Lutówki 2017 ❤ - część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 15:54   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

1504623236814.jpg pozdrawiam z tkmaxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:08   #32
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

U mnie był ten biały jednorożec Ale bardzo drogi

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Jakie macie krzesełko.
Ja chciałam na dniach kupić to z ikei ale już od dawna nigdzie nie ma bo jest wielki deficyt tacek same krzesełka są Tacki mają przyjechać dopiero w październiku... Jak się wq to kupię tego Ketera...


#kaszki
Ile gramów (suchej) kaszki zjadają Wasze dzieciaki łyżeczką? W sensie na takie śniadanie kaszka+owoc
Ja cały czas biję się z myślami czy rzeczywiście potrzebuję krzesełka Stokke… Bardzo bym chciała, ale cena mnie odpycha… Ewentualnie pozostanie Childhome Lambda 2. Tyle że muszę mieć coś w takim stylu, bo krzesełko będzie przy stole w pokoju.

Co do kaszki to dopiero je od wczoraj, ale daję tak ok. łyżki suchej kaszy, wody daję tyle żeby było takiej konsystencji jak danie ze słoika i dodaję ze 30-40g owoców.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:17   #33
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja cały czas biję się z myślami czy rzeczywiście potrzebuję krzesełka Stokke… Bardzo bym chciała, ale cena mnie odpycha… Ewentualnie pozostanie Childhome Lambda 2. Tyle że muszę mieć coś w takim stylu, bo krzesełko będzie przy stole w pokoju.

Co do kaszki to dopiero je od wczoraj, ale daję tak ok. łyżki suchej kaszy, wody daję tyle żeby było takiej konsystencji jak danie ze słoika i dodaję ze 30-40g owoców.
No jak przy stole to tak My nie mamy prawdziwego 'jadalnianego' stołu więc nie potrzebuję takiego. Z podobnych masz jeszcze Safety 1st i Hauck. Dla mnie osobiście cena powyżej 300zł za krzesełko do karmienia to gruba przesada i wolę kupić inne za tą kasę inne rzeczy dla małego

Co do kaszki to właśnie zastanawiałam się czy nie daję za mało bo ~5g suchej kaszy czyli też gdzieś łyżkę.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:19   #34
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mama Pani gadżet!!! Dalej dalej tarko kuchenna!!!!
Macka też zielone dsdy uczulily jak był noworodziem... A kupił mąż całe pudło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My też całe pudło kupiliśmy...schodzą nam jak krew z nosa

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Załącznik 7222226 pozdrawiam z tkmaxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Dawid tydzień temu we wtorek obdarował mnie ostatni raz kupą...ale nie widzę, żeby go brzuch bolał, czy żeby się męczył...jak przy kp mogłam czekać te 10 dni i podobno do 14 dni....tak przy rd ile czekać?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:30   #35
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No jak przy stole to tak My nie mamy prawdziwego 'jadalnianego' stołu więc nie potrzebuję takiego. Z podobnych masz jeszcze Safety 1st i Hauck. Dla mnie osobiście cena powyżej 300zł za krzesełko do karmienia to gruba przesada i wolę kupić inne za tą kasę inne rzeczy dla małego

Co do kaszki to właśnie zastanawiałam się czy nie daję za mało bo ~5g suchej kaszy czyli też gdzieś łyżkę.
Tyle, że ja nie chcę tego krzesłka traktować jako typowe do karmienia. Chciałabym wykorzystać później funkcję dla starszego dziecka i dla dorosłego. Nawet jak już Ala nie będzie na nim siedziała, to ja z chęcią będę to robiła Safety 1st jest tylko do 30kg, to musiałabym jednym półdupkiem siadać

Co do kaszki, to ja nie wiem jaka ilość jedzenia jest odpowiednia. Wiem, że jakbym dała więcej, to Ala by zjadła. Tylko pytania czy to dobrze, czy źle? Zastanawiam się czy większą ilością jedzenia nie rozciągnę jej żołądka
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

My też całe pudło kupiliśmy...schodzą nam jak krew z nosa






Dawid tydzień temu we wtorek obdarował mnie ostatni raz kupą...ale nie widzę, żeby go brzuch bolał, czy żeby się męczył...jak przy kp mogłam czekać te 10 dni i podobno do 14 dni....tak przy rd ile czekać?
Nie wiem ile można czekać, ale współczuję Ci Ala codziennie mia takie kupska robi, że nie wiem co bym po tygodniu miała

Co do chusteczek Dad, to nigdy ich nie miałam. Ale przynajmniej wiem, że nie są dobre
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:36   #36
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Załącznik 7222226 pozdrawiam z tkmaxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo, fajne

