Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 10:32   #301
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

eelmirka nie wolno wklejać na fora publiczne zdjęć innych niż Twoje własne.

Zgodzę się z przedmówczyniami rzęsy są za długie w kąciku wewnętrznym, skoro to są 9 tki dla mnie to sygnał, że pracuje na produktach o bardzo słabej jakości.
Czy jest to ładna aplikacja najlepiej widać na oczkach otwartych.
Zdjęcia na zamkniętych oczkach pokazują tylko poprawność aplikacji. Oprócz tego, że są za długie w kącikach jak wspomniałam, mają za słabe skręty i popracowałabym nad kierunkowaniem rzęs.

taśma - taśma medyczna papierowa, która przyklejamy na rany, zwykła biała najczęściej o ostrym kancie (absolutnie nie polecam do zabiegu przedłużania rzęs- podczas aplikacji taśma może się przesunąć i wejść do oczka po czym swym ostrym kantem bardzo podrażni lub przetnie gałkę oczną) i dwa bardzo boli kiedy się tę taśmę odrywa


płatki - to specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane do przedłużania rzęs "podkłady". Są płatki z kolagenem, płatki z żelem bądź płatki silikonowe. Od niedawna na rynku można dostać również taśmę piankową, która ma delikatne ranty i nie uszkodzi oka.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:50   #302
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

oo to mam usunąć zdjęcia?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:00   #303
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

marwel dobrze prawi, jeśli kiedyś przez przypadek taka taśma zjedzie i rozetnie rogówkę a o to nietrudno, to sprawa może się skończyć w sądzie, a takiej sytuacji lepiej jednak unikać. Moim zdaniem te klientki "wolą taśmę", bo nie znają dobrych materiałów do separacji rzęs dolnych, które nie wiążą się z bólem przy odrywaniu. To tak samo jak z chodzeniem do pseudostylistek, chodzą bo nie wiedzą jak ma wyglądać dobra aplikacja, dopóki nie trafią w dobre ręce...
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:35   #304
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Wg mnie przyklejanie tasma dolnych rzes to brak profesjonalizmu i - wiekszy zysk dla takiej stylisty. No coz, tasma jest o wiele tansza niz komplet platkow. Zgodze sie ze platki moga uczulic - kolagenowe, ale ja osobiscie uzywam platkow hialuronowych i od 5 lat jak robie rzesy jeszcze nigdy nie zdarzylo sie aby klientka miala na nie alergie.
A moje klientki, zanim trafily do mnie, a mialy wczesniej zakladane rzesy mowily, ze przy zdejmowaniu takiej tasmy nie dosc ze czuly bol, to mialy poodrywane dolne rzesy. Dla mnie jest to niedopuszczalne.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:44   #305
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Wg mnie przyklejanie tasma dolnych rzes to brak profesjonalizmu i - wiekszy zysk dla takiej stylisty. No coz, tasma jest o wiele tansza niz komplet platkow. Zgodze sie ze platki moga uczulic - kolagenowe, ale ja osobiscie uzywam platkow hialuronowych i od 5 lat jak robie rzesy jeszcze nigdy nie zdarzylo sie aby klientka miala na nie alergie.
A moje klientki, zanim trafily do mnie, a mialy wczesniej zakladane rzesy mowily, ze przy zdejmowaniu takiej tasmy nie dosc ze czuly bol, to mialy poodrywane dolne rzesy. Dla mnie jest to niedopuszczalne.
Mam klientkę której łzawią oczy jak nałożę jakikolwiek płatek więc co zrobić z taką? Teraz zakupiłam specjalnie wyprofilowane plasterki więc problemu już nie ma na szczęście.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:18   #306
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Mam klientkę której łzawią oczy jak nałożę jakikolwiek płatek więc co zrobić z taką? Teraz zakupiłam specjalnie wyprofilowane plasterki więc problemu już nie ma na szczęście.
Jak juz robiąc tyle lat rzesy nauczylam sie zakladac rzesy nawet jak klientka ma wrazniwe oczy np. na swiatlo, lub dotyk (mam takie) i im leca lzy. Najwazniejsze ze rzesy idealnie sie pozniej trzymaja
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:58   #307
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
Jak juz robiąc tyle lat rzesy nauczylam sie zakladac rzesy nawet jak klientka ma wrazniwe oczy np. na swiatlo, lub dotyk (mam takie) i im leca lzy. Najwazniejsze ze rzesy idealnie sie pozniej trzymaja
Ja mam taką której strasznie drga powieka... jutro właśnie mam ją umówioną.... kurde 4h chyba nie moje bo nie dość że ma gęste rzęsy to jeszcze kilka rzędów no i tak drgają jej powieki strasznie....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 09:29   #308
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Mam klientkę której łzawią oczy jak nałożę jakikolwiek płatek więc co zrobić z taką? Teraz zakupiłam specjalnie wyprofilowane plasterki więc problemu już nie ma na szczęście.
dla takich płaczących klientek polecam Silcopad. Można sobie wygooglować i kupić w Polsce, są to płatki wielorazowego użytku więc dla tej klientki będą służyły na lata.


Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja mam taką której strasznie drga powieka... jutro właśnie mam ją umówioną.... kurde 4h chyba nie moje bo nie dość że ma gęste rzęsy to jeszcze kilka rzędów no i tak drgają jej powieki strasznie....
Domina Miałaś szkolenie z przedłużania rzęs?

Każdy człowiek bez wyjątku ma kilka rzędów rzęs ...


Jeżeli klientce tak bardzo drga powieka, musisz sprawdzić czy domykają jej się powieki. Jeżeli nie jest to przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Takiej klientce można ewentualnie zrobić rzęsy ale tylko i wyłącznie na kleju sensitive lub aplikację blink&go na otwartych oczkach, tez obowiązkowo na kleju sensitive.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:24   #309
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
dla takich płaczących klientek polecam Silcopad. Można sobie wygooglować i kupić w Polsce, są to płatki wielorazowego użytku więc dla tej klientki będą służyły na lata.




Domina Miałaś szkolenie z przedłużania rzęs?

Każdy człowiek bez wyjątku ma kilka rzędów rzęs ...


Jeżeli klientce tak bardzo drga powieka, musisz sprawdzić czy domykają jej się powieki. Jeżeli nie jest to przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Takiej klientce można ewentualnie zrobić rzęsy ale tylko i wyłącznie na kleju sensitive lub aplikację blink&go na otwartych oczkach, tez obowiązkowo na kleju sensitive.
Tylko że ta klientka ma tych rzędów naprawdę wiele, w życiu nie widziałam aż tak gęstych rzęs. Jest ich dosłownie mnóstwo, przykleję jedną i mam wrażenie że w tym samym miejscu jest ich jeszcze z 5.

Oko się domyka, sama mam problem z drgającą powieką i jest to na tle nerwowym prawdopodobnie - przynajmniej tak się okazało w moim przypadku.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 22:02   #310
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A polecicie jakąś stylistkę z Poznania? Miałam jedną która super robiła rzęsy, ale 150 zł co 3 tygodnie to dla mnie za dużo.
Później znalazłam taką co robi w domu, niby dobra (ma bloga, stronę fb i dużo fanów, galeria jej prac również wyglądała ok), ale kompletnie nie trzymają mi się rzęsy od niej
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 08:46   #311
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

W Poznaniu polecam panią Edytę. ( http://edytakon.pinger.pl/) Jest Instruktorem przedłużania rzęs w firmie której ja się szkoliłam.
Nie wiem jakie ma ceny ale pamiętaj, że cena idzie w parze z jakością.

Domnina każda klientka ma różna ilośc rzęs, standard to około 120-150.
Jeżeli klientka ma gęsto pomieszaj jej grubości rzęs czyli 0,15 a do młodych rzęs 0,10 wyjdzie piękny gęścioch jak objętościówka. Koniecznie zrób zdjęcia.
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 08:55   #312
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dzięki, właśnie o niej myślałam.
Mam nadzieję że nie przyjmuje tylko w luboniu.


A z pytań ogólnych- czy stylistka powinna czymś przetrzeć rzęsy przed uzupełnianiem aby je odtłuścić? Bo wydaje mi się że tak, a ta moja tego nie robiła i może dlatego tak szybko mi odpadały...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 14:02   #313
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
W Poznaniu polecam panią Edytę. ( http://edytakon.pinger.pl/) Jest Instruktorem przedłużania rzęs w firmie której ja się szkoliłam.
Nie wiem jakie ma ceny ale pamiętaj, że cena idzie w parze z jakością.

