Ból podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 20:04   #1
facetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 31

ból przy podnieceniu


Mam dość nietypowy problem. Chodzi o dotykanie łechtaczki... Na początku mój chłopak kiedy mnie tam dotykał bardzo mi sie podobało... nie czułam bólu gdy byłam podniecona... ale z biegiem czasu po dłuższym stymulowaniu zaczynałam odczuwać bl... straszny ból. Z każdym dniem ból odczuwam coraz wcześniej.Zaczynam się podniecać ... a tu nagle ból, aż się popłakałam ostatnio Nie wiem... czy to normalne? nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, może ktoż tutaj na forum zna odpowiedź?
facetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:55   #2
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: ból przy podnieceniu

ale czy sprawia Ci ból dotykanie łechtaczki tylko wtedy kiedy nie jesteś podniecona?
czy miejsce w tych okolicach jest podrażnione, zaczerwienione, coś się zmieniło? zaobserwowałaś coś ?
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:03   #3
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: ból przy podnieceniu

Cytat:
Napisane przez facetka Pokaż wiadomość
Mam dość nietypowy problem. Chodzi o dotykanie łechtaczki... Na początku mój chłopak kiedy mnie tam dotykał bardzo mi sie podobało... nie czułam bólu gdy byłam podniecona... ale z biegiem czasu po dłuższym stymulowaniu zaczynałam odczuwać bl... straszny ból. Z każdym dniem ból odczuwam coraz wcześniej.Zaczynam się podniecać ... a tu nagle ból, aż się popłakałam ostatnio Nie wiem... czy to normalne? nie mam pojęcia dlaczego tak sie dzieje, może ktoż tutaj na forum zna odpowiedź?
najprosciej by bylo gdybys poszla do ginekologa.. na forum czlowiek sie nie dowie co mu dolega,prawda?
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 21:54   #4
facetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 31
Dot.: ból przy podnieceniu

Bylam z podobnym problemem u ginekologa , powiedział ze wszystko ok ... mi sie wydaje ze nie ...skoro bylo ok i nagle sie cos zmienilo... gdy jestem podniecona nie odczuwam bolu ale tylko przez jakis czas... pozniej zaczyna mnie strasznie bolec i ten czas w ktorym od momentu wiekszego podniecenia do bolu jest coraz krotszy.. dziwne...
facetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:01   #5
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: ból przy podnieceniu

no to najlogiczniejszym rozwiazaniem problemu jest, aby twoj chlopak NIE dotykal lechtaczki podczas stosunku.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:48   #6
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 687
Dot.: ból przy podnieceniu

Ja mam podobnie - jesli jestes silnie unerwiona, to taka sytuacja moze miec miejsce i nie jest to nic, co by wymagalo leczenia - pod warunkiem oczywiscie, ze wczesniej wasze pieszczoty byly delikatniejsze. Czy zanim bol sie pojawil, kochaliscie sie innaczej?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:12   #7
facetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 31
Dot.: ból przy podnieceniu

Nie nie kochalismy sie inaczej, nie uprawiamy normalnego seksu do dzis, zaniedlugo to moj partner dotknac mnie tam nie bedzie mogl nawet przez chwile moze faktyczne po prostu tak juz mam
facetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 19:24   #8
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 687
Dot.: ból przy podnieceniu

Czy inne twoje strefy erogenne sa rownie bolace?

Jestesmy mlode (roznica wieku w naszym przypadku to 5 dni ) a czlowiek nie jest maszyna - sa ludzie z wyzszym libido, nizszym, mezczyzni, ktorzy dochodza po kilku minutach i po godzinie - nie oznacza to przeciez, ze ktorys z nich ma zaburzenia - po prostu nikt nie jest zaprogramowana maszynka do seksu.

Sprobujcie moze delikatniejszych, oralnych pieszczot pod koniec gry wstepnej - byc moze twoje cialo, tak jak i moje potrzebuje czasu, by przyzwyczaic sie do dotyku co wrazliwszych miejsc. Na wszelki wypadek wybralabym sie jednak za miesiac do ginekologa.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:22   #9
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Exclamation Ból przy każdym stosunku

Od dawna czytam to forum, Wasze problemy, więc pomyślałam, że napiszę i ze swoim...

Mam 18 lat,
Ze swoim chłopakiem jestem od 4 miesięcy, od ponad miesiąca razem współżyjemy, biorę tabletki antykoncepcyjne.
Był On moim pierwszym łóżkowym partnerem, jakoś przeżyłam ten "pierwszy raz", trochę oczywiście bolało.
Mój problem polega na tym, że teraz kiedy zaczynam się z Nim kochać, podczas gdy "wchodzi" we mnie, odczuwam ten sam ból jak za pierwszym razem... Musi robić to bardzo powoli i delikatnie, inaczej umarłabym z bólu. Dziwna sprawa, wygląda to tak, jakby za każdym razem odnawiała mi się błona dziewicza. Wiem, że gadam głupoty, ale to tak wygląda.
Mój chłopak mówi, że zawsze jest tak jak było za pierwszym razem, że na początku czuje swego rodzaju "blokadę". Gdy powoli zaczniemy to robić, później jest już wszystko ok. No ale jednak trzeba zawsze na to uważać na początku. Czasem ból jest silniejszy, nie ustępuje on również już po stosunku.

