kruszą mi się końcówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-22, 21:05   #1
anulkagl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do anulkagl GG do anulkagl Wyślij wiadomość przez Yahoo do anulkagl

kruszą mi się końcówki


Mam 29 lat odkąd pamiętam zaobserwowałam, że moje włosy mają tą cechę, że rosna mi do określonej długości a póżniej pojawia się na nich biała plamka (około centymetra od końca włosa)i w tym miejscu włos się wykrusza-odpada. Stosowałam różne kosmetyki na końcówki ale oczywiście nie pomagają fryzjerki nie potrafią mi pomóc mówią, żebym regularnie podcinała włosy (jakoś nie pomaga). Zastanawiam się czy to nie jest genetycznie uwarunkowane ale liczę, że jest jakiś cudowny środek, który zwalczy ten problem. Bardzo chciałabym zapuścić długie włosy
Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.
anulkagl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 21:05   #2
anulkagl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do anulkagl GG do anulkagl Wyślij wiadomość przez Yahoo do anulkagl
kruszą mi się końcówki

Mam 29 lat odkąd pamiętam zaobserwowałam, że moje włosy mają tą cechę, że rosna mi do określonej długości a póżniej pojawia się na nich biała plamka (około centymetra od końca włosa)i w tym miejscu włos się wykrusza-odpada. Stosowałam różne kosmetyki na końcówki ale oczywiście nie pomagają fryzjerki nie potrafią mi pomóc mówią, żebym regularnie podcinała włosy (jakoś nie pomaga). Zastanawiam się czy to nie jest genetycznie uwarunkowane ale liczę, że jest jakiś cudowny środek, który zwalczy ten problem. Bardzo chciałabym zapuścić długie włosy
Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.
anulkagl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 15:36   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kruszą mi się końcówki

witam!
moga to byc indywidualne sklonnosci lub przyczyny trzeba szukac w skutkach dzialania srodkow chemicznych(farbowaniu, trwalej, srodkow do stylizacji).po wyeliminowaniu tych zabiegow, jezeli proces tn powtarza sie, niestety nie da sie nic zrobic,nalezy wlosy regularnie podcinac powyzej miejsca powstawania bialych plamek.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-23, 15:36   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kruszą mi się końcówki

witam!
moga to byc indywidualne sklonnosci lub przyczyny trzeba szukac w skutkach dzialania srodkow chemicznych(farbowaniu, trwalej, srodkow do stylizacji).po wyeliminowaniu tych zabiegow, jezeli proces tn powtarza sie, niestety nie da sie nic zrobic,nalezy wlosy regularnie podcinac powyzej miejsca powstawania bialych plamek.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.