brzuch na wierzchu?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 17:46   #31
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: brzuch na wierzchu??

Nie podoba mi się to (no chyba, że na plaży).
Ale jak ktoś ma płaski, zgrabny brzuch to jeszcze ujdzie. Gorzej jak ktoś nie ma co pokazywać a to robi- fałdy tłuszczu, brzuch ciążowy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:47   #32
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: brzuch na wierzchu??

czasy sie zmieniaja, zmienia sie moda- nie chodzi tylko o jednosezonowe trendy, ale o caly "ksztalt" kobiety. od konca lat 90tych, az do prawie 2005 roku-kobiety nosily rozszerzane spodnie biodrowki, bluzeczki raczej krotkie, przed biodra, odslaniajace czesto fragment brzucha. taka byla norma. wszystko zmienila kate moss... to dzieki niej na skale masowa zaczelysmy nosic rurki . pojawily sie dluzsze, albo luzniejsze bluzki. jeszcze pare lat temu odsloniete brzuchy nie razily..teraz zwracamy na to uwage.

niezaleznie od mody- zgadzam sie, ze zawsze trzeba zachowywac klase. i nie mowie tu bynajmniej o noszeniu szpilek na spacer do lasu-wrecz przeciwnie. strojem trzeba dostosowac sie do sytuacji. wiec moim zdaniem-krotkie bluzki sa okej na plaze, albo na jogging.

meska gola klata na miescie, niezaleznie od tego, kto jest jej wlascicielem, to totalna porazka!!
niestety latem czesto widzi sie lyse glowki i obnazone klaty. fuj.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:22   #33
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Pisałam o sobie, pocę się strasznie na brzuchu i plecach. Ja miałabym gnój. Nie ukrywajmy, kazda z nas się poci.
Polecam antyperspiranty. I przeczytanie innych wypowiedzi tutaj.
Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, jestem spokojna. I, w przeciwienstwie do Ciebie, nie wyzywam innych uzytkowniczek. No ale na chamstwo nie ma jeszcze lekarstwa... Bez odbioru.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:24   #34
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Chyba troszkę na opak rozumiesz to pojęcie Klasę ma kobieta w szpilkach zapadająca się w ściółkę leśną na spacerze?
pushit ... Jeanette napisała przecież, że:
Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
. Stroj sie dostosowuje do okolicznosci i miejsca a nie tylko do temperatury.

A kobieta w szpilkach idąca do lasu chyba nie dostosowała stroju do miejsca i okoliczności, prawda?

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość

niezaleznie od mody- zgadzam sie, ze zawsze trzeba zachowywac klase. i nie mowie tu bynajmniej o noszeniu szpilek na spacer do lasu-wrecz przeciwnie. strojem trzeba dostosowac sie do sytuacji. wiec moim zdaniem-krotkie bluzki sa okej na plaze, albo na jogging.

meska gola klata na miescie, niezaleznie od tego, kto jest jej wlascicielem, to totalna porazka!!
niestety latem czesto widzi sie lyse glowki i obnazone klaty. fuj.
Zgadzam się

I z którąś z Dziewczyn wypowiadających się wyżej też - facecik bez koszulki - na plaży, ostatecznie na działce - owszem.
Ale nie w środku miasta...
Każdy powinien wiedzieć CO i KIEDY wypada...

I to samo tyczy się kobiet.

Odsłonięty brzuszek na klasowej imprezie, domówce, dyskotece, na plaży czy na działce - tak.

Ale w pracy, w szkole, w banku, w urzędzie... niebardzo
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:29   #35
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Mam pytanie do zwolenniczek odslonietych ladnych brzuchow - kto ma to oceniac czy brzuch sie nadaje do pokazywania czy nie? Mysle ze kazda dziewczyna, ktora brzuch pokazuje, uwaza ze jest on ladny - a efekty mozna zobaczyc jak tylko zrobi sie cieplej.
Tak jak napisalam - klasa nie zalezy tylko od estetyki. Ja mam plaski, wysportowany brzuch, bez "boczkow" i faldek, a mimo to go nie pokazuje. Nie sadze zeby to bylo konieczne. Nie chodze zapieta pod szyje przez caly rok, ale po prostu dobieram ubior do okolicznosci. Nie poce sie przez to bardziej, nie mam problemu z doborem takich ciuchow zeby nie byly za krotkie... Naprawde trzeba pokazywac pol brzucha calej ulicy?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:34   #36
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
pushit ... Jeanette napisała przecież, że:

A kobieta w szpilkach idąca do lasu chyba nie dostosowała stroju do miejsca i okoliczności, prawda?



