Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 23:11   #61
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

właśnie przesyłam filmik na YT zaraz będzie dostępny na mailu
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 04:39   #62
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

co to śpicie??? Filipowi sie odechcialo
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 04:57   #63
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Ewelinka zrobila sobie polgodzinna przerwe w spaniu, wyprawilam TZ do pracy i juz leze w lozeczku a mloda zasnela
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:39   #64
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Hej,


Ja tam w starym wątku pisałam bo nie zauważyłam że już nowy chciałyście uciec przede mną

u nas nocka spokojna Ania budziła się po 5 i udało mi się ją przetrzymać z jedzeniem do 6 potem sobie pośpiewała pokrzyczała i teraz śpi z powrotem co się wiąże z tym że przez resztę dnia.

A ja wczoraj padłam pod wieczór dostałam temperatury aż mój mąż odwołał wykłady na prawko bo wiedział że nie dam rady ogarnąć dzieciaków ale mogłam się przynajmniej wyspać a pogoda znowu do duszy
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:50   #65
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Desiu, szkoda zdrowia na tamtą dyskusję
Masz racje, ale mimo wszytsko jak przeczytalam jak ta dziewczyne potraktowaly to mi cisnienie skoczylo i nie dawalo mi to spokoju
Musialam cos napisac, a wierz mi ze kilka razy zmienialam tresc zeby mnie tu z wizazu nie wyrzucili
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
http://www.tesco.com/groceries/Produ.../?id=261750334 taki? Kurde a jak to nie ząbki? A ja ją nie potrzebnie faszeruję.


Właśnie miałam to napisać

Coś kombinują u mnie przed oknem, ja to tutaj cały czas w strachu. O słysze że ktoś ich opierniczył i właśnie uciekają. Ja nie wiem jak rodzice pozwalają takim małym dziecią na takie rzeczy.chodzą grupkami od 10-15 lat rzucają kamieniami w policje a oni zamiast się zaczymać to jadą dalej. Szkoda słów.
Wlasnie taki, nie martw sie, jednorazowe podanie to napewno nie jest faszerowanie!
Panadol pomogl czy nie?
jesli nie to przy placzu i marudzeniu daj nurofen i odczekaj 30 min - godzine , jesli sie uspokoi tzn ,ze Ja bolalo!
Jesli nie to faktycznie nie ma co podawac wiecej razy.
Nie martw sie. Dzieciaczki niektore musz brac naprawde silne leki, antybiotyki itp, przciwbolowe to przy tym pikus. Oczywiscie jesli jest potrzeba. A wiesz - Olivka Ci nie powie inaczej ze Ja boli niz placzem i marudzeniem
Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Hej,


Ja tam w starym wątku pisałam bo nie zauważyłam że już nowy chciałyście uciec przede mną

u nas nocka spokojna Ania budziła się po 5 i udało mi się ją przetrzymać z jedzeniem do 6 potem sobie pośpiewała pokrzyczała i teraz śpi z powrotem co się wiąże z tym że przez resztę dnia.

A ja wczoraj padłam pod wieczór dostałam temperatury aż mój mąż odwołał wykłady na prawko bo wiedział że nie dam rady ogarnąć dzieciaków ale mogłam się przynajmniej wyspać a pogoda znowu do duszy
Oj, to nas przylapalas
Zeby Ci szybko przeszlo, cokolwiek Cie dopadlo!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:55   #66
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Dzien dobry
U nas nocka ok,od 18 do 6 bo kupka obudzila.

