sex bez zgody po kłótni gdy spałam :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-09, 22:38   #31
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez tajemnica0404 Pokaż wiadomość
on mieszka u mnie... wiec poprostu powinnam go wyrzucic .... najgorsze jest to że boję się tego .... boję się odejsc... boje sie cierpienia i łez człowiek oddaje całe swoje serce i miłośc ... wierzy że to na zawsze, ze nic tego nie zniszczy... skacze na każdym kroku gotuje sprzata i robi wszystko by go uszczesliwic po czym po roku wspólnego mieszkania uświadamiasz sobie że znowu bedziesz zasypiac i budzic sie sama... że kiedy bedziesz potrzebowac "drugiej polowy" to poczujesz sie taka samotna.... ze caly ten czas i te wszystkie starania są gówno warte...

ten świat jest chory ludzie sie zdradzają okłamują udając miłośc i pozwalając sobie ufac

napisałam tutaj chyba po to by nabrac właśnie tych sił
znajdź te siły i wyrzuć dziada, no co ja co, ale "Twoje ciało to Twoja świątynia".
a co do pogrubionego - to niestety jest przyczyna wielu problemów w związku. jeśli facet czuje, że coś ma w garści, jeśli ktoś się za bardzo stara, to bardzo łatwo o brak szacunku.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:46   #32
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Ba, faceta można nazwać nie tylko gwałcicielem, ale i nekrofilem. Skłonność ta może być jednak wygeneralizowana do wszystkich obiektów, które danej jednostce kojarzą się ze śmiercią bądź zwłokami (np. śpiące osoby).

a tak poza tym to podpisuję się żebyś go wywalila ze swojego zycia...
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 00:10   #33
dagmarakuban
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

A wcześniej jak się zachowywał, bo chyba to nie jeden taki wyskok?
dagmarakuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 01:07   #34
Tonny86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Spakuj go i wynieś rzeczy za drzwi - najlepiej jak będzie spał.

Zastanów się czy zasypiając kolejny raz koło niego będziesz się czuła bezpiecznie.
Tonny86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 01:40   #35
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Jakoś nie wierzę w tę łzawą historyjkę. To takie dziwne, niby wszedł w nią, a ona NIC nie poczuła? Nie czuła jak ją dotykał, żeby ją podniecić? Jeśli tego nie robił, to jakby wchodził to by chyba poczuła ból?
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:48   #36
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Ale po co miał ją podniecać, gdy spała?
Ja tam potrafię sobie wyobrazić, że mogła tego nie poczuć. Nawet bez szczególnie męczącego dnia potrafię zasnąć jak zabita i np. kiedyś mój lunatykujący brat ciągnął mnie za nogę, a ja nic nie czułam
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:43   #37
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

ciężko mi uwierzyć, że nic byś nie poczuła.

jeśli to wszystko to prawda, jestem w szoku. szok, szok, szok. powinnaś rozstać się z tym ZŁYM człowiekiem bo jeszcze będziesz naprawdę płakać . . .
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 11:49   #38
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Facet zrobił źle, ale na miano gwałciciela moim zdaniem nie zasługuje.

niee?? No popatrz, a kodeks karny mówi coś innego:

Cytat:
Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:43   #39
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Facet zrobił źle, ale na miano gwałciciela moim zdaniem nie zasługuje.
Gwałt to doprowadzenie innej osoby przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem do obcowania płciowego.

Osoba dokonująca gwałtu to gwałciciel. Jak dla mnie to nie ma o czym dyskutować.


khloe, czytałam i odpowiadałam, więc nie widziałam Twojego posta.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-02-10 o 12:46
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:57   #40
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
niee?? No popatrz, a kodeks karny mówi coś innego:
Jak ten paragraf ma się do opisanej sytuacji ?


Jak tak czytam wypowiedzi w tym wątku ....... to większość facetów to gwałciciele .

Bo nie znam żadnego który nie 'zaatakował ' by żony ,dziewczyny ,kochanki zwał jak zwał w czasie snu owej ,tutaj się nie obudziła rzadkie to ale możliwe ,co więcej mimo snu mogła dla tegoż 'gwałciciela' wydawać się zachęcająca i nijako poprzez to uważał że przyzwolenie ma .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:12   #41
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Bo nie znam żadnego który nie 'zaatakował ' by żony ,dziewczyny ,kochanki zwał jak zwał w czasie snu owej.
Ty tak na serio?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 13:18   #42
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Bo nie znam żadnego który nie 'zaatakował ' by żony ,dziewczyny ,kochanki zwał jak zwał w czasie snu owej ,tutaj się nie obudziła rzadkie to ale możliwe ,co więcej mimo snu mogła dla tegoż 'gwałciciela' wydawać się zachęcająca i nijako poprzez to uważał że przyzwolenie ma .

