Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 22:59   #2191
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A ja znowu z pytaniem, ale tym razem chodzi o korektor
Czy któraś z Was do podkładu golden fairest kryjący używa jakiegoś korektora pod oczy ale płynnego? Bo u mnie mineralny korektor nie wygląda ładnie. Jeśli któraś z Was używa to jakiej firmy i w jakim odcieniu?
Mi również się minerały pod oczami nie sprawdzają. Obecnie używam korektora z Eveline art scenic w odcieniu 04, ale jakoś specjalnie go nie polecam. Ot tak zwykły korektor, ale ani za bardzo nie zakryje, ani dobrze nie rozświetli.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 23:15   #2192
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
A ja znowu z pytaniem, ale tym razem chodzi o korektor
Czy któraś z Was do podkładu golden fairest kryjący używa jakiegoś korektora pod oczy ale płynnego? Bo u mnie mineralny korektor nie wygląda ładnie. Jeśli któraś z Was używa to jakiej firmy i w jakim odcieniu?
Ja używam najjaśniejszego Bourjois Healthy mix, jestem z niego bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 07:12   #2193
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja pod oczy tez potrzebuje korektora, i musze wlasnie kupic jaki dobry
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:45   #2194
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Hej!
Mam dylemat przy wyborze odcienia. Jako że jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, raczej w chłodnej tonacji, dlatego celowałam w natural fairest. W internecie spotykam się z opiniami, że wpada w różowe tony. Obawiam się efektu świnki (tak było przy odcieniu fair edm, natomiast fair neutral był ok). Odcienie beige wydają mi się zbyt brzoskwiniowe. Załączam zdjęcie, poradzicie coś?
Ja mam natural fairest matujący. Cerę mam z wyraźnymi żółtymi tonami i nie ma mowy o żadnej śwince Próbowałam golden fairest, ale był z kolei za mało żółty, za ciemny i za dużo miał takich ziemistych tonów wiec poszedł na wymianę...

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Hey ho
Powiem Wam, że mimo tego iż posiadam jeszcze podkład AM i to dość sporo ((nie wiem kiedy go wykończę) to mam nieodpartą chęć wypróbowania minerałów MEOW w formule Flawless
Któraś z Was może ma jakieś porównanie? Niby przeszukałam wszystkie możliwe wątki z porównanami odcieni, ale nadal mam dylemat
Ja z AM mam kryjący golden fairest, jest dla mne ciut za mało zółty więc zawsze coś do niego domieszam. A z Meow celowałabym w Abyssinian albo Korat tylko nie wiem jak z poziomem 2-Frisky? Ktoś coś wie?
Też miałam na nie chrapkę i udało mi się wymienić z jedną wizażanką właśnie na meow w tej formule jak przyjdzie pocztą to zobaczymy czy się sprawdzi. Wprawdzie obawiam się, że kolor będzie zbyt mało żółty, ale zamówię kiedyś próbki Abyssiniam i Manx, bo myślę, że byłyby niezłe! W każdym razie w AM brakuje mi ten żółtości, nawet w goldenach, gdzie przebija ta oliwka:/ może wprowadzą wreszcie coś nowego.
kael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:41   #2195
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Proszę o jak najszybsza podpowiedz - najlepiej na priv ale moze być tez oficjalnie.

Chcę zamienić Lily Lolor Warm Peach i Annabelle golden fair (bo jest za zielony) na AMILIE. Jaki kolor wybrac aby był identyczny jak warm peach (może być nawet ciutke bardziej żółty)? golden czy honey czy obydwa i pomieszać.

