Chorwacja - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 09:03   #151
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Chorwacja 2008!

ja bylam w 2006 roku w Makarskiej, bardzo polecam wyjazd samochodem na gore sveti Jure-niezapomniane przezycie i adrenalina naprawde na wysokim poziomie

Wodospady Krka tez robia niezle wrazenie...

w stopce mam zdjecia z niektorych miejsc z chorwacji
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 07:03   #152
mittusia
Raczkowanie
 
Avatar mittusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 113
GG do mittusia
Dot.: Chorwacja 2008!

Magda- dziękuję i nawzajem
ja miałam w planach jechać w tym roku w okolice Dubrovnika, ale przeraża mnie podróż (cały dzien + 2-3 godz. snu), więc w tym roku jednak Primosten. A w przyszłym roku planuję jechać aż za Dubrovnik

Już się nie mogę doczekać tegorocznego wyjazdu, bo to tylko jeszcze niecały miesiąc. 20.06- wyjazd


PS: W tamtym roku próbowałam świeże figi(od gosposi z ogródka) - cud miód
winogronka też miałam na miejscu.
__________________
Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi. Daniel Libeskind
mittusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:53   #153
lolu83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Chorwacja

Wyjazd we wrzesniu-tak i w ciemno-jezdzimy tak od 4lat
Apartamenty sa i duzo wolnych..
Płacimy zawsze 9-13 E za osobe w apartamencie przy plazy z pieknym widokiem na morze..nie brac pokoju bo zazwyczaj wychodzi drozej niz apartament!
Najbardziej polecam odwiedzić Riwierę Makarska,a tam Tucepi,plw.Peljesac i tam Orebic, Dubrovnik i okolice(Zupa Dubrovacka), wyspy KRK, Hvar, Brac i KOrcule

http://cro.pl/forum/
Tylko tu znajdziecie wszystkie info, które dotyczą Chorwacji!!
Prosze tego nie kasować bo nie jest to żadna reklama, ale chęć pomocy dla ludzi którzy kochaja cro..sama od lat sie w nim udzielam!!

Pozdrawiam!
lolu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 08:52   #154
maddi
Przyczajenie
 
Avatar maddi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Polska C
Wiadomości: 17
Dot.: Chorwacja 2008!

Byłam w zeszłym roku w Primosten, polecam z całego serca. Piękna miejscowość, plaże cudne, dużo apartamentów. Pojechaliśmy na początku sierpnia w ciemno, ok. godz 9 rano nie było problemu ze znalezieniem noclegu. Koniecznie wybież się na wycieczkę na wodospady Krka.
maddi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 16:57   #155
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Chorwacja 2008!

Hej,
ja z kolei wybieram się do Biogradu. Ktoś był?

Zastanawiam się jakie w Chorwacji są ceny?
Czy warto kupić buty "do wody"? Słyszałam, że plaże kamieniste więc chyba się przydaja?
A na taką "plaże" z czym chodziłyście-karimatą?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:03   #156
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Czy warto kupić buty "do wody"? Słyszałam, że plaże kamieniste więc chyba się przydaja?
przede wszystkich to w wodzie są jeżowce, które mogą wbić się w stopę. a są naprawdę duże.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:30   #157
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Chorwacja 2008!

Własciwie już postanowiłam kupić, ale chciałam się upewnić czy na pewno warto.
jeśli chodzi o jeżowce to wiem co to za gagadki... Będąc w Egipcie na jednego wstąpiłam <ostatnie kolce wyszły po 3 tygodniach >.
Boje się, czy mi się mimo butów do szyji od razu nie rzucą, tak mnie lubią
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 19:45   #158
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Chorwacja 2008!

