DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 10:54   #511
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to Twój wybór czy zostawiasz ciemne pasma czy nie, jesli zostawiasz to farbą a10 połóż a jak rozjasniacz, to rozjaśnij je rozjasniaczem i potem A10 , a nie za jednym razem.

czy duzo wody....tak jak do mycia, zeby tylko zmoczyć włosy, po prostu polej je wodą, na czuja, rozsmaruj frabę na calosc z odrostów + resztę z miseczki, chyba ze cała jedna Ci pójdzie na odrosty

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



Intensive mocniej rozjaśnia, tym się różnią.
generalnie podział vincentów jest ze względu na kolor jaki rozjasniamy
-ciemne włosy np czarne, ciemne brązy- intense, jest zielony, zieleń niweluje czerwień, a wlasnie ciemne kolory zawierają dużo czerwieni
-średnie włosy -jasne brązy, średnie i ciemne blondy zawierają miedź, więc flash niebieski który usuwa miedź
-jasne włosy zawierają żółć więc fioletowy vincent (tak jak płukanka)
-no i jest srebrny uniwersalny
No dobra, to bez nakladania rozjasniacza. Mam nalozyc najpierw na ordost a potem z woda na reszte? Na jasne pasemka i na te brazowe? Sorry, ze sie tak dopytuje, ale nie chce zrobic bledu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 11:48   #512
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

tak na całe włosy , odrosty najpierw bo potrzebują czasu zeby się rozjasnić a potem an chwile całe włosy dla ochłodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 13:57   #513
Ka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
c10 piecze... zostaw na potem

mozesz zrobic tez próbę na jednym teraz ale zeby zobaczyc czy dół się duzo mniej rozjaśni od góry, ale mieszaj z tym proszkiem.

generalnie ja bym nakladał najpierw na dół potem górę-odrosty.
Hellloooooł
Użyłam palette E20 i mam klasyczną panterkę
zaszła ta sama reakcja jednak co przy samym rozjaśniaczu - wyszły w wielu miejscach ciemne pasma. Na pewno w tych miejscach miałam więcej czarnej farby w przeszłości, może niedokładnie ściągnęłam dekoloryzatorem i teraz wychodzi... nie wiem

Trochę pocieszające jest to, że wydaje mi się, że te pasma, które wcześniej traktowałam rozjaśniaczem (i wyszły pół jasne pół ciemne) są teraz po całosci jaśniejsze, więc może rozjaśnianie lub kąpiel tym razem rozjaśni po całości ???

Albo też nałożyć jeszcze raz, albo i dwa dekoloryzator, żeby te ciemne ściągnąć?

Albo jakaś farba na to teraz żeby wyrównać chociaż?

Co myślicie?

pozdrawiam, pantera wrauuu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-004_dekolor_E20palette.jpg (99,5 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez Ka2
Czas edycji: 2012-08-04 o 13:58
Ka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:07   #514
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak na całe włosy , odrosty najpierw bo potrzebują czasu zeby się rozjasnić a potem an chwile całe włosy dla ochłodzenia
Aha, teraz kumam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 16:41   #515
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ka2 Pokaż wiadomość
Hellloooooł
Użyłam palette E20 i mam klasyczną panterkę
zaszła ta sama reakcja jednak co przy samym rozjaśniaczu - wyszły w wielu miejscach ciemne pasma. Na pewno w tych miejscach miałam więcej czarnej farby w przeszłości, może niedokładnie ściągnęłam dekoloryzatorem i teraz wychodzi... nie wiem

Trochę pocieszające jest to, że wydaje mi się, że te pasma, które wcześniej traktowałam rozjaśniaczem (i wyszły pół jasne pół ciemne) są teraz po całosci jaśniejsze, więc może rozjaśnianie lub kąpiel tym razem rozjaśni po całości ???

Albo też nałożyć jeszcze raz, albo i dwa dekoloryzator, żeby te ciemne ściągnąć?

Albo jakaś farba na to teraz żeby wyrównać chociaż?