Annabelle mnie zawiodło, tyle czasu - z 1,5 roku - oczekuję na nowy kolor, wystarczyłoby zabrac tylko te zielone tony! nie da sie w tym dobrze wyglądać nie mając oliwkowej cery. Szkoda ze nie widza ze tracą klientki. Powstały nowe cienie ale która kupi cień jak nie odpowiada jej tam podkład:/ A szkoda bo maja najlepsza konsystencje ze wszystkich minerałów!
__________________
Dzięki Madaaa hehe

Szukam szybkiego zamówienia AM w Wawie aby sie podłączyć i dorzucić do przesyłki

Mam do wymiany turkusowy cień mineralny Lily Lolo pixie sparkle
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:58   #2196
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Za parę miesięcy będą też nowe odcienie podkładów, więc nie jest tak, że firma nie jest tego świadoma. Wielu osobom mimo wszystko pasują i odcienie i formuła. I nie trzeba kupować podkładu, żeby kupić cienie/róże/pędzle.
Najlepiej zapytaj w wątku o Amilie o odcienie, choć wydaje mi się, że nie obejdzie się bez próbek. W necie jest trochę zdjęć, powinny pomóc
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:02   #2197
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Proszę o jak najszybsza podpowiedz - najlepiej na priv ale moze być tez oficjalnie.

Chcę zamienić Lily Lolor Warm Peach i Annabelle golden fair (bo jest za zielony) na AMILIE. Jaki kolor wybrac aby był identyczny jak warm peach (może być nawet ciutke bardziej żółty)? golden czy honey czy obydwa i pomieszać.

Annabelle mnie zawiodło, tyle czasu - z 1,5 roku - oczekuję na nowy kolor, wystarczyłoby zabrac tylko te zielone tony! nie da sie w tym dobrze wyglądać nie mając oliwkowej cery. Szkoda ze nie widza ze tracą klientki. Powstały nowe cienie ale która kupi cień jak nie odpowiada jej tam podkład:/ A szkoda bo maja najlepsza konsystencje ze wszystkich minerałów!
Któraś z dziewczyn pisała że podobne do golden fairest z AM jest golden fair z Amilie, tyle że Amilie może być ciut jaśniejsze. Ja w domu za to mam Sesame z Amilie i to jest taki żółtek że ho ho, solo u mnie się nie nadaje
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 15:16   #2198
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Amilie jest dużo jaśniejsze
prędzej już Sesame wg mnie będzie pasowało
ja latem używalam Golden Fair na zmianę z Creme Brulle
teraz o odcień jaśniejsze raczej
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:22   #2199
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

'pośmiejmy się razem' czyli wszystkie 3 fairesty z AM na mojej szyi
W kolejności oczywiście: beige, natural, golden (ciężko pomylić).
Na 3 zdjęciu mix natural i golden pół na pół, nie jest najgorzej i taki odcień najbardziej bym chciała. Solo nie ma szans, by wyglądać naturalnie. Ogólnie na szyi po roztarciu straasznie mi ściemniały, na twarzy małymi pędzelkami nie ciemnieją. Większy hakuro do mnie leci więc jeszcze sprawdzę czy by ściemniały, chociaż pamiętam, że nakładane dużym kabukim ciemniały
1.. 2.. 3...
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:30   #2200
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No faktycznie Alexzus ładna tęcza na szyi Ale ja nie mam przekonania do testów paskowych, moim zdaniem nie oddają tego jak podkład będzie się prezentował na twarzy. Jedynie można nimi określić jakiś podton danego podkładu, ale nic więcej. Przynajmniej u mnie tak jest. I jak robiłam paski na szyi/żuchwie to żaden podkład idealnie nie wyglądał, a jak już jakiś twierdziłam że pasuje to po nałożeniu na twarz wyglądałam jak trup. Spróbuj sobie pomalować twarz w każdym dniu jednym i wtedy zobaczysz, który naprawdę pasuje. U mnie na paskowym niby fairest jest ciut za ciemny, a jak nałożę na całą twarz to okazuje się że ładnie się wtapia i wcale nie jest za ciemny...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:53   #2201
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tak jak na 3 zdjęciu, najlepiej wygląda mix tych 2, golden i natural Beige jest pomarańczowy że ho, golden tylko raz spróbowałam i wyglądałam jak z żółtaczką, a w natural wyglądam trupioróżowo. Akurat tutaj test paskowy jest dość trafny, prócz jasności. Chodzę już 3 miesiąc w AM i się zdążyłam przekonać co mi pasuje najbardziej. Biga niestety nigdy nie zakupię. ;p
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 14:17   #2202
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Po miesiącu testów zdecydowałam się na biga , tzn. zamówiłam 4 g opakowanie

