Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 22:12   #1
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Lightbulb

Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)


Mam brzuszek (nie taki znowu wielki, ale jest), pas tłuszczu po środku, lekkie boczki, wałeczek, koszmarnie chude ręce (aż mi się nieraz niedobrze robi 11 cm. w nadgarstku, 25 łydka, 18 cm. kostka, waga 41 kg. przy wzroscie 154. Nie wolno mi schudnąć, marzę o super szczupłym brzuchu, okrągłym tyłeczku, 50 cm. w udzie, 30 cm. w łydce, kostki i ręce też muszą utyć, ale najpierw brzuch!!! Ułożyłam sobie trening, oto on, proszę o sprawdzenie

1. stepper 15 min. codziennie

2. unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2x15 wtorek/środa/piątek
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#6

3.unoszenie ramion w przód ze sztangielką 2x15 codziennie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp#9

4. ćwiczenie nadgarstków ze sztangielkami 3x15 codziennie

5. klatka piersiowa----> wyciskanie sztangielek w pozycji leżącej 3x15 codziennie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp#1

6. grzbiet---> martwy ciąg ze sztangielkami 3x15 codziennie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#16

7. nogi ----> uda Nożyce 10a 3x15 ze sztangielkami
poniedziałek/środa/piątek
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#10

------> "Hack przysiady" 3x15 ze sztangielkami
wtorek/czwartek/sobota
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#10

8. nogi----> łydki wspięcia na palce w staniu codziennie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#l1

9. brzuch----> spięcia 1x25, skrętoskłony

10. ramiona -----> uginanie ramion ze sztangielkami w "Modlitewniku" 3x15
poniedziałek/środa/piątek
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#4

11. uginaie ramion ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 3x15
wtorek/czwartek/sobota

Niedziela wypoczynek jak Pan Bóg przykazał

No i dieta w myśl 10 zasad zdrowego odżywiania:

1. Jedz co 2-3 godziny.
Robisz to bez względu na wszystko? Nie musisz jeść pełnego dania co 2-3 godziny, ale 6-8 posiłków i przekąsek przestrzegających pozostałych dziewięciu zasad.

2. Za każdym razem jedz pełnowartościowe, chude białko.
Czy za każdym razem jesz coś co było zwierzęciem lub pochodzi od zwierzęcia? Jeśli nie, zmień to. Uwaga: Jeśli jesteś wegetarianinem, zasada ta nadal obowiązuje. Potrzebujesz pełnowartościowego białka i musisz znaleźć inne jego źródła.

3. Za każdym razem jedz warzywa.
To prawda, oprócz pełnowartościowego, chudego białka, za każdym razem musisz jeść warzywa (czyli co 2-3 godziny, tak jest?). Gdzieniegdzie możesz dorzucić trochę owoców, ale nie pomijaj warzyw.

4. Jedz węglowodany tylko wtedy kiedy na to zasłużyłeś.
Właściwie, nie wszystkie węglowodany – jedz warzywa i owoce kiedy tylko chcesz, a jeśli chcesz zjeść węglowodany, które nie są owocami ani warzywami (tu zaliczają się cukry proste, ryż, makaron, ziemniaki, chleb, etc.), możesz to zrobić, ale musisz poczekać z nimi do chwili kiedy będziesz już po ćwiczeniach. Tak, te często bardzo przetworzone ziarna są dietetyczną podstawą w Ameryce Północnej, ale choroby serca, cukrzyca i rak to najczęstsze choroby. Między nimi jest zależność! Żeby zatrzymać się w drodze do choroby serca, dobrymi węglowodanami nagradzaj się za porządny trening tuż po nim (twoje ciało najlepiej toleruje węglowodany tuż po wysiłku fizycznym). Przez resztę dnia jedz chude białko i pyszne zestawy warzyw i owoców.