Co myślicie?

pozdrawiam, pantera wrauuu
:X ja juz nie ogarniam tych dekoloryzatorów ze wam ciemno wychodzi wszystko...

no a masz jeszcze dekoloryzator? ja zawsze zuzywałem caly dekoloryzator, nawet 5 aplikacji robiłem w ciagu dnia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 15:09   #516
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam! Dobrze,że mamy weekend, kończy się niestety ale dzięki temu, zdążyłam jakoś doprowadzić moje włosy do ładu. Oczywiście regenerować będę je jeszcze długo a po niedzieli idę podciąć końcówki ale przez te 2 wolne dni, miałam na głowie pół produktów spożywczych z mojej kuchni a na odżywki wydałam prawie pół wypłaty. Powiem Wam, że słynna maseczka z żółtek robi cuda. Pomieszałam 1 żółtko z łyżką miodu, sokiem z połowy cytryny i łyżką oliwy z oliwek. Zawinęłam włosy w folię i ręcznik na godzinę i spłukałam. Bardzo polecam tradycyjnie BIOWAX oraz ampułkę MATRIX BIOLAGE CERA-REPAIR PRO4, którą można zamówić na allegro za 5 zł. Zwłaszcza ta ampułka pod folią wraz z podgrzewaniem suszarką, zdziałała cuda. Szczerze polecam, przepraszam, że trochę nie na temat ale w związku z tym, że nasze włosy po dekoloryzacji wyglądają jak siano, może komuś pomogę. Pozdrawiam!
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 15:25   #517
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Dobrze,że mamy weekend, kończy się niestety ale dzięki temu, zdążyłam jakoś doprowadzić moje włosy do ładu. Oczywiście regenerować będę je jeszcze długo a po niedzieli idę podciąć końcówki ale przez te 2 wolne dni, miałam na głowie pół produktów spożywczych z mojej kuchni a na odżywki wydałam prawie pół wypłaty. Powiem Wam, że słynna maseczka z żółtek robi cuda. Pomieszałam 1 żółtko z łyżką miodu, sokiem z połowy cytryny i łyżką oliwy z oliwek. Zawinęłam włosy w folię i ręcznik na godzinę i spłukałam. Bardzo polecam tradycyjnie BIOWAX oraz ampułkę MATRIX BIOLAGE CERA-REPAIR PRO4, którą można zamówić na allegro za 5 zł. Zwłaszcza ta ampułka pod folią wraz z podgrzewaniem suszarką, zdziałała cuda. Szczerze polecam, przepraszam, że trochę nie na temat ale w związku z tym, że nasze włosy po dekoloryzacji wyglądają jak siano, może komuś pomogę. Pozdrawiam!
Ojej! Właśnie miałam pisać z zapytaniem o pielęgnację przesuszonych włosów po rozjaśnianiu W takim razie muszę koniecznie wypróbować maseczkę z żółtek. Jakoś tak nie mogę się przekonać do produktów aż tak naturalnych.. I jeszcze oliwa z oliwek - nie ma problemów ze spłukiwaniem? Na razie ratuję się allegrowymi "zagramanicznymi" produktami. Źle nie jest, ale spodziewałam się czegoś więcej.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
Witam! Dobrze,że mamy weekend, kończy się niestety ale dzięki temu, zdążyłam jakoś doprowadzić moje włosy do ładu. Oczywiście regenerować będę je jeszcze długo a po niedzieli idę podciąć końcówki ale przez te 2 wolne dni, miałam na głowie pół produktów spożywczych z mojej kuchni a na odżywki wydałam prawie pół wypłaty. Powiem Wam, że słynna maseczka z żółtek robi cuda. Pomieszałam 1 żółtko z łyżką miodu, sokiem z połowy cytryny i łyżką oliwy z oliwek. Zawinęłam włosy w folię i ręcznik na godzinę i spłukałam. Bardzo polecam tradycyjnie BIOWAX oraz ampułkę MATRIX BIOLAGE CERA-REPAIR PRO4, którą można zamówić na allegro za 5 zł. Zwłaszcza ta ampułka pod folią wraz z podgrzewaniem suszarką, zdziałała cuda. Szczerze polecam, przepraszam, że trochę nie na temat ale w związku z tym, że nasze włosy po dekoloryzacji wyglądają jak siano, może komuś pomogę. Pozdrawiam!
Ojej! Właśnie miałam pisać z zapytaniem o pielęgnację przesuszonych włosów po rozjaśnianiu W takim razie muszę koniecznie wypróbować maseczkę z żółtek. Jakoś tak nie mogę się przekonać do produktów aż tak naturalnych.. I jeszcze oliwa z oliwek - nie ma problemów ze spłukiwaniem? Na razie ratuję się allegrowymi "zagramanicznymi" produktami. Źle nie jest, ale spodziewałam się czegoś więcej.


