Odgłosy seksu zza ściany :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 22:43   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221

Odgłosy seksu zza ściany :D


Tak mnie natchnęli moi sąsiedzi do założenia tego wątku Dzisiaj sobie siedziałam przy obiadku i miałam okno otwarte a tu nagle jakieś jęki, krzyki, coraz głośniejsze i głośniejsze Trochę mi się tak nieswojo zrobiło, bo to ludzie w wieku moich rodziców A co, im też wolno, ale żeby tak głośno i oscentacyjnie i to rytmiczne pukanie chyba łóżkiem w ścianę A Wam się zdarzyło kiedyś słyszeć czyjeś igraszki?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:07   #2
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Oj zdarzyło się.... zdarzyło się Ale mam takich wścibskich sąsiadów, którzy mieszkają obok mnie i chyba też słyszeli i rozgadali to wśród innych sąsiadów i chyba do tych baraszkujących to dotarło... od jakiegoś czasu jest spokój Sąsiedzi się na nich trochę dziwnie patrzą

Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko uprawianiu seksu w każdym wieku, ale hmm... to jest blok... wielu sąsiadów... nie każdy chce tego słuchać

Najlepsze było kiedy tydzień temu byłam w Zakopanem w uroczej willi, w której było spokojnie i nikt nikomu nie wchodził w drogę. Byłam tam z TŻ i mieliśmy ostatni nocleg przed powrotem do domu. Tego dnia wprowadzili się jacyś nowi do pokoju na przeciwko. Oj co się tam działo w nocy...... Słuchaliśmy i robiło nam się dziwnie Kobieta strasznie piszczała i wrzeszczała, a facet miał chyba wielką siłę, bo mało łóżko się nie rozleciało Ojojoj....
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:13   #3
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Ja nie mialam nigdy takiej 'przyjemnosci'
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:18   #4
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Słyszeć- nie słyszałam, ale przypadkiem dwa razy w życiu widziałam
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:24   #5
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Tak mnie natchnęli moi sąsiedzi do założenia tego wątku Dzisiaj sobie siedziałam przy obiadku i miałam okno otwarte a tu nagle jakieś jęki, krzyki, coraz głośniejsze i głośniejsze Trochę mi się tak nieswojo zrobiło, bo to ludzie w wieku moich rodziców A co, im też wolno, ale żeby tak głośno i oscentacyjnie i to rytmiczne pukanie chyba łóżkiem w ścianę A Wam się zdarzyło kiedyś słyszeć czyjeś igraszki?
Nade mną w mieszkaniu.
To były ferie.Codziennie ok 22-23 jęki i stęki.
Potem ustało już nic nie słyszę
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:25   #6
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Tak zdarzyło mi się usłyszeć dziwne odgłosy mieliśmy sasiadów u góry(pietro wyżej),którzy mieli zdradliwe łóżko.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2008-08-25 o 00:42
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 23:25   #7
joannusia
Raczkowanie
 
Avatar joannusia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z kapusty ;p
Wiadomości: 83
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez szarlotka88 Pokaż wiadomość
Oj zdarzyło się.... zdarzyło się Ale mam takich wścibskich sąsiadów, którzy mieszkają obok mnie i chyba też słyszeli i rozgadali to wśród innych sąsiadów i chyba do tych baraszkujących to dotarło... od jakiegoś czasu jest spokój Sąsiedzi się na nich trochę dziwnie patrzą

Ja tam osobiście nie mam nic przeciwko uprawianiu seksu w każdym wieku, ale hmm... to jest blok... wielu sąsiadów... nie każdy chce tego słuchać

Najlepsze było kiedy tydzień temu byłam w Zakopanem w uroczej willi, w której było spokojnie i nikt nikomu nie wchodził w drogę. Byłam tam z TŻ i mieliśmy ostatni nocleg przed powrotem do domu. Tego dnia wprowadzili się jacyś nowi do pokoju na przeciwko. Oj co się tam działo w nocy...... Słuchaliśmy i robiło nam się dziwnie Kobieta strasznie piszczała i wrzeszczała, a facet miał chyba wielką siłę, bo mało łóżko się nie rozleciało Ojojoj....
i nie natchnęło Was to na jakieś .. wspólne igraszki?
__________________
Hay que pensar en el futuro.
joannusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 23:41   #8
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

