Kursy doszkalające - nowy wątek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 13:27   #1
maskotka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3

Kursy doszkalające - nowy wątek


Zaczęłam ten wątek już na innym forum, ale nie wiem dlaczego został zamknięty. Jestem nowa na forum więc nie znam się na nim, ale zalezy mi na odpowiedz, a dziewczyny zaczęły już tam pisać.

Przeglądałam różne fora i zobaczyłam, ze jakoś pusto jest odnośnie kursów doszkalających. Nie ma wielu informacji jakie szkolenia sa polecane. Czy ktoś kończył coś ciekawego? Jestem już prawie pół roku po wizażu i chciałabym pójść na coś fajnego z kims znanym najlepiej. Podrzucicie coś?

Poprzedni wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=20173196

Więc jeszcze raz zaczynam
maskotka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 10:57   #2
maserakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kursy doszkalające - nowy wątek

No widziałam już że zamknęli nam wątek. Dziewczyny pytały w jakim mieście wiec odpisuję - ja kończyłam szkołę select w warszawie i u nich są takie jednodniowe doszkalające. Prowadzą je znane wizażystki i to jest właśnie fajne bo poznaje się tajniki pracy kogoś kto pracuje z gwiazdami, przy poważnych sesjach zdjęciowych, przy jakiś mega znanych programach. Sama okazja poznania Ewy Gil jest już warta pójścia na taki kurs, rewelacyjna z niej babka, po prostu taka charyzma i talent, że każdy z kursu był w szoku. Naprawdę dużo się od niej dowiedziałam, wybieram się i na inne szkolenia, bo w końcu jak sie nic nie robi to stoi sie w miejscu, a ja chcę sie rozwijać.
maserakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:02   #3
maskotka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kursy doszkalające - nowy wątek

A możesz napisać coś więcej? Dostajesz jakiś dyplom czy coś takiego? Znam Ewę Gil z tego programu gdzie Steczkowska robiła zdjęcia, też wydała mi się bardzo sympatyczna. A jakies inne szkolenia w tej szkole mają, może znasz stronę tej szkoły?
maskotka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:58   #4
maserakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kursy doszkalające - nowy wątek

Maskotko na certyfikacie który otrzymałam jest podpis Ewy Gil, teraz wybieram się na szkolenie z Magdą Atkins bo kiepska jestem z makijaży dla kobiety dojrzałej, a tam jest jeszcze makijaż dla okularników, więc mi się przyda bardzo. Ale szkoła ma też inne kursy, bo moja koleżanka na jakies fryzjerskie też tam chodziła. Jak wpiszesz w google Europejska szkoła stylizacji select to znajdziesz ich stronkę. Jakby co to pisz tutaj, albo na priv

Edytowane przez maserakowa
Czas edycji: 2010-07-05 o 13:25
maserakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.