Wczoraj zamówiłam, a dzisiaj już do mnie dotarło, więc jestem pozytywnie zaskoczona zamówiłam także próbkę różu w kolorze nude (będę testować) a w prezencie otrzymałam próbkę różu w kolorze coral
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 00:33   #2203
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Amilie jest dużo jaśniejsze
prędzej już Sesame wg mnie będzie pasowało
ja latem używalam Golden Fair na zmianę z Creme Brulle
teraz o odcień jaśniejsze raczej
Używam Golden Fair, testowałam też Amilie. Creme Brulle jest wyraźnie ciepły, równie żółty, a mniej zielony, nadawał cerze zdrowszy wygląd, nie miał różowych tonów. Pod względem nasycenia - Amilie jest minimalnie ciemniejszy (ale to ledwie zauważalna różnica 1/4-1/5 tonu). Też celowałabym w Sesame.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:03   #2204
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

po miesiącu uzywania podkładu 10 g popękało mi wieczko,starasznie tandetne mają opakowania;/
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:27   #2205
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jasne niech daja opakowania pixie i +30 zl za produkt
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:29   #2206
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
po miesiącu uzywania podkładu 10 g popękało mi wieczko,starasznie tandetne mają opakowania;/
Nie wiem jak Ty go używasz ale mi po takim czasie nic nie pękło Wg mnie opakowania mają bardzo fajne i porządne, szczególnie te 4 gramowe.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 07:09   #2207
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Ty go używasz ale mi po takim czasie nic nie pękło Wg mnie opakowania mają bardzo fajne i porządne, szczególnie te 4 gramowe.
Ja też z 4-gramowego jestem bardzo zadowolona, a poprzednie 10-gramowe przez rok nosiłam w kosmetyczce i nie ma żadnego uszczerbku, nawet napisy za bardzo się nie pościerały Za to opakowanie z EDM mi popękało
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 22:06   #2208
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
No faktycznie Alexzus ładna tęcza na szyi Ale ja nie mam przekonania do testów paskowych, moim zdaniem nie oddają tego jak podkład będzie się prezentował na twarzy. Jedynie można nimi określić jakiś podton danego podkładu, ale nic więcej. Przynajmniej u mnie tak jest. I jak robiłam paski na szyi/żuchwie to żaden podkład idealnie nie wyglądał, a jak już jakiś twierdziłam że pasuje to po nałożeniu na twarz wyglądałam jak trup. Spróbuj sobie pomalować twarz w każdym dniu jednym i wtedy zobaczysz, który naprawdę pasuje. U mnie na paskowym niby fairest jest ciut za ciemny, a jak nałożę na całą twarz to okazuje się że ładnie się wtapia i wcale nie jest za ciemny...
Również jestem tego zdania, przy testach paskowych ostatecznie głupłam, najlepiej sprawdzać odcień nagębnie, dla porównania odcieni można nałożyć pół na pół i od razu widać różnicę.