dla mnie to obrzydliwe jak ludzie się dra w wniebogłosy.. nie wiem chcą pokazać jakie mają super życie erotyczne? ja nie jestem tego ciekawa
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 00:12   #9
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
dla mnie to obrzydliwe jak ludzie się dra w wniebogłosy.. nie wiem chcą pokazać jakie mają super życie erotyczne? ja nie jestem tego ciekawa


hahaha a ja się zaliczam do tych krzyczących wniebogłosy, a uwierz, wcale się nie chcę chwalić nikomu moim życiem erotycznym. Czasami nawet staram się milczeć i zacizkam zęby, ale są takie momenty, że się nie udaje, no cóż...
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 00:36   #10
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Raz tylko zdarzyła mi się taka sytuacja,rok temu.Byliśmy z TŻ na wakacjach w małej miejscowości,mieszkaliśmy kamienicy ( nie wiem jak to nazwać ) basen,niedaleko jeziorko.Była może 1 w nocy,leżymy i gadamy i nagle zza ściany krzyki,jęki etc.Pech chciał,że ściany były bardzo cienkie ...
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 08:32   #11
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

U mnie z kolei sąsiedzi mieli okno otwarte i kurcze chyba łóżko koło okna, a że w moim bloku balkony są tak blisko, że można komuś pranie ściągnąć z balkonu to też słychać było wszystko dokładnie A później ten sam jęczący głos coś krzyczał przez balkon, a mi się tak śmiać chciało
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 09:34   #12
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ja też jestem z tych wrzeszczących i pewnie sąsiedzi mnie nienawidzą
ja kiedyś miałam codzienne sesje "słuchane" kiedy moja współlokatorka zawarła poważny związek z nowym partnerem , i był taki miesiąc kiedy wychodzili z pokoju tylko do łazienki i po kanapkę. A ich pokój był oddzielony od kuchni papierową ścianą. ja tu herbatka a tu puk puk w ścianę i jęki. Ja tu obiadek a tam puk puk. ale wcale mnie to nie obrzydzało, zazdrościłam im i molestowałam swojego chłopaka.....druga współlokatorka też chyba miała jak ja i tak sobie siedzieliśmy w podgrupach w pokojach. Ech studenckie życie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:43   #13
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też jestem z tych wrzeszczących i pewnie sąsiedzi mnie nienawidzą
ja kiedyś miałam codzienne sesje "słuchane" kiedy moja współlokatorka zawarła poważny związek z nowym partnerem , i był taki miesiąc kiedy wychodzili z pokoju tylko do łazienki i po kanapkę. A ich pokój był oddzielony od kuchni papierową ścianą. ja tu herbatka a tu puk puk w ścianę i jęki. Ja tu obiadek a tam puk puk. ale wcale mnie to nie obrzydzało, zazdrościłam im i molestowałam swojego chłopaka.....druga współlokatorka też chyba miała jak ja i tak sobie siedzieliśmy w podgrupach w pokojach. Ech studenckie życie
Hehehehe. extremalna sytuacja Ja osobiście nie mam nic przeciw odgłosom, ale trochę tak mi się dziwnie zrobiło jak jęczała tak moja sąsiadka, która ma ok 60 To też człowiek ale jakoś w tym wieku takie "obnoszenie się" wydaje mi się niestosowne Młodzi, wiadomo, żywioł, ale już takie starsze panie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:44   #14
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ja nie słyszałam na szczęście nie mieszkam w bloku
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:48   #15
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez joannusia Pokaż wiadomość
i nie natchnęło Was to na jakieś .. wspólne igraszki?
No po jakimś czasie natchnęło Ale nie takie głośne, nie mamy tego w zwyczaju.
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:27   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ja też jestem głośna ale na szczęście mieszkam w kamienicy i ściany tu są grube
a tak BTW w bloku nie trzeba się wydzierac by sąsiad Cię usłyszał. Gdy mieszkałam u rodziców słyszałam z góry rozmowy sąsiedzkie prowadzone normalnym tonem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:27   #17
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