Tak to wlasnie mundzaki,szczekaja jak psy,bardzo wysoko skacza,ogrodzenia im niestraszne,trzeba na drogach na nie uwazac,bo jak sie stuknie takiego to auto do klepania,w jak sie jedzie to tylko oczy sie swieca
U mnie ich naprawde duzo,lubie je tylko dlaczego zjadaja mi wszystkie kwiatki,takie piekne roze mielismy.
Niektorzy tutaj jedza mundzaki.
Gdybym je jadla to codziennie mialabym swieze mieso...ale ja dziczyzny nie lubie.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:57   #67
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Kto ma kubek niekapek z TT od 4 m-ca?
Sterylizuje sie je przed pierwszym uzyciem?
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 07:01   #68
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Kto ma kubek niekapek z TT od 4 m-ca?
Sterylizuje sie je przed pierwszym uzyciem?
ja mam taki http://nokautimg2.pl/p-af-cf-afcf5e6...e-tt010-03.jpg przed pierwszym uzyciem wszystko najpierw myje a potem sterylizuje


dzien dobry
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:10   #69
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
ja mam taki http://nokautimg2.pl/p-af-cf-afcf5e6...e-tt010-03.jpg przed pierwszym uzyciem wszystko najpierw myje a potem sterylizuje


dzien dobry
O! To mam taki sam
To jest od 4 m-ca, nie?
Bo ja to jestem taka zdolna, ze kupilam go dobry miesiac temu i oczywiscie rozpakowalam, wlozylam do szafki a instrukcja wyladowala w koszu, a teraz chcialam wyprobowac, tzn Viki chciala
A jak Julka sobie z nim radzi?
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:12   #70
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Antek chodzi za mną od paru dni i pyta się kiedy spadnie śnieg i kiedy przyjdzie gwiazdor i mu przyniesie łyżwy wrotki i rolki

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
melduję się w nowym wątku
moje dziecie już śpi a mnie czeka wielgachnaaaaaaaaaaa góra prasowania... ale nie wiem czy znów nie przełoże tego na jutrooo bo mi się nie chce
Witam w klubie prasowaczek

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość


Oj widze ze niezly ubaw byl z biednej desi
Ale nie gniewam sie,niech Wam wyjdzie na zdrowie w koncu smiech to zdrowie, sama sie usmialam
no czasami musimy się pośmiać jak ja to przeczytałam to zaczęłam się śmiać w głos

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
moje dziecko własnie prawie usiadło i próbowało isc na czterech do przodu
akurat ją nagrywałam. Pozniej wrzuce filmik
brawo dla Ewelinki ale ona zdolna a ten mój leniwiec nawet z pleców na brzuch nie chce się przewrócić.

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie...
nie miałam czasu ostatnio dla Was, dużo zaległości, ale biorę się za siebie i nadrabiam i będę starała się być już w miarę na bieżąco.
Ostatnio miałam duży problem z organizacją czasu, za dużo na głowie i nie daje rady czasem wszystko ogarnąć. musiałam sporo przeorganizować czas w dzień, żeby wszystko zrobić co muszę.
Czasem wchodziłam na wizaż, ale tylko w telefonie, jak siedziałam z Małą na spacerze albo przed domem... ale nie lubię z niego pisać bo strasznie na wiadomościach rozjeżdża mi się ekran i strasznie muszę kombinować.

Karolca ale Ewelinka świetna
Pamiętamy zaglądaj częściej

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość

Oj, to nas przylapalas
Zeby Ci szybko przeszlo, cokolwiek Cie dopadlo!
No już dawno się tak parszywie nie czułam

Teraz mi się przypomniało jak wczoraj czekałam w przychodni była kobietka z 3 miesiecznym chłopcem ale był tak długi że ona sama mówiła że on nosi te body które jego siostra nosiła jak miała pół roku a Pani do mnie mówi "a Pani córeczka ma taką ładną główkę a mój śpi na jednej stronie i nie ma takiej ładnej" aż mi się miło zrobiło
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:37   #71
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Antek chodzi za mną od paru dni i pyta się kiedy spadnie śnieg i kiedy przyjdzie gwiazdor i mu przyniesie łyżwy wrotki i rolki



Witam w klubie prasowaczek



no czasami musimy się pośmiać jak ja to przeczytałam to zaczęłam się śmiać w głos



brawo dla Ewelinki ale ona zdolna a ten mój leniwiec nawet z pleców na brzuch nie chce się przewrócić.



