Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 15:36   #2521
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jestem załamana. Właśnie odpisali mi z Meow, że według śledztwa Tammy, przesyłka została odebrana Co za oszuści !!! Pisali mi sami, że oni nie mogą też jej śledzić, ja dzwoniłam do Warszawy do oddziału reklamacyjno-pocztowego i jak podałam numer tej przesyłki, to mi od razu powiedzieli, że przesyłki o takich numerach to są zwykłe przesyłki i nie są rejestrowane. Jak zatem ta Tammy twierdzi, że przesyłka według jej czy jego śledztwa została odebrana

Nie wiecie gdzie mogę teraz się zwrócić, żeby odzyskać pieniądze ? Sprawa z paypalem przegapiona, bo czekałam za długo Czy jest jakaś policja w usa, gdzie mogę napisać, czy jakiś urząd w Polsce, który zajmuje się takimi sprawami ???? Rany orżnęli mnie na 270 usd
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:57   #2522
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Właśnie odpisali mi z Meow, że według śledztwa Tammy, przesyłka została odebrana Co za oszuści !!! Pisali mi sami, że oni nie mogą też jej śledzić, ja dzwoniłam do Warszawy do oddziału reklamacyjno-pocztowego i jak podałam numer tej przesyłki, to mi od razu powiedzieli, że przesyłki o takich numerach to są zwykłe przesyłki i nie są rejestrowane. Jak zatem ta Tammy twierdzi, że przesyłka według jej czy jego śledztwa została odebrana

Nie wiecie gdzie mogę teraz się zwrócić, żeby odzyskać pieniądze ? Sprawa z paypalem przegapiona, bo czekałam za długo Czy jest jakaś policja w usa, gdzie mogę napisać, czy jakiś urząd w Polsce, który zajmuje się takimi sprawami ???? Rany orżnęli mnie na 270 usd
Tammy Lang to właścicielka Meow. Czy opisali Ci w jaki sposób sprawdzili że przesyłka została odebrana?? Czy oddział reklamacyjny to jakaś część UC w Warszawie?

znalazłam coś takiego: klik i klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-03-11 o 16:02
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:14   #2523
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Tammy Lang to właścicielka Meow. Czy opisali Ci w jaki sposób sprawdzili że przesyłka została odebrana?? Czy oddział reklamacyjny to jakaś część UC w Warszawie?

znalazłam coś takiego: klik i klik

W Warszawie jest oddział reklamacyjno- pocztowy, gdzie dzwoniąc można się dowiedzieć o przesyłce podając numer przesyłki. Zapytano mnie, gdy dzwoniłam skąd przesyłka. Powiedziałam, że z USA to połączono mnie z innym działem od przesyłek z USA i jak zaczęłam podawać numer przesyłki to od razu mi powiedziano, że to zwykła przesyłka i takie nie są ewidencjonowane u nas

Dziękuję Ci serdecznie za namiar - będę składać reklamację i może jeszcze do jakiejś ambasady warto by napisać ? Czy oni mają tam jakieś działy pomocy ???

Wysłałam w piątek do Meow wszystkie ich maile, gdzie zapewniali, że przesyłka jest pewna oraz, żeby czekać do 25 lutego i wtedy wyślą raz jeszcze.
Dzisiejszy email od nich był krótkiej treści: Tammy said that according to her research, the package looks like it has been delivered. You may want to check with some of your neighbors to see if they received your items by mistake.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:22   #2524
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W Warszawie jest oddział reklamacyjno- pocztowy, gdzie dzwoniąc można się dowiedzieć o przesyłce podając numer przesyłki. Zapytano mnie, gdy dzwoniłam skąd przesyłka. Powiedziałam, że z USA to połączono mnie z innym działem od przesyłek z USA i jak zaczęłam podawać numer przesyłki to od razu mi powiedziano, że to zwykła przesyłka i takie nie są ewidencjonowane u nas

Dziękuję Ci serdecznie za namiar - będę składać reklamację i może jeszcze do jakiejś ambasady warto by napisać ? Czy oni mają tam jakieś działy pomocy ???

Wysłałam w piątek do Meow wszystkie ich maile, gdzie zapewniali, że przesyłka jest pewna oraz, żeby czekać do 25 lutego i wtedy wyślą raz jeszcze.
Dzisiejszy email od nich był krótkiej treści: Tammy said that according to her research, the package looks like it has been delivered. You may want to check with some of your neighbors to see if they received your items by mistake.
Do ambasady raczej nie ale spróbuj zadzwonić do urzędu celnego do Warszawy, może im będzie się chciało pomóc. Na swojej poczcie pewnie o paczkę pytałaś, prawda?