Co mi na to poradzicie ?
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:35   #10
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Ja kocham się systematycznie od 2 lat ale miałam to co Ty bardzo dłuuuuuugo i teraz także jeśli kocham się po jakiejś chocby krótkiej przerwie ...Może lubrykaty dopomogą?
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:55   #11
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Ból przy każdym stosunku

__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2009-11-20 o 16:31
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 18:02   #12
marika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 29
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Ja miałam też tak przez parę miesięcy i nic na to nie poradzisz samo przejdzie przynajmniej ja tak miałamTeraz jest wszystko ok. Ja myślę,że miałam tak przez to,że ciągle intensywnie myślałam żeby się udało i się nie udawało a pewnego razu powiedziałam sobie mam to gdzieś i nie bolało . Od tamtego razu do tej pory już mnie nie bolało a było dużooooo zbliżeń powodzenia życzę;]
marika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:30   #13
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Hm, no nie wiem, możliwe, że mi to przejdzie.
Jeśli nie to wizytę u ginekologa mam za jakiś miesiąc planowaną, wtedy zaciągnę porady
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:37   #14
Anna Es
Raczkowanie
 
Avatar Anna Es
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 120
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Mam tak samo, za kazdym razem odczuwam bol, ale po paru minutach mija i jest luz
__________________
"- A gdzie miłość?- z jej ust, razem z obłokiem dymu,wydostaje się pytanie(...)
-Znaczy, nie kochali się? - nie wierzy mu.
-Mogli. - Chwila zamyślenia. - Wiesz, bardzo. Nawet na deszczu mokli razem. Tak się kochali."

______

ulubione cos: trzymanie cie za reke, chociaz nie wiesz, ze to robie.
Anna Es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:54   #15
świtezianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Miałam podobny problem do Was. Możliwe jest jeszcze inne wyjaśnienie - gojenie się ranek po pierwszym stosunku może potrwać trochę dłużej. Zresztą błona nie zawsze zostaje zerwana za pierwszym razem. Mnie bardzo bolał pierwszy, drugi, trzeci i któryś tam raz. Po dwóch tygodniach przerwy, kiedy nie kochaliśmy się w ogóle, problem zniknął. Może to jest to? Albo stan zapalny? A może zdenerwowanie i problem z nawilżeniem? A może przydałaby się dłuższa/inna gra wstępna? Wszystko prawdopodobne
świtezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:40   #16
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Jest kilka opcji
- Nie wszystko się wygoiło, a penetracja na nowo podrażania/
- A krwawiłaś za pierwszym razem? Bo może masz bardzo elastyczną błonę, której nie dało rady przerwać za pierwszym razem i wciąż jest, a, że nieprzerwana, to wciąż może boleć, kiedy się rozciąga.
- Jesteś po prostu nieprzyzwyczajona.
- Po pierwszym bólu odczuwasz stres i przez to ból wciąż się pojawia
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:08   #17
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
- A krwawiłaś za pierwszym razem?
Nie, za pierwszym razem nie krwawiłam.
Zobaczymy co z tego będzie, ewentualnie na jakiś czas zaprzestanę stosunków.
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:32   #18
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Ja nie stosowałam tabletek anty i także to miałam. Powiem szczerze że nawet długo bo ponad pół roku jak nie więcej, ale teraz jest ok.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:14   #19
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Ból przy każdym stosunku