Domnina każda klientka ma różna ilośc rzęs, standard to około 120-150.
Jeżeli klientka ma gęsto pomieszaj jej grubości rzęs czyli 0,15 a do młodych rzęs 0,10 wyjdzie piękny gęścioch jak objętościówka. Koniecznie zrób zdjęcia.
Ta klientka przychodzi na uzupełnienie, ma zawsze skręt C 0,20 bo na takich najczęściej pracuję a poza tym dziewczyna ma swoje co nieco grubsze rzęsy. Te ze zdjęcia to są rzęsy już po przedłużeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolina.jpg (18,7 KB, 143 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:43   #314
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Dzięki, właśnie o niej myślałam.
Mam nadzieję że nie przyjmuje tylko w luboniu.


A z pytań ogólnych- czy stylistka powinna czymś przetrzeć rzęsy przed uzupełnianiem aby je odtłuścić? Bo wydaje mi się że tak, a ta moja tego nie robiła i może dlatego tak szybko mi odpadały...

Obowiązkowo rzesy musza byc umyte płynem do zmywania makijażu,aby usunąc resztki makijażu, naskórka z pomiedzy rzes, kurzu itd. Później primer - odtłuszczacz. Na tak przygotowane rzesy dopiero można przyklejać kolejne sztuczne. Jeśli twoja stylistka tego nie robi, tylko odrazu zaczyna przyklejać sztuczne rzesy to zmien stylistke
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:13   #315
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny mam poważny problem z pewną klientką a właściwie koleżanką... Założyłam jej rzęsy grubości 0,20 starałam się by były długie bo wiem jakie lubi ale też zrobiłam to tak aby nie obciążyły jej rzęs, za kilka dni patrzę a ona wysmarowane rzęsy tuszem do rzęs... no jedna wielka klucha!!!! Chce przyjść na korektę i jakoś sobie nie wyobrażam w nich grzebać i wykonać dobrze korektę... jak ja mam jej wbić do głowy że takich rzęs NIE WOLNO malować tuszem?! Już mi sił brakuje na tych ludzi... Mówię jedno robią drugie

A to zrobione rzęsy klientki o której pisałam wcześniej. Przy młodych rzęsach dałam 0,15 reszta 0,20 i wymieszałam. Są tutaj długości 0,8 0,9 0,10 0,11 i 0,12 Skręt C.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01171.jpg (16,0 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01170.jpg (34,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01168.jpg (16,1 KB, 158 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 23:17   #316
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A czemu nie wolno malowac tuszem ? Ja sama majac takie rzesy malowalam je dodatkowo tuszem - oczywiscie same koncówki, jak robilam sobie mocniejszy makijaz. Ale moje klientki czasami maluja i cale (jak juz sie zbliza termin uzupelniania). Powiedz tylko swojej klientce aby zmywala oczy zelem do mycia twarzy. Taki zel idealnie wymywa resztki tuszu, podkladu, cienia, kredki z pomiedzy rzes. Jesli przyjdzie do Ciebie na uzupelnianie z pomalowanymi rzesami, daj jej zel i niech zmyje przed zabiegiem.

Ja osobiscie nie uzywam wogole grubosci 0,2. Wg mnie wygladaja zbyt nienaturalnie i niestety obciazaja rzesy.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:20   #317
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez _Ciastko_ Pokaż wiadomość
A czemu nie wolno malowac tuszem ? Ja sama majac takie rzesy malowalam je dodatkowo tuszem - oczywiscie same koncówki, jak robilam sobie mocniejszy makijaz. Ale moje klientki czasami maluja i cale (jak juz sie zbliza termin uzupelniania). Powiedz tylko swojej klientce aby zmywala oczy zelem do mycia twarzy. Taki zel idealnie wymywa resztki tuszu, podkladu, cienia, kredki z pomiedzy rzes. Jesli przyjdzie do Ciebie na uzupelnianie z pomalowanymi rzesami, daj jej zel i niech zmyje przed zabiegiem.

