Sala Racibórz i okolice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 19:48   #91
verrietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Czy miał ktoś wesele w Naszym Dworku w Dziergowicach albo w Lagunie w Szymocicach?
verrietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:53   #92
Grosi0603
Raczkowanie
 
Avatar Grosi0603
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez verrietta Pokaż wiadomość
Czy miał ktoś wesele w Naszym Dworku w Dziergowicach albo w Lagunie w Szymocicach?
Nie ale byłam na weselu od znajomych w lagunie i bardzo mi się tam podobało sala bardzo ładna,duża fajne dekoracje i jedzenie też niczego sobie wszystko zależy co zamówisz jest podest dla zespołu no trochę mały ale jak np dwóch grajków jest to jak najbardziej ogólnie na +
__________________
Maleństwo

Edytowane przez Grosi0603
Czas edycji: 2012-06-28 o 11:28
Grosi0603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:02   #93
ducha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Nie polecam lokalu Imperia! Sala ładna, jedzenie dobre, ale "nowa" osoba zarządzająca lokalem zmusza nas do odradzenia tej restauracji (choć wydaje się bardzo miła). Robiła problemy z niczego do tego stopnia, że nawet gościom na weselu zaszła za skórę. O komplikacjach, które stwarzała nam osoba zarządzająca moglibyśmy napisać książkę. Jeśli nie chcecie się denerwować to wybierzcie inny lokal.

Edytowane przez ducha1
Czas edycji: 2012-07-16 o 20:04
ducha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:33   #94
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez ducha1 Pokaż wiadomość
Nie polecam lokalu Imperia! Sala ładna, jedzenie dobre, ale "nowa" osoba zarządzająca lokalem zmusza nas do odradzenia tej restauracji (choć wydaje się bardzo miła). Robiła problemy z niczego do tego stopnia, że nawet gościom na weselu zaszła za skórę. O komplikacjach, które stwarzała nam osoba zarządzająca moglibyśmy napisać książkę. Jeśli nie chcecie się denerwować to wybierzcie inny lokal.
O matulu, idę tam w sierpniu na wesele jako gość. Zobaczymy jak będzie.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:42   #95
Lavende86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Mieliśmy niedawno wesele w REGE w Bieńkowicach i powiem że było REWELACYJNIE - a należę do osób raczej wymagających... Na prawdę nie można się do niczego przyczepić, nawet jakby człowiek chciał. Goście byli zachwyceni. Jedzenia dużo i pyszne, sala ładna, obsługa profesjonalna no i cena raczej przystępna jak na to co otrzymujemy w zamian. Polecam z czystym sumieniem ten lokal przyszłym PM!
Lavende86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:59   #96
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Lavende86 Pokaż wiadomość
Mieliśmy niedawno wesele w REGE w Bieńkowicach i powiem że było REWELACYJNIE - a należę do osób raczej wymagających... Na prawdę nie można się do niczego przyczepić, nawet jakby człowiek chciał. Goście byli zachwyceni. Jedzenia dużo i pyszne, sala ładna, obsługa profesjonalna no i cena raczej przystępna jak na to co otrzymujemy w zamian. Polecam z czystym sumieniem ten lokal przyszłym PM!
Ja tam byłam kilka razy na studniówce, jakieś 10 lat temu i wtedy to był jeden z lepszych lokali w okolicy. Studniówki były jeszcze zanim zaczęli rozbudowę, ale też do niczego nie można się było przyczepić, aż dziw bierze, że po tylu latach wszystko nadal jest w należytym porządku
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:04   #97
Nana155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez ducha1 Pokaż wiadomość
Nie polecam lokalu Imperia! Sala ładna, jedzenie dobre, ale "nowa" osoba zarządzająca lokalem zmusza nas do odradzenia tej restauracji (choć wydaje się bardzo miła). Robiła problemy z niczego do tego stopnia, że nawet gościom na weselu zaszła za skórę. O komplikacjach, które stwarzała nam osoba zarządzająca moglibyśmy napisać książkę. Jeśli nie chcecie się denerwować to wybierzcie inny lokal.
mogłabyś przybliżyć jakie problemy robiła ta osoba?? (mam tam zarezerwowaną salę na 2014 rok :-/)
Nana155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 18:19   #98
iggi0212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 400
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Dziewczyny! Rege jest piękne, ale jeśli nie planujecie wesela latem...

Tuż obok lokalu jest kurza ferma byłam tam w lipcu oglądać salę. Był upał. Wierzcie mi, w całej wiosce fetor taki, że nie dało się wytrzymać.

