sex bez zgody po kłótni gdy spałam :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 21:23   #1
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8

sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(


Witam dziewczyny
Nie chce z nikim o tym rozmawiac... chce tylko zapytac czy któraś z was miała taką sytuację i chciałabym abyście szczerze napisały co myślicie o tym co mnie wczoraj bardzo zraniło.
Pokłocilismy się bardzo z narzeczonym i pokłóceni położyliśmy się spac.
Gdy zasypialiśmy od dobierał się do mnie ale mu odmówiłam. Powiedziałam że ja tak nie potrafię. Zasnęłam. Rano jak wstałam poczułam jak ze mnie "wyciekło" :/ ....
Jak wróciłam z pracy spytałam czy to zrobił... Przyznał się... powiedziałam że jest świnią... ale on nic sobie z tego nie robi... on nie uważa że postąpił źle... tłumaczył się ze nie mógł się powstrzymac bo ze 3 dni sie nie kochalismy itd.... bardzo mnie to boli nie rozmawiamy ze sobą... nie mogę zrozumiec jak mógł to zrobic mimo ze ja tego nie chciałam nie wiem czy wogóle warto dalej trwac w tym związku... Czy uwazacie ze to brak szacunku ? Moze przesadzam i nie powinnam sie tak czepiac ? Czy ktoś miał podobnie ? A jeśli tak to czy nie przerodziło się to w cos gorszego ? Poradźcie mi prosze...
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:29   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez tajemnica0404 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Nie chce z nikim o tym rozmawiac... chce tylko zapytac czy któraś z was miała taką sytuację i chciałabym abyście szczerze napisały co myślicie o tym co mnie wczoraj bardzo zraniło.
Pokłocilismy się bardzo z narzeczonym i pokłóceni położyliśmy się spac.
Gdy zasypialiśmy od dobierał się do mnie ale mu odmówiłam. Powiedziałam że ja tak nie potrafię. Zasnęłam. Rano jak wstałam poczułam jak ze mnie "wyciekło" :/ ....
Jak wróciłam z pracy spytałam czy to zrobił... Przyznał się... powiedziałam że jest świnią... ale on nic sobie z tego nie robi... on nie uważa że postąpił źle... tłumaczył się ze nie mógł się powstrzymac bo ze 3 dni sie nie kochalismy itd.... bardzo mnie to boli nie rozmawiamy ze sobą... nie mogę zrozumiec jak mógł to zrobic mimo ze ja tego nie chciałam nie wiem czy wogóle warto dalej trwac w tym związku... Czy uwazacie ze to brak szacunku ? Moze przesadzam i nie powinnam sie tak czepiac ? Czy ktoś miał podobnie ? A jeśli tak to czy nie przerodziło się to w cos gorszego ? Poradźcie mi prosze...
Czy Ty twierdzisz, że nie czułaś/ nie zdawałaś sobie sprawy, że uprawiałaś seks?!
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:31   #3
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

tak poniewaz duzo pracuje i studiuje i widocznie mam tak twardy sen... jakby nie to co rano zobaczylam to pewnie wogole bym nie wiedziala.... bylam naprawde wykonczona do tego doszla klotnia....
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:31   #4
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Ale nie rozumiem, nie obudziłaś się ? nie poczułaś ?
...
karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:32   #5
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Czy Ty twierdzisz, że nie czułaś/ nie zdawałaś sobie sprawy, że uprawiałaś seks?!
owszem nei zdawalam sobie sprawy..... bylam bardzo zmeczona... duzo pracuję i studiuję do tego doszla klotnia.... po co mialabym klamac ? gdyby nie to co zobaczylam rano pewnie wcale bym nie wiedziala ...

