Penis z pochwy do buzi - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 14:31   #91
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Penis z pochwy do buzi

Jeśli facet mnie tam liże, to ja też nie mogę się brzydzić swojego smaku. Jeśli ja liżę faceta, to też ma mnie potem całować w usta!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:47   #92
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Penis z pochwy do buzi

Cytat:
Napisane przez maydayboy Pokaż wiadomość
Witam,
wczoraj mialem ze swoja partnerką następującą sytuację. Podczas stosunku zaczęło ją boleć w środku dlatego widząc to zaprzestałem dalszej akcji i zaproponowałem by dokończyła ustami. Jednak moje zdziwienie było spore kiedy usłyszełem, że nie chce brać go do buzi po tym jak był w pochwie - że nie hgienicznie i wogole dziwnie - dodam że byliśmy świeżo po prysznicu więc zarówno ja, jak i ona byliśmy w 100procentach czyściutcy...Nie wiedziałem że to jest jakiś problem - według mnie kiedy ja ją tam liżę to jest bosko i dla mnie - lubie jej soki i nie sądziłem że może mysleć inaczej - porozmawialiśmy chwile na ten temat i stanęło na tym że dokończyła ręką - też było miło Czy dla Was to też jakiś problem jest??
Hmm, powiem tak.
Wszystko zalezy od cyklu kobiety. Jeśli jest w cyklu przed miesiączką to nie dziwię się, że nie chce brać do buzi Twego instrumentu tuż po wycofaniu się z pochwy. SLuz jest wtedy bardzo specyficznie pachnący, a czasem i gęsty, więc może Twoja pani ma rację?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 14:12   #93
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Penis z pochwy do buzi

Gdybym była na Twoim miejscu odbyłabym szczerą rozmowę z partnerką. Rozmowa często daje więcej niż myślisz.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.