to przez ciśnienie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:56   #1
ismena 887
Raczkowanie
 
Avatar ismena 887
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 80

to przez ciśnienie??


Czy nabrzmiałe, twarde, jakby opuchnięte opuszki palców mogą być oznaką niskiego ciśnienia? Szczególnie wtedy jak dłużej ide, i trzymam ręce w kieszeniach albo normalnie sobie macham, tak jak przy chodzeniu. Teraz też właśnie wróciłam ze spaceru i prawie nie mam czucia w palcach, jakos tak dziwnie mi sie trzesą.. no i ciezko mi sie pisze. Kiedys lekarz powiedzial mi ze mam niskie cisnienie, moze to przez to??
__________________

'Do niczego nie przywiązuj się sercem tak mocno, by cię strata tej rzeczy uczyniła niepocieszonym.'

Johann Gottfried Herder

ismena 887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:01   #2
kirki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 150
Dot.: to przez ciśnienie??

Raczej kwestia ciśnienia. Teź mam niskie, od paru lekarzy usłyszałam, źe młode kobiety z reguly mają niskie, i z wiekiem mi wzrośnie - guzik.

Ja z opuchnięciem dłoni i do tego jeszcze czasem stóp to mam problem często jak dzieje się coś z ciśnieniem atmosferycznym. Kiedyś jak byłam w górach - nie weszłam zbyt wysoko (2000 m), ale schodziłam (przynajmniej gdzie się dało) z rękami w górze, jak lekarz do operacji. Ręce opuchły, wszystki żyly na wierzchu i były takie bordowe. Usiłowałam zainteresować lekarzy, ale mnie zbywali (to rodzinni, i inni tacy co to pewnie w ogóle nie wiedzieli gdzie to skierować - poza skomentowaniem, źe jestem młoda i jeszcze przecież żyję).

A nie masz niedoboru czegoś - to trzęsienie rąk jest podejrzane.
kirki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:43   #3
ismena 887
Raczkowanie
 
Avatar ismena 887
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 80
Dot.: to przez ciśnienie??

Cytat:
Napisane przez kirki Pokaż wiadomość
A nie masz niedoboru czegoś - to trzęsienie rąk jest podejrzane.

Zwykle na codzien jest ok, nie trzesą sie tylko jak dłużej pochodze.. Wtedy to juz zupełnie ich nie czuje, szczególnie opuszków, są twarde jak nie wiem co..

Rzeczywiscie to chyba przez cisnienie, nawet dzisiaj w straszny upał mam lodowate dłonie.. moge straszyc ludzi Chyba musze sie wybrac do lekarzaaa bleee
__________________

'Do niczego nie przywiązuj się sercem tak mocno, by cię strata tej rzeczy uczyniła niepocieszonym.'

Johann Gottfried Herder

ismena 887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.