studia - doradźcie. pochwalcie się. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 10:52   #1
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Exclamation

studia - doradźcie. pochwalcie się.


Witam!
Właściwie już na wszystkich uczelniach rekrutacja dobiega końca. Pochwalcie się, gdzie się dostałyscie, może niektóre z Nas spotkają się w październiku
Ja dostałam się na zarządzanie i inżynierię produkcji na PG (wydział mechaniczny), ten sam kierunek na UTP w Bydgoszczy i zarządzanie (inż.- wydział informatykli i zarządzania) na PP... Właściwie chciałabym się poradzic... Co wybrać? Który kierunek daje lepsze predyspozycje do znalezienia pracy, który jest bardziej przyszłościowy? Na której uczelni lepiej? Czy jesteście w stanie wypowiedzieć się na ten temat? Moze któraś z Was studiuje już na ww uczelni
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:05   #2
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Ja sie dostałam na Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze , na wydziale ekonomicznym UG Bedzie to mój 2 kierunek

Równiez chciałam isc na zarzadzanie na PG , ale jak dla mnie za bardzo techniczny ten kierunek .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:56   #3
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez AmericanGirl Pokaż wiadomość
Ja sie dostałam na Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze , na wydziale ekonomicznym UG Bedzie to mój 2 kierunek

Równiez chciałam isc na zarzadzanie na PG , ale jak dla mnie za bardzo techniczny ten kierunek .
To gratuluje najważniejsze robić to co się lubi. Ja z kolei nie wyobrażam sobie nauki na kierunkach humanistycznych... Chyba jestem typowym umysłem ścisłym

Czyżby na całym forum były tylko dwie świerzo upieczone studentki?
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:49   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Pewnie tak. Reszta jest świeżo upieczona.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:39   #5
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Reszta jest świeżo upieczona.
Nie musiałaś, aż tak tego błędu podkreślać... Chyba każdy może się pomylić, zapędzić - prawda? Najwierw popatrz na swoją pisownię i znajomość zasad ortograficznych, dopiero potem poprawiaj innych...
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:45   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Oj nacisnęło się na odciskAle po co odrazu się pienić?Ja absolewntka inz. mgr. inzynierii środowiska
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:46   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez asiuha90 Pokaż wiadomość
Nie musiałaś, aż tak tego błędu podkreślać... Chyba każdy może się pomylić, zapędzić - prawda?
Nie, nie musiałam; jednakże - jak sama podkreślasz - jesteś już studentką, to do czegoś obliguje, prawda ? Tak trudno używać Mozilli, która błędy pięknie podkreśla na czerwono?

Cytat:
Najwierw popatrz na swoją pisownię i znajomość zasad ortograficznych, dopiero potem poprawiaj innych...
Masz jakieś zastrzeżenia, jeśli chodzi o moją ortografię?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 20:56   #8
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Oj nacisnęło się na odciskAle po co odrazu się pienić?Ja absolewntka inz. mgr. inzynierii środowiska
Nie pienię się, ale jest to dla mnie lekko infantylne zachowanie... A po drugie co komu do mojej ortografii...

studi - gratuluję Przede mną długa droga do zdobycia tego tytułu. Mam nadzieję, że za 5 lat i ja będę mogła się pochwalić

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie, nie musiałam; jednakże - jak sama podkreślasz - jesteś już studentką, to do czegoś obliguje, prawda ? Tak trudno używać Mozilli, która błędy pięknie podkreśla na czerwono?
Oczywiscie, że obliguje. Ale to ja ocenię do czego. Swoją drogą już wiemy, dlaczego Ty 'nigdy' nie popełniasz błędów.
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:12   #9
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Ja na twim miejscu wybrałabym zarządzanie na wydziale inf i zarzadzania.

