Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-09, 12:18   #31
maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 7
worki pod oczami, podkówki...

chcialabym sie dowiedziec co robic z workami pod oczami, bo jest to moja zmora. szczegolnie rano( choc rowniez przez caly dzien) mam okropne podkowy pod oczami i ciagle wygladam na zmeczona nawet po wyspanej nocy. mam 19lat. prosze o jakiej wskazowki...ps. czy to moze byc obajwem jakiejs choroby?
maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-09, 13:05   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: worki pod oczami, podkówki...

jeżeli chodzi o podpuchnięte oczy, to czasem pomagają okłady z wilgotnych torebek herbaty.
Jeśli natomiast o "siniaki" pod oczami to po latach stosowania róznych "cudownych" kremów stwierdziłam, że jedynym w miarę dobrym sposobem na ukrycie ich, jest po prostu dobry korektor pod oczy.
A w ogóle zauważyłam, że jak jestem na wakacjach, wypoczęta i opalona to ten problem jakoś sam znika.
Może więc to też kwestia trybu życia i przemęczenia?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-09, 14:08   #33
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: worki pod oczami, podkówki...

Wydaje mi się, że jesteś za młoda na takie rzeczy -
chyba że przesiadujesz do późna przed komputerem albo TV.
Rano powinnaś wyglądać jak kwiatuszek [img]icons/icon7.gif[/img] . Faktycznie, worki
i cienie pod oczkami mogą sygnalizowac zaburzenia organizmu,
ale różne - więc nie zaszkodzi, jakbyś znalazła dobrego
internistę, który cię przepyta i ew. zleci badanka.
A poza tym - dużo się ruszasz? pijesz dużo mineralnej wody?
Jak z witaminkami?
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-09, 14:38   #34
maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 7
Re: worki pod oczami, podkówki...

19lat to juz nie dziecko, wiec co nie co wiem.....takze to ze podkowki sa mozliwe w kazdym wieku....witaminki, i siedzenie przed kompem to swoja droga...mysle, ze siedze przed monitorem tyle ile uprawaiam sport, wiec nie w tym tkwi problem podpuchnietych oczu.....ale dziekuje za odpowiedz...
maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 11:51   #35
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: worki pod oczami, podkówki...

Polecam żel arnikowy do kupienia w aptece. Kiedyś zakupiłam na popękane naczynką a później stosowałam na cienie po oczami( zarwane noce przed sesją i nerwy zrobiły swoje ) mnie pomogło rewelacyjnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam,
NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 14:51   #36
Asiulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1
cienie pod oczami

Praktycznie od dziecka mam bardzo mocne, ciemnobrązowe cienie pod oczami. Problem ma podłoże chorobowe (nerki).
Cienie są cały czas, nie tylko wtedy, gdy odczuwam dolegliwości. Mam 27 lat, więc przez ten czas "przetestowałam" już całkiem sporo korektorów, żaden jednak (ze znanych mi) nie jest w stanie zatuszować tego mankamentu. Czy jest jakiś specjalny korektor, dostępny ogólnie na rynku, który koryguje tego typu przebarwienia?
Asiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-27, 14:55   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cienie pod oczami

Specjalny patent ma Avene, czytalam o tym na stronie
http://www.dermaweb.com/english/derm...rs_teint3.html
Widzialam te korektory u nas w aptekach. Moze sprobuje tego? Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-04, 22:15   #38
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Rozjaśnienie cieni pod oczami

Chciałam bym gorraco poprosic o poleceni mi rozjasniajacego kremu pod oczy - metody typu sen nie dzialaja w moim przpadku, a wolalabym nie byc wieczorem rozczarowaniem dla mezczyzny patrzacego na mnie zamglonymi oczami - bez makijazu we mnie ewidentnie tylko piekna dusza zostaje, bo buzia wlasnie z dodatkiem tych tajemniczych półksięzyców wygląda wybinie poszarzale.
Czy wy, ktorakolwiek uzawa czegos, dzieki czemu pozbywa sie owych podkowek? Dodam, ze zmarszczek jeszcze nie mam, kremow pod oczy nie uzywalam - procz jakiegos zelu ze swietkila, mam 23 lata. W zasadzie moze juz pora by zapobiegac...????????
Bardzo prosze o pomoc.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-05, 16:13   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Rozjaśnienie cieni pod oczami

