Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 23:15   #1
trzykropka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 50

Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)


Witam
Poszukuję opinii i może nowych propozycji sal w okolicach Zgorzelca lub Jeleniej Góry. Jeśli chodzi o moje wesele to miałoby być na 60-70 osób, ale można pisać propozycje sal na większą ilość osób.
Sama zastanawiam się nad takimi salami, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii, może był ktoś w tych miejscach albo coś słyszał?

http://www.polnazdroj.com/
http://czocha-hotel.pl/ na ich fb jest więcej zdjęć
https://www.facebook.com/zagrodakolo...ref=ts&fref=ts

Sama mam jakiekolwiek doświadczenie tylko z dwoma salami w swoim rejonie (czyli żadne - nie wymienione tutaj bo ich nawet nie biorę pod uwagę.
trzykropka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 18:36   #2
trzykropka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 50
Dot.: Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)

Podnoszę wątek, minął prawie rok i może coś już wiadomo? Co prawda wybraliśmy już - Hotel Czocha - link w poprzednim poście ale nie znamy zbyt wiele opinii i mamy wątpliwości...
trzykropka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 09:17   #3
ana_blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)

My chcieliśmy zrobić nasze wesele z poprawinami w przyszłym roku właśnie tam - w Czocha Camping/Hotel, ale nic z tego nie wyszło. Pani sprawnie odpisywała, nawet kilka razy dziennie do czasu. W momencie kiedy otrzymaliśmy wzór umowy i ją przeczytaliśmy, to mieliśmy pewne uwagi i chcieliśmy aby zostało dopisane parę punktów i to się spotkało z dużym oporem Pani kierowniczki. Mimo, że w końcu obiecała wysłać poprawioną umowę to zamilkła na tydzień, a jak się upomniałam to zaraz po 10min odpisała dając do zrozumienia, że ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie i nie ma czasu, jak dobrze pójdzie to wyśle do końca tygodnia. Nigdy więcej od niej nic nie usłyszałam. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Nie polecamy.

Edytowane przez ana_blue
Czas edycji: 2016-08-27 o 09:25
ana_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 20:34   #4
trzykropka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 50
Dot.: Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)

Dziękuję za opinię. Ja jestem w o tyle gorszej sytuacji że już mam umowę i dzięki Twojemu postowi teraz myślę o zrobieniu aneksu o kilka punktów nie wiem jak to wyjdzie... Ale na przykładowo bookingu jest coraz więcej negatywnych opinii jeśli chodzi o warunki zakwaterowania a my bierzemy domki dla gości i się boję jak to wypadnie...
trzykropka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 17:28   #5
ana_blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)

Też mieliśmy brać domki (wszystkie którymi dysponują) dla gości i jak już pisałam wcześniej nie mogłam się doprosić o dopisanie takich raczej standardowych punktów do umowy, które myślę nie powinny stanowić problemu:

- chcieliśmy aby na umowie był zapis, że w domkach dla gości będzie ciepła bieżąca woda (tyle się naczytałam opinii w internecie odnośnie różnych domków i hoteli dla gości weselnych i ludzie narzekali że zimna woda i ciężko było się umyć w związku z czym woleliśmy się zabezpieczyć na w razie czego). Na ten punk dostaliśmy odpowiedź cytuję 'co do ciepłej wody w domkach - jest to nasz ustawowy obowiązek. Woda ciepła w domkach jest i ma być, ale pisać o tym nie będziemy' Hmm okeej... na ten temat przynajmniej P. kierowniczka dała odpowiedź, bo na maila odnośnie ostatecznych poprawek, które wymienię poniżej nie dostałam już żadnej odpowiedzi poza tym że ona jest 'zajęta bieżącymi sprawami' i jak da radę do wyśle. Cóż, chyba jej się zaniemogło

(Aha no i w domkach nie ma ręczników jak coś, to żebyś wiedziała.)

- zapewnienie sprawnej obsługi oraz czystości w pomieszczeniach sanitarnych przez cały czas trwania imprezy - zero odpowiedzi

- ostatnią sprawą, której się nie doczekaliśmy to była modyfikacja punktu tak żeby móc 'zdać' salę i domki w dniu poprawin w formie pisemnej ze stwierdzeniem ewentualnych strat. Oni pierwotnie chcieli do 2 dni po imprezie. Wiadomo my pojedziemy, a oni za dwa dni mogliby coś 'stwierdzić' (albo i nie), a tak wszystko byłoby od razu załatwione.

Ogólnie oni się tak zabezpieczają jak tylko mogą, np każą sobie przedstawiać pisemne oświadczenie, że odpowiadamy za jakość oraz skutki wprowadzenia własnego alkoholu i wyrobów cukierniczych na nasze wesele. Czyli że co, jak ktoś się zatruje ich gulaszem np to oni mogą powiedzieć, że to wina naszych dowiezionych z cukierni ciast? Jak to sprawdzić? Dlatego wymyśliliśmy, że wszystko u nich kupimy łącznie z alkoholem żeby nie mogli się potem wykpić od odpowiedzialności za ewentualne zatrucia gości. Sądziliśmy, że umowa jako taka powinna zabezpieczać obie strony, a nie tylko ich, dlatego chcieliśmy dopisać parę punktów, aby też czuć się bezpiecznie. Marzenie ściętej głowy

Możesz spróbować sporządzić z nimi aneks, ale pewnie będą stawiali opór. W każdym razie na pocieszenie dodam, że skoro macie już ich zaliczkowanych to powinni z Wami lepiej współpracować, w końcu nie jesteście już tylko potencjalnym klientem lecz faktycznym. Wiesz może my byliśmy zbyt 'problematyczni' w ich mniemaniu i dlatego zostaliśmy na koniec olani równo, nie zmienia to jednak faktu, że świadczy to o braku profesjonalizmu z ich strony, a my na pewno nie będziemy nikomu tego miejsca polecać.

Edytowane przez ana_blue
Czas edycji: 2016-09-07 o 17:52
ana_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 23:14   #6
marcina1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Sala na wesele (Zgorzelec, Jelenia Góra i okolice)

Hej,
jak szukacie sali to tutaj jest lista. https://nastyku.pl/
marcina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-26 00:14:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.