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Tak jak na 3 zdjęciu, najlepiej wygląda mix tych 2, golden i natural Beige jest pomarańczowy że ho, golden tylko raz spróbowałam i wyglądałam jak z żółtaczką, a w natural wyglądam trupioróżowo. Akurat tutaj test paskowy jest dość trafny, prócz jasności. Chodzę już 3 miesiąc w AM i się zdążyłam przekonać co mi pasuje najbardziej. Biga niestety nigdy nie zakupię. ;p
W ofercie AM zdecydowanie brakuje odcieni neutralnych, takich, w których nie wybijają żadne żółcie, róże czy pomarańcze.
Wybierając mniejsze zło, kliknęłam natural fairest, ale i tak obawiam się, że moja skóra podbije te różowe tony, i zostanę świnką . Ciepłe odcienie natomiast wyglądają jeszcze gorzej, np w różach czy bronzerach ostatecznie wybija cegła, albo jakiś inny wstrętny brudny, rdzawy pomarańcz, dlatego zawsze celuję w róże różowe, ewentualnie przybrudzone.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:48   #2209
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

patrycjazuzanna to co jest piękne, zrobiłam sobie podkład z kolorówka.com i nawet naprawiłam zielonkawy korektor z AM do którego wrzuciłam trochę pigmentów i resztkę okropnego dla mnie beige fairest, teraz odcień jest identyczny jak zrobiony podkład, tylko jaśniejszy o ton. ) Zielonkawy light niestety baardzo wybijał więc go praktycznie nie używałam, bo aż takich zaczerwienień nie mam, by nie dało się ich zakryć zwykłym podkładem a nie zielonym. A teraz mam ultra kryjący korektor pod mój kolor skóry i jestem w stanie skorygować kaażdy podkład, który by mi nie spasował. nawet taki z AM, teraz w natural fairest mogłabym łatwo świnkę zgasić ;p. Super rozwiązanie dla każdego kto ma problem z doborem odcienia
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 08:54   #2210
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
patrycjazuzanna to co jest piękne, zrobiłam sobie podkład z kolorówka.com i nawet naprawiłam zielonkawy korektor z AM do którego wrzuciłam trochę pigmentów i resztkę okropnego dla mnie beige fairest, teraz odcień jest identyczny jak zrobiony podkład, tylko jaśniejszy o ton. ) Zielonkawy light niestety baardzo wybijał więc go praktycznie nie używałam, bo aż takich zaczerwienień nie mam, by nie dało się ich zakryć zwykłym podkładem a nie zielonym. A teraz mam ultra kryjący korektor pod mój kolor skóry i jestem w stanie skorygować kaażdy podkład, który by mi nie spasował. nawet taki z AM, teraz w natural fairest mogłabym łatwo świnkę zgasić ;p. Super rozwiązanie dla każdego kto ma problem z doborem odcienia
Wcześniej korzystałam z ich oferty, ale merdałam podkład z gotowej bazy kolorystycznej i było ok, tak że nie mam w domu pigmentów w czterech podstawowych barwach. Jeżeli AM zrobi ze mnie świnkę, to zamówię i się pobawię. Różowe tony zneutralizuję zielenią chromową, tak? (ew. błękitem ultramarynowym, ale z tego co pamiętam, ten gasi tony pomarańczowe...)
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 20:47   #2211
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hmm wydaje mi się, że zarówno zielenią jak i żółcienią żelazową (by ocieplić zieleń) w odrobinkowych ilościach. mniej żółcieni niż zieleni
zależy zresztą co chcesz uzyskać mój jest totalnie neutralny i lekko oliwkowy, używałam właśnie zieleni i żółcieni a czasem ten róż/pomarańcz gasiłam okruszkiem błękitu.
piękny
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 00:49   #2212
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
patrycjazuzanna to co jest piękne, zrobiłam sobie podkład z kolorówka.com i nawet naprawiłam zielonkawy korektor z AM do którego wrzuciłam trochę pigmentów i resztkę okropnego dla mnie beige fairest, teraz odcień jest identyczny jak zrobiony podkład, tylko jaśniejszy o ton. ) Zielonkawy light niestety baardzo wybijał więc go praktycznie nie używałam, bo aż takich zaczerwienień nie mam, by nie dało się ich zakryć zwykłym podkładem a nie zielonym. A teraz mam ultra kryjący korektor pod mój kolor skóry i jestem w stanie skorygować kaażdy podkład, który by mi nie spasował. nawet taki z AM, teraz w natural fairest mogłabym łatwo świnkę zgasić ;p. Super rozwiązanie dla każdego kto ma problem z doborem odcienia
Mnie też coraz bardziej kusi kolorówka... Czy któraś z Was mieszała sobie coś w stylu golden fair/fairest? Chciałabym zrobić sobie podkład w oparciu o bazę (to będzie moje pierwsze mieszanie i boję się zaczynać od tlenków), ale nie mam pojęcia, jaką wybrać, żeby wyszło coś jak golden fair, ale mniej zielone - ten kolor mi niby pasuje, ale w zimie, kiedy złażą mi resztki miodowej opalenizny nie wyglądam w nim jak okaz zdrowia Trzeba mi czegoś ciepłego, miodowo-beżowego, bez pomarańczowych i różowych nut.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 19:01   #2213
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Byłam w stanie zgasić nawet totalnie zielony korektor ;D dokładałam po prostu brązowego tlenku z zestawu i żółtego, minimalnie niebieskiego którym zresztą gasisz jakąkolwiek świnkę. Jak już zrobisz oliwkowy podkład to łatwo jest dołożyć żółty tlenek, albo co lepsza brzoskwiniowy który miałam jako gratis. Problem z goldenem jest taki, że jest zbyt.. szarawy? i trzeba go ocieplić właśnie czymś takim brzoskwiniowym
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:26   #2214
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