5. Naucz się jak lubić zdrowe tłuszcze
Są 3 rodzaje tłuszczy: nasycone, jednonienasycone oraz wielonienasycone. Zapomnij o powiedzeniu „od jedzenia tłuszczy jest się tłustym”. Jedzenie wszystkich trzech rodzajów w zdrowych proporcjach ( czyli mniej więcej równych ilościach) może znacząco wpłynąć na poprawę stanu zdrowia, a nawet pomóc w pozbyciu się tkanki tłuszczowej! Tłuszcze nasycone powinny pochodzić z produktów odzwierzęcych, a do gotowania możesz też użyć trochę masła i oleju z orzechów kokosowych. Tłuszcze jednonienasycone powinny pochodzić z mieszanek orzechów, oliwek i oleju z oliwek, zaś tłuszcze wielonienasycone – z mieszanek orzechów oraz olejów: lnianego i rybiego.

6. Pozbądź się kalorycznych napojów (w tym soków owocowych)
W rzeczywistości, tym co pijesz powinny być napoje niskokaloryczne. Soki owocowe oraz napoje gazowane i alkoholowe powinny zniknąć z twojej diety. Najlepszy wybór to woda i zielona herbata.

7. Koncentruj się na pełnych posiłkach
Większość tego co spożywasz powinna pochodzić z pełnych posiłków. Czasem przydają się suplementy i koktajle, ale w większości przypadków najlepszym rozwiązaniem będzie kompletny, nisko przetworzony posiłek.

8. Miej swoje „10% jedzenia”Wiem, że przy kilku z powyższych zasad zgrzytałeś zębami. Ale oto klucz: dla optymalnego postępu nie potrzeba 100% stosowania się do zasad. Różnica między 100% a 90% jest minimalna, możesz więc pozwolić sobie na 10% jedzenia lub napojów, które łamią powyższe zasady. Możesz je spożywać w 10% posiłków, dlatego pamiętaj o matematyce i dokładnie oblicz ile to jest 10% posiłków. Na przykład, jeśli jesz 6 posiłków dziennie przez 7 dni, daje to 42 posiłki tygodniowo. 10% z 42 to ok. 4, oznacza to, że przy czterech posiłkach w tygodniu możesz złamać narzucone zasady.

9. Opracuj sposoby przyrządzania jedzenia
Najtrudniejszą częścią zdrowego odżywiania jest konsekwentne przestrzeganie powyższych ośmiu zasad. I w tym miejscu w grę wchodzi przygotowywanie posiłków. Mimo, że wiesz co jeść, gdy nie umiesz tego przyrządzić, twoja dieta spali na panewce już przy pierwszym posiłku.

10. Codzienne wybory dietetyczne zrównoważ zdrową różnorodnością
Spójrzmy prawdzie w oczy, w ciągu tygodnia kiedy jesteś zajęty, nie będziesz spędzał całych godzin przygotowując wysmakowane potrawy. Wtedy będziesz potrzebował zestawu smacznych i prostych do przyrządzenia posiłków, które możesz jeść każdego dnia. Niemniej jednak, każdego dnia lub kilka razy w tygodniu musisz zjeść coś innego, oryginalnego i apetycznego żeby nie dopuścić do zastoju i znudzenia.


I jak, co powinnam zmienić? jakieś rady? chętnie poczytam

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2007-12-11 o 16:58
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:53   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Moim zdaniem za dużo ćwiczeń, za często i za dużo powtórzeń.
Zostawiłabym np. 8,7,6,5,11,9; 3x w tyg 3x8-10 powt ale większy ciężar
10 PŻ znam ale nie podałaś jak konkretnie będą wyglądac Twoje posiłki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 23:55   #3
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Dzięki, a nad posiłkami pracuję. Jutro je wklikam, bo teraz za późno
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 00:18   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

No i pamiętaj o lekko dodatnim bilansie kalorycznym
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 17:45   #5
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

No dobra moja dieta, oto ona:

I Śniadanie:

płatki owsiane + orzechy + rodzynki + mleko
2 kromki chleba z chudą wędliną + pomidorek + ogórek, ale moze być też szczypiorek, serek np. topiony light albo twarożek

II Drugie śniadanie:

banan + jogurt (tylko jaki naturalny? owocowy? odtłuszczony, moze kefir lepiej albo jogurt z płatkami czekoladowymi Danone? mniam, mniam) do tego 2 manadarynki i np. marchewkę albo 2