A co do rc.d. ozjaśniania moich włosów. Czy po poprzednim rozjaśnianiu kąpielą i nałożeniu popielu będę miała jakieś problemy z ich rozjaśnieniem? Czy przez to, że farbowałam joanna po rozjaśnianiu nie powinnam odczekać troszkę z kolejną kąpielą vincentem? W środę przyjdzie do mnie rozjaśniacz i nie wiem czy działać czy poczekać? Jak radzicie?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 16:23   #518
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

poczekaj, chociaż ze względu na stan włosów, nie jest fajnie chodzić z sianem na głowie ja też byłam niecierpliwa i potrafiłam farbować włosy 2 razy w tygodniu, w efekcie włosy do pasa musiałam obciąć do brody, ryczałam jak bóbr, czułam się jakbym była łysa...
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:56   #519
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja nie farbowalam od miesiaca i dopiero teraz moje wlosy sa w widocznie lepszej kondycji. Nastepne farbowanie za jakies 3 tygodnie. Co do ratowania suchych wlosow, to mi bardzo pomoglo dodawanie mocznika do masek Kallosa. Wyprobowalam Latte i Placente, obie swietne.

Andy, ja mam jeszcze jedno pytanie: a co by sie stalo, gdybym nalozyla a10 najpierw na odrosty, a na ostatnie powiedzmy na 15 minut na reszte wlosow? Spala sie czy niekoniecznie?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:27   #520
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie koniecznie ale ja bym po prostu malaks zrobił , chociaz troszke wody do farby i rozsmarować po całości , po to je narażać na dodatkowe cierpienie teraz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:39   #521
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
poczekaj, chociaż ze względu na stan włosów, nie jest fajnie chodzić z sianem na głowie ja też byłam niecierpliwa i potrafiłam farbować włosy 2 razy w tygodniu, w efekcie włosy do pasa musiałam obciąć do brody, ryczałam jak bóbr, czułam się jakbym była łysa...
No właśnie głos rozsądku Muszę się zmobilizować i rzeczywiście poczekać i odżywić. Złożyłam zamówienie na L argininę, jedwab hydrolizowany i keratynę. Spróbuję naturalnie Wiem, że nie jest źle, ale jakby miało być gorzej to Nie chciałabym skracać włosów...

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja nie farbowalam od miesiaca i dopiero teraz moje wlosy sa w widocznie lepszej kondycji. Nastepne farbowanie za jakies 3 tygodnie. Co do ratowania suchych wlosow, to mi bardzo pomoglo dodawanie mocznika do masek Kallosa. Wyprobowalam Latte i Placente, obie swietne.

Andy, ja mam jeszcze jedno pytanie: a co by sie stalo, gdybym nalozyla a10 najpierw na odrosty, a na ostatnie powiedzmy na 15 minut na reszte wlosow? Spala sie czy niekoniecznie?
Katja spróbuj l argininę, mojej koleżance pomogła zdecydowanie lepiej niż mocznik, a próbowała już chyba wszystkiego na poprawę kondycji włosów
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 12:46   #522
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie koniecznie ale ja bym po prostu malaks zrobił , chociaz troszke wody do farby i rozsmarować po całości , po to je narażać na dodatkowe cierpienie teraz
ok,masz racje. I tak farbuje dopiero za 3 tygodnie, wtedy zobaczymy w jakiej beda kondycji

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
No właśnie głos rozsądku Muszę się zmobilizować i rzeczywiście poczekać i odżywić. Złożyłam zamówienie na L argininę, jedwab hydrolizowany i keratynę. Spróbuję naturalnie Wiem, że nie jest źle, ale jakby miało być gorzej to Nie chciałabym skracać włosów...

