Czerwone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 09:33   #1
Ktos10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1

Czerwone włosy


Witam Na początku lipca przefarbowałem się (szampon/krem koloryzujący) na czerwono (Palette Rubinowa Czerwień) a na początku sierpnia zrobiłem to ponownie, by odświeżyć kolor. Mój naturalny to brązowy i teraz chyba muszę do niego wrócić ze względu na szkołę... (2 gim.) więc jeśli np. przefarbowałbym się teraz na jakiś brązowy odcień, to wyjdzie mi normalnie oczekiwany kolor czy zmiesza się z tym czerwonym i wyjdzie nie wiadomo co? I czy mógłbym to zrobić szamponem koloryzującym czy konieczna jest prawdziwa farba? Proszę o pomoc..
Ktos10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:02   #2
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Czerwone włosy

jeżeli farbowalaś szamponem to kolor wymyje Ci się po iluś myciach , zależy czy jest to trwałośc 6-8 czy 28 myć , jeżeli miałabyś farbować włosy na brąz to farbą , ale to wiąże się już ze stałym farbowaniem włosów , szampon koloryzujący może Ci nie zabarwić włosów lub może powstać inny kolor bo barniki nie są trwałe w tych farbach, no ale jednak chyba lepiej było by żebyś poczekała aż kolor się zmyje , bo nie ma opcji że farba będzie tego koloru co Twoje wcześniejsze włosy więc będziesz musiała się farbować bo odrosty będą widoczne
ja bym na Twoim miejscu poczekała , sama mam na włosach rubinową czerwień ale na stałe i jestem starsza o 5 lat od Ciebie tak że moim zdaniem jesteś za młoda na stałe farby
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.