Just nazwałaś nasz wątek: Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:54   #37
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Oooo, fajne

Just nazwałaś nasz wątek: Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV
Zmieni się
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 16:59   #38
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Kurde smarowalam Szymonowi ta mascia ze sterydem w zgieciach pod kolanami, ta raczke i szyjke, pod kolankami od 2 dnii nie smarowalam.bo.zeszlo calkowicie a reszte smaruje bo takie delikatne slady sa, dzis patrze a pod kolankami znowu
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:23   #39
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Jakie macie krzesełko.
Ja chciałam na dniach kupić to z ikei ale już od dawna nigdzie nie ma bo jest wielki deficyt tacek same krzesełka są Tacki mają przyjechać dopiero w październiku... Jak się wq to kupię tego Ketera...
[...]
#kaszki
Ile gramów (suchej) kaszki zjadają Wasze dzieciaki łyżeczką? W sensie na takie śniadanie kaszka+owoc
My mamy Safety 1st kaszki Daniel zjada ok 4-5 łyżeczek plastikowych z Ikea, one takie pomiędzy łyżeczką a łyżką są. To gotowe razem z owocem wychodzi jakieś 130-150 g i tak też zjada 😀
Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Hej!

ale miałam poranek dzis przy odciąganiu noska coś mi przeskoczyło w karku, jakby mnie piorun strzelił, rwał cały kark, bark o obojczyk, ledwo oddychałam głową ruszać nie mogłam. Dzwoniłam po mame, bo ruszyć się nie umialam, kosmos jakis.
Mam wrażenie, że po 30 i porodzie sypie się
[...]
nie zapominaj o mnie... do 4 miesiąca myślałam, że lada chwila prześpimy całą noc, zresztą 8h już było nie raz. Teraz dziękuję jak 3 śpi
Mięśnie szyi Ci się nadmiernie napięły. Przy noszeniu dzieci szyją jest mocno eksploatowana i o taki stan rzeczy nie trudno. Odpoczywaj z głową na płasko i termofor przykładaj.
Tak się dziwię trochę, bo ja jak nawet karmię co godzinę to mnie sutki w ogóle nie bolą. Ostatni raz to chyba jeszcze za noworodka 😀 zahartowane są skubane 😁
Mój też za szybko nie prześpi nocki. Za to przesypiał regularnie do 3 miesiąca życia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:25   #40
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No jak przy stole to tak My nie mamy prawdziwego 'jadalnianego' stołu więc nie potrzebuję takiego. Z podobnych masz jeszcze Safety 1st i Hauck. Dla mnie osobiście cena powyżej 300zł za krzesełko do karmienia to gruba przesada i wolę kupić inne za tą kasę inne rzeczy dla małego

Co do kaszki to właśnie zastanawiałam się czy nie daję za mało bo ~5g suchej kaszy czyli też gdzieś łyżkę.
Łyżka to 15. Łyżeczka to 5...
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

My też całe pudło kupiliśmy...schodzą nam jak krew z nosa






Dawid tydzień temu we wtorek obdarował mnie ostatni raz kupą...ale nie widzę, żeby go brzuch bolał, czy żeby się męczył...jak przy kp mogłam czekać te 10 dni i podobno do 14 dni....tak przy rd ile czekać?
Ja jak pytałam pediatra, że macie zrobił 4 w lipcu i zaczynam rd to powiedziała że szybko się nie przestawi i póki to początki rd to luzik to samo 14... Choć ja po 10 bym poszła do lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:26   #41
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

wyszykowaliśmy dzisiaj Nadię na spacer tak, że się rozpłynęłam miała na sobie szare skarpety (i dzisiaj mi bardzo zabrakło jakichś butków bo pogoda kiepska), miętowe jeansy, szary sweterek w serduszka, bandankę na misiu, szarą czapeczkę ze wzorkiem w kwiatki i ciemno różową kurteczkę.... taka dorosła w tym wszystkim była, zupełnie nie jak taki mały dzidziuś w śpiworku i się wzruszyłam

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Załącznik 7222226 pozdrawiam z tkmaxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
takie piękne i tak bardzo mi do niczego nie potrzebne

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Tyle, że ja nie chcę tego krzesłka traktować jako typowe do karmienia. Chciałabym wykorzystać później funkcję dla starszego dziecka i dla dorosłego. Nawet jak już Ala nie będzie na nim siedziała, to ja z chęcią będę to robiła Safety 1st jest tylko do 30kg, to musiałabym jednym półdupkiem siadać