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2013-02-08 o 21:43
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:45   #6
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Faktycznie dziwne, że nie poczułaś, musiałaś na prawdę mocno spać. Ale mniejsza w to, dla mnie to niedopuszczalna sytuacja... Jeżeli chlopak miał takie straszne ciśnienie, to już lepiej, żeby ulżył w sobie sam w toalecie. Bez urazy, ale potraktował Cię jak dmuchaną lale.
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:53   #7
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

najbardziej boli mnie to że on nie rozumie że zrobił źle... że nie potrafi nawet przeprosic... obrazil sie.... poprostu brak mi słów nie przeprosil ale nie wiem czy wogole powinnam wybaczac nie wiem kompletnie co robic bo ostatnio nie układa nam sie najlepiej. napisalam aby poznac opinie innych ... moze któraś z was była w takiej sytuacji ...
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 21:55   #8
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Powinnaś go zostawić czym prędzej, to jest chore
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:57   #9
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Przecież to był najzwyklejszy w świecie gwałt! Dziewczyno, co Ty jeszcze robisz z tym burakiem?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:01   #10
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

co jeszcze z nim robie....? kocham go... ale chyba powinnam przygotowac sie na rozstanie
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:04   #11
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Jestem w kompletnym szoku Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie mówię Tżtowi NIE, a on i tak mnie bierze, bo tak to w tej sytuacji trzeba nazwać, i to w dodatku we śnie Rozstałabym się w trymiga. Nie umiałabym mu już zaufać po takim czymś. Dla mnie to był zwykły gwałt.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 22:21   #12
PanaQue
Przyczajenie
 
Avatar PanaQue
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Po prostu ten facet to kawał ch*** reszta dziada i to wszystko. Nie jest Ciebie wart. A na dodatek uważa, że wszystko jest ok i jeszcze się obraża... no luuuuudzie. Ja ani bym się nie zastanawiała tylko pakowała manatki i tyle by mnie widział. Jak on teraz robi takie rzeczy to co dopiero po ślubie? Szok! Dziewczyno nie marnuj sobie życia z kimś takim. Nic go nie usprawiedliwia.
PanaQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:32   #13
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Przecież to był gwałt,dodając do tego fakt,że on nic złego w tym co zrobił nie widzi - sugeruje zwiewać czym prędzej,bo to jest chore.
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:34   #14
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

odejde tylko musze znalezc siły
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:34   #15
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

dziewczyny mają rację potraktował Cię jak rzecz bez szacunku ja bym nie mogła z kimś takim być
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:35   #16
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

*siłę
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:36   #17
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Również wydaje mi się dziwne, że nic nie poczułaś, ale ok, widocznie każdy organizm reaguje na swój sposób.

Jeżeli chodzi o główne pytanie, to nie byłabym z takim chłopakiem. Jest to dla mnie całkowicie niedopuszczalna sytuacja, na pewno nie dałabym drugiej szansy. Nawet nie chodzi o to, że zrobił to wbrew Twojej woli, ale ludzie - Twój facet uważa, że to było w porządku i jeszcze się obraża..? Odeszłabym bez wahania.

Cytat:
Napisane przez tajemnica0404 Pokaż wiadomość
odejde tylko musze znalezc siły
Ty nie szukaj w sobie siły, tylko od razu się spakuj i wyjdź. Im dłużej będziesz się zbierać, tym mniej prawdopodobne, że to zrobisz. Rzadko udzielam się w takich wątkach, ale Twój przypadek jest wyjątkowy - ja bym nie umiała już zaufać, już nie mówiąc, że bym się po prostu bała zamknąć przy kimś takim oczy.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2013-02-08 o 22:39
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:38   #18
gefcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Kiedyś miałam podobną sytuację tylko, że mój były przyznał się po kilku dniach, dopiero jak mu powiedziałam, że domyślam się co zrobił. Mimo to próbowałam walczyć o ten związek ale to była zła decyzja. Męczyłam się ze sobą i z tą świadomością, że jestem związana z kimś takim... On z czasem coraz bardziej przestawał liczyć się z moimi uczuciami i stał się egoistą, nie widział swojej winy w tym, że między nami psuło się coraz bardziej, nie robił nic by było lepiej aż po 6 miesiącach od tego zajścia przesadził, potraktował mnie jakbym była nikim... wtedy nie wytrzymałam. Skończyło się na tym, że szantażował, płakał, na kolanach błagał żebym go nie zostawiała. To był mój pierwszy stały partner, więc może dlatego próbowałam to ratować, nie wiem. Wiem tylko, że drugi raz już bym nie próbowała. Pozdrawiam i życzę Ci siły
gefcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:48   #19
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

On ma chyba jakieś poważne problemy ze swoją osobą? Z kim Ty się zadajesz? Jeżeli potrafił Cię zgwałcić we śnie i jeszcze obrazić na Ciebie, jakby to była Twoja wina, to do czego on jeszcze może być zdolny? Oczywiście że uważam, że to jest absolutny brak szacunku i jak najszybciej powinnaś od niego uciekać, bo jest albo całkowicie bezczelny albo ma jakieś problemy psychiczne (?!) - nie umiem tego inaczej wytłumaczyć. Na Twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiała!!