Pamiętamy zaglądaj częściej



No już dawno się tak parszywie nie czułam

Teraz mi się przypomniało jak wczoraj czekałam w przychodni była kobietka z 3 miesiecznym chłopcem ale był tak długi że ona sama mówiła że on nosi te body które jego siostra nosiła jak miała pół roku a Pani do mnie mówi "a Pani córeczka ma taką ładną główkę a mój śpi na jednej stronie i nie ma takiej ładnej" aż mi się miło zrobiło
Fajna lista zyczen Antka
Fajnie uslyszec komplement na temat swojego skarbka
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 07:43   #72
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
O! To mam taki sam
To jest od 4 m-ca, nie?
Bo ja to jestem taka zdolna, ze kupilam go dobry miesiac temu i oczywiscie rozpakowalam, wlozylam do szafki a instrukcja wyladowala w koszu, a teraz chcialam wyprobowac, tzn Viki chciala
A jak Julka sobie z nim radzi?
no od 4 miesiaca, ja to nawet instrukcji nie przeczytalam Julcia sobie z nim radzi dopiero od kilku dni wczesniej probowalysmy i nie chciala pic z tego ale teraz wyczaila ze leci stamtad soczek i pije powolutku, ale ja jej go trzymam bo inaczej jest cala mokra hehe mamy tez niekapek z tt ale Julka nie umie zalapac ze trzeba tam zassac i uznala to za gryzak i sobie podgryza
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:49   #73
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no od 4 miesiaca, ja to nawet instrukcji nie przeczytalam Julcia sobie z nim radzi dopiero od kilku dni wczesniej probowalysmy i nie chciala pic z tego ale teraz wyczaila ze leci stamtad soczek i pije powolutku, ale ja jej go trzymam bo inaczej jest cala mokra hehe mamy tez niekapek z tt ale Julka nie umie zalapac ze trzeba tam zassac i uznala to za gryzak i sobie podgryza
To ja jestem lepsza bo napewno czytalam
Ale co z tego jak zapomnialam
Ja dzisiaj chce Viki dac sprobowac
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:03   #74
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
jeśli mowa o pieluszkach
w Rossmannie dla posiadaczy karty Rossnę jest promocja na Pampersy - dwie paczki (rozmiar 4 sztuk 82) w cenie 100 zł.
Hej hej

Ja właśnie zrezygnowałam z tej karty,tzn. nie zarejestrowałam się, bo zirytował mnie regulamin trzeba podać prawdziwe dane swoje, dzieci itd. jakoś mnie to wkurzyło, że taka niby promocja, a oni na tym jeszcze kasę zbiją Nie wiem w jaki sposób mieliby to egzekwować , ale i tak mnie to zdrażniło

Dzień dobry Kwiatuszki

Piję kawkę i ogarniam chatę a tle wiadomo co
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:08   #75
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
co to śpicie??? Filipowi sie odechcialo
Wiktorek spal do 8
Karolca super Ewelinka sie przemieszcza

wczoraj pojechalismy do lidla na zakupy z kolega(bo ma samochod ) i oczywiscie zaczelo niezle padac a maz mial szatanski pomysl aby nie brac oslonki na nosidelko ehh dobrze ze wzielam bo musialam przejsc pare metrow z mlodym od samochodu do sklepu gdzie niezle lalo!! ale dalismy rade
moje dziecie wczoraj padlo o 21 i tylko 2 razy jadlo w nocy pediatra powiedziala ze juz nie musi maly w nocy jesc i teraz maz mnie atakuje oducz go jedzenia w nocy jaki kurde modry
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:26   #76
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
w pierszym momencie myslalam ze poduszke maly trzyma hehe ja swojemu tez chyba wyciagne spiworek bo czasem kocyk sobie na glowe zaciaga mimo ze spi na brzuchu

dziewczyny ktore podaja kleik ryzowy od jakis proporcji zaczynalyscie? i o jakiej porze dajecie dzieciaka?? ja kupilam i nie wiem jak sie zabrac za to
Ja podaje kleik ryżowy do mleka - tzn na 180 ml leka daje 4 łyżeczki. Wiem, że na opakowaniu pisze inaczej ale taka byłam jakaś zaganiana jak podawałam je I raz, zobaczyłam 4 łyżeczki na opakowaniu to hlas, zrobiłam tak samo, dopiero po czasie doczytałam, że to 4 stołowe łyżki (ale jeśli podajesz dziecku łyżeczką), więc przez przypadek znalazłam odpowiednią miarkę do zagęszczenia mleka