Zgadzam się

I z którąś z Dziewczyn wypowiadających się wyżej też - facecik bez koszulki - na plaży, ostatecznie na działce - owszem.
Ale nie w środku miasta...
Każdy powinien wiedzieć CO i KIEDY wypada...

I to samo tyczy się kobiet.

Odsłonięty brzuszek na klasowej imprezie, domówce, dyskotece, na plaży czy na działce - tak.

Ale w pracy, w szkole, w banku, w urzędzie... niebardzo
Dzieki nutka Cale szczescie ze nie jestem jedyna sztywna osoba na tym forum...

Niestety czytac ze zrozumieniem nie jest latwo Nie twierdze ze nie ma okazji do odkrywania brzucha, impreza, plaża czy własny dom to jendka co innego niż ulica w srodku dnia... Ale to co piszemy i mowimy najlepiej o nas swiadczy prawda?

Niech ktoras z was przyzna ze gosc idacy bez koszulki główna ulicą miasta jest fajny.......
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:34   #37
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: brzuch na wierzchu??

Masz rację...
Ja też nie mam nic do zarzucenia mojemu brzuszkowi
(no...oprócz tego, że jest bladziutki - ale niestety mam taką karnację, że się w ogóle nie opalam) - dlatego nie chodzę z brzuchem na wierzchu.

Ale czasami jak zobaczę takie "brzuchowe" okazy, to naprawdę mam wrażenie, że niektóre z tak ubierających się kobiet/dziewczyn nie patrzy w lustro przed wyjściem.

Ja wiem, rozumiem, że jak ktoś jest przy kości to czasami też ma ochotę założyć coś takiego.... Ale naprawdę, te fałdy tłuszczyku zwisające nad paskiem od biodrówek wyglądają ohydnie!

(i nie naśmiewam się tu z tuszy takich kobiet, ale naprawdę wiem, że można wybrac takie ciuchy, żeby nawet przy dużej wadze czuć się kobieco, ładnie, seksownie....)
A odkryte fałdki naprawdę nie dodają uroku.

Jestem niska, mam 158 cm więc nie mam problemu z doborem ciuchów.
Ale sądzę, że teraz jest tyle możliwości, są tak duże oferty w sklepach, że dopasowanie stroju do danych okoliczności nie stanowi już dużego problemu...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 18:35   #38
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: brzuch na wierzchu??

Mam problem,bo mi wszystkie bluzki podjeżdżają do góry(mam duży biust,ale niska jestem). Rozwiązaniem dla mnie są długie koszule i tuniki.Ja nie widzę musu chodzenia z brzuchem na wierzchu nawet jak ktoś jest wysoki
Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Dla mnie odsłonięty brzuch jest do przyjęcia tylko na plaży, czy w takich bardziej "wakacyjnych" miejscach. Chodzenie z wywalonym brzuchem po mieście to po prostu oznaka braku klasy, trzeba dostosować swój ubiór do miejsca.
Dokładnie!I nie ma to nic wspólnego z modą
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:14   #39
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: brzuch na wierzchu??

A ja powiem, ze mam to gleboko.
Jestem w robocie - nie swiece dupskiem, stringami, brzuchem ani cyckami bo nie wypada. Ubieram sie stosownie.

Jestem po pracy, na luzie w miejscu zwyczajnym to mam w powazaniu czy moja podciagnieta koszulka komus razi poczucie estetyki czy nie. I jasne, ze sa longi i tuniki - i owszem mam ale mam rowniez krotsze koszulki i tez je wkladam a bywa, ze pokaze kawalek ciala chcaco-niechcaco.

O ile nie wylewa sie komus brzuch z biodrow przy krotkiej koszulce to nawet nie zwracam na to uwagi.

Za lacherskie uwazam pewne zestawienia, gdzie wszytsko dobrane tak by pomimo noszenia ciuchow wywalic cyce, dupe i 94% nog oraz oczywiscie bruszek.

nie demonizuje krotszej/podciagnietej koszulki - i coz, ze ktos tak przyszedl cos zalatwic do urzedu, moze z marszu to robil i takze nie widze w tym jakis mega niestosownosci.
Chcialabym tez podkreslic, ze mowie o normalnej 'dlugosci', nie o koszulkach odcinajacych sie pod biustem.