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Katja spróbuj l argininę, mojej koleżance pomogła zdecydowanie lepiej niż mocznik, a próbowała już chyba wszystkiego na poprawę kondycji włosów
Dzieki, kupie jak skonczy mi sie mocznik. Teraz mam tyle tych polproduktow, ze w lodowce jest ich wiecej niz jedzenia
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:48   #523
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dzisiaj dalszy ciąg odżywiania, po pracy wax na włosy na godzinkę a potem znowu jajo z miodem i oliwą, musiałam trochę nakłamać małżonkowi, który co piątek kupuje świeżutkie jajeczka od babulinki na rynku, celem konsumpcji, że wykorzystałam trochę do ciasta bo jakby dowiedział się że walę je sobie na kłaki...
poza tym muszę robić cały zabieg, jak nie ma go w domu, bo gdyby zobaczył mnie w tej seksownej reklamówce na głowie, to stałby się impotentem do końca życia

Edytowane przez extreme7279
Czas edycji: 2012-08-06 o 16:50
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 19:03   #524
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
dzisiaj dalszy ciąg odżywiania, po pracy wax na włosy na godzinkę a potem znowu jajo z miodem i oliwą, musiałam trochę nakłamać małżonkowi, który co piątek kupuje świeżutkie jajeczka od babulinki na rynku, celem konsumpcji, że wykorzystałam trochę do ciasta bo jakby dowiedział się że walę je sobie na kłaki...
poza tym muszę robić cały zabieg, jak nie ma go w domu, bo gdyby zobaczył mnie w tej seksownej reklamówce na głowie, to stałby się impotentem do końca życia
moj nakladal mi rozjasniacz, widzial mnie w czepku na glowie, jego juz chyba nic nie zdziwi
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:05   #525
Ka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, będę jutro rozjaśniała, trzymajcie kciuki
Ka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:12   #526
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

fryz5 doradź mi w jakiej proporcji rozrobić efassor z wodą, jeśli nie chcę zużyć od razu całego opakowania, np. na łyżkę proszku ile wody?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ka2 Pokaż wiadomość
Hej, będę jutro rozjaśniała, trzymajcie kciuki
no i jak?
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:20   #527
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ojej, nie uzywalem effasora, używalem natomiast tego z matrixa, działa podobnie, ale one wysuszają włoski.
a nie masz podanej proporcji na opakowaniu?

edit:
na internecie napisali tak:
Dokładna instrukcja sporządzania mieszanki podana jest na opakowaniu Efassor.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-08-08 o 15:29
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 17:34   #528
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojej, nie uzywalem effasora, używalem natomiast tego z matrixa, działa podobnie, ale one wysuszają włoski.
a nie masz podanej proporcji na opakowaniu?

edit:
na internecie napisali tak:
Dokładna instrukcja sporządzania mieszanki podana jest na opakowaniu Efassor.
czytałam że efassor jest delikatniejszy ale ok, poczekam i na Boże Narodzenie walnę sobie rudzielca ale tym razem u fryzjera a narazie regeneracja, regeneracja, regeneracja dzięki!

PS. wiem, wiem, pojechałam z Bożym Narodzeniem w sierpniu ale chodziło mi o to, że do tego czasu nie tykam się farb
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 17:47   #529
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

spoko
nie , ja nie mowię, ze on wysuszy, tylko ze jest podobny do matrixa którego ja używałem i on mi wysuszył, oczwyiście trzymam kciuki za Twoje włosięta! chociaż inna sprawa ze ja mieszałem matrixa z wodą %
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 21:32   #530
Ka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, no i po akcji rozjaśnianie...
zmieszałam oksy 9% z 6% pół na pół i
trzymałam ok 30 minut, jak góra zrobiła się w kolorze miąższu banana
to się przestraszyłam i zmyłam, końce są ciemniejsze niestety.
kolor w rzeczywisości pomiędzy jednymi a drugimi zdjęciami słonecznie
żółty z rudościami, nie aż taka marchewa jak na jednych fotach.

