Trądzik występujący w jednym miejscu ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 12:38   #1
Enuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4

Trądzik występujący w jednym miejscu !


Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym przedstawić wam swoją sytuacje trądzik męczy mnie już od 15 roku życia raz jest intensywniejszy raz słabszy ... ale jaki by nie był strasznie mnie krępuje nawet tz.. golić mnie sie nie chce co widać na focie :p bo bardziej je widać ... mój trądzik jest intensywniejszy na brodzie co widać na focie ... byłem już z tym u dermatologa i nic nie poskutkowały jego preparaty sam już nie wiem co mam robić ... proszę o jakieś dorady
Enuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:46   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trądzik występujący w jednym miejscu !

Cytat:
Napisane przez Enuuu Pokaż wiadomość
byłem już z tym u dermatologa i nic nie poskutkowały jego preparaty sam już nie wiem co mam robić ... proszę o jakieś dorady
Witamy na forum. Jakie preparaty stosowałeś ?

Edit: zaraz się zdenerwuję. Po co zakładasz dwa osobne wątki ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:53   #3
Enuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Trądzik występujący w jednym miejscu !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Witamy na forum. Jakie preparaty stosowałeś ?

Edit: zaraz się zdenerwuję. Po co zakładasz dwa osobne wątki ?


sorry tak jakoś mi sie napisało ... preparaty jakie stosowałem ? o matko wiele ich było czekaj napisze te co ostatnio miałem a mianowicie " Acnefan , Cetaphil , innych nie pamiętam bo już taki podłamany byłem że je wypierdzielałem do kosza ale wiem że jedną taką maść czy żel mi przepisał dermatolog co czuć było od niej spirytusem i ostro gryzła aż skórę wypalało wokół wyprysku .... a i chciałbym podkreślić że moja skóra sie przetłuszcza a najbardziej idzie to sprawdzić obok opuszek nosa tak jakby wychodził jakiś tłuszcz nie wiem co to
Enuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:19   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Trądzik występujący w jednym miejscu !

Cytat:
Napisane przez Enuuu Pokaż wiadomość
a i chciałbym podkreślić że moja skóra sie przetłuszcza a najbardziej idzie to sprawdzić obok opuszek nosa tak jakby wychodził jakiś tłuszcz nie wiem co to
Zwyczajnie masz cerę przetłuszczającą, jesteś w wieku dojrzewania więc problem jest nasilony; uważam że przede wszystkim powinieneś stosować lekarstwa, antybiotyki które zmniejszają wydzielanie sebum (to ten tłuszcz koło nosa o którym piszesz) i reguluja jego wydzielanie. Razem z nimi powienienes uzywac delikatnyc kosmetyków - żeli do mycia twarzy, na noc lekarstw w "mazidłach" i kwasów które zlikwidują pryszcze,n a w dzien wysokich filtrów, kóre nawilżą i zmiekcza cere.

Przy Twojej cerze powinies unikac kosmetyków na bazie spirytusu i alkoholu , ponieważ wysuszaja one nadmiernie skórę osiagniesz efekt odwrotny do zmaierzonego - wysuszona cera produkuje jeszcze wiecej sebum itp. Dlatego odrzyuc wszelkie kosmetyki Garnier typu czysta Skóra, Clean Clear i inne podobne.

Na forum "Biochemia" - KLIK ! znajdziesz wiele wątków na temat pielegnacji takiej cery jak Twoja - dokładnie je przeglądnij.


No i zmień dermatologa.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:12   #5
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik występujący w jednym miejscu !

Cytat:
Napisane przez Enuuu Pokaż wiadomość
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym przedstawić wam swoją sytuacje trądzik męczy mnie już od 15 roku życia raz jest intensywniejszy raz słabszy ... ale jaki by nie był strasznie mnie krępuje nawet tz.. golić mnie sie nie chce co widać na focie :p bo bardziej je widać ... mój trądzik jest intensywniejszy na brodzie co widać na focie ... byłem już z tym u dermatologa i nic nie poskutkowały jego preparaty sam już nie wiem co mam robić ... proszę o jakieś dorady

Kupe kasy bym dal za taka cere;p Uwierz mi nie masz tragedi, ja na twoim miejscu bym stosowal te leki od dermatologa i maści (przydal by sie antybiotyk) na 2-3 miesiace i zobaczysz wystarczy cierpliwość, aby to wyleczyć.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.