Co do kaszki, to ja nie wiem jaka ilość jedzenia jest odpowiednia. Wiem, że jakbym dała więcej, to Ala by zjadła. Tylko pytania czy to dobrze, czy źle? Zastanawiam się czy większą ilością jedzenia nie rozciągnę jej żołądka

Nie wiem ile można czekać, ale współczuję Ci Ala codziennie mia takie kupska robi, że nie wiem co bym po tygodniu miała

Co do chusteczek Dad, to nigdy ich nie miałam. Ale przynajmniej wiem, że nie są dobre
tak z ciekawości - po co chcesz na tym krześle siedzieć
tzn. wiesz - ja też się załapałam na tym, że myślałam "oo więcej kg, super - może dopłacić te 200 albo 500zł" ale potem sobie przypomniałam jak fajnie się na olx wystawiało wszystkie rzeczy typu 3w1 i doszłam do wniosku, że przestanę kupować rzeczy do "wszystkiego"

co do kaszki - tak pisałyście o tych kaszkach, że stwierdziłam, że zrobię dzisiaj kolejne podejście - no i ta, znowu miałam kaszkę w oku także oficjalnie kapituluję z ryżową kaszką, jutro spróbuję jaglanej

ah i kaszkę robiłam na zasadzie 30 ml wody + 1 miarka mm + 1 miarka kaszki i wychodziło takie lejące dość więc sądzę, że można by spokojnie jeszcze z pół miarki dodać

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Oooo, fajne

Just nazwałaś nasz wątek: Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV
jesteśmy teraz wyjątkowe na liście wątków

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Kurde smarowalam Szymonowi ta mascia ze sterydem w zgieciach pod kolanami, ta raczke i szyjke, pod kolankami od 2 dnii nie smarowalam.bo.zeszlo calkowicie a reszte smaruje bo takie delikatne slady sa, dzis patrze a pod kolankami znowu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-09-05 o 17:33
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 17:35   #42
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cinamonat co innego jak karmie co godzinę A co innego jak on je a później 15min traktuje mnie jak żywy smoczek i ciumka... Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Escorpio kiedyś pisałaś o kg w fotelika Ch i sobie i myślałam że to żart... Gdzie Ty chcesz tam siadać???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:51   #43
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Just, tak 400 przez 2 miesiące, czyli na miesiąc okolo 200 i pediatra i alergolog uznali że ok.

Byłam z synem na zajeciach gimnastycznych 😊 rownowaznia mu się spodobała, mi cena nie bardzo 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:58   #44
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Kurde smarowalam Szymonowi ta mascia ze sterydem w zgieciach pod kolanami, ta raczke i szyjke, pod kolankami od 2 dnii nie smarowalam.bo.zeszlo calkowicie a reszte smaruje bo takie delikatne slady sa, dzis patrze a pod kolankami znowu
ze sterydami tak może być...czasem po sterydach jest pogorszenie ale to jak się często używa. Ogólna zasada to "schodzi" się z nich stopniowo... wg mnie u nas pomogła dieta...białko krowie może nawet 10 tyg schodzić z organizmu. Teraz powoli wprowadzam i nie widzę różnicy tzn. pogorszenia, tak samo po jajkach. Jedynie co nie podoba mi się to bródka i część przy żuchwie...ale nie wiem, czy to nie od śliny bo ciągle się ślini + owoce...kwas z owoców może podrażniać...

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Łyżka to 15. Łyżeczka to 5...

Ja jak pytałam pediatra, że macie zrobił 4 w lipcu i zaczynam rd to powiedziała że szybko się nie przestawi i póki to początki rd to luzik to samo 14... Choć ja po 10 bym poszła do lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie jutro idziemy na szczepienie pneumo to zapytam ile czekać
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 17:59   #45
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Just, tak 400 przez 2 miesiące, czyli na miesiąc okolo 200 i pediatra i alergolog uznali że ok.

Byłam z synem na zajeciach gimnastycznych rownowaznia mu się spodobała, mi cena nie bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! Uspokoiłaś mnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:23   #46
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Fantazja ja smaruje od zeszlego czwartku 2x dziennie.. i pediatra mi mowil ze nie moge calkowicie wyeliminowac nabialu ze swojej diety bo sobie zaszkodze a szymon musi miec kontakt z alergenem.. jutro mamy szczepienie to pogadam z pediatra.. ale podlamalo mnie bo to bo juz tak slicznie mu sie wygoilo jak mam odstawiac te sterydy ?
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:33   #47
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Witam się w nowym wątku!

1. Byliśmy u swojego pediatry, obejrzał i zbadał Maksia i ma jeszcze zapalenie ucha ponoć. A dziś w 3 dobie wyszła mu lekka wysypka na brzuszku i to wieczorem już po lekarzu. Sq to dobrze? Bo Maciuś miał trzydniowke. Mieliście antybiotyki?