hehe.. ja jeszcze nie miałam okazji słyszeć..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:53   #18
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Zdarzyło mi się usłyszeć Nic fajnego w tym nie było
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:07   #19
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Hehehehe. extremalna sytuacja Ja osobiście nie mam nic przeciw odgłosom, ale trochę tak mi się dziwnie zrobiło jak jęczała tak moja sąsiadka, która ma ok 60 To też człowiek ale jakoś w tym wieku takie "obnoszenie się" wydaje mi się niestosowne Młodzi, wiadomo, żywioł, ale już takie starsze panie
A co to starsze panie powinny już sobie pochwę sznurkiem pozaszywać czy jak? Zobaczysz jak Ty będziesz ryczącą sześćdziesioną to się przekonasz. A zleci tak szybko, że się nie obejrzysz.
Mnie słuchanie jęków dzwudziestki zniesmacza tak samo jak jej "starszych koleżanek". Poza tym cholernie wkurzające są takie koncerty w środku nocy kiedy akurat człowiek chce się wyspać do pracy. Całe osiedle nie musi wiedzieć ile orgazmów miała w nocy sąsiadka spod 4. Można się jednak chociaż trochę opanować. Ja przynajmniej próbuję
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 11:17   #20
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A co to starsze panie powinny już sobie pochwę sznurkiem pozaszywać czy jak? Zobaczysz jak Ty będziesz ryczącą sześćdziesioną to się przekonasz. A zleci tak szybko, że się nie obejrzysz.
Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że mam rodziców w wieku tych państwa i to tak jakbym rodziców słyszała Nie mówię, że ludzie starsi nie mają uprawiać seksu, mogą to jedynie robić nieco ciszej, bo jak młodych można zrozumieć, to starszym już szyba nie wypada drzeć się w niebogłosy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:28   #21
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że mam rodziców w wieku tych państwa i to tak jakbym rodziców słyszała Nie mówię, że ludzie starsi nie mają uprawiać seksu, mogą to jedynie robić nieco ciszej, bo jak młodych można zrozumieć, to starszym już szyba nie wypada drzeć się w niebogłosy
Ale dlaczego młodym wypada a starszym już nie ? Emocje to emocje.
W sumie to nikomu nie wypada drzeć się w niebogłosy bez względu na wiek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:34   #22
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale dlaczego młodym wypada a starszym już nie ? Emocje to emocje.
W sumie to nikomu nie wypada drzeć się w niebogłosy bez względu na wiek
A nie wypada z tego samego powodu, dla którego młodemu pasuje krzykliwy ciuszek, extra mini itd a starszemu już nie koniecznie. Co oczywiście nie jest jednoznaczne z tym, że młodzi mają się drzeć w niebogłosy, bo to ogólnie powinna być bardzo intymna sprawa. Tylko, że u młodych ja widzę usprawiedliwienie, a u starszych już nie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:34   #23
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Mi się zdarzyło, niby kamienica ale jednak ci nad nami tak dawali czadu, że nie dało się nie słyszeć
Ja niestety też jestem z tych głośnych... Czasem jak o tym pomyślę to mi wstyd..
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:39   #24
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

słyszałam..niestety. Pisałam już o tym w innym podobnym wątku- dla mnie to brak szacunku dla sąsiadów, to myślenie tylko osobie. Nie chce słuchać jak ktoś uprawia seks bo to coś intymnego.

Człowiek to nie zwierzątko i powstrzymać odgłosy potrafi... ja umiem robić to po cichu i nie wierzę,że się nie da, wystarczy chcieć;-)

nie chciałabym by moje dziecko słyszało jak sąsiedzi się "stukają"...i sama z szacunku do innych nie hałasuję.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:42   #25
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Mi się zdarzyło byliśmy ze znajomymi u mnie na działce, jedna z par miała pokój dokładnie nad pokojem, w którym "toczyło się życie": obiadki, kominek, imprezy itp. Oni byli u siebie w pokoju, a my na dole słuchaliśmy dość głośnej muzyki. Problem w tym, że radio reagowało zacinaniem się, jeśli ktoś przeszedł zbyt blisko niego. No i muzyczka się zacięła na chwilę, ale wbrew naszym przewidywaniem nie nastała cisza zamiast niej usłyszeliśmy bardzo głośne jęki koleżanki sytuacja dość komiczna ;D
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:55   #26
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

hmmm piszecie dziewczyny o szacunku dla sąsiadów... ale kurcze ti jest strasznie frustrujące- jak jesteś nastolatką to nie, bo rodzice, jak jesteś dorosła to nie, bo sąsiedzi.... potem masz dziecko i musisz nad sobą panować bo dziecko..... przy rodzicach i współlokatorach byłam cicho, przy przyszłym dziecku tez będę. A teraz nie będę. Zabrzmi to cynicznie, ale mam własne mieszkanie, wolnoć tomku w swoim domku i mam w nosie sąsiadów.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:00   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
ja nie słyszałam na szczęście nie mieszkam w bloku