No cóż, sprawa nie jest prosta .. czasami cienie to sprawa genetyczna - miałam na studiach koleżankę, która miała głeboko osadzone oczy otoczone skórą koloru ciemno brązowego - nic by tego nie zmieniło ..
Ja z kolei z uporem maniaka testuję kremy na cienie jeden po drugim .. żaden póki co, problemu nie eliminuje (być może dlatego że sukcesywnie nie dosypiam, spędzam przed komputerem nie mniej niż 10 godz. dziennie i rzadko korzystam z urlopu), ale mogę Ci polecić trzy: Lierac Diopticerne, Neutrogena Visibly Young pod oczy (możesz je stosować równoczesnie, ponieważ Lierac to tak naprawdę maść-lekarstwo, a nie krem pielęgnacyjny); z droższych - Estee Lauder Uncircle. Opisałam je w KW - zerknij, jeśli potrzebujesz bliższych informacji. Jeżeli się zdecydujesz - napisz recenzję, czy się sprawdziły, czy nie [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-05, 21:07   #40
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Rozjaśnienie cieni pod oczami

Uważam,że powinnaś używać kremu pod oczy - 23 lata to moim zdaniem najwyższa pora na tego typu kosmetyki - chyba nie masz zamiaru czekać aż pojawią się pierwsze zmarszczki. Prędzej czy później i tak się pojawią , ale lepiej jak to będzie później.Temat sińców pod oczami już poruszałyśmy na forum. Wpisz w wyszukiwarce "sińce", "cienie pod oczami".
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 15:04   #41
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
krem pod oczy (cienie)

Mam dosyć wyraźne cienie pod oczami, co jak wiadomo nie wygląda dobrze. Oczywiście używam jasnego korektora (Chanel), ale teraz zależy mi na znalezieniu dobrego kremu pod oczy niwelującego cienie. Zastanawiałam sie nad Clinique (All About Eyes) lub kremem E. Lauder. Poradźcie proszę, który jest dobry. A może jakiś inny? Czekam...[img]icons/icon7.gif[/img]
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-01, 15:27   #42
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: krem pod oczy (cienie)

Radziłabym się zastanowić nad kremem przeciwko cieniom pod oczami Lieraca (KW). Ja co prawda cieni nie mam, ale Lierac to bardzo dobra firma (apteki) a po ocenach w KW można stwierdzić, że ludziom pomaga [img]icons/icon7.gif[/img]
Tani niestety nie jest, ale te które wymieniłaś też nie [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-01, 16:02   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: krem pod oczy (cienie)

Jeśli masz na mysli Uncircle E.Lauder, to moge powiedzieć, ze to pierwszy z kremów obiecujących zmniejszenie cieni, który dał u mnie jakiekolwiek efekty (zresztą znajdziesz w KW moją ocenę). Clinique'a nie miałam, ale jeśli mam coś polecić - to Diopticerne Lieraca. Naprawdę znacznie poprawił sytuację, chociaż cienie to u mnie sprawa genetyczna,mam je od dziecka.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 14:13   #44
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Sińce pod oczami

Chciałabym raz na zawsze zlikwidować sińce pod oczami.Mimo, iż się wysypiam, one nadal się pojawiają.Może jakieś środki, które zlikwidują problem?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-26, 23:37   #45
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Do Pani Beatki

Ten temat poruszałyśmy już na forum wiele razy , wpisz w wyszukiwarce słowo "sińce" a powinnaś znaleźć kilka rad. Szczerze mówiąc nie ma jak na razie cudownego sposobu na likwidację tego problemu. A czy badania wszystkie już porobiłaś?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-27, 09:43   #46
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do Pani Beatki

Badanka porobiłam.Wszystko jest w jak najlpeszym porządku [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-30, 11:30   #47
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
co na cienie pod oczami???

Moje pytanie kieruję głównie do Basi, ale może wy też będziecie mogły pomóc (proszę). Mam 24 lata i szukam kremu pod oczy, który zmniejszyłby cienie pod oczami. Zastanawiam się nad Anti-Gravity Clinique (podobno dobrze radzi sobie z tym problemem) i Advanced Night Repair Eye Recovery Estee Lauder. Wiem, że A-G jest kremem dosyć "silnym", przeciwzmarszczkowym, biorę go jednak pod uwagę, bo z powodzeniem stosuję Stop Signs (jestem zachwycona!). Poradźcie proszę [img]icons/icon7.gif[/img]
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-30, 12:57   #48
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: co na cienie pod oczami???

W moim wypadku sprawdził się Diopticerne Lieraca - jest najskuteczniejszy z dotychczas używanych, poza tym finansowe ryzyko umiarkowane - niecałe 70 zł (ale za 5 ml!)
Moze uda Ci się dostać próbkę - pierwsze rezultaty widziałam już po kilku dniach stosowania. Szczegóły opisałam w KW.
Ponieważ byłam zadowolona także z Uncircle E.Lauder (nie jest tak skuteczny jak Lierac, za to wszechstronniej działa), bardzo ciekawa jestem Twojej opinii o Advanced Night Repair Eye Recovery. Sama chciałam go kupić, ale .. w Sephorze go nie mieli! a nie mam okazji zajrzeć do firmowego salonu w centrum.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-01, 13:24   #49
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: co na cienie pod oczami???