2. MapaMi miałam Cię dopisać do listy oczekujących na przespana noc ale właśnie kojarzyłam że wcześniej spał, więc u Ciebie jeszcze jest nadzieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Aha i wczoraj małż kupił zielone chusteczki Dada, "innych nie było"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:38   #48
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku!

1. Byliśmy u swojego pediatry, obejrzał i zbadał Maksia i ma jeszcze zapalenie ucha ponoć. A dziś w 3 dobie wyszła mu lekka wysypka na brzuszku i to wieczorem już po lekarzu. Sq to dobrze? Bo Maciuś miał trzydniowke. Mieliście antybiotyki?

2. MapaMi miałam Cię dopisać do listy oczekujących na przespana noc ale właśnie kojarzyłam że wcześniej spał, więc u Ciebie jeszcze jest nadzieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Aha i wczoraj małż kupił zielone chusteczki Dada, "innych nie było"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My Mieliśmy 3 dniowke ale to ttlko temperatura. Jak są inne objawy to to już nie jest 3dniowka..3dniwlka to 3 dni gorączka i 4yego wysypka (może się to przedłużyć i do 5dni plus wysypka...)
I na to właśnie się nic nie daje bo antybiotyk by "pomogl" temp i tak by po 3 dniach się skończyła i by nie było wiadomo czy wysypka po lekach czy to była 3 dniowka..m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Ah i uważam sezon "gdzie to biedne dziecko ma czapeczke" za otwarty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 18:41   #49
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Po basenie skoczyliśmy do Primarku i jeszcze tylu ładnych rzeczy na raz tam nie widziałam! Okupiliśmy trochę mała a to dla fanów unicornów IMG_20170905_194053.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 19:02   #50
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My Mieliśmy 3 dniowke ale to ttlko temperatura. Jak są inne objawy to to już nie jest 3dniowka..3dniwlka to 3 dni gorączka i 4yego wysypka (może się to przedłużyć i do 5dni plus wysypka...)
I na to właśnie się nic nie daje bo antybiotyk by "pomogl" temp i tak by po 3 dniach się skończyła i by nie było wiadomo czy wysypka po lekach czy to była 3 dniowka..m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Ah i uważam sezon "gdzie to biedne dziecko ma czapeczke" za otwarty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczę do jutra co będzie najwyżej będę dzwonić do lekarza (kazał zgłosić gdyby coś się działo). Dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:15   #51
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Po basenie skoczyliśmy do Primarku i jeszcze tylu ładnych rzeczy na raz tam nie widziałam! Okupiliśmy trochę mała a to dla fanów unicornów Załącznik 7222386

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oh matko!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:31   #52
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
(...)Ah i uważam sezon "gdzie to biedne dziecko ma czapeczke" za otwarty...
(...)
i tak późno, przecież to już od piątku chłodno

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Po basenie skoczyliśmy do Primarku i jeszcze tylu ładnych rzeczy na raz tam nie widziałam! Okupiliśmy trochę mała a to dla fanów unicornów Załącznik 7222386
(...)
czemu ten primark tak daleko
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:43   #53
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Fantazja ja smaruje od zeszlego czwartku 2x dziennie.. i pediatra mi mowil ze nie moge calkowicie wyeliminowac nabialu ze swojej diety bo sobie zaszkodze a szymon musi miec kontakt z alergenem.. jutro mamy szczepienie to pogadam z pediatra.. ale podlamalo mnie bo to bo juz tak slicznie mu sie wygoilo jak mam odstawiac te sterydy ?
Jedna pediatra też powiedziała że mam jeść wszystko...powoli wdrażam, ale po dzisiejszej kąpieli widzę gdzieniegdzie mikro wysypkę :/ i za uszkiem też ehhhhh :/
A sterydy jeśli np 2 razy dziennie to potem zejść do raz na dzień a potem no co drugi dzień i odstawic
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:03   #54
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Jedna pediatra też powiedziała że mam jeść wszystko...powoli wdrażam, ale po dzisiejszej kąpieli widzę gdzieniegdzie mikro wysypkę :/ i za uszkiem też ehhhhh :/
A sterydy jeśli np 2 razy dziennie to potem zejść do raz na dzień a potem no co drugi dzień i odstawic
Pediatra mowil ze tak czy siak moze cos wyskakiwac bo musialabym na.samej wodzie zyc.. a to jak dlugo mam mu to smarowac ? Przez ile dni raz dziennie ? Apotem przez jaki czas co kilka dni ?
Zuzka ale sliczne !
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:12   #55
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Zuzka śliczne zakupy 😊

sQ ja jeszcze nie mam zadnej czapeczki 😊

U nas dziś malutka zaliczyła bliskie spotkanie z ramą łóżka, na szczęście skończyło się tylko na płaczu.

