szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 13:47   #1
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725

szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc


witam pomyślałam, że jedynie tak znajdę utalentowaną osobę, która pomoże mi zgłębić tajniki makijażu. Najczęściej wizażanki nie mają w opisie miasta, a szkoda dla mnie łatwiej byłoby mi utalentowaną osobę znaleźć
jeśli, któraś z Was ma ochotę dać mi mini lekcję zrobi dobry uczynek poza tym mam chrześniaczkę, która debiutuj w roli modelki i na ostatnim pokazie w centrum handlowym Plaza wizażystki zrobiły jej wielką krzywdę może nie złym ale całkowicie nie pasującym makijażem ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:07   #2
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
witam pomyślałam, że jedynie tak znajdę utalentowaną osobę, która pomoże mi zgłębić tajniki makijażu. Najczęściej wizażanki nie mają w opisie miasta, a szkoda dla mnie łatwiej byłoby mi utalentowaną osobę znaleźć
jeśli, któraś z Was ma ochotę dać mi mini lekcję zrobi dobry uczynek poza tym mam chrześniaczkę, która debiutuj w roli modelki i na ostatnim pokazie w centrum handlowym Plaza wizażystki zrobiły jej wielką krzywdę może nie złym ale całkowicie nie pasującym makijażem ...
Nie pierwszy i nie ostatni raz przekonasz się ze malujące laski z perfumerii wcale dobre nie są. Może potrafią siebie malnąć (a czasami i tego nie portafią) ale na innych im raczej nie wychodzi.
Profesjonalne dziewczyny nie siedzą w perfumerii na etacie za najniższą krajową.

Co do malowania na pokazach...makijaż musi pasować do stylizacji ubraniowej wiec moze to od stroju zależało co musiało dziać się na twarzy.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:09   #3
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

witaj
nie korzystałam nigdy z usług malarek z perfumerii ...
co do makijażu chrześniaczki ok musi pasować do stroju, ale i do urody dziewczyny, a nie ją oszpecać jeśli ma jeszcze nieukształtowaną urodę nastolatki ... ale to już inna inszość dlatego tym bardziej chciałabym znaleźć kogoś kto by jej pokazał co jej pasuje, a co nie i jak podkreślić efektownie jej kształtującą sie dopiero twarz
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:27   #4
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
witaj
nie korzystałam nigdy z usług malarek z perfumerii ...
co do makijażu chrześniaczki ok musi pasować do stroju, ale i do urody dziewczyny, a nie ją oszpecać jeśli ma jeszcze nieukształtowaną urodę nastolatki ... ale to już inna inszość dlatego tym bardziej chciałabym znaleźć kogoś kto by jej pokazał co jej pasuje, a co nie i jak podkreślić efektownie jej kształtującą sie dopiero twarz

Youtube i przeróżne blogi nauczą jak i co malować. Kupić jej fajne kosmetyki (paleta 120cieni czy coś podobnego) i niech dziewczyna działa. Jako początkująca modelka lepiej niech stawia na naturalność i dziewczęcość a nie na lampucerę. Musi się malować? Tusz na rzęsy i heja koniec makijażu
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:41   #5
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

bardzo Ci dziękuję za podpowiedzi
no niestety jak miała sesję zdjęciową była malowana i nie miała wpływu i makijaż był za mocny nieadekwatny - chodzi żeby nauczyła się wyczucia
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:15   #6
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuję za podpowiedzi
no niestety jak miała sesję zdjęciową była malowana i nie miała wpływu i makijaż był za mocny nieadekwatny - chodzi żeby nauczyła się wyczucia
Jezeli modelka malowana jest na sesji, to jest to robota wizazystki, a nie tego zeby modelka poprawiala, doradzala, czy nie daj Boze - uczyla wizazystke malowac. Nie wyobrazam sobie, zeby modelka poprawiala wykonany przeze mnie makijaz na sesji, uwierz mi, ze takie dziewczyny kopia sobie same pod soba dolki. Jesli dziewczyna dobrze pozuje to nie ma co sie przejmowac mejkapem, widac na zdjeciu, wybiegu, co jest dobrze zrobione, a co spaprane.
Uczyc sie moze spokojnie z Youtube makijazu na wlasne potrzeby. Ale swoja droga, to czemu ma sie go uczyc od wizazysty, skoro na sesjach i tak dziewczyny sa malowane?
Poza tym przejrzyj zdjecia z roznych pokazow mody. Zwykle te makijaze sa specyficzne, niekoniecznie piekne, bo maja pasowac do okreslonej koncepcji. Tak juz jest. Poza tym na pokazach makijazysci maja malo czasu na mejkap, a wizazysta tez czlowiek, i nie jest w stanie piescic sie nad kazdym makijazem, jak mu zegar nad glowa tyka.
Tak mloda dziewczyna niekoniecznie bedzie sie prezentowac dobrze w mocnych, czarnych oczach, do tego mocnych ustach, bo 15latka po prostu tak wyglada dziwnie. Ale jesli wszystkie modelki maja miec taki makijaz, to tak ma byc i juz.

Edytowane przez serena.avon
Czas edycji: 2012-06-29 o 09:22
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:29   #7
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

serena.avon masz rację chodziło mi tu bardziej o sytuacje mniej profesjonalne - nie wiem jak to ująć ...
to prawda co piszesz, ale co innego pokaz a co innego np wybory nastoletniej miss itp tu nastolatka powinna być jednak umalowana moim skromnym zdaniem adekwatnie do sytuacji ale i wieku i typu urody - ale jestem laikiem i mogę się mylić
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 23:39   #8
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
serena.avon masz rację chodziło mi tu bardziej o sytuacje mniej profesjonalne - nie wiem jak to ująć ...
to prawda co piszesz, ale co innego pokaz a co innego np wybory nastoletniej miss itp tu nastolatka powinna być jednak umalowana moim skromnym zdaniem adekwatnie do sytuacji ale i wieku i typu urody - ale jestem laikiem i mogę się mylić
Tylko ze w pierwszym poscie wyraznie piszesz o pokazie mody, nie o wyborach miss....
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:15   #9
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Cool Dot.: szukam "malujących" dziewczyn z Torunia - cel nauka i pomoc

tak masz rację mało uściśliłam - moja wina, bo ta sytuacja z nietrafionym makijażem było coś pośrodku dla mnie ni to pokaz ubrań sklepów galerii i do tego wybór "miss" galerii
nie rozumiem dlaczego "wnikasz" odniosłam się, zrozumiałam i odpowiedziałam na Twój post chyba wyczerpująco ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.