Karamba byłam przejazdem w Biogradzie i z tego co pamiętam, plaże są tam żwirkowe, więc jeżowców być nie powinno. Specjalne butki dobra rzecz, ale przed kolcami raczej nie uchronią. Pocieszać może tylko fakt, że w krystalicznie przejrzystej wodzie jeżowce są doskonale widoczne i można uniknąć przykrych niespodzianek. Nam przynajmniej się przez 10 dni udało. No, może z wyjątkiem mojego syna, który potraktował jeżowca kopniakiem i trochę to odczuł (syn, nie jeżowiec).
Ceny w Chorwacji rok temu były trochę wyższe niż u nas. Zresztą teraz to nawet trudno powiedzieć, bo u nas ceny przecież mocno wzrosły, a kuna tańsza niż przed rokiem. Przykładowo gałka lodów kosztowała najczęściej 5 kun (ok. 2,5zł). Za to wielkość miałą imponującą. Pizza w knajpce kosztowała mniej więcej tyle co u nas, czyli ok. 20zł. Nieco drozsze niż w Polsce sa owoce, ale smak mają tak wysmienity, że nie sposób sobie odmówić odrobiny tej rozkoszy.
Przy okazji dodam, że Chorwacja wprowadziła właśnie (lub wprowadza od 1.lipca) zakaz wwozu wielu produktów żywnościowych. Nie wiem, jak szczegółowo zakaz ten bedzie egzekwowany na granicach, ale jest to jakies utrudnienie dla osób, które lubią wowzić jedzienie ze sobą.
Na plaży faktycznie przyda się jakaś karimata lub materacyk. Myśmy mieli właśnie takie zwykłe dmuchane materacyki za ok. 8 zł na których opalaliśmy się i pływalismy.
Po zeszłorocznym pobycie stwierdzam jednoznacznie że KOCHAM TEN KRAJ. Życzę wszsytkim pieknych wakacji.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:52   #159
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Chorwacja 2008!

Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź!
Bardzo cenne informacje, wszystkie sie przydadza!
O zakazie wwozenia jedzenia słyszałam i troche mi to pokrzyzowalo plany. Chcielismy ze znajomymi zabrac troche rzeczy na "szybkie obiady" zeby bylo jak najtaniej.
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 10:01   #160
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Chorwacja 2008!

Ja też już nie mogę się doczekać do naszego wyjazdu. Jedziemy do Makarskiej, gdzie wynajęliśmy ze znajomymi apartament. Planujemy zwiedzić Plitvice, Mostar, Hvar i w ogóle co się da Już się nie mogę doczekać. Nawet dobrze, że jest zakaz wwożenia jedzenia - będzie okazja by popróbować miejscowych smakołyków
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:09   #161
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Chorwacja 2008!

Coś mi się przypomniało....
Informacja o plaży dotyczyła miejscowości Biograd na Moriu i chyba nie jest to jedyny Biograd w Chorwacji. Jeśli trochę namąciłam to przepraszam.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 12:50   #162
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Chorwacja 2008!

ja wybieram się własnie do tego Biogradu więc dla mnie informacja jak najbardzeij przydatna
Ale widziałam kilka zdjęć w internecie i zdaje się że w tej miejscowości jest plaża całkiem piaszczycta, żwirowa i kamieniste też są. Pełen przekrój
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:09   #163
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 224
Dot.: Chorwacja 2008!

W zeszlym roku byłam w Makarskiej i Baska Voda! Aaaa super bylo bo super ludzie byli, troche nie przepadam za ta plaza.. i tym klimatem.... goracooo a zaraz traki mocny wiatr.. i mialam uczulenie od wody czy slonca jeden dzien.. ale to kazdy mial :P
eewciaaa2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:00   #164
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Chorwacja 2008!

Ja się wybieram za tydzień do Chorwacji do Tisno. Jak tam jest? co trzeba wziąć koniecznie?
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:15   #165
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 224
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Ja się wybieram za tydzień do Chorwacji do Tisno. Jak tam jest? co trzeba wziąć koniecznie?

koniecznie trzeba wziasc klapki do kapapania albo tam jakies zakupic:P takie zeby nie spadly... duzo pozytywnej energiii i siebie sama :P
eewciaaa2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 13:01   #166
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez eewciaaa2503 Pokaż wiadomość
koniecznie trzeba wziasc klapki do kapapania albo tam jakies zakupic:P takie zeby nie spadly... duzo pozytywnej energiii i siebie sama :P
I kartę kredytową
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 13:22   #167
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Chorwacja 2008!

klapki to wiem:P muszę zakupić;d
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:16   #168
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Chorwacja 2008!

[quote=kyana;7812080]klapki to wiem:P muszę zakupić;

Odpowiednie obuwie bez trudu dostaniesz na miejscu. Wybór jest olbrzymi. Cena ok. 50 kun.
A w której części Chorwacji leży Tisno?
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:08   #169
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Chorwacja 2008!

a daleko jest z primosten do dubrownika?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 08:24   #170
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Chorwacja 2008!