__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:43   #43
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;39148288]Ty tak na serio? [/QUOTE]
Dobra doprecyzuję co mam na myśli .

Weźmy powiedzmy taką sytuacje >

Mamy chłopa nocnego marka tudzież fana serialu lecącego późną nocą ,kładzie się taki do łóżka gdzie małżonka dawno smacznie śpi zmęczona po całodziennym szydełkowaniu .Jako że bohater nasz libido jakież posiada i myśli kosmate nim zawładnęły ,umyślił sobie kopulacje z ową śpiącą obok istotą .A że posiada duszę romantyka i kulturą potrafi się wykazać oraz delikatnością nie szarpie białogłowy za ramie tubalnym głosem oznajmiając 'Halina wstawaj będziem się seksić' ino podchody swe rozpoczyna ręką delikatnie masując przymioty kobiece doprowadzając łoną do celów swych zamierzonych .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:44   #44
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale po co miał ją podniecać, gdy spała?
Ja tam potrafię sobie wyobrazić, że mogła tego nie poczuć. Nawet bez szczególnie męczącego dnia potrafię zasnąć jak zabita i np. kiedyś mój lunatykujący brat ciągnął mnie za nogę, a ja nic nie czułam
Po to, żeby ją nie bolało jak zacznie z nią uprawiać seks?
Jakby była zupełnie sucha to żel by niewiele pomógł, bo i tak to by było bolesne dla niej..
Ale dobra - chcecie to wierzcie w to. Ja w tą historyjkę po prostu nie wierzę
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 14:00   #45
GoodStuff
Raczkowanie
 
Avatar GoodStuff
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 63
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Trafiłam na wątek przypadkiem, aczkolwiek mam często podobne sytuacje. Dziś rano ostatnio- odmówiłam, źle się czułam, po prostu nie miałam ochoty. W zamian otrzymałam kilka nieprzyjemnych słów, które bardzo zabolały. W jego mniemaniu powinnam zawsze mieć chęć i być gotowa. Kiedy jest inaczej, złość, wyzwiska itp.

Przepraszam za offtop, musiałam gdzieś to wyrzucić z siebie.
GoodStuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:02   #46
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Dobra doprecyzuję co mam na myśli .

Weźmy powiedzmy taką sytuacje >

Mamy chłopa nocnego marka tudzież fana serialu lecącego późną nocą ,kładzie się taki do łóżka gdzie małżonka dawno smacznie śpi zmęczona po całodziennym szydełkowaniu .Jako że bohater nasz libido jakież posiada i myśli kosmate nim zawładnęły ,umyślił sobie kopulacje z ową śpiącą obok istotą .A że posiada duszę romantyka i kulturą potrafi się wykazać oraz delikatnością nie szarpie białogłowy za ramie tubalnym głosem oznajmiając 'Halina wstawaj będziem się seksić' ino podchody swe rozpoczyna ręką delikatnie masując przymioty kobiece doprowadzając łoną do celów swych zamierzonych .
Człowieku, litości... Owszem, jeżeli "żonka zmęczona po całodziennym szydełkowaniu" obudzi się i da do zrozumienia, że ma ochotę na seks, no to czemu nie, ale jeżeli dziewczyna wyraźnie powiedziała, że nie chce tego robić, to powód jest bez znaczenia, czy jest zmęczona, czy obrażona, nie ma ochoty i tyle, a on w takiej sytuacji nie ma prawa jej tknąć. Inaczej, jak mówiłam, podpada to pod zwykły gwałt i taki facet to obleśny prostak, nic poza tym.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:14   #47
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;39149972]Człowieku, litości... Owszem, jeżeli "żonka zmęczona po całodziennym szydełkowaniu" obudzi się i da do zrozumienia, że ma ochotę na seks, no to czemu nie, ale jeżeli dziewczyna wyraźnie powiedziała, że nie chce tego robić, to powód jest bez znaczenia, czy jest zmęczona, czy obrażona, nie ma ochoty i tyle, a on w takiej sytuacji nie ma prawa jej tknąć. Inaczej, jak mówiłam, podpada to pod zwykły gwałt i taki facet to obleśny prostak, nic poza tym.[/QUOTE]A po co ten wywód ? Zacytowałaś jedno zdanie i do niego się ustosunkowałem dając przykład .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:07   #48
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Całkowicie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami, jego zachowanie nie było tylko bezczelne, ale również podchodzi pod paragraf! Kobieto, on Ciebie zgwałcił. Kogo to obchodzi, że jest Twoim narzeczonym, jak w najnormalniejszy sposób, bez żadnych wyrzutów sumienia, wszedł w Ciebie i sobie ulżył, jak SPAŁAŚ? Nawet sobie nie chcę wyobrazić, jak wyglądałoby to w przypadku, gdybyście nie uprawiali seksu przez tydzień! On nie jest zwierzęciem, tylko człowiek z własnym rozumiem! Trzy dni bez seksu jest powodem, aby się dobierać, do kobiety, którą się kocha tylko i wyłącznie dla tego, bo ma się na to ochotę? Kobieto, wypierdziel go z tego mieszkania czym prędzej, sprzedaj jeszcze najlepiej porządnego kopniaka w dupsko, bo dla mnie to co zrobił było barbarzyńskie. Nie zastanawiaj się nad tym, tylko weź się w garść, spakuj jego rzeczy i nara!
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:17   #49
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