Na temat cieni pod oczami było już kilka postów,znajdziesz w nich rady , dzięki którym być może uda się troszkę zmniejszyć cienie pod oczami.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-02, 16:00   #50
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: co na cienie pod oczami???

Ciezko radzic, bo nawet czytajac oceny w KW mozna sie przekonac, ze dla kazdego skuteczny jest inny preparat.
Oba wymienione przez ciebie kremy moglabys wyprobowac, krem Estee Lauder jest moze bardziej odpowiedni w twoim wieku, choc krem Clinique takze moglabys wyprobowac w ramach okresowej kuracji. Jesli masz mozliwosc koniecznie wyprobuj probki, ciezko stwierdzic, ktory akurat okaze sie u ciebie skuteczniejszy w przypadku cieni pod oczami.
Ja chwale sobie krem St. Ives z witamina K.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 14:49   #51
Xew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 7
Cienie pod oczami

Pomocy!!!
Jak walczyc z cieniami pod oczami i na gornej powiece, dodam ze oklady z herbaty nie pomagaja, co jest skuteczne jakis krem a moze masaze???
Z gory dziekuje za pomoc
Xew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-17, 15:17   #52
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Cienie pod oczami

Cienie rozjaśniają kosmetyki z wit. C. Jeśli chodzi o makijaż to polecam żółty korektor LaRoche Possay.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 10:07   #53
darekKodi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1
GG do darekKodi
Ciemna skóra pod oczami

Mam taki problem otóż pod oczami mam coemny odcień skóry tak jakbym był nie spał kilka nocy.Czy jest jakiś krem który może rozjaśnić te ciemne miejsca??Za informacje z góry dziękuje!!
darekKodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 12:12   #54
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ciemna skóra pod oczami

To po prostu zwykłe cienie, kłopot z jakim boryka się połowa wizazanek. Wejdz na KW i zobacz keremy, albo w wyszukiwarce forum poszukaj.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 18:17   #55
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ciemna skóra pod oczami

Na temat tzw. sińców pod oczami było już na forum sporo postów , wpisz w wyszukiwarkę "sińce" a znajdziesz dużo informacji
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-05, 01:12   #56
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Ciemna skóra pod oczami

Poczytaj w KW oceny kremów pod oczy. Ja polecam Lierac Diopticerne, dużo płynów (bezalkoholowych [img]icons/icon7.gif[/img] ), sen (tak, tak same nierealne rzeczy, poza tym kremem [img]icons/icon7.gif[/img] ). No i poszukaj w archiwum. Wpisz "cienie pod oczami", "podkrążone oczy", "sińce pod oczami" itd...
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 22:27   #57
Maniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8
GG do Maniaaa
Re: jeszcze raz o sinych cieniach po oczani

MAM "WRODZONE" CIENIE W OKÓŁ OCZU I MAM JUZ DOSYC CODZIENNEGO ICH TUSZOWANIA! CHCIALABYM RAZ NA ZAWSZE SIE ICH POZBYC! CZY TO MOZLIWE? SA JAKIES ZABIEGI "WYBIELANIA",albo preparat?
Maniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 20:55   #58
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
cienie pod oczami :(

mój problem to uciążliwe "worki pod oczami" są straszne mają kolor beżowo malinowy i ciężko mi czasem je ukryć.Szczególnie że mam jasną cerę o kolorze kości słoniowej (odcien wpadający w brzoskwinie) jestem blondynką więc ładnie mi w rózach i w błękitach,ale one niemiłosiernie uwydatniaja skazy buuu co gorsza nawet jak przyłoże sobie okłady z rumianku nic nie pomaga.Nie wiem czy to od zmęczenia, może od pracy przy kompie a może cos we mnie siedzi jak można to sprawdzić???Może jakaś dieta na oczka wzbogacenie o saleni cynk posiłków...A może po prostu jakis dobry korektor,a jesli już to w jakim odcieniu i jak nakładac pod podkład???
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 21:50   #59
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: cienie pod oczami :(

Korektorek żółty, podobno świetny jest Unifiance LRP, a także o wiele tańszy w kredce Sephory. Poczytaj w KW. A tak poza tym, to temat cieni pod oczami był już tyyyyyyle razy wałkowany - wpisz w wyszukiwarkę "cienie pod oczami" i masz lekture na parę dni.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-05, 22:26   #60
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: cienie pod oczami :(

Lejka, podziwiam Cię!!!!! Jesteś chyba najaktywniejszą Wizażanką! Zawsze masz na wszystko jakąś radę. Brawo!
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.