Od razu zaznaczę że piszę czysto teoretycznie - żadna paczka mi nie zaginęła.

Jestem ciekawa jak Meow sprawdziło że paczka doszła...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-03-11 o 16:24
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:29   #2525
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Do ambasady raczej nie ale spróbuj zadzwonić do urzędu celnego do Warszawy, może im będzie się chciało pomóc. Na swojej poczcie pewnie o paczkę pytałaś, prawda?

Od razu zaznaczę że piszę czysto teoretycznie - żadna paczka mi nie zaginęła.

Jestem ciekawa jak Meow sprawdziło że paczka doszła...
Tak, na swojej poczcie sprawdzałam. Listonosz też nikomu nie zostawia paczek do mnie. Oni nic nie sprawdzili. Olali mnie po prostu i ten dzisiejszy email odczytuję jako "spadaj", bo wcześniej pisali:
I apologize for taking so long to reply. We have checked with the post office but they are unable to help us. The can only offer refunds if we purchase shipping insurance ahead of time.

We understand the situation you are in and feel bad that the order never arrived. I will check with Tammy and see if there is anything we can do to help.


A dzisiaj odpisali to co wyżej - że Tammy sprawdziła, że dostałam przesyłkę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 16:53   #2526
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariola, a pisałaś na ich forum?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 17:07   #2527
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Mariola, a pisałaś na ich forum?
Na forum nigdy nie pisałam. A co miałabym napisać ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 18:33   #2528
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na forum nigdy nie pisałam. A co miałabym napisać ?
Opisać tę sytuację - może rzecz miałaby się inaczej - gdybyś oznajmiła publicznie, że niczego NIE odbierałaś... i prosisz o wyjaśnienie, jak potwierdzili odbiór paczki...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:35   #2529
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Opisać tę sytuację - może rzecz miałaby się inaczej - gdybyś oznajmiła publicznie, że niczego NIE odbierałaś... i prosisz o wyjaśnienie, jak potwierdzili odbiór paczki...
Chyba tak zrobię. Dziękuję Ci bardzo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:38   #2530
esquilo
Przyczajenie
 
Avatar esquilo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dostałam dzisiaj moje drugie zamówienie z MEOW Rekordowo szybko, bo po 6 dniach od zlozenia zamówienia

Niestety jestem nieco zawiedziona
Zamówiłam munchkina Angora 2 (mój kolor), dodatkowo sample: naugty Angora (ażeby wypróbować, co latem), naughty Manx i frisky Ocicat (dla mamy).
Mam wrażenie że tym razem moja Angora okazała się WŚCIEKLE żółta (od osoby z żółtaczką cholestatyczną różnie się tylko tym, że czuję się dobrze i mam białe twardówki...) Z kolei Angora 3 to jeszcze bardziej okrutna wersja mojej nowej 2- aż się boję nałożyć na twarz, jeszcze zamkną mnie w szpitalu na obserwacji. Manx (znam ten odcień- miałam kilka sampli) z kolei jakiś pomarańczowy. Natomiast Ocicat- dosłownie- ma kolor cementu...

Nie wiem co mam o tym myśleć. Zdarzalo Wam się takie coś?

Na pocieszenie- pozostałe sampelki (róże, dippersy, sunsplashery) rewelacja, zrobię swatche i wrzucę
__________________
The future starts now!

Edytowane przez esquilo
Czas edycji: 2013-03-12 o 19:36
esquilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:04   #2531
lescrayons
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Eesquilo, dziewczyny wcześniej też o tym pisały, oto przykład (niestety, nie jest jedyny, ale akurat na ten trafiłam przeglądając wątek na szybko):