Zreszta - jak bylam mlodsza nosilam i takie w moim wielkim miescie.


A teraz inna kwestia - szal na tuniki to wiekszosc nosi, wylansowalby ktos znow mode 'pokaz brzuszek' to pewnie niektore oredowniczki zakrywania sie podazylyby za trendem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:24   #40
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

a ja tunik nienawidze, albo sukienka albo koszulka zwyklej dlugosci. max troche za linie spodni. i tez mi zwisa czy komus raze poczucie estetyki , ja sie po prostu w tym dobrze czuje i wygladam

tez uwazam ze jak moda na krotkie rzeczy powroci to sporo przeciwniczek gloych brzuchow jednak do nich powroci i jak hecate widze roznice miedzy brzuszkiem wystajacym spod koszulki a ciuchami imitujacymi "styl" dody.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:35   #41
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: brzuch na wierzchu??

Nie mam nic przeciwko w lecie, w miejscowości turystycznej, gdy ma się na sobie np. krótkie spodenki, japonki, a spod bluzki wystaje kawałeczek brzucha. Oczywiście mam na myśli płaski brzuch, a nie wylewający się zza spodni.

W zimie natomiast jestem zdecydowanie na nie, zwłaszcza dla kurtek i sweterków "jak z młodszej siostry".

Sama jestem bardzo wysoka i czasem mam problem ze znalezieniem długich rzeczy, jednak nie przesadzajmy - jak nie ta, to inna bluzka, w sklepach jest duży wybór, wystarczy jedynie poszukać. Osobiście z reguły omijam bluzki w Stradivariusie, Trollu, Pull&Bear czy Bersce, bo to sklepy z modą młodzieżową, które mają "małą" rozmiarówkę..
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 19:45   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
A teraz inna kwestia - szal na tuniki to wiekszosc nosi, wylansowalby ktos znow mode 'pokaz brzuszek' to pewnie niektore oredowniczki zakrywania sie podazylyby za trendem.
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że 'orędowniczki zakrywania', po prostu nie mogą sobie pozwolić na krótsze sweterki, dlatego są przeciw pokazywaniu brzuszka.
I właśnie, też jestem ciekawa, czy gdyby nastała moda na odsłanianie, czy by za nią podążyły?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:54   #43
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: brzuch na wierzchu??

dla mnie to jest zupelnie obojetne. sama staram sie nie pokazywac brzucha mimo ze jest idealny. rozumiem jednak problem, poniewaz my polki mamy dlugie tlowia w stosunku do reszty ciala, przez co czesto nasze ubrania koncza sie w tym problematycznym regionie.

dodawanie jakies ideologi o klasie a dlugosci bluzki jest tu troche nie na miejscu.
jeanette mowisz o anglii i francji? spojrz na hiszpanie i wlochy, to takze kraje mody, a brzuchy i inne czesci ciala sa tam widoczne na kazdym kroku. takie rzeczy mozna pisac w podrecznikach dobrego wychowania jak sama zreszta napisalas, ale mierzenie ludzi w taki sposob i indoktrynacja ubraniowa to takze oznaka braku klasy.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:57   #44
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: brzuch na wierzchu??

"Chcesz to nos, bedziesz robic takie a nie inne wrazenie."

chyba tylko na tobie będzie takie wrazenie robić...
ograniczona z ciebie osóbka

POLSKA = BRAK TOLERANCJI
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:00   #45
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
"Chcesz to nos, bedziesz robic takie a nie inne wrazenie."

chyba tylko na tobie będzie takie wrazenie robić...
ograniczona z ciebie osóbka

POLSKA = BRAK TOLERANCJI
Jestem ograniczona bo nie podoba mi sie golizna?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:03   #46
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że 'orędowniczki zakrywania', po prostu nie mogą sobie pozwolić na krótsze sweterki, dlatego są przeciw pokazywaniu brzuszka.
I właśnie, też jestem ciekawa, czy gdyby nastała moda na odsłanianie, czy by za nią podążyły?
Nie uogolnialbym w taki sposob, bo pewnie spora czesc tych dziewczyn noszacych tuniki ma brzuszki jak marzenie. Nie pokazuja bo chwilowo nie jest to na topie.