Sala cudo, właściciel konkretny, ale nie wyobrażam sobie, że przyjadę pod salę i nie da się wysiąść z samochodu bez wstrzymywania oddechu.
Nie wspominam już o tym, że na sali nie ma gdzie palić i goście muszą wychodzić na zewnątrz...

Znajomi mi mówili, że tam "jedzie" ale nie chciało mi się wierzyć, że aż tak!
Faktycznie, jak jest chłodniej da się przetrzymać, ale w takim upale, to jest MASAKRA
__________________
Lepiej wymyślić sobie zajęcie, niż go szukać
iggi0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:20   #99
Lavende86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez iggi0212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Rege jest piękne, ale jeśli nie planujecie wesela latem...

Tuż obok lokalu jest kurza ferma byłam tam w lipcu oglądać salę. Był upał. Wierzcie mi, w całej wiosce fetor taki, że nie dało się wytrzymać.

Sala cudo, właściciel konkretny, ale nie wyobrażam sobie, że przyjadę pod salę i nie da się wysiąść z samochodu bez wstrzymywania oddechu.
Nie wspominam już o tym, że na sali nie ma gdzie palić i goście muszą wychodzić na zewnątrz...

Znajomi mi mówili, że tam "jedzie" ale nie chciało mi się wierzyć, że aż tak!
Faktycznie, jak jest chłodniej da się przetrzymać, ale w takim upale, to jest MASAKRA
Hmmm no właśnie z tymi kurnikami to dziwna sprawa. Miałam wesele w REGE w połowie czerwca - był upał nie do wytrzymania i nic nie śmierdziało. Ludzie wychodzili przed lokal i nikt nic nie wspomniał żeby coś było czuć. Ja sama nic nie czułam a węch mam raczej OK
Jeżdżąc załatwiać sprawy przed weselem też nic nigdy nie czułam. Może akurat miałam takie szczęście - nie wiem. Może tak jest w niektóre dni... Nie mam pojęcia. Wiem, że mają tam wesela co weekend i jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić, że ludzie by na takie coś poszli gdyby była taka tragedia.
Z miejscem do palenia to akurat nie widzę problemu bo nie chciałabym żeby na sali ktoś palił, a nikt nie narzekał że musi wyjść na papierosa.
Lavende86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:49   #100
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Lavende86 Pokaż wiadomość
Hmmm no właśnie z tymi kurnikami to dziwna sprawa. Miałam wesele w REGE w połowie czerwca - był upał nie do wytrzymania i nic nie śmierdziało. Ludzie wychodzili przed lokal i nikt nic nie wspomniał żeby coś było czuć. Ja sama nic nie czułam a węch mam raczej OK
Jeżdżąc załatwiać sprawy przed weselem też nic nigdy nie czułam. Może akurat miałam takie szczęście - nie wiem. Może tak jest w niektóre dni... Nie mam pojęcia. Wiem, że mają tam wesela co weekend i jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić, że ludzie by na takie coś poszli gdyby była taka tragedia.
Z miejscem do palenia to akurat nie widzę problemu bo nie chciałabym żeby na sali ktoś palił, a nikt nie narzekał że musi wyjść na papierosa.
Z tymi kurnikami jest tak, że raz w miesiącu robią w nich gruntowny porządek, wywożą wszystkie odpady i dlatego tak śmierdzi. Ale w pozostałe dni jest ok. Sama miałam tam wesele, byłam na weselach i miałam to szczęście, że akurat w okolicy tych dni nie było sprzątania. Ale przyznam, że raz na jakiś czas/ miesiąc śmierdzi.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:45   #101
magmilhol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Odstąpię termin wesela 27,28 lipca 2013r. w sali weselnej "Anielski Młyn" (www.anielski-mlyn.pl) w Pogrzebieniu w zamian za zwrot zaliczki 1000 zł, zainteresowanych proszę o kontakt 508862116
magmilhol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 11:25   #102
Kaska1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Nie zapomnijcie o piwku Raciborskim! ) browar-raciborz.pl
Kaska1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:42   #103
Wenecjanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Witamy!