Ja osobiscie nie uzywam wogole grubosci 0,2. Wg mnie wygladaja zbyt nienaturalnie i niestety obciazaja rzesy.
Tutaj nie wyobrażam sobie użyć cieńszych rzęs bo efekt byłby mizerny skoro klienta ma swoje grube i gęste rzęsy. Za każdym razem kiedy ja robiłam sobie rzęsy i nawet na szkoleniu otrzymywałam informację że nie wolno takich rzęs malować. Rozumiem że dla własnego lepszego samopoczucia można je pomalować jak już się idzie na korektę ale ona była u mnie 2 tygodnie temu i z tego co widziałam ma jeszcze wszystkie rzęsy.. Teraz zrobiła się jedna wielka klucha niestety..... Aż się boję tej korekty i myślałam żeby ściągnąć jej wszystkie rzęsy i założyć nowe grube skoro takie lubi... np 0,25....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:25   #318
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Ja też nie używam praktycznie 0,2, w tym fachu nie ma 'klientka chce, klientka ma', klientka może dostać co chce, ale w korelacji do stanu rzęs naturalnych.
Rzęs nie malujemy, bo osłabia to wiązanie klejowe, po drugie nieestetycznie to wygląda wg mnie.
Domina, bez obrazy, ale wydaje mi się, że w Twoich rzęsach jest sporo sklejek.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:17   #319
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Mysiaczeq ma 100% racji jeżeli chodzi o malowanie rzęs tuszem.
Poczytajmy sobie co wchodzi w skład tuszu ... olejki.
Zele do mycia twarzy też mają olejki.
Najlepsze do demakijażu oczu i oczyszczania rzęs z kurzu jest płyn micelarny lub płyn do demakijażu bez olejków.

Domina napisz mi na pw jakiej firmy rzęs używasz. Bardzo dużo bym poprawiła w Twojej aplikacji. Przydałoby by Ci sie doszkolenie, bo widzę, że potencjał masz.
Wkleję Ci dla porównania moje 1:1, rzadko je wyklejam, bo teraz duża moda na rzęsy objętościowe 2d i 3d.
Obie aplikacje to 0,15 - 8,9,10,11,12 C różnica jest duża między Twoimi aplikacjami prawda? I nie wydaje mi się aby efekt był mizerny. Nie chcę się tutaj przechwalać, ale widzę w Tobie talent i chciałabym aby w Polsce przybyła kolejna bardzo zdolna stylistka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0026.jpg (42,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0262 (2).jpg (48,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0272.jpg (41,5 KB, 137 załadowań)
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 11:31   #320
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Ja też nie używam praktycznie 0,2, w tym fachu nie ma 'klientka chce, klientka ma', klientka może dostać co chce, ale w korelacji do stanu rzęs naturalnych.
Rzęs nie malujemy, bo osłabia to wiązanie klejowe, po drugie nieestetycznie to wygląda wg mnie.
Domina, bez obrazy, ale wydaje mi się, że w Twoich rzęsach jest sporo sklejek.
Nie ma mowy o żadnych sklejkach. Każdą rzęsę, rzęsa po rzęsie rozdzielałam i nie było ani jednej sklejki.

To jest 0,2mm grubość ale z tej firmy którą używam 0,15mm jest tak cieniutkie że jaki jest sens założenia go klientce z grubszymi rzęsami??? Chyba chodzi o przedłużenie i pogrubienie nawet minimalne... Dla mnie 0,15mm są tak cieniutkie jak włosek i prawie ich nie widać.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 06:23   #321
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Domina ja popieram zdanie marwel, że przydałoby Ci się porządne doszkolenie. Masz w sobie tą dociekliwość, którą powinna mieć każda stylistka rzęs. Na jakiej firmie pracujesz. Jeśli chodzi o grubość to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja pracująć na 0,15 też myślałam, że są cienkie, dopiero jak zaczęłam w większości pracować na objętościowych i potem powróciłam do 0,15 to wydały mi się grubasami. Masz zdjęcie przed? jak tak to wstaw.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 07:32   #322
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Niestetyt straciłam prace i zostałam że tak powiem na lodzie i póki co o doszkoleniu nie ma mowy....