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Tak mam smoczek z aventu z jedną wielką dziurką.
Ja kupuje z Canpolu - kosztuje 2,8zł i pasują do butelek Avent. Smoczek muszę dla nasz specjalnie dostosowywać - obcinam jedno skrzydełko x bo inaczej nam nie leci a breja najbardziej Zosi podchodzi Smoczek szybko się rozchodzi więc średnio raz na miesiąc kupuje nowy a że z oszczędnych jestem (TŻ Krakus= centuś) to znalazłam tani odpowiednik smoczków Avetu

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
jeśli mowa o pieluszkach
w Rossmannie dla posiadaczy karty Rossnę jest promocja na Pampersy - dwie paczki (rozmiar 4 sztuk 82) w cenie 100 zł.
O muszę iść to 'obczaić' .
za czujność
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:27   #77
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
w pierszym momencie myslalam ze poduszke maly trzyma hehe ja swojemu tez chyba wyciagne spiworek bo czasem kocyk sobie na glowe zaciaga mimo ze spi na brzuchu

dziewczyny ktore podaja kleik ryzowy od jakis proporcji zaczynalyscie? i o jakiej porze dajecie dzieciaka?? ja kupilam i nie wiem jak sie zabrac za to
Ja podaję kleik kukurydziany najpierw zaczęłam od jednej łyżki - dokładnie miarki z mleka :P a teraz podaję 3 takie miarki i na noc

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Ślini się od dłuższego czasu, obiadków nie chce jeść, jak bierze zabawki do buzi to się strasznie denerwuje i naciska nimi na dziąsełka. Jak wkładam palca do buzi to nic nie czuć ani nie napuchnięte ani zaczerwienione. Tylko czasem ma rumieńce na buzi. Ale nie ma gorączki. Żal mi jej strasznie.
Wiesz co wydaje mi się że to ząbki. Oskar też nie gorączkował nie miał dziąsełek napuchniętych ani nic. Tylko właśnie strasznie się ślinił, brał wszystko do buzi i niemiłosiernie jeździł po dziąsłach tym co miał w rączce .

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Hej,


Ja tam w starym wątku pisałam bo nie zauważyłam że już nowy chciałyście uciec przede mną

u nas nocka spokojna Ania budziła się po 5 i udało mi się ją przetrzymać z jedzeniem do 6 potem sobie pośpiewała pokrzyczała i teraz śpi z powrotem co się wiąże z tym że przez resztę dnia.

A ja wczoraj padłam pod wieczór dostałam temperatury aż mój mąż odwołał wykłady na prawko bo wiedział że nie dam rady ogarnąć dzieciaków ale mogłam się przynajmniej wyspać a pogoda znowu do duszy
Oby szybko minęło


Dobry
Co do nocki to pobudka a 23.30, 3, 6 z przerwą do 7.30 i udało się pospać do 8.20.
Pogoda do du.py leje, wieje i tylko 10 stopni więc będę musiała męczyć się z usypianiem w domu na rękach ;/

karo jasne że pamiętamy super że się odezwałaś

Mój mąż ostatnio był na spotkaniu wyznaczonym z policji i dostał termin na 2.12 na test sprawnościowy ciekawe jak mu pójdzie ... choć widzę że ma mniejszy zapał do zmiany pracy niż miesiąc temu.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:30   #78
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej hej