III Obiad:

zwykle mam zupkę: rosół, pomidorową, ogórkową albo jakąś inną, gotowane na udzie z kurczaka, zawsze b. chude; drugie danie: mięso: wołowina, kurczak, indyk, od święta parówka, ziemianki albo kluseczki i do tego sałata albo groszek albo kapusta (dodam, że moja mam gotuje b. chudo, zero śmietany, zabielania, chude mieso, zero smażenizny, zwykle wszystko gotowane/duszone

IV Podwieczorek:

twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, sałatka? zielona z warzywami i oliwą z oliwek, może papryka? mogę też zjeśc jabłko

tutaj będe ćwiczyć ---> tak z godzine po podwieczorku, ćwiczenia pewnie zajmą mi tak z godzinę, więc jak zkończę to akurat będzie pora na ostatnią wieczerzę

V Kolacja

białko od jajka, albo twaróg, a co z np. szklanką mleka? do tego bułeczka/2 kromki chleba np. ciemnego z chudą wędliną i jakimiś warzywami, moze też być ser żółty, pomidor, ogórek, tuńczyk, sałatka z tuńczyka z warzywami

Uff i jak poszło? chyba będzie na +, tylko mam pytanie czy ćwicząc i będąc jednocześnie na lekkim + zrzucę brzuch, czy to jest mozliwe, dodam, że tyje mi się dość trudno. Przy duzym opychaniu w misiąc jestem w stanie utyć 1 kg-1,5. Na razie zależy mi najbardziej na brzuchu, do pozbycia się mam jeszcze ok. 3-5 cm.

I jeszcze do ćwiczeń niektóre robę przecież w jedne dni, a niektóre w inne, naprawdę jest tego za duzo? ćwiczenie na ndagarstki muszę wykonywać bo b. chcę aby zgrubiały

Proszę o opinie
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 18:01   #6
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Zacznijmy od ćwiczeń:
skoro ciężko Ci przytyć i nabrać mięsni to powinnaś ćwiczyć rzadko i ciężko inaczej osiągniesz przeciwny efekt czyli palenie mięśni

Dieta ma się nijak do 10 PŻ
Śniadanie:

płatki owsiane + orzechy + rodzynki + mleko albo płatki i rodzynki albo orzechy, nie łaczymy ww z tłuszczami
2 kromki chleba z chudą wędliną + pomidorek + ogórek, ale moze być też szczypiorek, serek np. topiony light albo twarożek
serek topiony to nie bardzo wiec jak już okazjonalnie

II Drugie śniadanie:

banan + jogurt (tylko jaki naturalny? owocowy? odtłuszczony, moze kefir lepiej albo jogurt z płatkami czekoladowymi Danone? mniam, mniam) do tego 2 manadarynki i np. marchewkę albo 2
a gdzie białko? same węgle widzę

III Obiad:

zwykle mam zupkę: rosół, pomidorową, ogórkową albo jakąś inną, gotowane na udzie z kurczaka, zawsze b. chude; drugie danie: mięso: wołowina, kurczak, indyk, od święta parówka, ziemianki albo kluseczki i do tego sałata albo groszek albo kapusta (dodam, że moja mam gotuje b. chudo, zero śmietany, zabielania, chude mieso, zero smażenizny, zwykle wszystko gotowane/duszone

IV Podwieczorek:

twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, sałatka? zielona z warzywami i oliwą z oliwek, może papryka? mogę też zjeśc jabłko
owoce jesli już to przed południem albo po treningu

tutaj będe ćwiczyć ---> tak z godzine po podwieczorku, ćwiczenia pewnie zajmą mi tak z godzinę, więc jak zkończę to akurat będzie pora na ostatnią wieczerzę

V Kolacja

białko od jajkatylko jedno?, albo twaróg twaróg co prawda jest ok na kolację ale jako posiłek potreningowy nie bardzo bo kazeina wolno się przyswaja, a co z np. szklanką mleka? do tego bułeczka/2 kromki chleba np. ciemnego z chudą wędliną i jakimiś warzywami, moze też być ser żółty, pomidor, ogórek, tuńczyk, sałatka z tuńczyka z warzywami

