najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 09:26   #1
wika097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 16

najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?


Witam, mam 16 lat 167 wzrostu i ważę 55 kg. Chciałabym spalić tą oponkę na brzuchu żeby jakoś to wyglądało. Robiłam (przerywanie- w sensie niecodziennie) A6W, 8min ABS i brzuszki. Trwa to tak od prawie 3 lat. Nie zawsze miałam czas na te ćwiczenia bo wiadomo, szkoła i inne obowiązki. Do tego często bardzo bolały mnie plecy po tych ćwiczeniach ale teraz już prawie nie bolą. Ogólnie bardzo lubię sport, gram w piłkę lubię jeździć na rowerze, jak mam czas to biegam. W ferie znalazłam nowy sposób na moją "oponkę" - skakanka. Na prawdę pomogła, schudłam dzięki temu i ćwiczeniom na brzuch 2 kg. Na brzuszku już coś widać, nawet całkiem sporo, ale co z tego jak zakrywa to warstwa tłuszczu ??
Więc tak: co proponujecie ? rzeźbić dalej brzuch czy spalać ? Jak spalać to jakimi ćwiczeniami ? Chciałbym coś bardziej urozmaiconego niż tylko skakanka bo bardzo obciąża stawy jak się dużo skacze. Ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia z Mel B na brzuch, + kilka ćwiczeń aerobowych. Największym problemem jest jednak to że nie mam zbytnio czasu żeby ćwiczyć codziennie. Praktycznie taki pożądny "wycisk" mam raz w tygodniu. takto tylko jeżdżę rowerem do szkoły, 4 razy w tyg. w-f (siatka) i 2-3 razy w tyg. piłka nożna po 30 min.
mogłybyście podać mi jakiś przykładowy plan ćwiczeń? Teraz majóweczka to mam nadzieję będzie trochę wolnego czasu żeby powalczyć z tym co się nazbierało. ;> Dodam że jem zdrowo, dużo warzyw i owoców, ciemny chleb, dużo nabiału, piję dużo wody i nie jem tłustego mięsa ( praktycznie sama pierś z kurczaka)

Pozdrawiam.
wika097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 09:31   #2
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

Krótko i na temat

Akurat owoce mocno szkodzą dla brzucha bo to cukry proste które odkładają się właśnie w "oponce "

cukry proste to także dżem, miód, owoce suszone itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u.jpg (15,2 KB, 35 załadowań)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-04-30 o 09:36
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 13:55   #3
wika097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 16
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

to czym mam je zastąpić ? z owoców jem praktycznie same jabłka, a one też podobno sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej i są dobre na trawienie. Nie mogę odstawić wszystkiego bo jeszcze się rozwijam. Był taki moment gdy przesadziłam z dietą, zaczęły mi wypadać włosy i zatrzymał mi się okres. Więc nie chcę znowu do tego doprowadzić.
wika097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 14:08   #4
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

Cytat:
Napisane przez wika097 Pokaż wiadomość
to czym mam je zastąpić ? z owoców jem praktycznie same jabłka, a one też podobno sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej i są dobre na trawienie. Nie mogę odstawić wszystkiego bo jeszcze się rozwijam. Był taki moment gdy przesadziłam z dietą, zaczęły mi wypadać włosy i zatrzymał mi się okres. Więc nie chcę znowu do tego doprowadzić.
warzywa w dużej ilosci , ja zjadam czasami ok 1 kg dziennie

kalorii sobie nie załuj ale jedz czysto
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-04-30 o 14:12
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:37   #5
wika097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 16
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

no ok, ale same jabłka mogą zostać ?
wika097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:49   #6
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

Cytat:
Napisane przez wika097 Pokaż wiadomość
no ok, ale same jabłka mogą zostać ?
jedno duże dziennie warzywa są lepsze
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:27   #7
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

A ja się wypowiem, że zmagam się z brzusiem. Jak na razie poszło 6 centymetrów. Codziennie jem rano banana do 2 śniadania, bo po prostu lubię, ale zawsze przed ćwiczeniami. Poza tym raczej tyle z owoców.
Ja ćwiczę codziennie z Mel B. Na razie jej ćwiczenia są dla mnie wyzwaniem. Gdy przestaną - trzeba zmienić na inne lub bardziej zaawansowane. Generalnie robię jej cardio 15 minut + kilka filmików 10minutowych na brzuch, ramiona, nogi i poślady, w zależności na co mam ochotę. Tak, dobrze widzisz, na te ćwiczenia po prostu ma się ochotę
Dużo się ruszasz. Ja bym dołożyła taką dosyć delikatną dietę. Rower zamień na bieganie, jest efektywniejsze. Gdy już pozbędziesz się oponki, a uwierz mi, że jak się wkręcisz w ćwiczenia i je POLUBISZ to nie będziesz wiedzieć kiedy, a zleci tłuszczyk. Potem polecam 6-pack Jillian Michaels lub tą niesczęsną A6W, choć nie jestem przekonana co do takich metod ćwiczenia. Gdybyś miała czas, to 2,3 godzinki na siłce tygodniowo i w miesiąc amsz piękny brzuszek.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 14:43   #8
Kama_Siwa
Raczkowanie
 
Avatar Kama_Siwa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

Nie demonizujcie tak tych owoców ..
Kama_Siwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:18   #9
wika097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 16
Dot.: najpierw redukcja potem rzeźbienie brzucha ?

ok, to dziękuję Wam wszystkim za rady. a co jeszcze powiecie na temat pasa neoprenowego ? używam i czytałam że dobrze działa podczas ćwiczeń. No i jak go na sobie mam to się bardziej pocę. są jeszcze takie portki neoprenowe i zastanawiam się nad zakupem. :P
wika097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.