Ja właśnie zrezygnowałam z tej karty,tzn. nie zarejestrowałam się, bo zirytował mnie regulamin trzeba podać prawdziwe dane swoje, dzieci itd. jakoś mnie to wkurzyło, że taka niby promocja, a oni na tym jeszcze kasę zbiją Nie wiem w jaki sposób mieliby to egzekwować , ale i tak mnie to zdrażniło

Dzień dobry Kwiatuszki

Piję kawkę i ogarniam chatę a tle wiadomo co
Informacje o wiekszosci promocji wysylaja poczta do domu. Poza tym nawet 3% znizki na pieluchy, ktore i tak maja najtaniej to i tak jest jeszcze taniej niz gdzie indziej. A mam blisko wiec czemu nie skorzystac. Dodatkowo mam dostep do konkursow na ich stronie internetowej a konkursy lubie bo zdarza mi sie czasem cos wygrac
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:37   #79
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Informacje o wiekszosci promocji wysylaja poczta do domu. Poza tym nawet 3% znizki na pieluchy, ktore i tak maja najtaniej to i tak jest jeszcze taniej niz gdzie indziej. A mam blisko wiec czemu nie skorzystac. Dodatkowo mam dostep do konkursow na ich stronie internetowej a konkursy lubie bo zdarza mi sie czasem cos wygrac
ale tez pewnie pohandluja danymi , do informowania o promocjach nie potrzebuja danych dzieci, prawda? z imienia nazwiska na co im moj numer telefonu skoro maja adres netowy? no ale wiadomo , ze nie ma nic za darmo, ale wkurza mnie takie cwaniactwo
a pieluch wcale nie maja najtaniej , kupujemy rzadko tam , bo zawsze taniej znajdujemy w promocjach w auchan czy realu
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 08:42   #80
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Jakiego mam lenia

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
ale tez pewnie pohandluja danymi , do informowania o promocjach nie potrzebuja danych dzieci, prawda? z imienia nazwiska na co im moj numer telefonu skoro maja adres netowy? no ale wiadomo , ze nie ma nic za darmo, ale wkurza mnie takie cwaniactwo
a pieluch wcale nie maja najtaniej , kupujemy rzadko tam , bo zawsze taniej znajdujemy w promocjach w auchan czy realu
A właśnie chcialam rejestrować kartę ale jak takie dane potrzebują to niech się nie powiem co może jeszcze numer buta i kołnierzyka im podać.
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:45   #81
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Masz racje, ale mimo wszytsko jak przeczytalam jak ta dziewczyne potraktowaly to mi cisnienie skoczylo i nie dawalo mi to spokoju
Musialam cos napisac, a wierz mi ze kilka razy zmienialam tresc zeby mnie tu z wizazu nie wyrzucili

Wlasnie taki, nie martw sie, jednorazowe podanie to napewno nie jest faszerowanie!
Panadol pomogl czy nie?
jesli nie to przy placzu i marudzeniu daj nurofen i odczekaj 30 min - godzine , jesli sie uspokoi tzn ,ze Ja bolalo!
Jesli nie to faktycznie nie ma co podawac wiecej razy.
Nie martw sie. Dzieciaczki niektore musz brac naprawde silne leki, antybiotyki itp, przciwbolowe to przy tym pikus. Oczywiscie jesli jest potrzeba. A wiesz - Olivka Ci nie powie inaczej ze Ja boli niz placzem i marudzeniem


Oj, to nas przylapalas
Zeby Ci szybko przeszlo, cokolwiek Cie dopadlo!
Dziękuję Ci dobra Kobieto za odpowiedź po godzinie od podania paracetamolu zasnęła i spała do 3 i dopiero o 8.20 się obudził. W końcu się wyspałam
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Kto ma kubek niekapek z TT od 4 m-ca?
Sterylizuje sie je przed pierwszym uzyciem?
http://www.tommeetippee.pl/product/p..._uchwytami_6m/ ja mam taki i go sterylizowałam.
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej hej