Ogólnie dużo węgli co ma sie nijak do 10 PŻ choć w Twoim wypadku nie koniecznie trzeba ich unikać

za dużo nabiału zwłaszcza twarogu radziłabym 1x dziennie

wydaje mi się mało posiłków na pewno sa co 2-3 h? i max 2h przed snem? dołożyłabym jeszcze jeden wieczorem czyli jeden zaraz po treningu a potem na kolację może być sam twarożek

dodałabym więcej zieleniny do posiłków

poczytaj jeszcze raz dokładnie 10 PŻ i przeanalizuj każdy posiłek z osobna pod tym kątem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:34   #7
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Unhappy Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Kurcze myślłam, że jogurt to białko, ograniczę trochę węglowodany, przeszukam trochę net, może znajdę coś konstruktywnego . Dobrze, że chociaż obiad jest ok. No nic wielkie dzięki, spróbuję przekompilować to wszystko, moze następnym razem będzie lepiej
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 21:10   #8
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Weź sobie dowolne opakowanie jogurtu i zobacz ile ma białka a ile węgli
zacznij o wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego i przyjmij 2g białka na kg wagi ciała
załóżmy że to jest 90 g czyli masz już 360 kcal
podziel mniej więcej równo na 5 czy 6 posiłków
i teraz do kazdej porcji białka dodaj zielone warzywa i albo węglowodany albo tłuszcze
dobrym źródłem zdrowych tłuszczy oprócz oliwy są też orzechy, pestki z dyni, słonecznika, olej lniany i tłuste ryby morskie.
pamiętaj, ze po treningu tłuszczy nie jemy bo utrudniają wchłanianie białka

trening czyni mistrza a nawet doswiadczonym zdarza sie popełniac błędy w układaniu diety , ważne żeby się na nich uczyć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:28   #9
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

No dobra, chyba coś mam

I Śniadanie

płatki owsiane zbożowe + rodzynki + mleko
2 kromki chleba z wędliną, pomidorem, ogórkiem, szczypiorkiem, papryką itp. zero sera zółtego, topionegi itp.

II Drugie śniadanie:

banan + 1 mandarynka + 2 marchewki + np. jabłko, a czy mogą też być np. brzoskwinie albo ananas z puszki, + chudy jogurt? taki o,5%?

Cytat:
Dzięki swej mikroflorze jogurt jest lekkostrawny, a w naszym przewodzie pokarmowym działa wprost antyseptycznie . Oznacza to, że niszczy niekorzystną florę bakteryjną, a sprzyja rozwojowi pożytecznej . Jogurt zawiera ( średnio) 3,3% białka, 2,8% tłuszczu, 3,1% cukru mlekowego i 0,8% kwasu mlekowego. Jest dobrym źródłem wapnia i fosforu, witaminy B2 i B12. Wspomaga działanie systemu immunologicznego immunologicznego trawiennego. Dwie szklanki jogurtu zawierają tyle białka, ile 100g befsztyku.


III Obiad:

zwykle mam zupkę: rosół, pomidorową, ogórkową albo jakąś inną, gotowane na udzie z kurczaka, zawsze b. chude; drugie danie: mięso: wołowina, kurczak, indyk, od święta parówka, ziemianki albo kluseczki i do tego sałata albo groszek albo kapusta (dodam, że moja mam gotuje b. chudo, zero śmietany, zabielania, chude mieso, zero smażenizny, zwykle wszystko gotowane/duszone

Mam szczęście moja mama 3 razy w tyg. robi kurczaka, zwykle pierś, duszonego, w sosiku koperkowym, ale go oczywiście nie zabiela. W ogóle w mojej rodzinie kaloryczność posiłków jest b. niska, wszyscy jesteśmy szczupli (ja mam trochę brzuszek, ale i tak noszę 34 i mam masakryczne nogi i ręce), gotuje też duszona wołowinkę, ryba x tyg. Poza tym jadam zupy mielona: rosół + pierś gotowana z kurczaka + marchew + kalafior + 2 ziemniki to wszystko zmielone i jem nieraz 0,5 litra, jedzenie jak dla trupa, ale odżywcze i ma duzo białka