To są zdjęcia przed. Dałam kilka rzęs 0,15 ale naprawdę mizernie to akurat tutaj wyglądało. Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną która mi robiła rzęsy i teraz robi je w salonie i ona też jeśli chodzi o tą firmę używa o,20. Firma rys to Black Lashes. Wcześniej używałam z looksus lashes ale one to dopiero były grube. Przerzuciłam się na tą firmę bo lepiej mi się na niej pracuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1654214_698288603549295_1297791829_n.jpg (24,3 KB, 132 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 06:38   #323
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

rzęsek jest bardzo dużo, ja bym z tego zrobiła super gęściocha i przy użyciu rzęsek 0,15, efekt byłby bardziej naturalny, rzęski w wewn. kąciku nie mogą być takie długie jak dałaś przy takich rzęsach naturalnych. Moim zdaniem 0,2 momentami dla tych rzęs to za dużo.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 09:41   #324
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziewczyny ile rzęs doklejać na próbę uczuleniową?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:27   #325
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Masakra... jestem 2 tygodnie po uzupełnianiu u jednej z najbardziej polecanych "domowych" stylistek w poznaniu i mam kilka rzęs na krzyż... co więcej jak zobaczyłam jaka wczoraj mi rzęsa odpadła to zabrało mi słów... do mojej 1 (lichej zresztą) było doczepione 8!
Ale czego się spodziewać jak komplet rzęs założyła mi w niecałą godzinę, a uzupełnianie trwało może z pół....

Już nie wierzę w zapewnienia " zakładam bardzo szybko, bo mam ogromne doświadczenie"
Porządne założenie musi trwać dłużej niż godzinę i kropka.
Poprzednia pani z której byłam bardzo zadowolona zakładała 3 h, a uzupełniała 1,5 h, ale przez te 3 tygodnie do następnego uzupełnienia rzęsy wyglądały dobrze.

W piątek idę na uzupełnianie do innej.... oby lepszej.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 12:40   #326
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
rzęsek jest bardzo dużo, ja bym z tego zrobiła super gęściocha i przy użyciu rzęsek 0,15, efekt byłby bardziej naturalny, rzęski w wewn. kąciku nie mogą być takie długie jak dałaś przy takich rzęsach naturalnych. Moim zdaniem 0,2 momentami dla tych rzęs to za dużo.
No ale przecież pisałam że dałam tam też o,15 to nie wiem już o co chodzi...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 06:27   #327
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Mycha najlepiej jest zrobić całego próbnego seta, jak przykleisz rzęsy to może się okazać, że jest za mało alergenu aby uczulić i przy kolejnym założeniu klientka zareaguje alergicznie. Zakup nano rozpylacz z Noble. Minimalizuje ryzyko alergii do minimum
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 06:42   #328
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Mycha najlepiej jest zrobić całego próbnego seta, jak przykleisz rzęsy to może się okazać, że jest za mało alergenu aby uczulić i przy kolejnym założeniu klientka zareaguje alergicznie. Zakup nano rozpylacz z Noble. Minimalizuje ryzyko alergii do minimum
babeczka się upiera żeby kilka...
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 04:51   #329
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Mycha wytłumacz jej, czemu kilka rzęs może nie uczulić a cały set już tak, powiedz, że innych prób nie robisz, to Ty tu jesteś profesjonalistą i wiesz jak masz postępować. Jeśli klientka robi Ci problemy już na tym etapie to, pewnie dalej również je będzie sprawiała. Potem się uczuli, wydziubie rzesy wprosi się na reklamacje i będziesz miała problem.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 05:33   #330
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Mycha wytłumacz jej, czemu kilka rzęs może nie uczulić a cały set już tak, powiedz, że innych prób nie robisz, to Ty tu jesteś profesjonalistą i wiesz jak masz postępować. Jeśli klientka robi Ci problemy już na tym etapie to, pewnie dalej również je będzie sprawiała. Potem się uczuli, wydziubie rzesy wprosi się na reklamacje i będziesz miała problem.
zrobilam jej wczoraj te nieszczesne kilka.
uprzedzalam ze uczulenie moze a nie musi sie pojawic.
wgl noble lashes proponuje jakies odczulania klientek? cos slyszalam ciekawa jestem jak do w rzeczywistosci.
i jak to jest z tym nanorozpylaczem? warte to cudo?

Wysłane z mojego samsunga s4
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.