Sukienka Asos + dodatki, oceńcie, pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 20:41   #1
creatura
Raczkowanie
 
Avatar creatura
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51

Sukienka Asos + dodatki, oceńcie, pomóżcie


Witajcie! Mam wielką prośbę, po długich polowaniach na ten model i rozmiar udało mi się w końcu kupić , jestem bardzo zadowolona.
Kupiłam ją na wesele ( tak wiem, nie wypada iść w bieli, ale tj w rzeczywistości taki jasny łososiowy kolor, także faux pas nie będzie), ale nie mam jeszcze dodatków, dlatego, że:
*myślałam o butach nude, (plus taka torebka?) - ale to odpada bo byłabym taka jednokolorowa, nijaka, więc od razu ten pomysł wyeliminowałam, słusznie?
*myślałam też o dodatkach czarnych, czarne lakierki na szpilce, plus czarna kopertówce
* obecnie jestem najbardziej skłonna do zakupu dodatków w czerwonym mocnym odcieniu, buty plus torebka, do tego proste włosy (mam ciemne, b.długie) czarna kreska eyeliner + czerwone matowe usta. makijaż raczej minimalistyczny, jeśli to jest dobre określenie.
Tylko czy to pasuje, jak sobie to wyobrażacie? A i buty lakier czy matowe?
Proszę, wypowiedzcie się, czekam na Wasze opinie i sygestie, może macie jakies zupełnie inne pomysły?
Dziękuję bardzo z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (64,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2xxl.jpg (61,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image4s.jpg (3,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3s.jpg (5,1 KB, 109 załadowań)
creatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 15:46   #2
sisi_98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Dot.: Sukienka Asos + dodatki, oceńcie, pomóżcie

Witaj
Faktycznie kolor nude spowodowałby, ze to nie miałoby żadnego wyrazu. Wszystko by się stopiło, poza Twoimi włosami. Raczej postawiłabym na jakiś bardziej widoczny, odznaczający sie kolor. Bardzo spodobał mi się pomysł z czarnymi butami i czarną kopertówką. Myślę, ze fajnie by to wyglądało i co ważne elegancko. Co do czerwonego tez fajne, tylko bardziej skłonna byłabym do ciemnej, krwistej czerwieni coś w stylu bordo. Oczywiscie to kwestia gustu. Wiadomo, najlpiej, zebys Ty się czuła swobodnie i wygodnie i to najważniejsze.
sisi_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:43   #3
iheartkate
Raczkowanie
 
Avatar iheartkate
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 223
Dot.: Sukienka Asos + dodatki, oceńcie, pomóżcie

moim zdaniem czarne lakierowane platformy wyglądałyby bosko
iheartkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:24   #4
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Sukienka Asos + dodatki, oceńcie, pomóżcie

Bardzo fajna sukienka Masz racje,że kolor nude szpilek wyglądałby nijako. Na Twoim miejscu postawiłabym na czerń , czarne buty i czarna torebka.
Myśle,że mogłyby dobrze wyglądać też srebrne metaliczne szpilki , albo czerwone ( buraczkowe) zamszowe szpile. Lakier do paznokci nie musi być matowy, myśle że zwykły wyglądałby lepiej od matu
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.