową (czyt. nie wypróbowaną jeszcze przez Was) farbę kładziecie od razu na całą głowę? ja się tak cykam zawsze co wyjdzie, ze najpierw próbuje na jakimś małym pasemku ^^
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:46   #1320
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
dziewczyny a Wy to tak nową (czyt. nie wypróbowaną jeszcze przez Was) farbę kładziecie od razu na całą głowę? ja się tak cykam zawsze co wyjdzie, ze najpierw próbuje na jakimś małym pasemku ^^
Ja klade od razu Przyznaje, ze jakos nie chce mi sie nigdy bawic w czekanie az kosmyk sie zabarwi, wiec od razu przechodze do farbowania calych wlosow. Ale ja farbuje wlosy na kolor dosyc podobny do naturalnych, wiec jakiegos "szoku kolorystycznego" sie nie boje no i moze dlatego nie sprawdzam odcienia na kosmykach
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.