A co poprawiania błędów polecam zapoznania sie z regulaminem:

9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:33   #10
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez asiuha90 Pokaż wiadomość

studi - gratuluję Przede mną długa droga do zdobycia tego tytułu. Mam nadzieję, że za 5 lat i ja będę mogła się pochwalić
A dziekuję-wybrałabym bydgoszcz rzecz jasna-bo sie wcześniej nie wypowiedziałam5 lat-zobaczysz jak Ci szybko miniePowodzenia
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 00:33   #11
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnikach nie jest baaaardzo technicznym kierunkiem.
Jest to Zarządzanie i marketing - tylko po prostu zmienili nazwę. Wiadomo, różni sie od zarzadzania na uniwerkach, ma sie przedmioty techniczne itp. ale z tego co wiem, to jeden z latwiejszych kierunkow na polibudzie.
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:26   #12
aniaaa692
Przyczajenie
 
Avatar aniaaa692
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Łodzi
Wiadomości: 4
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnikach nie jest baaaardzo technicznym kierunkiem.
Jest to Zarządzanie i marketing - tylko po prostu zmienili nazwę. Wiadomo, różni sie od zarzadzania na uniwerkach, ma sie przedmioty techniczne itp. ale z tego co wiem, to jeden z latwiejszych kierunkow na polibudzie.
Ja się właśnie wybieram na ten kierunek i Twoja opinia jest dla mnie nowością! Do tej pory spotykałam się jedynie z wypowiedziami na temat tego kierunku które świadczyły o tym, że wcale nie będzie na nim jak w bajce. Ale wiadomo- studia to studia i chyba żaden kierunek nie jest prosty bo wszędzie trzeba się uczyć. A stopień trudności zależny jest od samego studenta, który albo potrafi i lubi się uczyć, albo nie Tak a propo to wierz mi, że nie jest on równoznaczny z dawnym zarządzaniem i marketingiem Poza tym po politechnice jest się od razu inżynierem, a nie licencjatem. Chociazby to stanowi już dużą róznicę
aniaaa692 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:40   #13
roksana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnikach nie jest baaaardzo technicznym kierunkiem.
Jest to Zarządzanie i marketing - tylko po prostu zmienili nazwę. Wiadomo, różni sie od zarzadzania na uniwerkach, ma sie przedmioty techniczne itp. ale z tego co wiem, to jeden z latwiejszych kierunkow na polibudzie.
Jestem po pierwszym roku ZIPu i całkowicie się z Tobą nie zgadzam są to studia prowadzone na wydziałach mechanicznych więc już to świadczy o tym jak bardzo są "techniczne". Mam za sobą matmę, fizykę, chemię, materiałoznawstwo, mechanikę, nawet na bhp były wzory bazujące na całkach i szeregach, nie wiem czy podobnie jest na marketingu i zarządzaniu

Edytowane przez roksana22
Czas edycji: 2013-08-01 o 15:33
roksana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:23   #14
fridiki
Raczkowanie
 
Avatar fridiki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 165
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Wybrałabym PP albo PG. Sama studiuję na UTP i mam kilku znajomych na ZIPie, ale akurat do tego kierunku nie jestem przekonana. Uczelnia jest dobra, ale ten kierunek funkcjonuje tutaj dopiero rok i nie jest aż taki "trudny do przejścia". O ile się nie mylę w pierwszym semestrze studenci mieli zajęcia tylko trzy dni w tygodniu Studia niby inżynieryjne, ale tryb prawie jak dla zaocznych
fridiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:16   #15
aniaaa692
Przyczajenie
 
Avatar aniaaa692
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Łodzi
Wiadomości: 4
Dot.: studia - doradźcie. pochwalcie się.

Cytat:
Napisane przez fridiki Pokaż wiadomość
Wybrałabym PP albo PG. Sama studiuję na UTP i mam kilku znajomych na ZIPie, ale akurat do tego kierunku nie jestem przekonana. Uczelnia jest dobra, ale ten kierunek funkcjonuje tutaj dopiero rok i nie jest aż taki "trudny do przejścia". O ile się nie mylę w pierwszym semestrze studenci mieli zajęcia tylko trzy dni w tygodniu Studia niby inżynieryjne, ale tryb prawie jak dla zaocznych
Ja ide na ten kierunek tyle, że na PŁ i wprost nie moge uwierzyć w trzy dni tygodniowo zajęć;p Z tego co sie dowiadywalam mnie czeka na pierwszym roku 40 h tygodniowo!! Jednakże łudzę się nadzieją, ze po prostu bylam jedynie straszona xd Czuję się normalnie jak pierwszaczek, który czeka na swój pierwszy dzien w szkole
aniaaa692 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.