musze, no po prostu musze...

Kwasze sie glikolem 50%, wiadomo ostry filtr, gdzie jest tlusty u nas w bloku taka parowka ze hooo, i malujac sie rozcieralam podklad na filtrze z potem.... przy lustrze wygladal fatalnie, w kazdy por, zaczerwienienie itd, poszlam smutna do znajomych, zalatwiam sie, a ja patrze a twarz jak pupka niemowlaka

Macie tak? ze z przyblizeniem tragedia a z dala cudo?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 23:56   #2215
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
musze, no po prostu musze...

Kwasze sie glikolem 50%, wiadomo ostry filtr, gdzie jest tlusty u nas w bloku taka parowka ze hooo, i malujac sie rozcieralam podklad na filtrze z potem.... przy lustrze wygladal fatalnie, w kazdy por, zaczerwienienie itd, poszlam smutna do znajomych, zalatwiam sie, a ja patrze a twarz jak pupka niemowlaka

Macie tak? ze z przyblizeniem tragedia a z dala cudo?
U mnie i z bliska i z daleka ładnie wygląda, lecz z daleka chyba lepiej. Wydaję mi się, że tak jest w każdym podkładzie ( przynajmniej u mnie). Z daleka nie widać po prostu wszystkiego. Może wpłynęło też na to światło?
U mnie z AM jest tak, że tylko co nałożę podkład to mi się nie podoba. Nie jest wszystko zakryte, pory jakby podkreślone. Dopiero po paru minutach wszystko się robi idealne. Z jednej strony to lekkie utrudnienie, bo za pierwszym razem jak aplikowałam podkład, to nałożyłam za dużo Teraz mniej więcej się ogarnęłam.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 00:10   #2216
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mamy, mamy. Tak właśnie wyglądam w Annabelkach. Z daleka super, z bliska pory to kratery. Najlepiej wyglądam w rozświetlającym. Podobno primer pomoże, ale nie mam takiego.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 00:16   #2217
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

O no, zauwazylam ze po kilku minutach z hydrolatem sie wtapia...