Jutro pędzę po jakiś jasny blond popielaty, 8.1 albo 9.1?
Polecacie coś szczególnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-08 12.58.58-1.jpg (48,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-08 12.55.15.jpg (32,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-08 12.56.38-1.jpg (47,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-08 12.53.10.jpg (33,9 KB, 38 załadowań)
Ka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 06:33   #531
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej Ka2, widzę że podobny odcień mamy po rozjaśnianiu Daj znać jak będziesz po farbowaniu. A z jakiego poziomu blondu będziesz zadowolona? Do jakiego dążysz? Mam 2 saszetki vincenta i czekają na mnie... Nie wiem właśnie czy w ogóle jeszcze rozjaśniać bo jeśli Tobie na Twoich włosach wyszedłby blond po farbowaniu to może i ja bym spróbowała Dziewczyny radziły mi czekać z rozjaśnianiem, żeby włosy postawić do pionu i czekam...ale robię to tylko dla nich (tzn włosów) hehe. No to będę czekała na wieści od Ciebie
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:51   #532
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ka2 Pokaż wiadomość
Hej, no i po akcji rozjaśnianie...
zmieszałam oksy 9% z 6% pół na pół i
trzymałam ok 30 minut, jak góra zrobiła się w kolorze miąższu banana
to się przestraszyłam i zmyłam, końce są ciemniejsze niestety.
kolor w rzeczywisości pomiędzy jednymi a drugimi zdjęciami słonecznie
żółty z rudościami, nie aż taka marchewa jak na jednych fotach.

Jutro pędzę po jakiś jasny blond popielaty, 8.1 albo 9.1?
Polecacie coś szczególnego?
jest super bo jesteś juz blond! ja bym przyciemniał górę a końce tonował.
ja ostatno sobie schłodziłem fajnie włosy i Ty mozesz tak zrobic z końcami a potem na górę nałozyć coś ciemniejszego

to na końcówki np:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...atynowy-blond/

a potem to na te żółte jasne odrosty:

http://www.spizarnieponiatowskich.pl...asny_blond.jpg
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:27   #533
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a ja się wkurzam, bo u mnie w miejscowości nie mogę znaleźć Syossa Miodowy blond. zaaaaabijcie mnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:03   #534
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ka2 Pokaż wiadomość
Hej, no i po akcji rozjaśnianie...
zmieszałam oksy 9% z 6% pół na pół i
trzymałam ok 30 minut, jak góra zrobiła się w kolorze miąższu banana
to się przestraszyłam i zmyłam, końce są ciemniejsze niestety.
kolor w rzeczywisości pomiędzy jednymi a drugimi zdjęciami słonecznie
żółty z rudościami, nie aż taka marchewa jak na jednych fotach.

Jutro pędzę po jakiś jasny blond popielaty, 8.1 albo 9.1?
Polecacie coś szczególnego?

Kochana, dasz radę z farbowaniem do jutra? Bo normalnie doczekać się nie mogę efektu. Sama już mam dość kolorowych włosów i też juz bym chciała wreszcie BLOND!!! DLatego tak się niecierpliwię i nękam Ciebie

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Fryz, jak myślisz jest szansa że na tym kolorze który mam teraz (od poprzednego rozjaśniani się nie zmienił) wyjdzie mi wellaton 9.3 który mi polecałeś? Jak juz pisałam wcześniej mam rozjaśniacz i czeka na ewntualny zabieg, ale może dałoby się mniej inwazyjnie Poradź coś please. Aha i jeszcze jedno czy do ewentualnej kąpieli rozjaśniającej mogę dodać keratynę i argininę? Jeśli tak to ile?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:20   #535
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Kochana, dasz radę z farbowaniem do jutra? Bo normalnie doczekać się nie mogę efektu. Sama już mam dość kolorowych włosów i też juz bym chciała wreszcie BLOND!!! DLatego tak się niecierpliwię i nękam Ciebie