A czy ktoś był może w Chorwacji z jakiegoś biura podróży? I może mógłby jakieś polecić
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 08:42   #171
aneszkaa
Przyczajenie
 
Avatar aneszkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez aniusiaaa Pokaż wiadomość
A czy ktoś był może w Chorwacji z jakiegoś biura podróży? I może mógłby jakieś polecić
Tui
aneszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:41   #172
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

Kocham Chorwację i korzystam z innego forum o niej. Ale tak z ciekawości przeszukała wizaż i znalazłam was .
MAŁO ZAINTERESOWANYCH NAS PATRZĘ. Ale jedziemy z konwersacją
Cytat:
Napisane przez mittusia Pokaż wiadomość
Które z Was wybierają się do Chorwacji- gdzie dokladniej i kiedy ?
Mnie w tym roku czeka druga wycieczka do Chorwacji, w tamtym roku odwiedziłam Pag i zakochałam się w tym kraju.

Gdzie byłyście w Chorwacji? Które miejsca najbardziej Wam się podobały?
Ja będę jechała 3 raz, pierwszy byłam na początku czerwca-7 dni (murter, szybenik, Kornaty-skromnie ale za to tanio ), rok temu byliśmy na przełomie czerwca i lipca-11 dni - to była jazda (Brela, Baśka voda, Dubrownik, Cetina (rzeka), Hwar (Jelsa) i Brać (Bol), Makarska-rowerami z Breli wybrzerzem 15 km w jedną stronę po stromych dróżkach . Wszytko co tylko można sobie wymarzyć w pigułce .
Wysko poprzeczka była postawiona prze to mamy duży dylekmat gdzie w tym roku się wybrać dokładnie. A wybieramy się tym razem w środku sezonu koniec lipca, lub zachaczyć o początek sierpnia, na ok. 9-10 dni .
Aha za każdym razem jechaliśmy z biura podróży, wubierane z portalu wakacje.pl. Korzystaliśmy z biur dla nas dotąd nieznanych-wszytko załatwiliśmy przez neta i było ok . 1 raz-Skarpa, 2-raz travelbook-czy coś tam .
Najbardziej dojazd męczący, ale cóż samolotem są tylko 7 dniowe wycieczki i zbyt mało ciekawa oferta miejsc do pobytu .
CENA NIE ODSTRASZA TAK MOCNO, ALE WYBÓR MIEJSCA WYPOCZYNKU TROCHĘ ZA UBOGI, WIĘC PEWNIE ZNOWU 24 GODZ.
AUTOKAREM BĘDZIE, CHYBA, ŻE UDA NAM SIĘ KOGOŚ ZE ZNAJOMYCH Z DOBRYM SAMOCHODEM NAMÓWIĆ
Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
W planach oczywiście Dubrownik, Korcula, Hvar i inne cuda. I oczywiście dużo dobrego chorwackiego winka, swieże figi (w sierpniu już będą) i owoce morza.
O Chorwacji mogłabym godzinami...
Otak Dubrownik musi być,idźxie koniecznie na mury starego miasta,nie tylko na same miasto. Może to jest wyczyn, bo nie dość, że gorąco i nie ma cienia to jeszcze w samo południe (my przynajmniej tak byliśmy), ale widoki niesamowite. Polecam
Wino jak wino, ale rakijaz mięta, figami, lub cytryną - to jest to, a jeszcze na skałach przy zachodzie słońca to już wogule raj .
Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Hej,
ja z kolei wybieram się do Biogradu. Ktoś był?