Dyna dotarlas już do pl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:12   #56
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Po basenie skoczyliśmy do Primarku i jeszcze tylu ładnych rzeczy na raz tam nie widziałam! Okupiliśmy trochę mała a to dla fanów unicornów Załącznik 7222386

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nieeeee, nie rób mi tego!!! Chcę to wszystko, tylko nie mamy u nas w kraju Primarka
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:21   #57
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Łyżka to 15. Łyżeczka to 5...
Ta jaglana z holle to takie luźne płatki że sypie tego duuużo więcej niż łyżeczkę a waży tylko 5g

Myślałam, że Bartek dziś nie zaśnie... Nakarmiłam a temu się przypomniało, że musi mi cały dzień opowiedzieć i było agu au miaaaaauuu auuu brrrrr auuu aguuu i tak dobre pół godziny
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:28   #58
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Załącznik 7222226 pozdrawiam z tkmaxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No jak przy stole to tak My nie mamy prawdziwego 'jadalnianego' stołu więc nie potrzebuję takiego. Z podobnych masz jeszcze Safety 1st i Hauck. Dla mnie osobiście cena powyżej 300zł za krzesełko do karmienia to gruba przesada i wolę kupić inne za tą kasę inne rzeczy dla małego

Co do kaszki to właśnie zastanawiałam się czy nie daję za mało bo ~5g suchej kaszy czyli też gdzieś łyżkę.
Jak chodzi o te błyskawiczne holle to na śniadanie je 4-5 łyżek 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My Mieliśmy 3 dniowke ale to ttlko temperatura. Jak są inne objawy to to już nie jest 3dniowka..3dniwlka to 3 dni gorączka i 4yego wysypka (może się to przedłużyć i do 5dni plus wysypka...)
I na to właśnie się nic nie daje bo antybiotyk by "pomogl" temp i tak by po 3 dniach się skończyła i by nie było wiadomo czy wysypka po lekach czy to była 3 dniowka..m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Ah i uważam sezon "gdzie to biedne dziecko ma czapeczke" za otwarty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też! Haha. Dzis na basen rano to dwoje dzieci przyszło w kombinezonie, nie jakimś mega ciepłym, ale jednak 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:34   #59
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Pediatra mowil ze tak czy siak moze cos wyskakiwac bo musialabym na.samej wodzie zyc.. a to jak dlugo mam mu to smarowac ? Przez ile dni raz dziennie ? Apotem przez jaki czas co kilka dni ?
Zuzka ale sliczne !
Musiałabyś pediatrę zapytac

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ta jaglana z holle to takie luźne płatki że sypie tego duuużo więcej niż łyżeczkę a waży tylko 5g

Myślałam, że Bartek dziś nie zaśnie... Nakarmiłam a temu się przypomniało, że musi mi cały dzień opowiedzieć i było agu au miaaaaauuu auuu brrrrr auuu aguuu i tak dobre pół godziny
Hahaha gadula u nas znów tarka z latarka i kolysanka w ruch....nagle przestał jeść ..ręce na boki, głową na mojej ręce prawie do tylu wygieta ...patrzy na niby gwiazdki i uuuuu aaaaaaaa pfffff jeszcze mu brzuszek smyralam to już całkiem odleciał
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:34   #60
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część IV

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ta jaglana z holle to takie luźne płatki że sypie tego duuużo więcej niż łyżeczkę a waży tylko 5g

Myślałam, że Bartek dziś nie zaśnie... Nakarmiłam a temu się przypomniało, że musi mi cały dzień opowiedzieć i było agu au miaaaaauuu auuu brrrrr auuu aguuu i tak dobre pół godziny
Masz rację. Pozniej też o tym myślałam że przecież te kaszki to taki pyłek...
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------


Jak chodzi o te błyskawiczne holle to na śniadanie je 4-5 łyżek 5.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------


Ja też! Haha. Dzis na basen rano to dwoje dzieci przyszło w kombinezonie, nie jakimś mega ciepłym, ale jednak 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My ostatnio też mineliśmy tak wozek i mój mąż rzucił "o masz. Znów źle go ubralisny"

Serio mój jest najgorzej na wsi zawsze ubrany

W ogóle w tkmaxx jest coraz więcej kombinezon ów ale wszystkie 6-9:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 09:56:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.