Tak jak i ja.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:05   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A nie wypada z tego samego powodu, dla którego młodemu pasuje krzykliwy ciuszek, extra mini itd a starszemu już nie koniecznie. Co oczywiście nie jest jednoznaczne z tym, że młodzi mają się drzeć w niebogłosy, bo to ogólnie powinna być bardzo intymna sprawa. Tylko, że u młodych ja widzę usprawiedliwienie, a u starszych już nie
Będę upierdliwa

Naprawdę nie znajduję powodów dla których starsi ludzie nie mieliby już prawa dawać ujścia emocjom. No niby dlaczego im bardziej nie wypada niż młodym ?
Co innego krzykliwy ciuszek a co innego intensywne przeżywanie seksualnych uniesień. Tutaj metryka moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia.
Seks w starszym wieku jest tym samym co w młodszym. Możemy oczywiście się oburzać, skręcać ze wstrętu i obrzydzenia bo przywodzi nam to zaraz przed oczy wyobraźni seks w wykonaniu naszych rodziców czy dziadków (no jak to tak - babcia, święta kobita gotująca konfitury jeszcze nie odmawia sobie cielesnych uciech?) ale patrząc obiektywnie - skoro starsi ludzie się kochają i lubią seks to dlaczego mają ich obowiązywać inne "standardy" niż młodszych. Ja nie widzę powodu.
Kultura i szacunek do swojej intymności powinny obowiązywać w każdym wieku, ale skoro dopuszczamy pewne odstępstwa od tych norm w stosunku do młodych par, to dlaczego nie działa to w przypadku par w podeszłym wieku ? Dla mnie to bez różnicy.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:13   #29
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Będę upierdliwa

Naprawdę nie znajduję powodów dla których starsi ludzie nie mieliby już prawa dawać ujścia emocjom. No niby dlaczego im bardziej nie wypada niż młodym ?
Co innego krzykliwy ciuszek a co innego intensywne przeżywanie seksualnych uniesień. Tutaj metryka moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia.
Seks w starszym wieku jest tym samym co w młodszym. Możemy oczywiście się oburzać, skręcać ze wstrętu i obrzydzenia bo przywodzi nam to zaraz przed oczy wyobraźni seks w wykonaniu naszych rodziców czy dziadków (no jak to tak - babcia, święta kobita gotująca konfitury jeszcze nie odmawia sobie cielesnych uciech?) ale patrząc obiektywnie - skoro starsi ludzie się kochają i lubią seks to dlaczego mają ich obowiązywać inne "standardy" niż młodszych. Ja nie widzę powodu.
Kultura i szacunek do swojej intymności powinny obowiązywać w każdym wieku, ale skoro dopuszczamy pewne odstępstwa od tych norm w stosunku do młodych par, to dlaczego nie działa to w przypadku par w podeszłym wieku ? Dla mnie to bez różnicy.
Sporo osób jednak od starszych wymaga większej kultury niż od młodych Poza tym u mnie w bloku babć (takich po 70-tce) panuje opinia, że młody może "to" głośno robić, bo może będą z tego dzieci a starszy jak już chce to niech chociaż będzie powściągliwy Bo niestety słyszy się takie poglądy babć stojących pod blokiem
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:18   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Sporo osób jednak od starszych wymaga większej kultury niż od młodych Poza tym u mnie w bloku babć (takich po 70-tce) panuje opinia, że młody może "to" głośno robić, bo może będą z tego dzieci a starszy jak już chce to niech chociaż będzie powściągliwy Bo niestety słyszy się takie poglądy babć stojących pod blokiem
eeeee tam, innym babciom żal tyłki ściska, że jakaś pani w ich wieku jeszcze ma ochotę i żwawego partnera i już. Zazdrość. I podejrzewam, że chodzi bardziej o to moherowe zniesmaczenie, że "jak można w TYM WIEKU jeszcze myśleć o seksie!" a nie o kulturę.

Poza tym chyba nie warto słuchać i podzielać opinii tych wszystkich zawistnic
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 21:32:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.