Ale te skorki to szalu dostaje z kremem, a przy podkladzie spedzam ze 3 minuty denerwujac sie i "kolkojac flatem " ale neologizm... niewazne

A i jeszcze nigdy u kogos nie rozpoznam podkladu ( chyba ze kolor nie tak, lub plaski mat ), w sumie...? kiedys w naturze widzialam babeczke... miala taka gladka twarz jak aksamit, zero biszkopta, struktura twarzy zachowana, roz roztarty perfekcyjnie.... Chcialam sie zapytac co ma na twarzy, ale potem sie zastanowilam, ze jezeli widac, ze ma podklad na twarzy, to chyba nie warto

Lepiej miec ladna cere ( dobrze dokladny podklad adaptujacy sie itd. ), niz drogo wygladajacy podklad
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 21:14   #2218
EMELINEXYZ88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Arrow Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakis czas temu sprawiłam sobie korektor z Annabelle, ale z przykrością stwierdzam że się nie sprawdza. Krycie jest takie sobie i wsypałam go do pudru xD

____________________
Masz tu to czego szukasz http://jakzyczdrowiej.blox.pl/html zapraszamy!

Edytowane przez EMELINEXYZ88
Czas edycji: 2015-03-31 o 20:05
EMELINEXYZ88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 22:00   #2219
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
musze, no po prostu musze...

Kwasze sie glikolem 50%, wiadomo ostry filtr, gdzie jest tlusty u nas w bloku taka parowka ze hooo, i malujac sie rozcieralam podklad na filtrze z potem.... przy lustrze wygladal fatalnie, w kazdy por, zaczerwienienie itd, poszlam smutna do znajomych, zalatwiam sie, a ja patrze a twarz jak pupka niemowlaka

Macie tak? ze z przyblizeniem tragedia a z dala cudo?
Mamy, a jakże Z tym że u mnie na filtrze to nawet sama skrobia by nie wyglądała dobrze, a co dopiero podkład i jeszcze róż czy brązer. Także ja sobie nawet nie wyobrażam, jak można to połączyć i jeszcze dobrze wyglądać

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
U mnie i z bliska i z daleka ładnie wygląda, lecz z daleka chyba lepiej. Wydaję mi się, że tak jest w każdym podkładzie ( przynajmniej u mnie). Z daleka nie widać po prostu wszystkiego. Może wpłynęło też na to światło?
To zdecydowanie. Przy niektórych rodzajach oświetlenia co by się nie nałożyło, to i tak widać każdy najmniejszy ślad po pryszczu z cielęcych czasów, każdą niedoskonałość.

Cytat:
Napisane przez EMELINEXYZ88 Pokaż wiadomość
Jakis czas temu sprawiłam sobie korektor z Annabelle, ale z przykrością stwierdzam że się nie sprawdza. Krycie jest takie sobie i wsypałam go do pudru xD
Ja sobie gratuluję wyboru Pistachio Amilie. To pierwszy korektor, z którego jestem zadowolona, wcześniej miałam okropnie ciężki LL i zbyt świecący EDM.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:36   #2220
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tak jest, tak jest. Umalujesz się i przeglądasz się z daleka w duzym lustrze i myślisz super , a później zerkasz bliżej bliżej i masz ochotę zmyć z siebie wszystko. A co do oświetlenia, to zgadzam się w 100%. W każdym pokoju, w łzience czy na dworze jest inne światło i w każdym wyglądam inaczej. W jednym gorzej w drugim lepiej, można zwariować. Ale duzy wpływ ma też kolorystyka pomieszczenia, zdradliwe to to :P

A w ogóle to przesyłam Wam dwa zdjęcia porównawcze metody "na mokro" i "na sucho"
W nakladaniu "na sucho" zdjęcie jest robione po 5h od nałożenia podkładu. Podkład był nałożony na primer czyli skrobie (która jest użyta też jako finisher).
Zdjęcie "na mokro" zrobione po 3h od nałożenia, bez primera, ale z finisherem skrobią.

Jak widać "na mokro" szybciej się świecę, ale może to być kwestia użycia primera. Mimo wszystko zostaje przy aplikacji "na sucho" bo u mnie ta wersja dłużej wytrzymuje na twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sucho.jpg (29,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mokro.jpg (30,1 KB, 92 załadowań)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.