ja też miałam coś podobnego- tzn, najpierw mnie bolało po pierwszym razie przez pare razy i potem przestało, i po jakimś czasie znów wróciło. I teraz, tak jak koleżanka wyżej jestem w trakcie leczenia zapalenia pochwy- mam naprawdę ogromną nadzieję, że wszystko będzie ok po leczeniu!
Także moja rada jest taka: przeczekaj chwile, zróbcie pare prób i jak sytuacja nie ulegnie zmianie to marsz go ginekologa!
Powodzenia i pozdrawiam
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 22:21   #20
gwiazdka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Ojej mam to samo:/ Współżyję od półtora roku i przy każdym stosunku mam ból kiedy we mnie wchodzi,poprostu koszmar.Tyle,że to nie jest żadne pieczenie,poprostu jakby mnie rozciągałoprzez to nie mam ochoty na seks,chociaż chciałabym robic to częściej.Ginekolog powiedział mi,że to przez stres.i chyba miał rację,ponieważ podczas pierwszego razu czułam jakby mi wszystko w środku pękło+plus spore krwawienie-i chyba mi taki uraz został.nie wiem jak się tego wyzbyc...
gwiazdka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:24   #21
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Ja współżyję od kilku lat i też tak mam, ale przy prawie każdym stosunku (ew. "sesji" ). Na ogół zaczynamy od jeźdźca, bo wtedy łatwiej kontrolować penetrację i można się wycofać, gdy boli za bardzo, można w ten sposób delikatnie "zacząć".
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:32   #22
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
ja też miałam coś podobnego- tzn, najpierw mnie bolało po pierwszym razie przez pare razy i potem przestało, i po jakimś czasie znów wróciło. I teraz, tak jak koleżanka wyżej jestem w trakcie leczenia zapalenia pochwy- mam naprawdę ogromną nadzieję, że wszystko będzie ok po leczeniu!
Także moja rada jest taka: przeczekaj chwile, zróbcie pare prób i jak sytuacja nie ulegnie zmianie to marsz go ginekologa!
Powodzenia i pozdrawiam
Nie wiem czy to jest uzależnione od zapalenia pochwy i czy każdy ma takie same objawy , ale ja po dzisiejszej wizycie u ginekologa dowiedziałam się ze mam zapalenia pochwy i jajnika i nie boli wcale tak jak wcześniej. Nie wiem od czego u mnie zalezalo to że bol znikł i to juz jakis czas temu
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 00:25   #23
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: Ból przy każdym stosunku

zadbaj o dokładne nawilżenie i rozluźnienie. Wydaje mi się, że jesteś spięta, skoro Twój chłopak czuje blokadę. W stresie mięśnie się zaciskają i powodują problemy z penetracją.
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:34   #24
sloneczko119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 17
Dot.: Ból przy każdym stosunku

hej. też miałam taki problem i jak poszłam do drugiego z koleji ginekologa okazało się,że moja błona dziewicza nie pękła po pierwszym razie,a rozciągała się podczas każdego stosunku stąd pochodził ból..Ginekolog zamroził moja błonę podczas zabiegu krioterapii, a po 10 dniach ona samoistnie doszła do siebie i teraz jest ok.Nie martw się i wybierz się do lekarza.. wszystko się wyjaśni.Powodzenia
sloneczko119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:14   #25
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ból przy każdym stosunku

No więc zainwestowaliśmy z chłopakiem w żel nawilżający, zastosowaliśmy dłuższą grę wstępną, ale to jeszcze nie to, bo ból nadal występuje. Nie wiem dlaczego moja błona nie chce pęknąć, nawet odważyłam się byśmy zrobili to gwałtownie, bo może by ból odszedł raz na zawsze...
Bolało jak nie wiem co, nawet długi czas po stosunku, ale i tak na nic to sie nie zdało, bo wczoraj gdy próbowaliśmy to nadal był ten ból na początku i mój chłopak skarżył się na kłócie w członku, jakby napotykał tam jakąś "blokadę".
Za jakiś czas wybiorę się do ginekologa, bo innego wyjścia chyba nie widze o.O

Edytowane przez nietakt
Czas edycji: 2009-04-26 o 19:02
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 19:03   #26
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ból przy każdym stosunku

upss.
niechciany post.
wybaczcie
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:30   #27
.:MaLwInKa:.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 44
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Cześć Dziewczyny,
ja jestem świeżo po pierwszym razie (no właściwie po kilku pierwszych ) i niestety dolega mi to samo, co Wam. Próbowałam lubrykantu, ale to niewiele pomaga. Po prostu tak, jakbym była za ciasna przy pierwszym włożeniu. Później trochę mija, ale nadal boli. Już nie wiem co mam robić, bo przez to nie mam żadnej przyjemności z seksu
.:MaLwInKa:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:34   #28
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Cytat:
Napisane przez .:MaLwInKa:. Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
ja jestem świeżo po pierwszym razie (no właściwie po kilku pierwszych ) i niestety dolega mi to samo, co Wam. Próbowałam lubrykantu, ale to niewiele pomaga. Po prostu tak, jakbym była za ciasna przy pierwszym włożeniu. Później trochę mija, ale nadal boli. Już nie wiem co mam robić, bo przez to nie mam żadnej przyjemności z seksu
Boli w trakcie całego stosunku?
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 18:23   #29
nietakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ból przy każdym stosunku

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Boli w trakcie całego stosunku?
To jest tak, że przy wkładaniu boli bardzo mocno, później już mniej, ale jednak odczuwalnie, TŻ też to odczuwa. No i niestety przez jakiś czas po stosunku też boli...
nietakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 07:09   #30
.:MaLwInKa:.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 44
Dot.: Ból przy każdym stosunku

To chyba było pytanie do mnie, ale Twoja odpowiedź w 100% pokrywa się z moją. Mam nadzieję, że to kiedyś przejdzie...
.:MaLwInKa:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.