IV Podwieczorek:

twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, sałatka? zielona z warzywami i oliwą z oliwek, może papryka, oliwki, są tutaj gdzieś przepisy, skorzystam z nich, żeby sobie tę sałatę urozmaicić

Trening:

3-4 razy w tyg. solidny, ponad godzinę, mogę robić 1x25 spięcia codziennie + skrętoskłony, kocham je , mam umięśniony brzuch, widać to po bokach, super mocne mięśnie skośne, z przodu też, ale ponieważ mam tłuszcz więc widać tłuszcz nie mięsnie

białko od jajkatylko jedno?, albo twaróg twaróg co prawda jest ok na kolację ale jako posiłek potreningowy nie bardzo bo kazeina wolno się przyswaja, a co z np. szklanką mleka? do tego bułeczka/2 kromki chleba np. ciemnego z chudą wędliną i jakimiś warzywami, moze też być ser żółty, pomidor, ogórek, tuńczyk, sałatka z tuńczyka z warzywami

Mam dość wysokie wapno, nie chcę przesadzić z tym białkiem bo mogą mi się kamienie na nerce (mam jedną) odłozyć, dlatego to wszystko takie skomplikowane.

Sałatka z tuńczykiem, ogórkiem jest ok. twaróg/jajko, moze jabłko skoro owoce do 14 albo po treningu?

Sałatki mogę robić np. na oleju sojowym

Cytat:
Są takie osoby, które łykają parę łyżek tego oleju dziennie, aby obniżyć poziom cholesterolu. Olej sojowy ma dużo witaminy E. Można na nim przyrządzać niemal wszystko, można smażyć i piec oraz używać do sałatek czy surówek.


Czy przy tak napchanej diecie jest mozliwe stracenie brzucha??. To więcej niż zwykle jadam, ale wiem, ze dam radę, straciłam b. duzooo z brzucha, brakuje mi niewiele i jestem gotowa stanąc na głowie aby dopiąć celu. Ściskam mocno
i proszę o weryfikację
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:21   #10
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Up, up
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:59   #11
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Może jednak ktoś?

Czy ten stepper to dobry pomysł?
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 17:33   #12
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Trening siłowy max godzinę
a jak to się ma w stosunku do zapotrzebowania kalorycznego?

Żeby dostarczyć porcję białka potrzebujesz zjesc jogurtu pół kilo na raz a przy okazji dostarczasz dużo ww. jeśli dodasz owoce to będzie zdecydowanie za dużo
dodaj do tego jeszcze szklankę zielonych warzyw - robi sie objętościowo dużo jak na jeden posiłek


jeśli masz problemy z nerkami tym bardziej ogranicz nabiał i sięgaj po inne źródła białka

w postach podwieszonych masz link do dziennika posiłków, jeśli cieżko Ci policzyć białko, ww, tłuszcze, kcal korzystaj z niego, będzie Ci łatwo modyfikować posiłki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:45   #13
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Tak zrobię, będę jadła warzywa i dużo chudej wędliny/mięsa, na pewno będę miała z tego więcej sił, niż z twarożku. Mam dziennik posiłków na komputerze, tylko na razie nie mam excela i nie mogę go odczytać

Wkrótce kupuję stepper (wzmocnię nogi, pupę, brzuch i ręcę ----> linki), ciężarki już mam. Od jutra strat. Efekty opiszę za jakiś czas.

Dziękuję
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 23:25   #14
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Przepraszam,że się podepnę...ale wciąż poszukuję ćwiczeń na oponkę pod brzuszkiem i ogólnie na wyszczuplenie tali? czyli...problem z brzuchem mogłabym prosić o jakieś przykłady?
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 10:53   #15
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Trening na brzuch + dieta ostatnie stracie proszę o weryfikację kogoś mądrego:)

Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
Przepraszam,że się podepnę...ale wciąż poszukuję ćwiczeń na oponkę pod brzuszkiem i ogólnie na wyszczuplenie tali? czyli...problem z brzuchem mogłabym prosić o jakieś przykłady?
dieta , trening siłowy + aeroby/interwały
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.