Zastanawiam się jakie w Chorwacji są ceny?
Czy warto kupić buty "do wody"? Słyszałam, że plaże kamieniste więc chyba się przydaja?
A na taką "plaże" z czym chodziłyście-karimatą?
Ja tam na ręczniku leżałam, tez było dobrze-masaż pleców darmowy, aha uważajcie na żywicę pod drzewami-bo możecie zniszczyć sobie-ręczkiki, ubrania, torby i iine rzeczy-znam to z autopsji.
Buty kup tam kosztują ok. 25 zł-teraz może i droższe będą, nie orientuję sięile w Polsce, ale przed wyjazdem napewno się zakręcę, bo jednak pochodzić po wodzie lub ponurkować w cichych bezludnych miejscach może być ryzykowne .
Materace tez lepiej kupić w Polsce-tam za pojedynczy z podgłówkiem zapłąciliśmy 25-30 zł. A teraz u nas za 30 można kupić łoże dwuosobowe na wodę .
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
przede wszystkich to w wodzie są jeżowce, które mogą wbić się w stopę. a są naprawdę duże.
Tak śa, ale w miejscach naprawdę ludnych-duże plaże w kurortach, ich nie ma. Chyba że na większej głębokości-nie wiem bo nie sprawdzałam.
Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja też już nie mogę się doczekać do naszego wyjazdu. Jedziemy do Makarskiej
No to poimprezujecie . W sumie jeśli chodzi o plażę nie pojechaliśmy tam bo wolę zdecydowanie kilka mniejszych, niż jedną wielka, jak pojechaliśmy jednego dnia rowerami do Makarskiej to na plaży była masakra-jest jedna ogromna,-taka półokrągła zatoka wielka. Nas usatysfakcjonowała Brela-na każdy dzien inna plaża-bardziej kamienista, drobniejsze kamienie, bardzej stroma, cichsza, wietrzna, płaska-co kto chciał znalazł dla siebie , co zakręt to plaża, no i miejscowość mniejsza, bardziej spokojniejsza, urokliwsza.
No ale to moje zdanie.
Jak jakies pytania lub zdjęcia to śmiało pytaj
Cytat:
Napisane przez eewciaaa2503 Pokaż wiadomość
mialam uczulenie od wody czy slonca jeden dzien.. ale to kazdy mial :P
Tak zdażało się uczulenie, ale to od słońca jednak takie plamu na rękach klatce, lekko chropowate bąbelki-ja miałam w zgięciu ręki, ale to pewnie od silnego uderzenia słońca-jednak to nie to samo co w Polsce-nie jesteśmy przyzwyczajeni.

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a daleko jest z primosten do dubrownika?
O tak nie opłaca się za duzo czasu wam by podróżzajęła, chyba, że jesteście samochodem i jedziecie po całej chorwacji, my z Breli mieliśmy 170 km w jedną stronę.
Cytat:
Napisane przez aniusiaaa Pokaż wiadomość
A czy ktoś był może w Chorwacji z jakiegoś biura podróży? I może mógłby jakieś polecić
Wybieraj oferty z wakacje.pl tam są zamieszczane srawdzone oferty z biur które żeczywiście istnieją . Portal ten nalezy d Polskiej Izby Turystycznej i myślę, że wiedzą co robią i robią to profesjonalnie.
A tak wogule to jest net przeciez, zawsze można poszukać opinii o danym biurze podróży .
Dobrze będzie.
My mieszkamy na podlasiu, a oferty podróży mieliśmy z 1- bielsko białej i 2-z Katowic . BYŁO WSZYTKO OK.
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:49   #173
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Chorwacja 2008!

Kurczę, kosmarka, my do Breli jedziemy. Pokićkalo mi się, bo moja mama jedzie do Makarskiej ze swoimi siostrami
Pakujemy dwa autka i jedziemy w 3 parki. W Dubrowniku bylam już 5 lat temu, dlatego w tym roku sobie chyba odpuścimy. Za to Hvar, Mostar i Plitwice obowiązkowo
Ale to nic, jeszcze nie pojechaliśmy w tym roku a ja planuję już przyszly rok. Dla odmiany pólwysep Istria i może maly wypadzik do Wenecji (taki maly offtopic hehe).
Jeszcze mam inny pomysl na Balkany, ale to może za dwa lata (jugoslowiańskie stolice Belgrad-Zagrzeb-Ljubljana).
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:39   #174
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