Mieliśmy właśnie wesele w Imperii. Wszystko perfekcyjnie w każdym szczególe. Jesteśmy bardzo zadowoleni, było pięknie.
Wszystko tak jak zaplanowaliśmy, a poprzeczkę postawiliśmy wysoko.
Super. Gorąco polecamy
Wenecjanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:14   #104
Mimka86_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

hej. Chciałam sie z Wami podzielic moimi spostrzezeniami dot. sali weselnej. Oczywiscie kazdemu podoba sie cos innego i tak na prawde wazne jest tez to ile mamy gosci i czy potrzebuja noclegu. My mamy wesele w tym roku. Wybralismy Dworek w Szonowicach i juz pisze czemu. Jedzenie jest bardzo dobre, ładna sala, piekny ogród no i przede wszytskim jest dosc duzo miejsc noclegowych - ok 30. A u nas bedzie bardzo duzo przyjeznych gosci! Cena jest przystepna. Bedziemy miec dwa dni. Zachwyca przede wszystkim ogród z werandą i lezakami oraz z widokiem na pola. Co istnotne mają okrągłe stoliki, na których nam zależało. Bylam również w Zlotej Iglicy - róznież ładnie i dobre jedzenie, ale: nie bardzo odpowiada nam wystrój, sztukateria na scianie, jak z Ludwika XVI troche nie nasz style... no i ogród jest duzy i ladny, ale ma to rowniez swoje zle strony; bylam tam na weselu jakis czas temu, byl upal i doslownie wszyscy goscie rozeszli sie po tym ogromnym ogrodzie a na sali nie bylo nikogo :/ muzycy grali sami dla siebie. Jest tam po prostu malo przytulnie :/ W Bravo bardzo fajnie, również duzy ogród, ale na miejscu niewiele miesjc noclegowych, no i ich zespol yyyy trzy razy slyszalam te same kawalki i te same zabawy nieee :/ Rege - bardzo pewny siebie troche arogancki wlasiciel - podziekowalismy. Imperia - nie podoba nam sie lokalizacja. Widok na stare fabryki jakies nie nie nie. No i Laguna. Tam są dommki, ale niezbyt wysoki jest ich standard, poza tym nie chce zeby mi sie gosci rozbiegli. Sala bardzo ladna. Jednak nie wybralabym tego miejsca w miesiacach funkcjonowania basenu. Nie chce, aby na zworze opaliali sie polnadzy ludzie. To jednak ma byc kameralna, rodzinno-przyjacielaska nasze ekipa a nie facetów w slipkach z owłosionym brzuchem :/ Nooo to tyle chyba. Innych sal nie widzialam i nie bylam mam nadzieje, ze komus sie przyda ten komentarz!! pozdrawiam
Mimka86_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 14:39   #105
Grosi0603
Raczkowanie
 
Avatar Grosi0603
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Witamchciałam sie zapytać czy miał ktoś może okazje być na "weselu,imprezie"czy sam robił wesele w "taaka Ryba" w Suminie obok rybnika? bardzo proszę o opinie ponieważ nie jest ich wiele pozdrawiam
__________________
Maleństwo
Grosi0603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 17:32   #106
sparklight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Sala Racibórz i okolice

W "Taaakiej Rybie" moja siostra robiła wesele. Było b. fajnie, jedzenie przepyszne (wybrała najdroższą opcję), obsługa w porządku. Na początku wydawało nam się, że za słabo chodzi klima, ale potem ten problem zniknął. Fajny ogródek, gdzie faktycznie rozpierzchają się goście, ale za to bardzo przyjemnie tam posiedzieć i się ruszyć znad kotleta
sparklight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 11:07   #107
nikita69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Czy ktoś był na weselu w Avanti w Bluszczowie albo Ewie w Piecach? jak tam jest pod względem jedzenia, proszę pomóżcie
nikita69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:40   #108
jasowicki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Koło Raciborza jest fajny zajazd Złota Iglica, chyba to jeszcze jest w Kornowacu tak przy lesie, znalazłem ich stronę http://www.zlotaiglica.pl/. Czy ktoś może coś więcej wie, może byliście tam na weselu albo jakieś imprezie. Interesują mnie szczere opinie o jedzeniu i organizacji wesela. Proszę napiszcie bo chce tam zorganizować przyjęcie weselne.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jasowicki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:26   #109
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez jasowicki Pokaż wiadomość
Koło Raciborza jest fajny zajazd Złota Iglica, chyba to jeszcze jest w Kornowacu tak przy lesie, znalazłem ich stronę http://www.zlotaiglica.pl/. Czy ktoś może coś więcej wie, może byliście tam na weselu albo jakieś imprezie. Interesują mnie szczere opinie o jedzeniu i organizacji wesela. Proszę napiszcie bo chce tam zorganizować przyjęcie weselne.
Byłam kilkakrotnie w Złotej Iglicy i zawsze wszystko było w porządku.
Jedzenie mają smaczne i urozmaicone, obsługa kompetentna.
I ogromny plus za obejście i jego zaplecze.
A z tego, co wiem terminy także mają oblegane, więc się pośpiesz
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 22:26:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.