ciezko_jest_lekko_zyc nie widzisz oczywistego błędu w Twoim rozumowaniu? Przecież ona spała i nic nie czuła - nie byłoby więc dla niej różnicy czy wejdzie w nią na sucho czy z żelem Poza tym wiele kobiet ma praktycznie non stop wilgotną pochwę, dzięki czemu nie potrzebują ani żelu ani bardzo długiej stymulacji, żeby zacząć stosunek, dlatego on nie musiał wcale jej dotykać, tylko po prostu zamoczyć, spuścić się i wyjść, kolokwialnie mówiąc.
Zresztą, niepotrzebny OT.
Ciekawe, czy autorka wyrzuciła chłopaka z mieszkania, czy jednak "miłość" jest zbyt wielka?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 21:34   #50
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Ja dalej nie wierze, że można nie czuć
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 01:30   #51
ZhaliaMoon
Przyczajenie
 
Avatar ZhaliaMoon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

zgadzam się z tym, że to był zwyczajny gwałt. O wiele więcej cierpienia doznasz zostając z nim, niż odchodząc od niego. Ja też miałam opory odejść od mojego pierwszego faceta, ale to była najlepsza decyzja w moim życiu. Byłam później sama przez 2 lata i nauczyłam się żyć bez związku i było mi tak dobrze. Aż pojawił się ON. Przewrócił mój świat do góry nogami i mimo że ciężko było mi zaufać (mój ex lubił mijać się z prawdą, co pośrednio było powodem zerwania), ale jestem teraz naprawdę szczęśliwa a z błędów z poprzedniego związku wyciągnęłam wnioski. Także tego, że zostaniesz sama naprawdę nie musisz się bać. Ale uwierz, jeśli facet zrobiłby mi to, co przydarzyło się Tobie bym go wyrzuciła z domu w trybie natychmiastowym i kusiłoby mnie żeby mu odciąć to jego nad aktywne przyrodzenie tępymi nożyczkami. facet powinien siedzieć za kratkami!
ZhaliaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:22   #52
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
ciezko_jest_lekko_zyc nie widzisz oczywistego błędu w Twoim rozumowaniu? Przecież ona spała i nic nie czuła - nie byłoby więc dla niej różnicy czy wejdzie w nią na sucho czy z żelem Poza tym wiele kobiet ma praktycznie non stop wilgotną pochwę, dzięki czemu nie potrzebują ani żelu ani bardzo długiej stymulacji, żeby zacząć stosunek, dlatego on nie musiał wcale jej dotykać, tylko po prostu zamoczyć, spuścić się i wyjść, kolokwialnie mówiąc.
Zresztą, niepotrzebny OT.
Ciekawe, czy autorka wyrzuciła chłopaka z mieszkania, czy jednak "miłość" jest zbyt wielka?
Nie ma w tym oczywistego błędu, bo dla mnie to OCZYWISTE, że nie da się NIE POCZUĆ
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:06   #53
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Nie ma w tym oczywistego błędu, bo dla mnie to OCZYWISTE, że nie da się NIE POCZUĆ
No chyba że dziewczyna się wczesniej schlała albo naćpała. Innej opcji nie ma Inaczej kobiety byłyby notorycznie gwałcone przez sen...
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 17:22   #54
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
No chyba że dziewczyna się wczesniej schlała albo naćpała. Innej opcji nie ma Inaczej kobiety byłyby notorycznie gwałcone przez sen...