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Fryz, jak myślisz jest szansa że na tym kolorze który mam teraz (od poprzednego rozjaśniani się nie zmienił) wyjdzie mi wellaton 9.3 który mi polecałeś? Jak juz pisałam wcześniej mam rozjaśniacz i czeka na ewntualny zabieg, ale może dałoby się mniej inwazyjnie Poradź coś please. Aha i jeszcze jedno czy do ewentualnej kąpieli rozjaśniającej mogę dodać keratynę i argininę? Jeśli tak to ile?
możesz dodać, zawsze to jakas ochrona.
a jesli mozesz przypomnij mi jakie masz, daj mi linka do posta w którym dawałas zdjęcie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:18   #536
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35595167 oto link 441 post. Myślę, że są teraz jakby jaśniejsze tak o 1/3 tonu cały czas psikam rumiankiem (pomysł zapożyczony od Ciebie) i myję włosy szamponem dla blond klorane.
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 18:35   #537
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

aaa to te oporne włosy....wellaton na obecnych włosach nie wyjdzie.... cos jasnego i popielatego musi byc, moze palette A10? ale kurde ...jak rozjasniacz nie wziął...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 20:55   #538
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No niestety oporne jak cholera! Tak też myślałam, ale kto pyta ... Ok, w takim razie poczekam jeszcze odżywiając włosy i zrobę jeszcze jedną kąpiel rozjaśniającą Zobaczymy co wyjdzie...

Pozdroofki
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:35   #539
Ka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Kochana, dasz radę z farbowaniem do jutra? Bo normalnie doczekać się nie mogę efektu. Sama już mam dość kolorowych włosów i też juz bym chciała wreszcie BLOND!!! DLatego tak się niecierpliwię i nękam Ciebie[COLOR="Silver"]
Dałam radę, dałam -nie mogłam w tym żółtku siedzieć ))
Użyłam dwóch opakować loral 8.1 i 9.1 zmieszałam, na moje włosy było tego akurat, ale mieszanka nie za tania, w sumie dałam 64 złote ;]
ale ale, jestem zadowolona, wczoraj w świetle
podwieczornym byłam nawet zachwycona hehe
Te farby rozjaśniły nawet mój odrost (niecały cm) którego nie ruszałam
rozjaśniaczem, ale trochę piekły, pewnie dlatego, że mój skalp dużo
ostatnio przeszedł ;]
Jak na pierwsze farbowanie po rozjaśniaczu to chyba nieźle, całość raczej chłodna, jest jeszcze trochę żółtorudości, ale mam wrażenie, że na żywo tak tego nie widać, no i miejscami na górze siwawo, ale to się na pewno wymyje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-10 13.06.16-1.jpg (47,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-10 12.48.00-1.jpg (63,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-10 12.47.30-1.jpg (48,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-10 12.45.27-1.jpg (29,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-10 12.44.36-1.jpg (31,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-09 16.18.57.jpg (162,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Ka2
Czas edycji: 2012-08-10 o 13:43
Ka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:39   #540
Ka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jest super bo jesteś juz blond! ja bym przyciemniał górę a końce tonował.
ja ostatno sobie schłodziłem fajnie włosy i Ty mozesz tak zrobic z końcami a potem na górę nałozyć coś ciemniejszego

to na końcówki np:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...atynowy-blond/

a potem to na te żółte jasne odrosty:

http://www.spizarnieponiatowskich.pl...asny_blond.jpg
Dzięki Fryziu, to C10 nawet w domu mam więc jestem chętna na chłodzenie końcówek, swoją drogą, ile warto odczekać, bo ja to bym chciała schładzać już, ale żal mi włosów, chociaż o dziwo nie są w złej kondycji. Jest sens w moim wypadku stosować fioletowy szampon, albo srebrną płukankę w misce na same końce?

No i zastanawiam się nad innymi farbami niż te loreal, bo trochę szkoda mi kasy... korci mnie Joanna
Ka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.