Ja mowie raczej o takich oredowniczkach z warunkami podarzajacymi slepo za moda, czyli klasyczne fashion viction a moze nawet nie tylko to, co powielanie trendow, klonowanie ich w ramach 'wlasnego' stylu.
Wiec skoro wiekszosc miasta nosi longi i tuniki to takie osoby tez nosza bo krotsza bluzeczka moze spowodowac, ze inna z 'wlasnym' stylem osobka pomsli, ze ona taka 'so last season' albo cus.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:10   #47
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Nie uogolnialbym w taki sposob, bo pewnie spora czesc tych dziewczyn noszacych tuniki ma brzuszki jak marzenie. Nie pokazuja bo chwilowo nie jest to na topie.

Ja mowie raczej o takich oredowniczkach z warunkami podarzajacymi slepo za moda, czyli klasyczne fashion viction a moze nawet nie tylko to, co powielanie trendow, klonowanie ich w ramach 'wlasnego' stylu.
Wiec skoro wiekszosc miasta nosi longi i tuniki to takie osoby tez nosza bo krotsza bluzeczka moze spowodowac, ze inna z 'wlasnym' stylem osobka pomsli, ze ona taka 'so last season' albo cus.
Wiadomo ze jak jest moda na longi, to longi beda wszedzie. Ale wydaje mi sie ze jednak krotkie bluzeczki to co innego - longi sa praktyczniejsze (do noszenia przez caly rok) i pasuja do wiekszej ilosci miejsc i sytuacji. A caly problem z przykrotkimi bluzkami polega na tym ze nie pasuja. Teraz tez (mimo mody na dluzsze bluzki) jest sporo dziewczyn w przykrotkim bluzeczkach, glownie nastolatek, ale to ze cos jest popularne nie znaczy ze jest fajne prawda?
Jesli jest moda na mini nie oznacza to ze mozna ja ubrac takze na pogrzeb, jesli jest moda na styl hippie to nie znaczy ze mozna sie tak ubrac do pracy. Chodzi chyba o to zeby stosowac filtr dobrego smaku i tej omawianej tutaj klasy, dzieki ktorej jestesmy ubrani odpowiednio do sytuacji.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:17   #48
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: brzuch na wierzchu??

kiedys chodzilam w krotkich bluzkach i sweterkach bo byla taka glupia moda i teraz cierpie bo mam 23 lata a korzonki bola mnie jak cholera.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:22   #49
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Nie przesadzajmy.
Jak ktoś nie lubi 'longów', źle się w nich czuje ... ma je nosić na siłę, bo teraz są modne?
Moda modą, ale nie można jej ulegać, a jedynie się sugerować przy kompletowaniu garderoby. Najważniejszy jest indywidualizm, odnalezienie własnego stylu. 'Longa' nie założę, choćby mi sznur pereł za to dawali (co nie jest równoznaczne z tym, że świecę pępkiem: mam swoją ulubioną długość, w której dobrze się czuję i szukam tak długo, aż znajdę coś, co mi odpowiada, a nie kupuję pierwszej z brzegu rzeczy, bo wszyscy to noszą).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 20:24   #50
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Wiadomo ze jak jest moda na longi, to longi beda wszedzie. Ale wydaje mi sie ze jednak krotkie bluzeczki to co innego - longi sa praktyczniejsze (do noszenia przez caly rok) i pasuja do wiekszej ilosci miejsc i sytuacji. A caly problem z przykrotkimi bluzkami polega na tym ze nie pasuja. Teraz tez (mimo mody na dluzsze bluzki) jest sporo dziewczyn w przykrotkim bluzeczkach, glownie nastolatek, ale to ze cos jest popularne nie znaczy ze jest fajne prawda?
Jesli jest moda na mini nie oznacza to ze mozna ja ubrac takze na pogrzeb, jesli jest moda na styl hippie to nie znaczy ze mozna sie tak ubrac do pracy. Chodzi chyba o to zeby stosowac filtr dobrego smaku i tej omawianej tutaj klasy, dzieki ktorej jestesmy ubrani odpowiednio do sytuacji.

Tak - wezmy ten long na przyklad, ja mam np longa czarnego z wielkim Hello Kitty i pomimo zakrywania mi nie tylko brzucha ale nawet tylka do pracy sie nie nadaje. Wiec praktyczniejsze to pojecie wzgledne, bo np dzis mialam czarny sweterek z tych raczej krotszych, ktory idealnie komponuje sie z gaciami w kantke.
Filtr trzeba stosowac na wszystko - Sa rzeczy zwyczajne, sa rzeczy eleganckie a podzial ich nie zalezy tylko i wylacznie od ich dlugosci.


