Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 23:04   #1
freudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku


Mam taki problem, że po około pół roku/roku związku każdy mój partner przestaje mnie podniecać. Na początku jest niesamowita chemia, seks jest zazwyczaj świetny, po jakimś czasie ja się zakochuję, pojawia się miłość. Mniej więcej po pół roku, do roku, przestaję zupełnie czuć tę chemię. Ale nie przestaję czuć miłości. Bardzo mnie to unieszczęśliwia, bo w łóżku jest mi kiepsko, unikam zbliżeń, chociaż kocham mojego partnera. Dwa moje poważne związki już się tak rozpadły (chociaż głównym powodem rozstania było co innego), teraz to samo dzieje się w trzecim. Chcę spędzić z tym mężczyzną resztę życia, ale on nie rozumie, czemu z kobiety chętnej zawsze i wszędzie teraz jest raz w tygodniu, od biedy.

Czy ktoś też tak miał? Czy da się coś z tym zrobić?


Od seksu aż mnie odrzuca...czuję czułość, miłość, chcę partnerowi dawać przyjemność, ale jak przychodzi co do czego, to po prostu mam ochotę się wtulić i iść spać.

Dodam, że zdarza mi się w takiej sytuacji poczuć chemię z innym mężczyzną, tj. może mi się spodobać jakiś na dyskotece, czy coś, chociaż oczywiście unikam kontaktu, bo kocham mojego partnera. Ale czuję, że ta chemia z kimś innym by była (chociaż bez uczuć). Nie chcę zdradzać i nie będę zdradzać.
freudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 11:43   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku

Nuda?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 00:51   #3
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku

Skadś to znam... Rozumiem Cie. Nie znam niestety na to rady, ktora załatwiła by ten problem. Pozostaje jedynie moze jakos probowac nad soba pracować. Poczytać jakies poradniki psychologiczne.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:07   #4
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku

To raczej sprawa indywidualna. Mnie podnieca ciało partnera którego kocham, głównie ze względu że jest po prostu właśnie jego ciałem.
Podczas zakochania i satysfakcjonującego związku nie odczuwam absolutnie żadnego pociągu do innych mężczyzn. Widzę, że ktoś jest przystojny, ale jestem kompletnie wyłączona psychicznie z pożądania kogoś innego.


Wydaje mi się, że każdy inaczej definiuje miłość do partnera, a Ty być może oddzielasz miłość od seksu i stąd Twoje podejście. Jeśli odrzuca się od seksu z osobą którą niby "kochasz" to może problem tkwi w hormonach, wahaniach libido (gdy juz wytraci się "hormon milosci" :P ) Może warto skonsultować się z seksuologiem jeśli nie masz ochoty na seks. Albo po prostu wcale nie kochasz partnera tylko tak Ci się wydaje, po prostu przeszłaś z zauroczenia erotycznego do szarej codzienności.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 14:53   #5
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku

mnie jak partner przestał podniecać to po prostu mu o tym delikatnie powiedziałam... Nie było to miłe, ale jeśli chcę się żyć w szczęśliwym związku to o takich rzeczach też się rozmawia i to zanim będzie za późno. Po rozmowie wszystko się odmieniło, brak pożądania z mojej strony był efektem nudy w łóżku. Teraz od długiego czasu jest cudownie Także polecam rozmowę i pracę nad tym
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:08   #6
ProstoZMostu
Raczkowanie
 
Avatar ProstoZMostu
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 84
Dot.: Partner przestaje mnie podniecać po pół roku/roku

Nie czytam Ci w myslach, ale czy nie chodzi może o to, że potrzebujesz się "wyszaleć", zanim znajdziesz stały związek?
ProstoZMostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-28 23:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.