A tak przy okazji, to w fazie głębokiego snu jest się bardzo trudno wybudzić, ale... przecież wypadałoby się tutaj skupić na czymś o wiele poważniejszym.

Edytowane przez jeti
Czas edycji: 2013-02-08 o 22:53
jeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 22:49   #20
tajemnica0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

on mieszka u mnie... wiec poprostu powinnam go wyrzucic .... najgorsze jest to że boję się tego .... boję się odejsc... boje sie cierpienia i łez człowiek oddaje całe swoje serce i miłośc ... wierzy że to na zawsze, ze nic tego nie zniszczy... skacze na każdym kroku gotuje sprzata i robi wszystko by go uszczesliwic po czym po roku wspólnego mieszkania uświadamiasz sobie że znowu bedziesz zasypiac i budzic sie sama... że kiedy bedziesz potrzebowac "drugiej polowy" to poczujesz sie taka samotna.... ze caly ten czas i te wszystkie starania są gówno warte...

ten świat jest chory ludzie sie zdradzają okłamują udając miłośc i pozwalając sobie ufac

napisałam tutaj chyba po to by nabrac właśnie tych sił
tajemnica0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:12   #21
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Po prostu to powinas wlaczyc dyktafon zapytac go czy to zrobil, a jak potwierdzi to isc z tym na policje. Jestescie narzeczenstwem, jestes pewna ze chcesz sie zwiazac z kims kto Cie najnormalniej w swiece ZGWALCIL i nie widi w tym nic zlego?! Co bedzie pozniej? Jak sie poklucice to Cie zwiaze i zgwalci? Skoro teraz tak postepuje to co bedzie jak nabierze pewnosci ze Ty z tym nie wlaczysz?

Zycze Ci duzo sily i oby tego dupka piorun strzelil!
__________________
11.08.2012 NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU


ZAKOCHANADOKOŃCA ŚWIATA
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:13   #22
PanaQue
Przyczajenie
 
Avatar PanaQue
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Boisz się odejść, łez, cierpienia? czy może tego, że zostaniesz sama? Facet nie zasługuje na Twoje łzy, bo jest zwykłym dupkiem nie wartym nikogo a tym bardziej Ciebie. Dziewczyno weź się w garść! Tego kwiatu jest pół światu! Wiem, że Twoim zdaniem łatwo mi powiedzieć, ale zwyczajnie ten facet Cie nie szanuje, więc daj sobie z nim spokój, bo będzie jeszcze gorzej. Nie brnij w to, mimo, że serce podpowiada Ci inaczej.

Edytowane przez PanaQue
Czas edycji: 2013-02-08 o 23:15
PanaQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:51   #23
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

W głowie mi się to nie mieści! Dziewczyny mają rację - to był najnormalniej w świecie gwałt! Osoba, którą kochasz, której ufasz (lub mam nadzieję - ufałaś) nie uszanowała twojej decyzji, wykorzystała cię, nie okazała szacunku i potraktowała jak jakiś worek na spermę czy dmuchaną lalkę :/
Nie mógł sobie ulżyć inaczej?!