A klase sie ma lub nie - jeszcze z chama najlepsze ciuchy czlowieka z klasa nie zrobily.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:28   #51
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość


A klase sie ma lub nie - jeszcze z chama najlepsze ciuchy czlowieka z klasa nie zrobily.
Zgadzam sie w 100% - i tym optymistycznym akcentem zakonczmy ta dyskusje, bo odkrytobrzusznych i tak sie nie przekona ze to jest niefajne, a zakrytobrzusznym i tak odkryte brzuchy nie zaczna sie podobac.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:34   #52
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Fajne, czy nie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
To, że komuś się nie podoba, nie jest równoznaczne z tym, że nie jest fajne.
Jak komuś ładnie z odkrytym, niech nosi.

Sztuka Picassa nie każdemu się podoba, a jednak to są arcydzieła.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:39   #53
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: brzuch na wierzchu??

a czy noszenie białych kozaczków i różowej kurtki z futerkiem jest oznaką braku inteligencji? czy chodzenie na solarium i tlenione włosy, to znak rozpoznawczy pustych laleczek? czy dziewczyna w glanach i plecakiem-kostką na plecach śmierdzi?

- chyba nie, prawda?


szczerze mówiąc nie rozumiem sensu tego wątku. o co chodzi?
pytasz, czy odsłonięty brzuch jest jakimś... wyrazem braku szacunku do siebie? czy jak?
skoro nie masz wyboru - bo bluzki są na Ciebie za krótkie, to proponuję tuniki, jeśli masz jakieś moralne dylematy z powodu odsłoniętego pępka


rozbawił mnie ten wątek.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:42   #54
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że 'orędowniczki zakrywania', po prostu nie mogą sobie pozwolić na krótsze sweterki, dlatego są przeciw pokazywaniu brzuszka.
I właśnie, też jestem ciekawa, czy gdyby nastała moda na odsłanianie, czy by za nią podążyły?
Tylko czekałam aż takie słowa tutaj padną...: cool:

Ech....

Mam 158 cm wzrostu, ważę 42 kg :P Mój brzuszek jest taki jak powinien, nie mam się czego wstydzic

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Jestem ograniczona bo nie podoba mi sie golizna?
Też się czuję "ograniczona":P
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...

Edytowane przez nutka85
Czas edycji: 2008-03-11 o 21:27 Powód: wykasowałam jedno zdanie, bo niefajnie tu zabrzmiało :)
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:47   #55
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Dziewczyny, wytłumaczcie mi proszę, bo nie rozumiem (naprawdę).

Jak to możliwe, że jak dziewczyna jest wyższa (tzn. ile wzrostu?), to bluzki i swetry są na nią przykuse? (to chyba widać, że sweterek nie został zaprojektowany do takiej długości, tylko jest zwyczajnie: za krótki, jak po młodszej siostrze?)

To nie jest tak, że rozmiar (nie chodzi mi o spodnie, ale odzież górnej częsci ciała) jest też proporcjonalny do wzrostu?

Bo się już pogubiłam...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:00   #56
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wytłumaczcie mi proszę, bo nie rozumiem (naprawdę).

Jak to możliwe, że jak dziewczyna jest wyższa (tzn. ile wzrostu?), to bluzki i swetry są na nią przykuse? (to chyba widać, że sweterek nie został zaprojektowany do takiej długości, tylko jest zwyczajnie: za krótki, jak po młodszej siostrze?)

To nie jest tak, że rozmiar (nie chodzi mi o spodnie, ale odzież górnej częsci ciała) jest też proporcjonalny do wzrostu?

Bo się już pogubiłam...
No niestety niektore firmy szyja ubrania na jeden wzrost, a rozmiar tak naprawde oznacza tegosc - np. Orsay czy Zara tak ma. W innych tak nie jest i wtedy mozna cos dobrac - np. w H&M koszulki roznia sie nie tylko "tegoscia" ale i dlugoscia. Tak wiec trzeba wiedziec gdzie jak szyją.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:39   #57
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Miedzy nami jest taka roznica, ze Ty za wzor faceta masz goscia na deskorolce, a ja gentlemana ktory wie jak sie zachowac. A fakt, ze ktos ma cos ladnego - czy to piersi, czy brzuch, czy jeszcze cos innego - nie oznacza, ze trzeba to pokazywac.
Chcesz to nos, bedziesz robic takie a nie inne wrazenie.
Sorry, że nie na temat ale... Czy według Ciebie gentelmenem,może być jedynie facet w garniturze, pod krawatem (czy jak?), a chłopak który jeżdzi na deskorolce i jest swobodnie ubrany już nie? W takich razie co jest wyznacznikiem tego, że facet jest gentelmenem? Strój? Bo moim zdaniem zachowanie.