... co wg innych jest zupełnie normalne i często praktykowane
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:36   #55
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja dalej nie wierze, że można nie czuć
Można.
My często tak się zabawiamy na tak zwanego "śpiocha". Rozbudzam się dopiero przy mocniejszych pchnięciach i jak ręce Tż wędrują zbyt swobodnie. Tyle tylko, że ja wyraziłam zgodę na takie pobudki
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:00   #56
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
A po co ten wywód ? Zacytowałaś jedno zdanie i do niego się ustosunkowałem dając przykład .
Ty chyba z tego typu ktory uważa że to nie wina faceta jak zgwałci, to w końcu kobieta sprowokowała...

a poza tym wierzę autorce, sama mam tak że jak śpię to bardzo się wiercę itd. raz gdy spałam z koleżanką na jednym łóżku podobno strasznie się rozwalałam tak że nie miala miejsca, rano mi o tym opowiedziała że mnie kopnęła a ja coo? nic nie czułam. więc raczej można nie czuć.

Edytowane przez Kyarii
Czas edycji: 2013-02-11 o 21:03
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:25   #57
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

ja tam moge autorce uwierzyc. kiedys obudzilam sie rano z siniakiem na ramieniu a TZ przepraszal bo mnie w nocy walnal lokciem jak sie obracal na drugi bok. a ja sie nie obudzilam nawet, chociaz powinno mnie to raczej zabolec.
co do faceta: walizeczki przed drzwi jak panicz bedzie w pracy i zamki wymieniamy. 3 dni bez seksu nie moze wytrzymac bidul, co dopiero bedzie jak bedziesz np w zagrozonej ciazy.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 22:10   #58
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Sama nie wiem kto jest bardziej nieczuły, ona czy on...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 15:04   #59
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3917612 0]ja tam moge autorce uwierzyc. kiedys obudzilam sie rano z siniakiem na ramieniu a TZ przepraszal bo mnie w nocy walnal lokciem jak sie obracal na drugi bok. a ja sie nie obudzilam nawet, chociaz powinno mnie to raczej zabolec.
co do faceta: walizeczki przed drzwi jak panicz bedzie w pracy i zamki wymieniamy. 3 dni bez seksu nie moze wytrzymac bidul, co dopiero bedzie jak bedziesz np w zagrozonej ciazy.[/QUOTE]
Jednorazowe walnięcie łokciem,wiercenie się na łóżku,czy nawet chodzenie we śnie,a penetracja penisem przez nawet tylko minutę to chyba coś innego jednak.Sama jestem lunatyczką,ale nie wyobrażam sobie nie poczuć czegoś o średnicy 3-4 cm w stanie trzeźwości .No ludzie..
A jeśli ma tak zaawansowany stopień lunatyzmu,że uprawia seks z facetem i o tym nie pamięta,to skąd ktokolwiek z nas ,czy ona może wiedzieć,że nie była chętna??

Edytowane przez ricca166
Czas edycji: 2013-02-12 o 15:07
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 17:12   #60
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: sex bez zgody po kłótni gdy spałam :(

Co to ma do rzeczy,że to narzeczony? Wyjątkowe dranie,to nawet swoje żony gwałcą. Ale nikt nie powie,że to gwałt,bo przecież gwałciciele gwałcą tylko nieznajome i pijane kobiety..
Najlepiej to walizki mu spakuj i niech się turla.. Następnym razem nie będziesz miała ochoty na seks,to co? Przemocą Cię zmusi?
To,że jest narzeczonym to nie znaczy,że wszystko mu wolno,bo stan narzeczeństwa jeszcze nic nie znaczy tak na prawdę A na pewno nie to,że jesteś lalką do dymania o każdej porze dnia i nocy..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.