Cytat:
Napisane przez Maaczek Pokaż wiadomość
Mam pewien problem związany z meow FF siamese 2, jestem osobą bladą i zamawiałam u pewnej pani ten odcień 3 razy, 2 razy jak dostałam próbki odcień idealnie stapiał się z moją jasną cerą, ostatnio zamówiłam kolejny raz ten sam odcień i dostałam pomarańczowo-brązowe coś w woreczku, odesłałam Pani woreczek i napisałam maila że chyba popełniła błąd i nasypała mi jakiegoś innego odcienia, na co dostałam zwrotnego maila że odcień który mi wysłała to na pewno siamese 2... Jak to jest możliwe? Zawsze używałam FF siamese 2 i był idealny dla jasnej cery, a to co dostałam ostatnio na mojej twarzy wygląda jak BRONZER jest ceglasto brązowe... Jestem zła bo zamówiłam full size tego odcienia a teraz nie wiem czego się spodziewać? Szczerze zaufałam w te całe próbki a tu takie zaskoczenie?
Jest to bardzo denerwujące, że nie trzymają się własnej receptury, w takiej sytuacji próbki tracą sens, bo po jakimś czasie może się okazać, że nie mają nic wspólnego z produktem, który się otrzymuje. Sama czekam na zamówiony munchkin i zastanawiam się, czy będzie przypominał próbkę.
lescrayons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 18:17   #2532
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Nie straszcie mnie, ja zamowilam teraz munchkina Angory
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 12:06   #2533
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię. Dziękuję Ci bardzo
Nie ma za co - podaj nam link do wątku, który utworzysz - pomożemy
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 20:05   #2534
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hm,czy ma ktoś jaks sugestie jakiego koloru MEOW powinnam uzywac jesli idealnym odcieniem byl dla mnie Anabelle Minerals Light Beige (kryjący)? niestety formuła mi nie odpowiada,tragicznie przetłuszcza mi się pod Anabelle skóra i podkład się waży. Przez wiele lat skutecznie uzywalam EDM intensive,ale jak wiadomo,przestali produkowac tę formułę.
Trochę duze ceny za wysyłkę ...nawet probek
Jak MEOW flawless wypada w porownaniu do EDM intensive?

dzieki za pomoc z góry
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 21:46   #2535
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Probki meow sa czasem na allegro, trzeba sprawdzić
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:31   #2536
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
Hm,czy ma ktoś jaks sugestie jakiego koloru MEOW powinnam uzywac jesli idealnym odcieniem byl dla mnie Anabelle Minerals Light Beige (kryjący)? niestety formuła mi nie odpowiada,tragicznie przetłuszcza mi się pod Anabelle skóra i podkład się waży. Przez wiele lat skutecznie uzywalam EDM intensive,ale jak wiadomo,przestali produkowac tę formułę.
Trochę duze ceny za wysyłkę ...nawet probek
Jak MEOW flawless wypada w porownaniu do EDM intensive?

dzieki za pomoc z góry
Nie napisalaś, jaką masz cerę i jakiego koloru z EDM używałaś... Anabelle jest jeszcze niewiele znana.

W kategorii kryjących podkładów Meow to mój numer jeden.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:39   #2537
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
Jak MEOW flawless wypada w porownaniu do EDM intensive?
Jak widzę, bardzo zależy od cery. EDM intensive dawał mi mat i mocne krycie, ale mocno przetłuszczała mi się pod nim skóra. Czułam ciężki podkład na sobie. Meow flawless nie był aż taki ciężki, ładnie się nakładał i stopniem krycia przypominał EDM intensive, ale po paru godzinach ważył mi się na skórze. To jest dla mnie niewybaczalne i zdecydowanie wolę formułę Pampered, która co prawda mniej kryje, ale wygląda i niebo lepiej, tak naturalniej na skórze, nie waży się nigdy, a jakieś niespodzianki na twarzy ukrywam po prostu korektorem
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 16:14   #2538
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
Trochę duze ceny za wysyłkę ...nawet probek
Jak MEOW flawless wypada w porownaniu do EDM intensive?
Same próbki jak najbardziej polecam kupić na allegro. Jeśli zaś chodzi o porównanie, to u mnie wszystkie formuły EDM źle się spisywały - ciemniały, ważyły się i szybko się po nich świeciła twarz (już nie pamiętam który efekt był po której formule, ale żadna mi nie pasowała). Za to po Meow FF moja twatrz wygląda świetnie cały dzień. Muszę jeszczy przetestować formułę PP (próbkę już mam).
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 16:18   #2539
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie ma za co - podaj nam link do wątku, który utworzysz - pomożemy
Dziękuję
Wczoraj napisałam do nich raz jeszcze tłumacząc, że to ich pracownik zawinił polecając mi taki, a nie inny rodzaj wysyłki jako bezpiecznej. Wspomniałam, że nie chciałabym robić im czarnego PR na forach, a w ramach moich dobrych intencji zaproponowałam, że zapłacę 49 usd za przesyłkę Express Mail.