---------------------------------------------
Ubieram się tak jak mi się podoba, nikt mi nie będzie mówił, że nie mam klasy tylko dlatego, że mi kawałek brzucha widać.
Tak generalizując to może wszysctkie wskoczymy w czarne garsonki i dłuuugie białe koszule co by ludzi nie demoralizować

Krótka kórtka w zimie Ok głupota, ale latem(?) bez przesady.
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:19   #58
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

Jeanette, rozumiem Twoje racje bo masz prawo uwazac jak chcesz, ale wez pod uwage tez to ze w mlodszym wieku raczej pociagaja faceci na deskorolkach niz ci pod krawatem no w kazdym razie mnie.
ogolnie to ja mysle ze mlodszym wiecej wolno o! :P i nosic czesciej krotkie koszulki tez ;p

naprawde sie ciesze ze mieszkam nad morzem, bo fakt, w centrum wawy to moze dziwnie wygladac, u mnie jest luz bo wiekszosc ulicy i tak na plaze maszeruje i te ulice maja troche inny charakter wtedy. ale i tak brakuje mi tego klimatu co na poludniu, ze na plaze mozna isc w gorze od bikini i jakiejs mini albo nawet chuscie na biodrach i nikt sie dziwnie nie patrzy
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 23:40   #59
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: brzuch na wierzchu??

Jak tak czytam o tej klasie, którą jakże warto zachowywać nawet ciepłą wiosną na każdym deptaku, to mi się od razy przypominają niektóre paniuśki , niczym żywcem wyrwane z 5th Avenue ; beżowe spodnie, szarawy cardiganik, klasyczne pantofle, i sznurek pereł. I słabo mi się robi. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:00   #60
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: brzuch na wierzchu??

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;6871435]a czy noszenie białych kozaczków i różowej kurtki z futerkiem jest oznaką braku inteligencji? czy chodzenie na solarium i tlenione włosy, to znak rozpoznawczy pustych laleczek? czy dziewczyna w glanach i plecakiem-kostką na plecach śmierdzi?

- chyba nie, prawda?


szczerze mówiąc nie rozumiem sensu tego wątku. o co chodzi?
pytasz, czy odsłonięty brzuch jest jakimś... wyrazem braku szacunku do siebie? czy jak?
skoro nie masz wyboru - bo bluzki są na Ciebie za krótkie, to proponuję tuniki, jeśli masz jakieś moralne dylematy z powodu odsłoniętego pępka


rozbawił mnie ten wątek.
[/quote]

o co chodzi?? o zwykłą ciekawość. a jeśli Ciebie bawi to, że ludzie zastanawiają się nad różnymi rzeczami, chcą dowiedzieć się jak inni postrzegają pewne sprawy to gratuluję wyobraźni. nie pytam czy MOGĘ pokazywac brzuch tylko jak inni to postrzegają- jak już wspomniałam z czystej ciekawości. jeśli Cię to bawi to się nie udzielaj, albo jeszcze lepiej załóż wątek na "Uśmiechnij się" jakie to zabawne rzeczy przeczytałaś...


wracając do tematu... zakładając wątek miałam bardziej na myśli rzeczy w moim rozmiarze (chodzi mi o tęgość), a nie bluzeczki kończące się pod biustem. nie mam na myśli celowego odsłaniania brzucha. chociaż powinnam nosić najmniejszy rozmiar, zdarzało mi się kupować ubrania w rozmiarze 42. musiałam je później zwężać żeby nie wyglądać jak w worku a i żeby nic mi nie wystawało. tuniki owszem, teoretycznie rozwiązują problem, gorzej gdy ktoś przeważnie chodzi w dresie (tak jak ja). nie bedę także rezygnować z zakupu tylko dlatego, że bluzka może się podwinąć i odsłonić fragment brzucha.
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.