Ja bym z kimś takim nie mogła być. Dla mnie to przekroczenie pewnych granic.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 00:39   #24
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

nie wierze co widze :O owieczko, jego graty przez okno i adios! nie mogę wyjść z szoku, jak czytam takie posty..
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 01:56   #25
jendrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez tajemnica0404 Pokaż wiadomość
odejde tylko musze znalezc siły
"znaleźć siły" - to określenie utwierdza mnie w przekonaniu, że nie odejdziesz i będziesz trwać w tej nijakości. Znane zjawisko wśród znacznej ilości kobiet, które jak widać uwielbiają być męczennicami i podnóżkiem swych panów... i potem trwają po 20 lat w takim niczym i kończą w psychiatrykach albo w ogóle ze sobą.
jendrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 02:26   #26
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez tajemnica0404 Pokaż wiadomość
co jeszcze z nim robie....? kocham go... ale chyba powinnam przygotowac sie na rozstanie
Yyy - powinnaś w tym momencie pakować walizki? Jego. Albo sposobem na Dodę, wywalić przez okno.
Ten twój narzeczony cię zgwałcił, w co gorszego to się może przerodzić?
Przyznaję, że dość mnie zaintrygował fakt, że tego nie poczułaś i się nie obudziłaś (a następnie nie zadzwoniłaś po policję), ale to nie jest aż tak istotne, jak twoje bezpieczeństwo.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 08:48   #27
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Tak czytam to i czytam, i jestem coraz bardziej przekonana, że to prowokacja.
Po pierwsze nadal nie wierze, że można było nie czuć, że uprawia sie seks. Nie oszukujmy się ale jeśli ona tego nie chciała, nie było pieszczot to jak on w nią wszedł i ona tego nie poczuła? Nie obudził jej ból, dyskomfort? Ale mniejsza z tym mógł użyć żelu.
Po drugie która normalna kobieta będą ZGWAŁCONA miałaby chęć choćby przebywania z GWAŁCICIELEM?! Bosze facet ją zgwałcił a ona "nie ma siły, nadal kocha"! Mnie by skutecznie gwałt wyleczył z miłości i dał by mi wystarczającą siłę by wypiep.... faceta z domu!
Ja sobie nie potrafię wyobrazić przebywania w jednym pokoju, spania w jednym łóżku, jedzenia razem posiłku ze swoim GWAŁCICIELEM
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 09:47   #28
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Po drugie która normalna kobieta będą ZGWAŁCONA miałaby chęć choćby przebywania z GWAŁCICIELEM?! Bosze facet ją zgwałcił a ona "nie ma siły, nadal kocha"!
To akurat nic dziwnego, wiele kobiet zgwałconych przez partnerów nie potrafi ich zostawić, usprawiedliwiająich etc

Dziewczyno, serio, wiem, że rozstanie to nic przyjemnego, ale spakuj walizki i wywal go z chaty.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:40   #29
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Zgwałcił cię,, bo nie umiał 3 dni wytrzymać bez seksu?? To jest chore, co on zrobił i jeszcze te tłumaczenie, foch.
Jak sobie wyobrażasz dalsze życie z kimś takim?
Wyobraź sobie teraz, że masz okres/masz intymną infekcję/jesteś w ciąży i nie możesz uprawiać seksu. I co 3 dni jesteś brutalnie lub 'niewinnie' we śnie gwałcona. Albo że cię zdradza. Co, będziesz się zmuszała, żeby misia zaspokoić?

Spakuj jego rzeczy do wora na śmieci i jak wróci z pracy wręcz mu go dodając, żeby się piepr.zył i czekał, aż sprawa wypłynie i wszyscy znajomi, rodzina, pracodawca, i oczywiście policja dowiedzą się, co zrobił.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 16:17   #30
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Tak czytam to i czytam, i jestem coraz bardziej przekonana, że to prowokacja.
Po pierwsze nadal nie wierze, że można było nie czuć, że uprawia sie seks. Nie oszukujmy się ale jeśli ona tego nie chciała, nie było pieszczot to jak on w nią wszedł i ona tego nie poczuła? Nie obudził jej ból, dyskomfort? Ale mniejsza z tym mógł użyć żelu.
Nie mogę uwierzyć że można spać mając stosunek, przecież to gwałtowne ruchy i w ogóle. Chyba że jest się nieprzytomnym.
Kobieta broni się przed gwałtem; jak nie była świadoma co się dzieje, to nie broniła się przed napastnikiem, więc może może nie czuł ze źle postępuje?

Facet zrobił źle, ale na miano gwałciciela moim zdaniem nie zasługuje.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.