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź, że ok i przysłali link do zapłaty. Zapłaciłam, oni podziękowali i obiecali szybką wysyłkę Myślę, że tylko ten PR ich przestraszył. Widać było z wcześniejszej korespondencji, że bardzo się boją, żeby nic o nich złego nie pojawiło się w sieci.
Uff, wolałam raz jeszcze zapłaci za wysyłkę tym razem pewną niż stracić ponad 800 zł.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 16:27   #2540
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariola cieszę się, że udało Ci się dojść do porozumienia z Meow.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 19:03   #2541
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mariola13
dobrze, że chociaż tyle udało Ci się wywalczyć
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:16   #2542
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Mariola cieszę się, że udało Ci się dojść do porozumienia z Meow.
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Mariola13
dobrze, że chociaż tyle udało Ci się wywalczyć
Też się cieszę, bo nie lubię konfliktowych sytuacji Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:31   #2543
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

EDM intensive to jedyny podklad ,ktory jako tako wyglada na mojej twarzy po kilku godzinach. Inne ważą się i są widoczne po paru godzinach. Potrzebuję czegoś, co mozna nałożyć warstwami i uzyskać mniejsze lub większe krycie,bo np. czoło mam ładne,gorzej z policzkami czy brodą.
Mam cerę ekstremalnie przetluszczajaca się , ale często przesuszaną roznymi srodkami przecitrądzikowymi,dlateg o jest bardzo wymagająca.Potrzebuje duzego krycia,bo mam trądzik i mnóstwo czerwonych przebarwien.
Co do odcienia, to uzywalam EDM intensive roznych pomieszanych,mieszałam sobie fairly light z medium (taki różowy) i z jakims ciemnym bezem, bo nigdy nie trafiłam w sedno z kolorem, a chciałam wykorzystać zapasy.

czy kolory na tym zdjęciu odpowiadają rzeczywistości,czy są np. ciemniejsze, jaśniejsze w rzeczywistości?
http://allegro.pl/meow-podklad-miner...088891756.html
bardzo dziękuję za rady.

Edytowane przez trulina
Czas edycji: 2013-03-15 o 08:47
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:22   #2544
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
czy kolory na tym zdjęciu odpowiadają rzeczywistości,czy są np. ciemniejsze, jaśniejsze w rzeczywistości?
http://allegro.pl/meow-podklad-miner...088891756.html
Ja też kupowałam u tego sprzedawcy, ale celowałam raczej w beże i żółcie, więc w różowych tonacjach nie pomogę. Według mnie lepiej kolor oddają zdjęcia na stronie Meow, opisy też są trochę inne (to "trochę" robi ogromną różnicę).
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:28   #2545
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wg mnie bardzo slabo odpowiadaja- w realu 0 to biały tynk, 1 jest bardzo jasna, 2 tez bardzo jasna,ale mniej niż 1.Jeśli ktoś ma jasną cerę radzę celować w 1 ewentualnie 2.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:02   #2546
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Ja też kupowałam u tego sprzedawcy, ale celowałam raczej w beże i żółcie, więc w różowych tonacjach nie pomogę. Według mnie lepiej kolor oddają zdjęcia na stronie Meow, opisy też są trochę inne (to "trochę" robi ogromną różnicę).

ktore konkretnie zdjecia na stronie MEOW?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:08   #2547
loscebula
Raczkowanie
 
Avatar loscebula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy ktoś byłby w stanie zobrazować mi, jak ilościowo wygląda 1ml tego podkładu i czy faktycznie starcza na kilkukrotne przetestowanie, tak jak pisze na aukcji?
loscebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:48   #2548
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez loscebula Pokaż wiadomość
Czy ktoś byłby w stanie zobrazować mi, jak ilościowo wygląda 1ml tego podkładu i czy faktycznie starcza na kilkukrotne przetestowanie, tak jak pisze na aukcji?
zależy ile kto używa, ile warstw i tak dalej, ale myślę, że na 3-4 razy wystarczy.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:00   #2549
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
ktore konkretnie zdjecia na stronie MEOW?
Moim zdaniem te http://www.meowcosmetics.com/Foundation.htm, do każdego odcienia jest link z opisem. Nie do każdego może trafiony, bo zupełnie nie zgodzę się z opisem Korat - na pewno nie jest to złoty beż (raczej ziemisty beż). Chociaż z drugiej strony może to mi się trafiła taka próbka. Dziewczyny już o tym wcześniej pisały, że niestety ten sam odcień może się różnić kolorystycznie zależnie od zamówienia.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:13   #2550
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

zeby uzyskac radę zaprzeglam do roboty moj aparat zeby nei bylo przeklaman koloru,uzylam bialej kartki pod spodem.To jest anabelle light beige,ktory mi idealnie (prawie)pasuje.Ktory odcień z FF Meow będzie najbardziej podobny?Bardziej wiarygodny jest roztarty na białej kartce.W sztycznym swietle ma mniej rozowych tonow niz tu (w dziennym)

[IMG]

Edytowane przez trulina
Czas edycji: 2013-03-16 o 17:24
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.