Kurczę do Breli - ma się rozumieć, że to the best place in the Dalmacja, a może nawet cała Chorwacja . Wsyztko w pigułce.
Coć mój TŻ pzrebąkuje, że może na Istrię i właśnie o Wenecję się pokusić,ale ja wolę do Dalmacji .
Kombinuję, by w okolicach Splitu osiąść-tzn. Pisak, Omis-coś w tym stylu, bo chcemy sami wybrać się do Splitu-autobusem tak na zywioł, i do Trogiru tak samo. Fajne są autobusty w Cro - szybko jeżdżą po zakrętach i wąskich uliczkach i na dodatek takie stonogi -to jest jazda i ten klimat .
rzeką sobie spłyniemy do miasta piratów-oczywiście mowa o Omisiu.
Na wyprawę samochodem do Cro-Plitwice, wodospady rzeki Krka inne piękności poczekamy chyba na drugi rok.
Jednakże nic nie jest jeszcze przesądzone-może wydaży się coś, co nas mile zaskoczy i wyprawa będzie ciekawsza, ale o tych niwinkach na bierząco będę was informowała.
Najlepiej jest szukać ofert last minute - a w jaki sposób, zaplanować razem urlop na jakieś dwa tygodnie-lub tydzień w pracy i 3-2 tyg. przed urlopem szukać ofert - ale klawo i ciekawo mówię wam jaka frajda .
Rok temu właśnie tak znalazłam ofertę do Breli- z góry wiedzieliśmy, że chcemy tam jechać, że w grę wchodzi tylko autokar, wyżywnienie niekoniecznie w cenie wycieczki - także poszukiwania wycieczki były ułatwione.I znalazłam wycieczkę z pobytem 24.06-5.07.2007 w Breli w willi Ivanac, bez posiłków, ale willa miała kuchnię wspolną dla piętra dobrze wyposarzoną także sami robiliśmy żarło, widok z tarasu niesamowity w dzień, a wnocy jeszcze lepszy .
Uwaga koszt jednej osoby 795 zł-bez żadnych dopłat . To było last minute , ciekawe czy w tym roku tez takie nam się trafi . Aha wycieczka była zamawiana przez neta w biurze aż z bielsko białej -wygoda trawel, agentem było: 24travels.com - tam tez ta oferta była na stronie-a znaleźliśmy ja wogule na www.wakacje.pl.
Poza tym pojechaliśmy do Dubrownika za ok. 120 zł, rejs na hwar i brać-80 lub 60 zł-nie pamiętam dokładnie, jednego dnia pozyczyliśmy od rezydenta rowery 2 za 50 zł na cały dzień , co w ypozyczalni wyniosłoby nas 100 zł. Poza tym reszta kasy poszła na pamiątki, alkohol i codzienne rajskie życie .
Piszę o tym i popatrzyłam na zeszłoroczną rezerwację mejlową w pdf-ie i się rozmarzyłam - Jezu !!! jak ja się nie mogę doczekać wyjazdu, chociażby w to samo miejsce .
Normalnie zaraz szukam wycieczek do Cro
A w załączenie jedno zdjęcie z CRO tak na dobry apetyt i żeby pomarzyć
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:47   #175
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Chorwacja 2008!

Kosmarka, ale super. Niezła oferta się Wam trafiła
Jejku co ja bym dała teraz za taką przejażdżkę rowerkiem wzdłuż wybrzeża
A co do Istrii, mnie też tam normalnie nie ciągnęło, ale za rok bierzemy ślub no i pomyślałam sobie, że wypad do Wenecji będzie romantyczny
Ja już chcę jechać! Domagam się hehe
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:53   #176
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja już chcę jechać! Domagam się hehe
Ja tez jestem zachłanna jeśli o to chodzi .
O tak Wenecja na podróż poślubną-to ma się rozumieć dobry pomysł .

EDIT: sprawdziłam swoją wycieczkę w tym samym okresie co rok temu - 26.06. też jest juz last minute i kosztuje tyle samo co moja rok temu , to dobrze widać, że ceny nie podrożały . Chlera sie zapaliłam-może znowu w to samo miejsce -zwariuję zaaraz zamiast pracować .

A tu mieszkałam:
http://www.wygodatravel.pl/index.php...agenci-zdjecia - villa ivanac-trochę niżej trzbea zjechać
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.




Edytowane przez kosmarka
Czas edycji: 2008-06-18 o 11:03
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:14   #177
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Chorwacja 2008!

Chorwacja uzależnia przynajmniej mnie i kilka znanych mi osób
Pozdrawiam wszystkie wielbicielki tego pięknego kraju.

Mi do wyjazdu został jeszcze ponad miesiąc. Nie mogę się doczekać
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:23   #178
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Chorwacja 2008!

to ja magda - Tisno leży w północnej Dalmacji na wyspie Murter , przejeżdzałam przez Tisno - ja w miasteczku o takim samej nazwie jak wyspa mieszkałam .
Miło wspominam-choć kwaterę mieliśmy niezaspecjalną-ale na szczęście mało w niej przebywaliśmy .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:47   #179
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Chorwacja 2008!

A ile mniej więćej trzeba mieć kasy na tydzień ?- mówie juz o wydatkach dodatkowych bo noclegi i wyzywienie mam opłacone
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 20:24   #180
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Chorwacja 2008!

To zależy. My tak wydajemy okolo 500 zl na tydzień na "lebka".
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.