Ja właśnie zrezygnowałam z tej karty,tzn. nie zarejestrowałam się, bo zirytował mnie regulamin trzeba podać prawdziwe dane swoje, dzieci itd. jakoś mnie to wkurzyło, że taka niby promocja, a oni na tym jeszcze kasę zbiją Nie wiem w jaki sposób mieliby to egzekwować , ale i tak mnie to zdrażniło

Dzień dobry Kwiatuszki

Piję kawkę i ogarniam chatę a tle wiadomo co
Biedronka?
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:51   #82
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Jakiego mam lenia



A właśnie chcialam rejestrować kartę ale jak takie dane potrzebują to niech się nie powiem co może jeszcze numer buta i kołnierzyka im podać.
ja tam zbytnio nie zwracam uwagi na takie rzeczy, nie wiem jak mieliby sprawdzić czy dane są prawdziwe ? Ale ktoś mi oferuje mega promocje i mówi ciesz się babo ,że masz parę groszy w portfelu, a jednocześnie chce coś ode mnie za co pewnie zarobi więcej niż mi da
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:51   #83
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Natka tez mam ten kubeczek ale wlasnie Jula go traktuje jako gryzaczek.. Olivia pije z niego juz?


Desia widze ze wdalas sie w dyskusje na tamtym watku szkoda nerwow kochana
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:52   #84
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci dobra Kobieto za odpowiedź po godzinie od podania paracetamolu zasnęła i spała do 3 i dopiero o 8.20 się obudził. W końcu się wyspałam

http://www.tommeetippee.pl/product/p..._uchwytami_6m/ ja mam taki i go sterylizowałam.

Biedronka?
pudło

Kopciuszek i czas honoru
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:59   #85
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
ja tam zbytnio nie zwracam uwagi na takie rzeczy, nie wiem jak mieliby sprawdzić czy dane są prawdziwe ? Ale ktoś mi oferuje mega promocje i mówi ciesz się babo ,że masz parę groszy w portfelu, a jednocześnie chce coś ode mnie za co pewnie zarobi więcej niż mi da
No wiesz ze stratą dla siebie promocji nie robią nawet jak robią w sklepach totalną wyprzedaż to oni swoje zarobią
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:01   #86
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

moj maly elegancik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 285591_453588161350863_349769615_n.jpg (57,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:04   #87
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Natka tez mam ten kubeczek ale wlasnie Jula go traktuje jako gryzaczek.. Olivia pije z niego juz?


Desia widze ze wdalas sie w dyskusje na tamtym watku szkoda nerwow kochana
Właśnie to samo chciałam napisać Desii szkoda się tam wypowiadać bo każdy wątek tego typu będzie przez te osoby atakowany

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
moj maly elegancik
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:06   #88
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Natka tez mam ten kubeczek ale wlasnie Jula go traktuje jako gryzaczek.. Olivia pije z niego juz?


Desia widze ze wdalas sie w dyskusje na tamtym watku szkoda nerwow kochana
piję tylko z małej butelki. Dziś kupię doidy cup.
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
pudło

Kopciuszek i czas honoru
nie trafiłam zapomniałam że teraz macie inne zajawki
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:07   #89
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Melduję się i ja

Karolca, ale masz zdolną córę

A ja jestem w domku dziś... mężuś poszedł z Hanią na spacer, a ja ogarniam mieszkanie (znaczy się zaraz zacznę to robić, bo najpierw wizaż)
Hania dziś całą nockę spała z nami i obudziła się o 3.40, a potem dopiero o 7.20 Bałam się, że jak będzie czuła mleczko, to się będzie częściej budzić, ale nie więc chyba Hanka już na stałe wyląduje u nas... tzn do pierwszej pobudki będzie spała w łóżeczku... - tylko wczoraj jak padła, myślałam, że się jeszcze po pół godzinie przebudzi na dotankowanie, ale nie i jak ja się kładłam, to stwierdziłam, że nie mam serca Jej przekładać...
Więc jestem wyspana i mam siłe na sprzątanie... a na weekend przyjeżdzają teściowie więc pasuje się ogarnąć trochę
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:08   #90
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
moj maly elegancik
przystojniak
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.